رفتن به مطلب
hamid stormcrow

انتشار ماهنامه آردا

کدام یک از مطالب شماره ۲۰ ماهنامه آردا رابیشتر پسندیدید؟  

5 رای

1. 1. کدام یک از مطالب شماره ۲۰ ماهنامه آردا رابیشتر پسندیدید؟

• بیوگرافی بازیگران سریال بازی تاج و تخت
      0
    • آیا می دانستید؟!
      2
    • کارگردانان سریال بازی تاج و تخت
      0
    • اژدهایان تارگرین
      1
    • بیوگرافی شخصیت های مجموعه داستان نغمه ای از آتش و یخ
      1
    • تریبون
      1

Recommended Posts

mgh47

از شما انتظار نداشتم یکی جواب منو بده مثلا پاسخگو منین ؟ آردا کوئنتا چی شد؟؟

آردا کوئنتا، هفتم همین ماه منتشر میشه :D

ویرایش شده در توسط الوه
تصحیح نقل قول

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
KHAMUL THE SHADOW OF EAST

ماه قبل نیومد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

ماه قبل نیومد

ماهنامه‌ی شهریور ماه.

ضمناً خوبه به موضوع این تاپیک هم بیشتر توجه کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

ماهنامه ی آردا کوئنتا از شماره اولش که بهمن ماه 1392 باشه هرماه به طور مستمر منتشر شده و هیچ وقفه ای به همت هیئت تحریریه اش نداشته. اما شماره جدید که دنبالش بودید:

این پست فرومش هست: https://arda.ir/forum...indpost&p=57705

این سوال خودِ شما هست که اگه پست پایینش رو نگاه کنید کاربر گیلدور اینگلوریون زحمت کشیدن و جوابتون رو دادن: https://arda.ir/forum...indpost&p=58487

این صفحه ی مجله هست که تمامی شماره ها رو میتونید درش ببینید: https://arda.ir/ardaquenta

توی هر سه لینک هم لینک صفحه ی شماره ی شهریور وجود داره (ماه گذشته هم شهریور بود).

به علاوه در اسلایدر کوچک سمت چپ صفحه ی اصلی سایت تصویری وجود داره که نشانگر شماره ی جدید مجله هست. باکس اصلی مجله هم که زیر فیلد "شخصیت های فیلم هابیت" باشه هم وجود داره

حالا نمیدونم چطور اینهمه مورد رو ندیدید، اما در دفعات بعدی قبل از زدن پست، اون هم در جای اشتباه، اندکی جستجو کنید (بند 15 قوانین)

ممنون!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mgh47

با سلام خدمت یکایک شما دوستان عزیز.

چندتا پیشنهاد دارم واسه صفحه آرایی ماهنامه:

اگه حاشیه صفحات یا همون کادر واسه تمام صفحات یکی باشن خیلی بهتره چون در غیر اینصورت انگار هر صفحه از یه جایی کنده شده و به ماهنامه چسبیده.

تا جایی که میشه سعی کنید از رنگ سفید واسه نوشته ها استفاده نکنید و این یعنی زمینه ای انتخاب بشه که لازم نباشه واسه متن از رنگ سفید استفاده بشه.

سایز فونت خیلی ریزه اگه درشت تر بشه عالی میشه.

بعضی جاها رنگ متن و زمینه طوری هست که واسه خوندن مطلب چشمها اذیت میشن،اگه اینم رعایت بشه عالیه.

در پایان یه خسته نباشید مشتی میگم خدمت تمامی دست اند کاران ماهنامه و برای شما آرزوی موفقیت روز افزون دارم. :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ادموند پونسی

دوستان عزیز،

داستان شمشیر مفقود از منه. خوشحال می شم نظراتتونم بگین و اینا که داستان بهتر شه کلا

با تشکر

ویرایش شده در توسط تور
غلط املایی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
captain

باسلام و خسته نباشید به تمامی دوستانم که در ماهنامه شماره 9 زحمت کشیدن

ابتدا باید بگم طرحی که در صفحه 12 بود و فکر میکنم اثر کاربر 47 بود خیلی خیلی خوب بود. :D هم از نظر طراحی و هم از این نظر که از طراحی کاربران توی ماهنامه استفاده شده بود.

