رفتن به مطلب
Safires

مشکلات سایت

Recommended Posts

3DMahdi

من چطور ایمیلم رو تغییر بدم:D

از بخش تنظیمات حساب کاربری. روی اسمتون در نوار بالا کلیک کنید پیداش میکنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

مرسی از زحمات مدیریت سایت وبا عرض خسته نباشید...

در قسمت نمایه ها فقط سه تا کامنت اول دیده میشه. نمیدونم چطور میشه بقیه کامنت ها رو دید!؟

و یه مشکل دیگه اینکه قسمت جوایز در پروفایل من خالیه، در حالی که یه حلقه انسان ها دارم...

ممنونم. :x

ویرایش شده در توسط گندالف سپید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

مرسی از زحمات مدیریت سایت وبا عرض خسته نباشید...

در قسمت نمایه ها فقط سه تا کامنت اول دیده میشه. نمیدونم چطور میشه بقیه کامنت ها رو دید!؟

و یه مشکل دیگه اینکه قسمت جوایز در پروفایل من خالیه، در حالی که یه حلقه انسان ها دارم...

ممنونم. :x

مرسی

توی نمایه های قدیمی یه کامنت بذارید میتونید قبلی ها رو ببینید.

جایزه ات هست و زیر آواتارت میتونی ببینی. توی پروفایل اون فیلد با فیلد درباره من مشکل داره و فقط یکیشون رو نشون میده. چک میکنم ببینم چطور میشه درستش کرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

درسته... مرسی

دوتا مشکل هم برای تاریخ ها وجود داره.

تاریخ تولدم در پروفایلم نشون داده نمیشه... یا من پیداش نکردم! در تنظیمات هم یه سری اعداد عجیب غریب نوشته: 1/فیلد خالی/12/70...!!؟؟

تاریخ های توی فروم هم، مثل تاریخ اعلامیه بازگشایی، عجیب و غریبن. مثلا 17/11/72... ؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

الان رو صفحه اول دارم میبینم که چند ساعت قبل سه تا تاپیک به روز شده ولی هیچ پست جدیدی داخلشون نیست !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

الان رو صفحه اول دارم میبینم که چند ساعت قبل سه تا تاپیک به روز شده ولی هیچ پست جدیدی داخلشون نیست !

کدوم تاپیکها؟ با تم Arda هم همینطوره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
زاپا

با سپاس و درود

امروز وقتی دیدم سایت دوباره بازگشایی شده واقعا خوشحال شدم، اما یه مشکلی دارم و اون اینکه وقتی به نمایه ای میرم فقط چند پاسخ آخرش رو میبینم و نمیتونم پاسخ های اولش رو ببینم،اگه میشه راهنمایی بفرمایید

ویرایش شده در توسط زاپا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

با سپاس و درود

امروز وقتی دیدم سایت دوباره بازگشایی شده واقعا خوشحال شدم، اما یه مشکلی دارم و اون اینکه وقتی به نمایه ای میرم فقط چند پاسخ آخرش رو میبینم و نمیتونم پاسخ های اولش رو ببینم،اگه میشه راهنمایی بفرمایید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lord Thranduil

با سلام و عرض خسته نباشید به مدیران آردا برای تغییراتی که در سایت پدید آوردن

ببخشید من نمیتونم هیچ نمایه ای رو باز کنم.اعلامیه شو دارم اما وقتی میزنم روی اون اعلامیه پروفایل خودم باز میشه.هیچ جایی رو هم پیدا نمیکنم که بتونم نمایه بزنم.وقتی پروفایل دوستان رو هم باز میکنم نمایه هاشون مشخص نیست...نمیدونم فقط مشکل منه یا بقیه.لطفا راهنماییم کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

با سلام و عرض خسته نباشید به مدیران آردا برای تغییراتی که در سایت پدید آوردن

ببخشید من نمیتونم هیچ نمایه ای رو باز کنم.اعلامیه شو دارم اما وقتی میزنم روی اون اعلامیه پروفایل خودم باز میشه.هیچ جایی رو هم پیدا نمیکنم که بتونم نمایه بزنم.وقتی پروفایل دوستان رو هم باز میکنم نمایه هاشون مشخص نیست...نمیدونم فقط مشکل منه یا بقیه.لطفا راهنماییم کنید.

