رفتن به مطلب
hamid stormcrow

انتشار ماهنامه آردا

کدام یک از مطالب شماره ۲۰ ماهنامه آردا رابیشتر پسندیدید؟  

5 رای

1. 1. کدام یک از مطالب شماره ۲۰ ماهنامه آردا رابیشتر پسندیدید؟

• بیوگرافی بازیگران سریال بازی تاج و تخت
      0
    • آیا می دانستید؟!
      2
    • کارگردانان سریال بازی تاج و تخت
      0
    • اژدهایان تارگرین
      1
    • بیوگرافی شخصیت های مجموعه داستان نغمه ای از آتش و یخ
      1
    • تریبون
      1

Recommended Posts

FILI

خسته نباشید

فقط یکی دو تا چیزی بگم! البته نظرات شخصی من هستند! اول از همه خواهشا سعی کنید فقط در ژانر فانتزی مطلب بنویسید، مطلبی در مورد بیگانه واقعا به این مجله و روحیاتش نمی خوره. دوم اینکه یک دو تا از مقاله هاتون مثل همین بیگانه یه دفعه شروع شده و تیتر مقاله هم خیلی کوچیک بود. بهتره این نکته رو رعایت کنید چون واقعا از لحاظ بصری جالب نیست و یهو خواننده به خودش میاد می بینه یه مطلب جدید شروع شده.

امیدوارم از انتقادات من ناراحت نشده باشید و منم سعی ندارم ارزش کار دوستان رو کم کنم.

موفق باشید!

ویرایش شده در توسط FILI

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

خسته نباشید

فقط یکی دو تا چیزی بگم! البته نظرات شخصی من هستند! اول از همه خواهشا سعی کنید فقط در ژانر فانتزی مطلب بنویسید، مطلبی در مورد بیگانه واقعا به این مجله و روحیاتش نمی خوره. دوم اینکه یک دو تا از مقاله هاتون مثل همین بیگانه یه دفعه شروع شده و تیتر مقاله هم خیلی کوچیک بود. بهتره این نکته رو رعایت کنید چون واقعا از لحاظ بصری جالب نیست و یهو خواننده به خودش میاد می بینه یه مطلب جدید شروع شده.

امیدوارم از انتقادات من ناراحت نشده باشید و منم سعی ندارم ارزش کار دوستان رو کم کنم.

موفق باشید!

ممنون بابت نظرتون

این بحث رو قبلابا اعضای هیئت تحریریه داشتیم

مقالات ارسالی میتونه در گستره ادبیات گمانه زن باشه و هیئت تحریریه آردا کوئنتا از هرگونه مقاله در باب ادبیات گمانه زن و نه فقط فانتزی استقبال میکنه

اون مقاله هم در مورد آثاریه مابین سینمای وحشت و سینمای علمی -تخیلی که در محدوده فعالیت ماهنامه قرار میگیره مثل داستان گرگ نمای بی نام یا معرفی عطش مبارزه یا ناهمتا

ویرایش شده در توسط R-FAARAZON

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Vána

خسته نباشید

موفق باشید!

اوکی به عنوا هر مقاله بیشتر دقت میشه اما خب از عنوان هر مطلب وصفحه آرایی هر مقاله که تقریبا سعی میشه شبیه بهم باشه برای یه مطلب میشه راحت به این موضوع پی برد ولی اوکی رعایت میشه راجع به موضوع هم دوستمون پاسخ دادن

ممنون شماره ی12 رو دانلود کردم.آخرین پادشاه الف و اخبار آردایی و به سوی غربو بیشتر دوست داشتم اما در کل خیلی جالب و زیبا بود.

خیلیم خوب شما لطف دارید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Capitan

ببخشید چرا نظرسنجی ایندفعه رو هر چی نظر میدیم مینویسه خطا؟!:)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

ببخشید چرا نظرسنجی ایندفعه رو هر چی نظر میدیم مینویسه خطا؟! :)

مشکلیه که مدیریت باید بهش رسیدگی کنه. یعنی از طرف ما نمی شه حلش کرد. من با دو تا مرور گر کروم و موزیلا امتحان کردم اما نتیجه ای نداد متاسفانه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Vána

کاربرانی که شماره 14 آردا کوئنتا را مطالعه کرده اند در نظرسنجی این شماره شرکا بفرمایند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Capitan

آقا یه پیشنهاد دارم که به نظرم امین میتونه از پسش بر بیاد!

اگه میشه یه مقاله راجع به مقایسه ی هاوارد شور و هانس زیمر بنویسید و اینکه مثلا اگه به جای شور زیمر بود جی میشد، کدوم کارش قوی تره و...

امین توپ تو زمین توئه ببینم چی کار میکنی! :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON
ارسال شده در (ویرایش شده)

ممنون بابت پیشنهاد آریان

وی خب من که موسیقی دان نیستم که بتونم کارشونو از نظر فنی مقایسه کنم صرفا آثارشونو مثل یه دوستدار گوش دادم.دوستانی که در این زمینه دانش دارن می تونن از این ایده بکر استفاده کنند

در کنار این زمینه کاریشون متفاوته و این دست نویسنده رو برای مقایسه می بنده

ویرایش شده در توسط R-FAARAZON

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
FILI
ارسال شده در (ویرایش شده)

تشکر و خسته نباشید.

