رفتن به مطلب
bard

یک ماجرا جویی غیر منتظره در دنیای تالکین - ورود و هماهنگی

Recommended Posts

نولوفینوه

خیانتی در کار نخواهد بود

تعدادی از اورگ ها به درون قلعه نفوذ میکنن : در اثر اشتباه سهوی مسئول دروازه و دیده بانها

با اله ماکیل هماهنگ شید

من هزار بار گفتم هر اتفاق جداگانه رو با من هماهنگ کنید

تصمیم میگیرید برای نقشتون وو. فکر میکنید موضوع ساده‌ای هستش ولی که ماجرا رو تحت تاثیر قرار میده

@سم وایز علاقه ای به رساله نویسی ندارم خلاصه باید بگم که شما باید انرژی بیش از حد خودت رو مهار کنی و با گروه هماهنگ بشی

@نولو عزیز شما باید کامل هماهنگ بشید ، وضعت گروه رو در نظر بگیرید

اخطار به کلیه دوستان تا اینجا سعی کردم پستی ویرایش نشه اما از امروز هر پست ناهماهنگ با خط اصلی داستان ویرایش میشه !!!

باشد که رستگار شویم

بله تاپیک اسمش ایفای نقش هست هرکس حق داره درباره شخصیت خودش تصمیم بگیره

شما نمیتونی بگی خیانتی درکار نیست . نهایتا میتونی خودت خیانت نکنی!! من خیانت میکنم (مثلا) فرمانده هم میتونه تنبیهم کنه گیر بندازه منو بکشه درون داستان نه اینکه بیرون داستان بگه خیانتی در کار نیست!!!

قبلا هم گفتم، وقتی سیر اصلی رو خودت تنهایی مشخص میکنی الزامی وجود نداره که منم تبعیت کنم الزامی وجود نداره از قلعه نزنم بیرون . از حرف فرمانده سر پیچی کردم و وقتی غرگشتم قلعه میتونی زندانیم کنی اما نمیتونی بگی این کارو نکن!!!

درضمن احساس میکنم پست آنا رو نخوندی که میگی خیانتی در کار نیست :|

مثه دفه قبل که منی که تو قلعه نبودم رو صدا زدی دستور دادی !!

شما دلت هماهنگی میخواد لاقل پستارو بخون :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
bard

بله تاپیک اسمش ایفای نقش هست هرکس حق داره درباره شخصیت خودش تصمیم بگیره

شما نمیتونی بگی خیانتی درکار نیست . نهایتا میتونی خودت خیانت نکنی!! من خیانت میکنم (مثلا) فرمانده هم میتونه تنبیهم کنه گیر بندازه منو بکشه درون داستان نه اینکه بیرون داستان بگه خیانتی در کار نیست!!!

قبلا هم گفتم، وقتی سیر اصلی رو خودت تنهایی مشخص میکنی الزامی وجود نداره که منم تبعیت کنم الزامی وجود نداره از قلعه نزنم بیرون . از حرف فرمانده سر پیچی کردم و وقتی غرگشتم قلعه میتونی زندانیم کنی اما نمیتونی بگی این کارو نکن!!!

درضمن احساس میکنم پست آنا رو نخوندی که میگی خیانتی در کار نیست :|

مثه دفه قبل که منی که تو قلعه نبودم رو صدا زدی دستور دادی !!

شما دلت هماهنگی میخواد لاقل پستارو بخون :D

اون چیزی که شما میخواید در برنامه ما نیست

اگر قرار است خانه ای بسازیم شما نمیتونی بگی یه دستشویی هم تو بالکن بسازیم شاید چیز خوبی شد

بارها به همه چندبار گفته ام هر گونه تغییر و نوآوری بزرگ رو در پیام خصوصی و یا همینجا اعلام کنید

در این داستانی که در پیش داریم فقط با سیر اصلی داستان پیش میریم

شما هم باید داستانت با خط اصلی هماهنگ باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

واقعا "ایفای نقش" ربطی به ساختن دستشویی داره!؟!؟!

چه استدلال منطقی عالی ای :D

چشم! از این به بعد به جا یه پست دو تا پست میزارم و اطلاع میدم اینجا! به شخص شما هم پ.خ میکنم خبرتون کنم!

lol

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Peredhil

سلام به اهالی خوب قلعه خاکستری، من داستان رو دارم دنبال میکنم و واقعا خوشم اومده ازش، حال و هوای باحالی داره، ولی به نظرم حالا که دارید این داستان رو مینویسید، لطفا موارد زیر رو درنظر بگیرید.

یکی اینکه دیدم بعضی هاتون از کلمه «واسه ی» استفاده میکنید، به نظرم این کلمه نباید توی داستان باشه، حتی توی مکالمه یک ارک هم این کلمه به کار گرفته شده. به جاش از «برای» استفاده کنید. و بعدی اینکه فکر کنم جزو قانون های فروم هم هست، از «ب» به جای «به» و «ک» به جای «که» استفاده میکنید که واقعا قشنگ نیست که استفاده بشه. بعضی از جاها هم نشونه هایی استفاده کردید که اصلا اونجا جاش نبوده، مثلا باید یه جا ویرگول باشه اما نقطه هست و برعکس یه جا باید نقطه باشه اما ویرگول هست. بعضی از مواقع هم هست که معلوم هس نویسنده یک بار هم متن رو نخونده، چون جمله بندی اون اصلا درست نیست و یه کلمه دوبار پشت سرهم اومده.

