رفتن به مطلب
Safires

مشکلات سایت

Recommended Posts

ایوانا

سلام. ممنون.

من متوجه مشکلتون نمی‌شم، بهتر یا دقیقتر توضیح بدید ببینم چه کمکی از دستم برمیاد.

اخه چه توضیحی ...

من خروج رو میزنم و صفحه ی مهمان تالار گفتگو میاد بعد که کلا از نت خارج میشم ودوباره صفحه ی اردا رو باز می کنم به جای اومدن صفحه ی مهمان و قسمت ورود یا عضویت صفحه ی خودم میاد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

اخه چه توضیحی ...

من خروج رو میزنم و صفحه ی مهمان تالار گفتگو میاد بعد که کلا از نت خارج میشم ودوباره صفحه ی اردا رو باز می کنم به جای اومدن صفحه ی مهمان و قسمت ورود یا عضویت صفحه ی خودم میاد

ایراد از سمت ما نیست. یا با یک مرورگر دیگه امتحان کنید، یا history+cache+cookie های مرورگرتون رو پاک کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Heaven

خسته نباشيد.

جديدا بعضي از پست هاي من قابليت ويرايش ندارند ولي يكسري رو هم ميشه ويرايش كرد...!ممنون ميشم رسيدگي كنين:)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

خسته نباشيد.

جديدا بعضي از پست هاي من قابليت ويرايش ندارند ولي يكسري رو هم ميشه ويرايش كرد...!ممنون ميشم رسيدگي كنين :)

ممنون.

قبلا ویرایش پست‌ها تا هر زمانی باز بود، اما بخاطر کم‌لطفی بعضی از دوستان، الان زمان ویرایش هر پست محدودیت داره. فعلا پستی که می زنید تا ۲۴ ساعت توسط خودتون قابل ویرایش کردنه، بعد از اون این دسترسی رو نخواهید داشت.

به همین دلیل پست‌های جدیدتون رو می‌تونید ویرایش کنید، قدیمی‌ها رو نه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
زاپا

سلام و درود

قبل از تغییرات جدید سایت، وقتی در صفحه اصلی فروم یه تایپیک رو باز میکردم، به طور خودکار میرفت آخرین صفحه اون تایپیک اما الان میره اولین صفحه اون تایپیک، به نظر من که اگه بره آخرین صفحه خیلی بهتره،

قبلا ویرایش پست‌ها تا هر زمانی باز بود، اما بخاطر کم‌لطفی بعضی از دوستان، الان زمان ویرایش هر پست محدودیت داره.

من نفهمیدم منظور از کم لطفی چیه؟ و چرا اون قابلیت ویرایش رو برداشتید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elentári

چند روز پیش اعلامیه ی "بانوگلادریل تاپیک بازگشت حلقه ها را ارسال کرده است" با آواتار اله ماکیل واسم اومد، و امروز هم دوتا اعلامیه از بانو آرون باز هم با آواتار جناب اله ماکیل! post-2828-0-43824300-1441535742_thumb.pn

و وقتی روی تاپیک کلیک میکنم ارور میده post-2828-0-58869700-1441535924_thumb.pn

ممکنه من رو روشن کنید؟ :huh:

ویرایش شده در توسط Elentári

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

چند روز پیش اعلامیه ی "بانوگلادریل تاپیک بازگشت حلقه ها را ارسال کرده است" با آواتار اله ماکیل واسم اومد، و امروز هم دوتا اعلامیه از بانو آرون باز هم با آواتار جناب اله ماکیل! attachicon.gifScreenshot (14).png

و وقتی روی تاپیک کلیک میکنم ارور میده attachicon.gifScreenshot (15).png

فکر میکنم "بانوگلادریل" و "بانو آرون" یک نفر با دو اکانت هست که در یکی از انجمن هایی که دنبال میکنید یک تاپیک رو ارسال کرده، ولی چون تایید نشده و اکانتش حذف شده با اکانت دیگش همون تاپیک رو مجددا ارسال کرده. دلیل اینکه روی تاپیک کلیک میکنید ولی ارور میده این هست که این تاپیک هنوز توسط مدیریت تایید نشده و قابل نمایش نیست. (با این حال اعلامیه ارسالش میاد)

اینکه چرا برای شما آواتار اله ماکیل رو نشون میده رو نمیدونم؛ شاید یه مشکلی پیش اومده که از این آی پی هر اکانتی ثبت شه با همین آواتار براتون نشون داده میشه... من که شخصا چنین مشکلی ندارم؛ پس احتمالا مشکل از سمت شماست. هیستوری و کش و کوکی های مرورگرتون رو پاک کنید یا با یه سیستم دیگه امتحان کنید؛ ممکنه درست شه.