توی سیستم جدید نمایه ها داخل پروفایل هستن. شما وقتی اعلامیه رو باز میکنید مثلا به پروفایل خودتون منتقل میشید. یه ذره که بیاید پایین میبینید که به نمایه خودتون پاسخ دادن.

برای نمایه زدن میتونید هم از دکمه "ایجاد" بالای فروم استفاده کنید. یا اینکه برید توی پروفایلتون و در تب "لیست نمایه ها" نمایه های قبلیتون رو ببینید و نمایه جدید بزنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LORD.H

با عرض سلام و خسته نباشید به مدران سایت به خاطر تغییرات بوجود آمده

ببخشید، یاد داشت هایی که تو نسخه قبلی سایت نوشته بودیم حذف شده یا من پیدا نکردمشون؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

با عرض سلام و خسته نباشید به مدران سایت به خاطر تغییرات بوجود آمده

ببخشید، یاد داشت هایی که تو نسخه قبلی سایت نوشته بودیم حذف شده یا من پیدا نکردمشون؟

بله، افزونه ای که اون کار رو انجام میداد با این نسخه سازگار نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

چرا وقتی با موبایل میخوام به سایت وارد بشم خطای اشتباه بودن رمز عبور رو میده؟! با کامپیوتر چنین مشکلی ندارم. حتی یکبار فراموش کردن رمز عبور رو زدم و با لینکی که به ایمیلم اومد عوضش کردم... ولی باز همون ارور رو بهم میده و اینبار حتی اجازه نمیده پسوردم رو عوض کنم.

لطفا بررسی کنید؛ من فقط با موبایل میومدم آردا! :(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
زاپا

ممنون، مشکل حل شد، اما برای دیدن کامنت های قبلی باید سه تا سه تا مدام عقب رفت که  برای بحثی که  مثلا صد کامنت خورده و یه نفر بخواد از اول در جریان بحث قرار بگیره جالب نیست که مرتبا 34 بار دگمه نمایش کامنت های بیشتر رو بزنه تا بتونه اول بحث رو ببینه، نمیدونم راهی هست که بشه تمام پاسخ های یه نمایه رو با هم مثل قبلا دید یا نه؟

ویرایش شده در توسط زاپا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LORD.H

در قسمت اعلامیه هم وقتی کسی به نمایه کس دیگه جواب میده میگه فلانی  به نمایه ای پاسخ داده است. اگه میشه این مشکلو بر طرف کنید تا مثل نسخه قبل بفهمیم کی به نمایه کی نظر داده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

چرا وقتی با موبایل میخوام به سایت وارد بشم خطای اشتباه بودن رمز عبور رو میده؟! با کامپیوتر چنین مشکلی ندارم. حتی یکبار فراموش کردن رمز عبور رو زدم و با لینکی که به ایمیلم اومد عوضش کردم... ولی باز همون ارور رو بهم میده و اینبار حتی اجازه نمیده پسوردم رو عوض کنم.

لطفا بررسی کنید؛ من فقط با موبایل میومدم آردا! :(

توی تاپیک بازگشایی نوشته بودم، اگر با نام‌کاربری نتونستید لاگین کنید، با ایمیل لاگین کنید!

ممنون، مشکل حل شد، اما برای دیدن کامنت های قبلی باید سه تا سه تا مدام عقب رفت که  برای بحثی که  مثلا صد کامنت خورده و یه نفر بخواد از اول در جریان بحث قرار بگیره جالب نیست که مرتبا 34 بار دگمه نمایش کامنت های بیشتر رو بزنه تا بتونه اول بحث رو ببینه، نمیدونم راهی هست که بشه تمام پاسخ های یه نمایه رو با هم مثل قبلا دید یا نه؟

امکانش نیست. همینطور ۳ تا ۳ تا باید ببینید.

در قسمت اعلامیه هم وقتی کسی به نمایه کس دیگه جواب میده میگه فلانی  به نمایه ای پاسخ داده است. اگه میشه این مشکلو بر طرف کنید تا مثل نسخه قبل بفهمیم کی به نمایه کی نظر داده

امکانش نیست. سیستم اعلامیه‌ی نمایه فعلا همینطور عمل می کنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lord Thranduil

سلام

ببخشید میشه بگید چطوری اعلامیه هارو پاک کنیم؟دائم زیاد میشن.اصلا امکانش هست که اونا رو مثل سابق پاک کنیم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

سلام

ببخشید میشه بگید چطوری اعلامیه هارو پاک کنیم؟دائم زیاد میشن.اصلا امکانش هست که اونا رو مثل سابق پاک کنیم؟

امکناش نیست. احتیاجی به اینکار هم نیست، خودشون هر ۱ ماه یکبار کلا پاک می شند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

کدوم تاپیکها؟ با تم Arda هم همینطوره؟

بله با تم آردا هم همینطوره.

