رفتن به مطلب
تور

سوالات فیلم هابیت

Recommended Posts

* بانو گالادریل *

تو هابیت:برهوت اسماگ،تراندویل از تورین میخواد که چیزی رو که برای اونه برگردونه.اون چی رو میخواد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
msa_dino

تو هابیت:برهوت اسماگ،تراندویل از تورین میخواد که چیزی رو که برای اونه برگردونه.اون چی رو میخواد؟

همون جواهر سفید رنگ و زیبایی ( به تعبیر تراندویل: با درخشش ستارگان) که در نسخه اکستندد فیلم اول، در ابتدای فیلم در جعبه ای توی دست ترین پدر تورین بود و چشمان تراندویل بهش دوخته شده بود. بعدش هم درب جعبه رو به روی تراندویل بستن و از بخشیدن امتنا کردن و نتیجتا تراندویل هنوز در آرزوشونه... ویرایش شده در توسط msa_dino

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torin

سلام.

چرا خیلی از قسمتهای فیلم هابیت داخل کتابش نیست؟این قسمت ها رو خود پیتر جکسون اضافه کرده و تغییر داده؟یا اینکه از کتاب ها و نوشته های دیگر خود تالکین هستش؟

ویرایش شده در توسط torin

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

سلام.

چرا خیلی از قسمتهای فیلم هابیت داخل کتابش نیست؟این قسمت ها رو خود پیتر جکسون اضافه کرده و تغییر داده؟یا اینکه از کتاب ها و نوشته های دیگر خود تالکین هستش؟

خب باید بگم هر دو!

یه قسمتایی رو از اواخر کتاب سیلماریلیون یعنی حدیث حلقه های قدرت در دوران سوم، اقتباس کرده مثل شورای سفید. و یه قسمتاییش رو هم بنابر احتیاجات سینمایی ابتکارات خودِ کارگردان بوده مثل وارد کردن کاراکتر جدیدی به نام تائوریل یا زخم خوردن کیلی.و شفای اون توسط تادوریل یا مبارزه ی الف های جنگلی با اورک ها در شهر دیل.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

فقط یک نکته رو کمی تصحیح کنم که اطلاعات اضافی از ضمیمه ی بازگشت شاه که اجازه ی فیلم سازیش وجود داشته گرفته شده. کتاب سیلماریلیون و کتاب ها و موارد دیگه (بجز کتاب های ارباب حلقه ها و هابیت) حق فیلم سازیشون فروخته نشده و اجازه ی استفاده از مطالب اون رو به هیچ عنوان نداشته پیتر جکسون...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
* بانو گالادریل *

تراندویل روز حمله اسماگ کمک نکرد و دلیلش هم این بود که نمیخواست جون افرادش رو برای مبارزه با اژدها به خطر بندازه. ولی چرا روز های بعد هیچ کمکی نکرد؟

ویرایش شده در توسط Thorin son of Thrain

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
توروندور

تراندویل روز حمله اسماگ کمک نکرد و دلیلش هم این بود که نمیخواست جون افرادش رو برای مبارزه با اژدها به خطر بندازه. ولی چرا روز های بعد هیچ کمکی نکرد؟

چه کمکی بکنه تورین جان ؟؟؟

اگر بخوام بر اساس شخصیتی که توی فیلم بره تراندویل در نظر گرفتن توضیح بدم برای شما علت کمک نکردن شاه الف ها به دروف ها جون افرادش نبوده بلکه کینه نسبت به دروف ها بوده . همونطور که دیدید در فیلم دروف ها از دادن هدایا به الف ها خود داری کردن و اونها هم از بعد از اون ماجرا روابطشون با هم تیره و تار شد.

حتی اگر حرف شما هم درست باشه دلیل کمک نکردنش باز هم میشه به خطر نیوفتادن جون افرادش.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
* بانو گالادریل *

چه کمکی بکنه تورین جان ؟؟؟

اگر بخوام بر اساس شخصیتی که توی فیلم بره تراندویل در نظر گرفتن توضیح بدم برای شما علت کمک نکردن شاه الف ها به دروف ها جون افرادش نبوده بلکه کینه نسبت به دروف ها بوده . همونطور که دیدید در فیلم دروف ها از دادن هدایا به الف ها خود داری کردن و اونها هم از بعد از اون ماجرا روابطشون با هم تیره و تار شد.

حتی اگر حرف شما هم درست باشه دلیل کمک نکردنش باز هم میشه به خطر نیوفتادن جون افرادش.

بابت توضیحاتتون ممنونم جناب توروندور :)

مثلا ازشون حمایت میکرد و تا جایی که میتونست به دورف ها پناه میداد و احتیاجاتشون مثل غذا و دارو رو تا حدی که میتونست تامین میکرد.

