رفتن به مطلب
تور

سوالات فیلم هابیت

Recommended Posts

ابولفضل

آیا بانو گالادریل قوی هست یا سائرون؟

گالادریل سه بار سائرون رو شکست میده ولی اونقدر هم قوی نیست وگمون کنم زمانی با سائرون میجنگه که خودش حلقه قدرت الف ها داره ولی سائرون حلقه خودش رو نداره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شاه تراندویل

این شخص توی هابیت نبرد پنج سپاه کیه دقیقا؟؟؟

post-3575-0-76820900-1420793848_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

فکر کنم این همون اورکی باشه که اول قرار بوده آزوگ (یا شایدم بولگ) باشه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

آیا بانو گالادریل قوی هست یا سائرون؟

گالادریل سه بار سائرون رو شکست میده ولی اونقدر هم قوی نیست وگمون کنم زمانی با سائرون میجنگه که خودش حلقه قدرت الف ها داره ولی سائرون حلقه خودش رو نداره

اگه به طور کلی فرض کنیم، قطعا جواب سوال شما سائرون هستش. سائرون یک مایا و خالق حلقه یگانه است و دست راست خداوندگار تاریکی. به وضوح توی ارباب حلقه ها اشاره میشه که تنها خود نام نابردنیش هستش که میتونه نیروی لوتلورین رو (که بانوی روشنایی باشه ) درهم بکشنه. اما باید توجه داشت که این اشاره زمانی صورت میگیره که سائرون در برج باراد-دور در موردور و در اوج قدرت خودش بعد از از دست دادن حلقه است نه زمانی که مخفیانه در دولگولدور پنهان شده. از این جهت چیزی که پیتر تو هابیت 3 نشون داد پربیراه نبود چرا که میدونیم سائرون در واکنش به حمله شورای سفید پا پس میکشه. این وسط پیتر با تخیل خودش رویارویی این دو جناح رو به تصویر کشیده و احتمالا با دلایلی منطقی نقش بیشتری برای گالادریل قائل شده .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

البته بانو گالادریل هم از یادگاران دوران اول هست، دخت فینارفین و دست پرورده بانو ملیان...

من که هنوز فیلم رو ندیدم اما اگر جای پیتر بودم تصویری مشابه رو می ساختم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تولکاس آستالدو

نام خاصی نداره ولی تو فیلم قرار بود گاندالف رو بکشه یا حداقل شکنجه کنه که گالادریل به فنا دادش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Alex - Sauron

نام خاصی نداره ولی تو فیلم قرار بود گاندالف رو بکشه یا حداقل شکنجه کنه که گالادریل به فنا دادش

شبیه پدر تورین نبود به نظرتون که تو اکستندد فیلم دوم سائرون بلعیدش تو تاریکی ! ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تولکاس آستالدو

شبیه پدر تورین نبود به نظرتون که تو اکستندد فیلم دوم سائرون بلعیدش تو تاریکی ! ؟

بیخیال:|

کجاش شبیه تراینه؟!یه اورک معمولی بود ضمنا تراین تا اون موقع مرده بود ضمنا اگه تراین بود که دلیلی نداشت گالادریل اون بلا رو سرش بیاره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
m/saruman

بیخیال :|

کجاش شبیه تراینه؟!یه اورک معمولی بود ضمنا تراین تا اون موقع مرده بود ضمنا اگه تراین بود که دلیلی نداشت گالادریل اون بلا رو سرش بیاره

الان یعنی این کاراکتر توی نسخه ی سینمایی نبرد 5سپاه حضور داره؟ چند دقیقه نشونش میدن؟ و چه کارهایی انجام میده؟

از ابهتش خوشم اومد.. کاش که توی فیلم زیاد حضور داشته باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Bain

الان یعنی این کاراکتر توی نسخه ی سینمایی نبرد 5سپاه حضور داره؟ چند دقیقه نشونش میدن؟ و چه کارهایی انجام میده؟

از ابهتش خوشم اومد.. کاش که توی فیلم زیاد حضور داشته باشه

متاسفانه یا خوشبختانه حضور خیلی کوتاهی(در حد چندثانیه)داره،گندالف رو از قفسش خارج میکنه و قراره یه بلایی سرش بیاره که بانو گالادریل میاد و به اتمهای سازنده‌اش تجزیه‌اش میکنه.

انصافا چهره‌ی جالبی داره،قیافه‌اش از آزوگ خیلی بهتره!

post-3582-0-19270200-1420817152_thumb.jp

ویرایش شده در توسط Bain

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
thranduil

اونجا که لگولاس به تائوریل میگه مردم ما اینجا جنگیدند ، منظورش کدوم جنگه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

تو سایت ویکی پدیا اینطور نوشته :

کوه گونداباد

کوهی در مرزهای شمالی رشته‌کوهای مه‌آلود؛ قلعهٔ دورف‌ها و بعدها اورک‌ها.

بر اساس افسانه‌های دورف‌ها، دورین بی‌مرگ، یکی از آباء دورف‌ها در کوه گونداباد کمی پس از بیداری الف‌ها از خواب برخاست. از همین رو کوه گونداباد همیشه مکان مقدسی برای دورف‌ها بود.