9-26-2015_12-29-41_AM.thumb.jpg.dad51bb8

داخل این دو تا تاپیک که 8 ساعت و 9 ساعت پیش به روز شدند، پست جدیدی نمیبینم !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

بله با تم آردا هم همینطوره.

9-26-2015_12-29-41_AM.thumb.jpg.dad51bb8

داخل این دو تا تاپیک که 8 ساعت و 9 ساعت پیش به روز شدند، پست جدیدی نمیبینم !

وقتی روی لینک مطالب جدید کلیک می کنید، پست‌های جدید از آخرین ورود شما رو نشون میده. این قابلیت به نشست (سشن) مرورگر شما حساسه، یعنی اگر تب فروم رو ببندید و بلافاصله هم باز کنید، دیگه توی اون لیست چیزی نمیبینید، چون آخرین ورود شما میشه باز شدن دوباره مرورگر!

برای اینکه کلا همه چیز رو ببینید، تنظیمات کنار همون صفحه مطالب جدید رو تغییر بدید، مثلا یکی از زیری ها رو انتخاب کنید تا مطلوب وضعیت شما بشه:

index.png

این به صورت کلی.

اما در مورد اون ۳ تا پست، اونها حذف شده‌اند، برای همین وقتی به تاپیکهاشون مراجعه می کنید، نمیبینیدشون.

ویرایش شده در توسط اله سار

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

سلام خدمت دوستان.

قبل از هرچیز خواستم تشکر کرده باشم از شما به خاطر تغییرات مثبتی که در فروم ایجاد کردید.خیلی ممنون از زحماتتون

در مورد نظرسنجی میخواستم بگم.نظرسنجی در صفحه اول فروم نیست.یعنی الآن که نظرسنجی شماره 66 هست درصفحه اول نمیبینیم.خواستم بدونم این برای همه اینطوریه یا فقط برای من نشون نمیده؟و اینکه زمانی که نظرسنجی جدیدی اعلام میشه،نظرسنجی  در صفحه اول خواهد بود؟یا نه،نظرسنجی بعدی رو در صفحه اول نخواهیم دید؟

ویرایش شده در توسط K I N G

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
FILI

نمی دونم درست هست این موضوع رو اینجا بگم یا نه. شما تو اعلامیه گفتید تمام موسیقی های متن فیلم از سایت اصلی حذف شده. یعنی قرار نیست دیگه در سایت قرار بدید؟ یا قراره جای دیگه منتقل بشه؟ اگر من بخوام موسیقی یه قسمت از فیلم رو دانلود کنم باید در بخش موسیقی مطرحش کنم؟

در ضمن فکر کنم ارسال های من 379 تا نبوده! کمتر بود!

ویرایش جدید:

Nienor Niniel

ممنون دوست عزیز. و البته شرمنده کامنت ایشان رو در این مورد نخونده بودم.

ویرایش شده در توسط FILI

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nienor Niniel

ممنون از زحماتتون برای تغییرات چشمگیر فروم...

من با گوشی که اومدم هیچ جا نتونستم نظر بذارم.کادرش برام باز میشد اما نمیتونستم چیزی تایپ کنم

نه تو تاپیکا نه تو پیاما و نه نمایه ها...

3DMahdi توضیح دادن که:

توی سیستم جدید همه پستها، نمایه ها و کامنتهایی که در نمایه ها گذاشتید یکجور محسوب میشن و این عدد مجموع اونهاست. امتیازات هم به همین شکله. مجموع امتیازات پستها و نمایه هاست.

(ببخشی نتونستم نقل قول کنم)

ویرایش شده در توسط Nienor Niniel

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

سلام خدمت دوستان.

