رفتن به مطلب
hamid stormcrow

انتشار ماهنامه آردا

کدام یک از مطالب شماره ۲۰ ماهنامه آردا رابیشتر پسندیدید؟  

5 رای

1. 1. کدام یک از مطالب شماره ۲۰ ماهنامه آردا رابیشتر پسندیدید؟

• بیوگرافی بازیگران سریال بازی تاج و تخت
      0
    • آیا می دانستید؟!
      2
    • کارگردانان سریال بازی تاج و تخت
      0
    • اژدهایان تارگرین
      1
    • بیوگرافی شخصیت های مجموعه داستان نغمه ای از آتش و یخ
      1
    • تریبون
      1

Recommended Posts

R-FAARAZON

درود بر تو سیکرت ویزارد عزیز و ممنون از لطف و محبتی که به من و بچه های ماهنامه داشتی

من فقط یه عضو  از عزیزانی بودم که این 18 شماره رو خلق کردن   و از تک تک اون عزیزان ممنونم بخاطر این فضا و لحظاتی خوب و ماندگاری  که خلق کردن

در مورد ایرادات ممنون از دقتتون ، این ماهنامه هم بسان هر کار انسانی دیگه مصون از خطا و کم دقتی نیست و امیدوارم در صورت تداوم بهتر شه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

با نام پاک دادار هور

با سلام خدمت دوستان آردایی (و غیر آردایی )

خوشحال میشیم که در شماره جدید مقالات و آثار شما زیبنده صفحات ماهنامه آردا کوئنتا باشه

دوستان میتونن آثار خودشونو در زمینه های فن فیکشن و داستان، مقالات ارجینال و ترجمه، اشعار آردایی و ... برای بنده ویا دوستمون Yavanna Kementári  بفرستند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Yavanna Kementári

به نام خدا

با سلام خدمت دوستان آردایی

بنابه پیشنهاد و ایده دوستمون Vána قرار بر این شد که این شماره، ویژه نامه ای در باب دنیای مارتین و سریال بازی تاج  و تخت باشد. پس شماره بیستم ماهنامه آرداکوئنتا مشتمل بر مطالب زیرتقدیم شما عزیزان می گردد.

• وستروس سرزمینی از یخ و آتش
  • اخبار وستروسی
  • بیوگرافی بازیگران سریال بازی تاج و تخت
  • آیا می دانستید؟!
  • کارگردانان سریال بازی تاج و تخت
  • اژدهایان تارگرین
  • بیوگرافی شخصیت های مجموعه داستان نغمه ای از آتش و یخ
  • تریبون

با تشکر ویژه از کاربران turambar  و غزل آزادی

می توانید ماهنامه را از لینک زیر دانلود نمایید:

https://arda.ir/arda-quenta-20/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Vána

دوستان خواهش میکنیم با شرکت در نظر سنجی مربوط به ماهنامه ما رو از نظراتتون مطلع کنید!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گیلدور اینگلوریون

با سلام

اول تشکر و قدردانی زیاد خود را اعلام می کنم بابت اینکه عزیزان زحمت می کشن و مجله ی آردا کوئنتا رو انتشار میدهند. این شماره ابتکاری رو انجام دادید و به صورت ویژه نامه که پیرامون دنیای مارتین بود مجله رو انتشار دادید.

ضمن مزایایی که داره میخواستم بگم به نظرم بهتره اگر هم ویژه نامه انتشار می دهید ولی باز هم باید مطالب آردایی در مجله بیشتر باشه و یا حداقل کمتر نباشه اینجوری مجله از حالت تالکینی دورتر میشه.

در آخر هم بار دیگر تشکر میکنم بابت زحمات زیادی که دوستان می کشن و فردی مثل من فقط با دانلود و بدون هیچ کمکی از مطالب استفاده می کنه بعد هم میاد اینجا به بقیه انتقاد میکنه:)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...