باقی مطالب هم خوب بود. قسمت بررسی فیلم و اخبار آردایی و داستان شمشیر مفقود شده هم خوب بود باتشکر از کاربر ادموند. :((

قسمت گفتگو با کاربر قاضی هم خیلی خوب بود ولی بنظرم اشکالش این بود که خیلی زیاد بود. (البته نظر شخصی بنده)

باقی مطالب هم خوب بود. هرچند من ماهنامه سری هشت رو بیشتر می پسندم. =))

یه پیشنهاد هم داشتم: اگر ممکن باشه یک بخش ثابت برای معرفی کتاب (رمان های علمی تخیلی یا غیره) به ماهنامه اضافه بشه تا دوستان بتونند استفاده کنن

در انتها بازهم از تمامی دوستان تشکر می کنم به ویژه سردبیر ماهنامه کاربر vana

ویرایش شده در توسط captain

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Vána

باسلام و خسته نباشید به تمامی دوستانم که در ماهنامه شماره 9 زحمت کشیدن

ابتدا باید بگم طرحی که در صفحه 12 بود و فکر میکنم اثر کاربر 47 بود خیلی خیلی خوب بود. :D هم از نظر طراحی و هم از این نظر که از طراحی کاربران توی ماهنامه استفاده شده بود.

باقی مطالب هم خوب بود. قسمت بررسی فیلم و اخبار آردایی و داستان شمشیر مفقود شده هم خوب بود باتشکر از کاربر ادموند. :((

قسمت گفتگو با کاربر قاضی هم خیلی خوب بود ولی بنظرم اشکالش این بود که خیلی زیاد بود. (البته نظر شخصی بنده)

باقی مطالب هم خوب بود. هرچند من ماهنامه سری هشت رو بیشتر می پسندم. =))

یه پیشنهاد هم داشتم: اگر ممکن باشه یک بخش ثابت برای معرفی کتاب (رمان های علمی تخیلی یا غیره) به ماهنامه اضافه بشه تا دوستان بتونند استفاده کنن

در انتها بازهم از تمامی دوستان تشکر می کنم به ویژه سردبیر ماهنامه کاربر vana

همونطور که قبلا هم دیدید با بخش معرفی اثر و بیو گرافی بازیگران رو داشتیم وخواهیم داشت

ممنون بابت نظرتون

مدیریت مجله تغییراتی داشته که تا چند روز آینده خدمت دوستان ارائه میشه پس لطفا از به کار بردن لفظ سردبیر برای بنده خودداری کند ممنون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ادموند پونسی

اممم... دوستان فکر کنم باید یه موردی رو اینجا برا خواننده ها که کم هم تشریف دارن عنوان کنم.

قرار بود فصل اول شمشیر مفقود رو بفرستم، دوستان یه ویرایشی بکنن و بعد بزارن تو آردا کوئنتا. منتها این نسخه ای که دیدم، همون نسخه ی ویرایش نشده اس که بنا به دلایلی به جای نسخه ی ویرایش شده توی مجله قرار گرفته. اگه دوستان اشتباه نگارشی یا املایی می بینن، همینجا شرمنده. فقط از مدیران می خواستم بپرسم چرا؟:D می خواستین آبروی منو ببرین؟:((

پ.ن: مدیران عزیز جدی نگیرین شوخی کردم فضای تاپیک گرم شه=))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Vána

از تمامی عزیزانی که مجله آردا کوئنتا رو مطالعه کردند برای شرکت در نظرسنجی دعوت میکنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

مجله به نظر من در مجموع خوب است ولی مطالب کم و کمی تکراری است و باید چند بخش جدید اضافه شود و اگر فصلنامه داشته باشسم دیگر عالی می شود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Vána

با عرض اجازت

مجله به نظر من در مجموع خوب است ولی مطالب کم و کمی تکراری است و باید چند بخش جدید اضافه شود و اگر فصلنامه داشته باشسم دیگر عالی می شود

ممنون بابت نظرت +خب عزیزان اعضای هیئت تحریره مجله بارها گفتن از مقالات وفن فیکشنها ی شما استقبال میکنن پس مجله رو از خودتون بدونید و برامون مطالبتون رو ارسال کنید .