در اواسط دوران دوم اورک‌ها به گونداباد حمله کردند و تا آخر دوران دوم، پس از سقوط سائورون و گم شدن حلقهٔ یگانه آنجا تحت اشغال آن‌ها بود. در دوران سوم این مکان بار دیگر توسط اورک‌های آنگمار به عنوان پایتخت اشغال شد و این دلیل تنفر دورف‌ها از آنگمار بود. پس از سقوط آنگمار گونداباد همچنان قلعهٔ اورک‌ها باقی‌ماند، حتی پس از جنگ دورف‌ها و اورک‌ها و متروک ماندن آن‌جا. سپاه اورک‌هایی که در جنگ پنج سپاه شرکت کرد، گفته شده از کوه‌ها آمدند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
thranduil

ممنونم،اینا رو میدونم ،منظورم اینه که چه جنگی اونجا رخ داده که الفها هم شرکت داشتند؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
king.nezgul

تو فیلم هابیت نبرد پنج سپاه داین دورف پسر عموی سورین سوار یک خوک بود ایا در کتاب هم به این خوک اشاره شده؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله ماکیل

تو فیلم هابیت نبرد پنج سپاه داین دورف پسر عموی سورین سوار یک خوک بود ایا در کتاب هم به این خوک اشاره شده؟

خیر. این از ابتکارات کارگردان بود و توی کتاب اشاره ای بهش نشده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
thranduil

توی برهوت اسماگ لگولاس به تائوریل میگه(پدرم برای 600 سال ازتو محافظت کرده ،از تو حمایت کرده)

منظورش چیه؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله ماکیل

توی برهوت اسماگ لگولاس به تائوریل میگه(پدرم برای 600 سال ازتو محافظت کرده ،از تو حمایت کرده)

منظورش چیه؟؟

منظور خاصی نداره. تائوریل از الف های سیلوان بود که در بارگاه تراندویل زندگی کرده و نون و نمکش رو خورده. منظور لگولاس این بود که درست نبود که بر خلاف دستور پدرم که ششصد سال تو درگاهش زندگی کردی عمل کنی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
msa_dino

اصلا به یاد نمیارم جایی توی هیچکدوم از کتاب ها اشاره ای به جنگ اِلف ها پای دروازه گونداباد شده باشه.اونجا همیشه یا دست دورف ها بوده یا ارک ها و واسه همینم جنگ ها همیشه بین این دو نژاد در میگرفته.در ضمن گمون نمیکنم در اون زمان اونقدر روابط بین الف ها و دورف ها حسنه بوده که الف ها به کمکشون رفته باشن! البته میشه حدس زد که در زمان حکمرانی آنگمار، الف های جنگلی هم کم و بیش لطماتی دیدن (هرچند پایتخت آنگمار یعنی کارن دوم در دامنه ی غربی کوه های مه آلود هست و خیلی دور از سیاه بیشه) ولی اون قضیه ی کشته شدن مادر لگولاس و... قطعا همش از نویسنده های فیلم هست...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شاه تراندویل

یک سئوال:اونجا که آخرای فیلم تراندویل رو به لگولاس میگه که دانیدان رو پیدا کن منظورش دقیقا کیه؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

یک سئوال:اونجا که آخرای فیلم تراندویل رو به لگولاس میگه که دانیدان رو پیدا کن منظورش دقیقا کیه؟؟؟؟

آراگورن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تولکاس آستالدو

تا اونجا که یادمه پس از نابودی نومه نور باقی مونده های نومه نور با اداین ها اختلاط پیدا کردن تا نسلشون باقی بمونه و دونه داین ها به وجود اومدن و تو فیلم هم منظورش باقیمونده های حکومت ارنور هستش که اراگورن و خانواده اش جز اونا بودن و تعدادشون البته خیلی کم شده بود و تراندویل منظورش این بود بین اونا اراگورن رو پیدا کن که اینده روشنی داره و اینا که واسم جای سوال داره تراندویل رو چه به اراتورن ویرایش شده در توسط تولکاس آستالدو

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Alex - Sauron

من فیلم رو با زیرنویس فارسی دیدم اونجا که گالادریل به سائرون گفت تو اینجا قدرتی نداری گفت " خدمتگذار مورگوت " یا "موردور" چون تو زیرنویس نوشته بود موردور و چون تلفظشون یکم شبیه بهمه من رو به شک انداخت ؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

من فیلم رو با زیرنویس فارسی دیدم اونجا که گالادریل به سائرون گفت تو اینجا قدرتی نداری گفت " خدمتگذار مورگوت " یا "موردور" چون تو زیرنویس نوشته بود موردور و چون تلفظشون یکم شبیه بهمه من رو به شک انداخت ؟؟؟؟

اونجا در واقع می گه " خادم مورگوث " نه " خام موردور " اشتباه ترجمه ای بیش نیست! :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تولکاس آستالدو

منم اینجا مشکل داشتم و شک شما هم به نظرم درسته و اونجا میگه خدمتگذار مورگوت که به نظرم ناشی از عدم اشنایی مترجم با اردا هست چون ریون هیل رو هم ریوندل معنی کرده بود و کلا اگه کلمه ای رو نمیفهمیده نزدیک ترین کلمه ای که شنیده رو میزاشته:|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شاه تراندویل

یک سوال توی هابیت ویرانی اسماگ صورت تراندویل یه جوری شد ام توی هابیت نبرد پنج سپاه هیچ اشاره ای نشد،دقیقا منظور از اون سکانس چی بود؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...