لطفا این موارد رو در نظر بگیرید تا به زیبایی داستان اضافه بشه. واقعا خسته نباشید داستان قشنگی هست ولی یه مشکلات کوچکی که گفتم رو داره که اگه حل بشن، عالی میشه. مرسی از شما همه :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

سلام به اهالی خوب قلعه خاکستری، من داستان رو دارم دنبال میکنم و واقعا خوشم اومده ازش، حال و هوای باحالی داره، ولی به نظرم حالا که دارید این داستان رو مینویسید، لطفا موارد زیر رو درنظر بگیرید.

یکی اینکه دیدم بعضی هاتون از کلمه «واسه ی» استفاده میکنید، به نظرم این کلمه نباید توی داستان باشه، حتی توی مکالمه یک ارک هم این کلمه به کار گرفته شده. به جاش از «برای» استفاده کنید. و بعدی اینکه فکر کنم جزو قانون های فروم هم هست، از «ب» به جای «به» و «ک» به جای «که» استفاده میکنید که واقعا قشنگ نیست که استفاده بشه. بعضی از جاها هم نشونه هایی استفاده کردید که اصلا اونجا جاش نبوده، مثلا باید یه جا ویرگول باشه اما نقطه هست و برعکس یه جا باید نقطه باشه اما ویرگول هست. بعضی از مواقع هم هست که معلوم هس نویسنده یک بار هم متن رو نخونده، چون جمله بندی اون اصلا درست نیست و یه کلمه دوبار پشت سرهم اومده.

لطفا این موارد رو در نظر بگیرید تا به زیبایی داستان اضافه بشه. واقعا خسته نباشید داستان قشنگی هست ولی یه مشکلات کوچکی که گفتم رو داره که اگه حل بشن، عالی میشه. مرسی از شما همه :|

خیلی ممنون که میخونین و نظر میدین این خیلی به من یکی که دلگرمی داد ^.^ اون نکات هم حتما مدنظر قرار میگیره

ممنون :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
bard

لطفا این موارد رو در نظر بگیرید تا به زیبایی داستان اضافه بشه. واقعا خسته نباشید داستان قشنگی هست ولی یه مشکلات کوچکی که گفتم رو داره که اگه حل بشن، عالی میشه. مرسی از شما همه :D

بعی موارد کم کم داره وارد زبان ما میشه از تاثیرات چی و وایبر و ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahan

بارد.دورف گفت یه نفوذی بیاریم نظرت...؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
bard

بارد.دورف گفت یه نفوذی بیاریم نظرت...؟

نیست یه ارتش ۲۰ میلیونی تا بن دندان مسلح داخل قلعه داریم !!

کفود نیرو هستش عزیز

--------------

اساتید داخل قله مقاومت کنید نیروای بیون قلعه برگردن

ویرایش شده در توسط bard

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahan

چشم...چشم...فقط منو کینگ گفتیم در باز بوده سم هی میگه نه شکستنش...چه کنیم...؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
bard

چشم...چشم...فقط منو کینگ گفتیم در باز بوده سم هی میگه نه شکستنش...چه کنیم...؟

اون چیزی که من فکر میکردم این بود که در کامل بسته نشده بوده دروازه های قدیمی چنتا چفت و بست دارن که بابد همگی بسته میشدن روز قبلشم دروازه تحت تعمیر بوده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahan

خوب الان مال کدوممون درسته؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
bard

خوب الان مال کدوممون درسته؟

باید دید چقدر میشه نظراتو و نوشته ها رو با هم تطبیق داد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahan

نه نه از روی گفته‌ی تو مال کی بهتر و درست تر..؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
bard

نه نه از روی گفته‌ی تو مال کی بهتر و درست تر..؟

تو وضعیت فرق میکنه

قرار بود در اثر سهل انگاری نگهبانان و مسئول دروازه ، دروازه کامل بسته نشه

حالا باید دید نوشته ها مفهومشون چی بوذه و به کدوم سمت رفته

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

تو وضعیت فرق میکنه

قرار بود در اثر سهل انگاری نگهبانان و مسئول دروازه ، دروازه کامل بسته نشه

حالا باید دید نوشته ها مفهومشون چی بوذه و به کدوم سمت رفته

من کلا نوشتم رو ویرایش کردم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
bard

کیا نقششون مونده هنوز ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

کیا نقششون مونده هنوز ؟

از افراد توی قلعه فقط اله ماکیل مونده.

دیروز باهاش صحبت میکردم میگفت سرم شلوغه ولی شاید امروز بذاره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله ماکیل

سلام بارد. من تا فردا ظهر پست خودم رو میذارم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
bard

همه نقش ها اماده شد ؟

انتظار یک صحنه ارمانی برای کشته شدن دیرنیر و تورنگیل داشتم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله ماکیل

منم همین انتظار رو داشتم ولی چون تو آشپزخونه بودم بچه ها باید اشاره میکردن که نکردن. تو پست پیوستی جبران خواهد شد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
bard

خوب من شاید دیگه نتونم داستاننم رو بنویسم.پس بهتره من رو تو این جنگ بکشید.فقط حماسی تر بکشیدم:دی

به خاطر فصل امتحانا کلا فکر میکنم دو روز دیگه کار داریم فقط

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

به خاطر فصل امتحانا کلا فکر میکنم دو روز دیگه کار داریم فقط

باشه.پس اگر دو روز باشه هستم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
bard

باشه.پس اگر دو روز باشه هستم.

الان فکر کنم فقط ضمیمه مونده ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

الان فکر کنم فقط ضمیمه مونده ؟

والا همه بچه های تو قلعه پستشون رو گذاشتند فقط شما که بیرون هستید قلعه هستید موندید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
bard

والا همه بچه های تو قلعه پستشون رو گذاشتند فقط شما که بیرون هستید قلعه هستید موندید.

من منتظر یه پست ضمیمه از اله ماکیل در باب شهادت دوستان هستم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...