فک کنم قبلا هم راجع به فصل نامه با خودتون بحث داشتم قرار شد تاپیکی زده بشه که گویا تایید نشد یا زده نشده به هرحال گفتم برای فصل نامه هم من در قسمت کارهای گرافیکی کمکی از دستم بربیاد میکنم والا بیشتر تایم آزاد ندارم متاسفانه +خب ماهنامه بنظرم بهتر از فصل نامه ست و اینکه اعضای ماهنامه اگر بخوان فصل نامه رم راه بندازن واداره کنن فرقی نخواهد داشت با ماهنامه بخاطر اینکه ما ایده هامون و مقالاتمون و درون مجله میاریم پس اگر فصل نامه ای هم ایجاد بشه بهتره اعضاش فرق کنن هر فرد ایده خودشو داره و اینجور ماهنامه وفصل نامه هم شبیه هم نمیشن وبعبارتی دوباره کاری وتکرار نمیشه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baggins

من یکم وقت آزاد پیدا کردم و میتونم کاور و صفحه آرایی این شماره رو به عهده بگیرم. چون گفتید مدیریت تغییر کرده و منم نمیدونم اوضاع از چه قراره اینجا میگم تا یکی بهم پ.خ بزنه. البته اگه خودتون براش برنامه ای ندارین.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Vána

من یکم وقت آزاد پیدا کردم و میتونم کاور و صفحه آرایی این شماره رو به عهده بگیرم. چون گفتید مدیریت تغییر کرده و منم نمیدونم اوضاع از چه قراره اینجا میگم تا یکی بهم پ.خ بزنه. البته اگه خودتون براش برنامه ای ندارین.

ممنون بگینز جان !

از دوستان عزیزی که در زمینه کارهای گرافیکی تجاربی دارن و با نرم افزارهای ایندیزاین و فتوشاپ هم آشنایی دارن برای همکاری دعوت میکنم .

مسئول بخش گرافیک

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

به نظر من یک بخش به نام رویداد های آردایی در مجله باز کنیم که در آن گاه شما ارباب حلقه ها باشد در زمانی که مجله می خواهد بیاید و اتفاقات را بر اساس گاه شمار ارباب حلقه ها بگوید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

با عرض اجازت

به نظر من یک بخش به نام رویداد های آردایی در مجله باز کنیم که در آن گاه شما ارباب حلقه ها باشد در زمانی که مجله می خواهد بیاید و اتفاقات را بر اساس گاه شمار ارباب حلقه ها بگوید.

شما مسئولیت این بخش رو بر عهده می گیرید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

شاید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LORD LOSS

گاه شمار ایده ی خوبیه به نظرم.چون به هر حال در هر ماه اتفاقات مختلف و متفاوتی افتاده هر شماره تازگی داره.تولد و مرگ شخصیت ها؛نبرد ها؛تاجگذاری ها و...می تونن حضور داشته باشند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

از همه دوستان آشنا به دنیای فانتزی و تالکین برای همکاری با ماهنامه آردا کوئنتا دعوت می شود .لطفا دوستانی که آماده همکاری هستند، در اینجا زمینه ی همکاری خودرا اعلام کنند .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mgh47

فقط در زمینه طراحی اگه چیزی خواستید، در خدمتم و حتی میتونید از همین طرح هایی که داخل تاپیک آثار گذاشتم استفاده کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Capitan

امروز 7 آبانه دیگه پس چرا ماهنامه منتشر نشد؟!

منم مثل mgh47 !تو طراحی ها میتونم کمک کنم! البته یه طراحی سایرون (که تو آثار شما هم گذاشته بودم) واسه شماره 10 فرستادم!ولی اگه بازم در این زمینه کمک خواستید من هستم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
KHAMUL THE SHADOW OF EAST

ممم این ماه کاور قشنگ تر بود خوشم اومد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ادموند پونسی

جا داره واقعا یه تشکر جانانه بکنم بابت بک گراند جدید داستانم!

واقعا خیلی خوب از آب در اومده، خیلی ممنون بابت یه همچین انتخاب خوبی!

و خب خود مجله هم عالی بود، مخصوصا با قسمت بررسی آثار هایائو میازاکی حال کردم

خسته نباشید واقعا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...