قبل از هرچیز خواستم تشکر کرده باشم از شما به خاطر تغییرات مثبتی که در فروم ایجاد کردید.خیلی ممنون از زحماتتون

در مورد نظرسنجی میخواستم بگم.نظرسنجی در صفحه اول فروم نیست.یعنی الآن که نظرسنجی شماره 66 هست درصفحه اول نمیبینیم.خواستم بدونم این برای همه اینطوریه یا فقط برای من نشون نمیده؟و اینکه زمانی که نظرسنجی جدیدی اعلام میشه،نظرسنجی  در صفحه اول خواهد بود؟یا نه،نظرسنجی بعدی رو در صفحه اول نخواهیم دید؟

سلام.

خواهش.

فعلا نظر سنجی رو در صفحه‌ی اول نخواهیم داشت تا امکان فنی اون فراهم بشه. یه عنوان راهکار دم‌دستی، برای از دست ندادن نظرسنجی ها، تالارش رو دنبال کنید.

نمی دونم درست هست این موضوع رو اینجا بگم یا نه. شما تو اعلامیه گفتید تمام موسیقی های متن فیلم از سایت اصلی حذف شده. یعنی قرار نیست دیگه در سایت قرار بدید؟ یا قراره جای دیگه منتقل بشه؟ اگر من بخوام موسیقی یه قسمت از فیلم رو دانلود کنم باید در بخش موسیقی مطرحش کنم؟

ویرایش جدید:

Nienor Niniel

ممنون دوست عزیز. و البته شرمنده کامنت ایشان رو در این مورد نخونده بودم.

نه، دیگه چیزی حاوی کپی‌رایت توی سایت اصلی برای دانلود قرار نمی گیره. اگر هم چیزی مونده باشه کم‌کم حذف میشه.

بهترین راه جستجوی اینترت هست. با کمی تلاش می تونید هرچیزی که لازم دارید رو در سایتهای تورنت پیدا کنید.

اما درنهایت و بصورت موقت میشه تاپیک مناسبی در این مورد زده بشه و با کمک اعضا چیزی که می خواید رو بدست بیارید. هرچند اون روال هم کم‌کم وبا گذشت زمان از دستور کار خارج میشه تا کلا همه‌ی سایت از محتوای دانلودی غیرمجاز خالی بشه.

ممنون از زحماتتون برای تغییرات چشمگیر فروم...

من با گوشی که اومدم هیچ جا نتونستم نظر بذارم.کادرش برام باز میشد اما نمیتونستم چیزی تایپ کنم

نه تو تاپیکا نه تو پیاما و نه نمایه ها...

3DMahdi توضیح دادن که:

توی سیستم جدید همه پستها، نمایه ها و کامنتهایی که در نمایه ها گذاشتید یکجور محسوب میشن و این عدد مجموع اونهاست. امتیازات هم به همین شکله. مجموع امتیازات پستها و نمایه هاست.

(ببخشی نتونستم نقل قول کنم)

خواهش.

من الان تست کردم. بدون مشکل امکانش گذاشتن پست با گوشی فراهمه و بدون مشکل کار می کنه. دوستان دیگه‌ای هم از دیروز با گوشی پست گذاشته‌اند. احتمالا مشکل از سمت شماست. کش و کوکی‌ها و هیستوری گوشیتون رو پاک کنید و دوباره تست کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

توی تاپیک بازگشایی نوشته بودم، اگر با نام‌کاربری نتونستید لاگین کنید، با ایمیل لاگین کنید!

متاسفانه فرقی نداره.

وقتی با موبایل میخوام لاگین بشم -چه با استفاده از نام کاربری و چه با ایمیل- ارور میده که رمز عبور اشتباه است.

دفعه اول که این ارور رو داد گزینه فراموش کردن رمز عبور رو زدم و با استفاده از لینکی به ایمیلم ارسال شد، رمز عبور رو عوض کردم. بعدش بنا به دلایلی لاگ اوت شدم، و وقتی خواستم مجددا لاگین بشم همون ارور رو داد. وقتی این دفعه فراموش کردن رمز عبور رو زدم، ارور داد که شما تازه از این گزینه استفاده کردید.

یعنی عملا نمیتونم با موبایل لاگین بشم... حتی اگه بتونم باز هم رمز عبورم رو عوض کنم، دفعه بعد که بخوام لاگین بشم باز میگه رمز عبور اشتباه است!؟

ضمنا برای من تنظیم تاریخ تولدم غیرفعاله؛ زده 92/3/4 و نمیتونم عوضش کنم. توی پروفایلم هم نشون نمیده کلا (همونطور که قبلا گفتم)!

ویرایش شده در توسط گندالف سپید
افزودن موارد دیگر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...