ویرایش شده در توسط گندالف سپید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

چند روز پیش اعلامیه ی "بانوگلادریل تاپیک بازگشت حلقه ها را ارسال کرده است" با آواتار اله ماکیل واسم اومد، و امروز هم دوتا اعلامیه از بانو آرون باز هم با آواتار جناب اله ماکیل! attachicon.gifScreenshot (14).png

و وقتی روی تاپیک کلیک میکنم ارور میده attachicon.gifScreenshot (15).png

همونطور که دوستمون گندالف گفتند، مربوط به تایید شدن یا نشدن تاپیک‌هاست. چیز مهمی نیست، ندیده بگیریدشون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

با سلام خدمت مدیریت محترم سایت آردا 

از کدام بخش میشه  لیست تمام اعضای سایت رو مشاهده کرد.؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

با سلام خدمت مدیریت محترم سایت آردا 

از کدام بخش میشه  لیست تمام اعضای سایت رو مشاهده کرد.؟؟؟؟

اگر دنبال کاربر خاصی هستید از کادر جستجو کاربران رو انتخاب کنید و اسم کاربر مورد نظر رو بزنید تا پیدا کنه. اگر هم میخواید همه رو ببینید. کادر رو خالی بذارید و دکمه جستجو رو بزنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

سلام

ممنون بابت تغییرات ایجاد شده.

بالا و سمت چپ، از تب "بیشتر" روی گزینه مدیران که کلیک میکنم چیزی نشون نمیده.

تاریخ عضویت داخل پروفایل ها ، فقط سه حرف از ماه رو نشون میده. مثلا آبان رو زده "آبا" یا خرداد رو "خرد" !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

آقا مهدی امتحان کردم متاسفانه  (ارور) میده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

سلام

ممنون بابت تغییرات ایجاد شده.

بالا و سمت چپ، از تب "بیشتر" روی گزینه مدیران که کلیک میکنم چیزی نشون نمیده.

تاریخ عضویت داخل پروفایل ها ، فقط سه حرف از ماه رو نشون میده. مثلا آبان رو زده "آبا" یا خرداد رو "خرد" !

مطمئنی مدیران رو نمیبینی؟ من تست کردم درست بود. حتی مهمانها هم میتونن ببینن. یه بار دیگه تست کن.

اون مشکل نامها از شمسی سازه و فعلا نمیشه کاریش کرد. ممکنه در نسخه های بعدی درست بشه.

آقا مهدی امتحان کردم متاسفانه  (ارور) میده.

چه اروری میده؟ الان این صفحه رو نمیتونی ببینی؟

https://arda.ir/forum/?app=core&module=search&controller=search

کادر جستجو رو باز کن. روی همه کلیک کن و کاربران رو انتخاب کن و بدون وارد کردن چیزی دکمه جستجو رو بزن و به صفحه کاربران میری.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

متاسفانه باز هم ارور میده حتی وقتی برای مثال روی ممبرز (اعضا ) کلیک می کنم باز هم ارور میده.میشه بررسی کنید.؟؟؟وقتی دکمه جستجو رو می زنم ارور میده.

و همینطور توی پروفایلم نمی تونم  تاریخ  تولد وارد کنم.

ویرایش شده در توسط الندیل پادشاه انسان ها

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

مطمئنی مدیران رو نمیبینی؟ من تست کردم درست بود. حتی مهمانها هم میتونن ببینن. یه بار دیگه تست کن.

الان متوجه شدم. مشکل از پوسته uniform هست. اون دو تای دیگه مشکلی ندارند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

متاسفانه باز هم ارور میده حتی وقتی برای مثال روی ممبرز (اعضا ) کلیک می کنم باز هم ارور میده.میشه بررسی کنید.؟؟؟وقتی دکمه جستجو رو می زنم ارور میده.