گفته میشه تو دعواها، دو طرف ،هردو مقصرند.که این هم نمونه ی بارزش :D

ویرایش شده در توسط Thorin son of Thrain

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
دوالین

چرا تو اوایل کتاب حرفی از اورک ها زده نشده ولی تو فیلم اورک ها وجود دارن؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
msa_dino

چرا تو اوایل کتاب حرفی از اورک ها زده نشده ولی تو فیلم اورک ها وجود دارن؟

چون فیلم ها صرفا بر اساس تک کتاب هابیت ساخته نشدن و از ضمیمه های کتاب بازگشت شاه هم برای غنی کردن قصه استفاده شده. اون صحنه ی نبرد دورفا در موریا هم جز مطالب ضمیمه کتاب ها هست که در فیلم با مقداری تغییر از داستان اصلی، آورده شده... اون بخش تعقیب و گریز دورفا و ارک های وارگ سوار در دشت (قبل از ریوندل) هم کاملا زاییده ی ذهن سازندگان فیلمه...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
KHAMUL THE SHADOW OF EAST

چرا تو هابیت یه لحضه صورت ترندویل وحشتناک میشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

چرا تو هابیت یه لحضه صورت ترندویل وحشتناک میشه؟

تو فیلم میگه دیگه صورتش با آتش اژدها در گذشته سوخته (اونجوری شده [-() و تا اونجا میدونم با جادو تونسته ترمیم کنه. اونجا به تورین یک لحظه صورت اصایشو نشون میده و میگه میدونم که آتش اژدها یعنی نابودی ..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
دوالین

تراندویل ارث باباشو از تورین طلب داشت؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

جریان اون الف کماندار"تاریل" چیه؟فکر کنم تو کتاب ها نبود درسته؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

جریان اون الف کماندار"تاریل" چیه؟فکر کنم تو کتاب ها نبود درسته؟

تائوریل دستپخت جناب پیتر جکسون به همراه گروه فیلمنامه نویسی ( فیلیپا بوینز ,فرن والش وگویلرمو دل تورو) هست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

تاوریل کلا تو دنیای تالکین موجود نیست و از ابتکارات پیتر جکسون براس جذابیت فیلمه!

ویرایش شده در توسط الوه
انتقال پست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
دوالین

تائوریل دستپخت جناب پیتر جکسون به همراه گروه فیلمنامه نویسی ( فیلیپا بوینز ,فرن والش وگویلرمو دل تورو) هست.

که واقعا یک فاجعه بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

اتفاقا به نظر من داستان رو جذابتر کرده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

تا اونجا که فهمیدم اون جواهرا چششو گرفته بودن ! اونارو میخواست!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
deathwing

سلام

من یکم گیج شدم من کلا دو تا از فیلم های هابیت رو دیدم نمیدونم چنتا دیگه هست.میشه اسم قسمت هاش رو به ترتیب بنویسین؟کلا چنتا هست؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

سلام

من یکم گیج شدم من کلا دو تا از فیلم های هابیت رو دیدم نمیدونم چنتا دیگه هست.میشه اسم قسمت هاش رو به ترتیب بنویسین؟کلا چنتا هست؟

هابیت فیلمش 3 قسمته !

قسمت اول : سفری غیر منتظره

قسمت دوم : برهوت اسماگ

قسمت سوم : نبرد پنج ارتش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

تو فیلم تراندویل در ازای آزادی تورین از اون دخمه ها میخواد که سهمش از ثروت و جواهرات کوه رو بهش برگردونه در فیلم بنظرم مخصوصا نظرش روی گوهر آرکن هست. و وقتی میگه این قول یک پادشاه به پادشاهی دیگر هست، یعنی خودش. یعنی ما پادشاهی تورین و دورف ها رو قبول نداریم و بهشون دیگه خراج نمیدیم. چون تا قبل از حمله اژدها تراندویل به تورین خراج میداد. و بخاطر همین حرف تورین از کوره در میره و بقیه ماجرا..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستانی که معتقدند ترندویل با کمک نکردن به تورین کار درستی نکرده باید این را بدانند که اگر در آن جنگ بودید قطعا کشته میشدید پس ترندویل کار درستی کرد که به تورین کمک نکرد (دوالن عزیز سیاست اینه که مجانی به کسی کمک نکنی .............ارث باباش؟بله کوه به اون بزرگی آیا خوب نیست که برای مردم استفاده بشه تا برای یک پادشاه طمع کار)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
دوالین

دوستانی که معتقدند ترندویل با کمک نکردن به تورین کار درستی نکرده باید این را بدانند که اگر در آن جنگ بودید قطعا کشته میشدید پس ترندویل کار درستی کرد که به تورین کمک نکرد (دوالن عزیز سیاست اینه که مجانی به کسی کمک نکنی .............ارث باباش؟بله کوه به اون بزرگی آیا خوب نیست که برای مردم استفاده بشه تا برای یک پادشاه طمع کار)

من منظورم جنگ نبود ولی تراندویل حتی به دورف ها پناه هم نداد.بعدش چرا تورین باید ارکن استونو به ترندویل میداد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بهای آزادی بود دوالین عزیز تورین کوهی از طلا دارد او می ایست تکه ای از این کوه را با کل کوه و ازادی افرادش استفاده کنند

هم چنین روی آزادی قیمتی نمی توان گذاشت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...