و همینطور توی پروفایلم نمی تونم  تاریخ  تولد وارد کنم.

چه اروری میده؟ اسکرین‌شات بگیرید بگذارید اینجا ببینیم ماجرا چیه.

تاریخ تولد رو فعلا نمی تونید وارد کنید، فعلا خالی بمونه تا بعدا.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Oropher

با سلام...

اولا تشکر میکنم از زحمات اله سار و مهدی عزیز که تو این چند روزه واسه تغییرات فروم زیاد زحمت کشیدن و همینطور دیگر اعضای تیم مدیریت آردا...

در قسمت ویرایش پروفایل-"در باره ی من" قدیمم موجود هستش ولی وقتی به پروفایلم رجوع میکنم چیزی در قسمت "درباره ی من"نمایش داده نشده...

نمیدونم فقط واسه من اینطوره یا باقی اعضا هم همین مشکل رو دارن؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

چه اروری میده؟ اسکرین‌شات بگیرید بگذارید اینجا ببینیم ماجرا چیه.

تاریخ تولد رو فعلا نمی تونید وارد کنید، فعلا خالی بمونه تا بعدا.

من الان امتحان کردم. اگه از همون فیلد بالای سایت (جستجو)، گزینه کاربران رو انتخاب کنیم و سرچ رو بزنیم، صفحه مربوط به اعضا نمایش داده میشه. ولی اگه از اون صفحه ای که 3DMahdi گفتند اقدام کنیم ارور میده.

فکر کنم تو نسخه قبلی فروم هم همین مشکل رو داشتم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

با سلام...

اولا تشکر میکنم از زحمات اله سار و مهدی عزیز که تو این چند روزه واسه تغییرات فروم زیاد زحمت کشیدن و همینطور دیگر اعضای تیم مدیریت آردا...

در قسمت ویرایش پروفایل-"در باره ی من" قدیمم موجود هستش ولی وقتی به پروفایلم رجوع میکنم چیزی در قسمت "درباره ی من"نمایش داده نشده...

نمیدونم فقط واسه من اینطوره یا باقی اعضا هم همین مشکل رو دارن؟!

یه تغییر کوچیک توش بده و ذخیره اش کن ببین درست میشه.

من الان امتحان کردم. اگه از همون فیلد بالای سایت (جستجو)، گزینه کاربران رو انتخاب کنیم و سرچ رو بزنیم، صفحه مربوط به اعضا نمایش داده میشه. ولی اگه از اون صفحه ای که 3DMahdi گفتند اقدام کنیم ارور میده.

فکر کنم تو نسخه قبلی فروم هم همین مشکل رو داشتم.

آره، اون لینکی که دادم به صفحه ای که میخواستم بگم نمیره. از همون راهی که گفتم برید دیده میشه(به همون آدرس میره اما چون مراحل قبلی رو انجام دادی نتیجه رو نشون میده)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Oropher

یه تغییر کوچیک توش بده و ذخیره اش کن ببین درست میشه.

یه تغییر نه چندان کوچیک توش دادم ولی فرقی نکرد...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

یه تغییر نه چندان کوچیک توش دادم ولی فرقی نکرد...

الان باید درباره من درست شده باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elentári

درود.

با تشکر از زحماتی که برای تغییرات فروم متقبل شدید.

چرا قسمت تعداد ارسال ها برای من 2,002 نوشته شده؟ تا جایی که یادمه 300 تا ‍‍‍‍‍‍پست بیشتر نداشتم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

درود.

با تشکر از زحماتی که برای تغییرات فروم متقبل شدید.

چرا قسمت تعداد ارسال ها برای من 2,002 نوشته شده؟ تا جایی که یادمه 300 تا ‍‍‍‍‍‍پست بیشتر نداشتم.

توی سیستم جدید همه پستها، نمایه ها و کامنتهایی که در نمایه ها گذاشتید یکجور محسوب میشن و این عدد مجموع اونهاست. امتیازات هم به همین شکله. مجموع امتیازات پستها و نمایه هاست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تراندویل 2001

من چطور ایمیلم رو تغییر بدم:D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...