ولی چرا نمیشه رای داد؟! یعنی گزینه های رای فقط به صورت آماری داره برای من نشون میده.

در ضمن تشکر بابت بررسی انیمه قلعه متحرک هاول

ویرایش شده در توسط FILI

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Vána

تشکر و خسته نباشید.

ولی چرا نمیشه رای داد؟! یعنی گزینه های رای فقط به صورت آماری داره برای من نشون میده.

در ضمن تشکر بابت بررسی انیمه قلعه متحرک هاول

مشکلات نظرسنجی رفع شد.

میتونید شرکت کنید .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
FILI

یه پیشنهاد در مورد مجله دارم، خیلی ها همه ی کتاب های تالکین رو نخوندن از جمله خود من، من سیلماریلیون رو هنوز ندارم. از طرفی هم خیلی نکات ریز و مبهم زیاده. درسته که خیلی از این نکات در بخش هایی از فروم مثل شورای خردمندان گفته شده. اما ماشاالله سوال و جواب ها وتاپیک ها خیلی زیاد بوده و قبول کنید یکم وقت و انرژی می خواد. خود من باور کنید تو این یه سال که عضو هستنم هنوز خیلی چیز ها مونده که بخونم! نمیشه چکیده ای از این مطالب رو در مجله بیارید؟ مثلا اونایی که خیلی مهم بوده. مثلا راجع به نزگول. اگر این کار رو می کردید خیلی خوب میشد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

یه پیشنهاد در مورد مجله دارم، خیلی ها همه ی کتاب های تالکین رو نخوندن از جمله خود من، من سیلماریلیون رو هنوز ندارم. از طرفی هم خیلی نکات ریز و مبهم زیاده. درسته که خیلی از این نکات در بخش هایی از فروم مثل شورای خردمندان گفته شده. اما ماشاالله سوال و جواب ها وتاپیک ها خیلی زیاد بوده و قبول کنید یکم وقت و انرژی می خواد. خود من باور کنید تو این یه سال که عضو هستنم هنوز خیلی چیز ها مونده که بخونم! نمیشه چکیده ای از این مطالب رو در مجله بیارید؟ مثلا اونایی که خیلی مهم بوده. مثلا راجع به نزگول. اگر این کار رو می کردید خیلی خوب میشد.

خیلی ممنون بابت پیشنهاد شما. از شماره قبل سعی کردیم که به صورت تصادفی مطالبی رو قرا بدیم. هم در راستای معرفی شخصیت ها و مکان ها و هم آثار استاد. باز هم اگه لیستی از مطالبتون رو به من بدین، ما سعی می کنیم در هر شماره به صورت تصادفی یکی از اون ها رو (حالا چه در قالب مقاله یا صرفا معرفی) درج کنیم.

سپاس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
FILI

خیلی ممنون بابت پیشنهاد شما. از شماره قبل سعی کردیم که به صورت تصادفی مطالبی رو قرا بدیم. هم در راستای معرفی شخصیت ها و مکان ها و هم آثار استاد. باز هم اگه لیستی از مطالبتون رو به من بدین، ما سعی می کنیم در هر شماره به صورت تصادفی یکی از اون ها رو (حالا چه در قالب مقاله یا صرفا معرفی) درج کنیم.

سپاس

والا دوست عزیز انقدر مطالب زیاده من نمی دونم کدومو بگم! واقعا زیادند! والا هر کدومو مطابق میل اعضای تحریریه باشه من و احتمالا خیلی از دوستان دیگه راضی هستن! مثال می زنم مثلا می تونید مکان ها و شخصیت های مهمه دوران اول رو شروع کنید. یا می تونید برای شماره های بعدی نظر سنجی بزارید که کدوم مطالب و نکات رو دوست دارید در شماره ی بعدی بخونید. اینا فقط پیشنهادن،‌ اگه دوستان دیگه نظرات بهتری دارند حتما بگن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Vána

والا دوست عزیز انقدر مطالب زیاده من نمی دونم کدومو بگم! واقعا زیادند! والا هر کدومو مطابق میل اعضای تحریریه باشه من و احتمالا خیلی از دوستان دیگه راضی هستن! مثال می زنم مثلا می تونید مکان ها و شخصیت های مهمه دوران اول رو شروع کنید. یا می تونید برای شماره های بعدی نظر سنجی بزارید که کدوم مطالب و نکات رو دوست دارید در شماره ی بعدی بخونید. اینا فقط پیشنهادن،‌ اگه دوستان دیگه نظرات بهتری دارند حتما بگن.

یه مشکلی که اعضای هیئت تحریریه دارن تعداد کم وهمینطور وقت کم ماست .مثلا خود شما اگر به ریوندل علاقه دارید یه سری مقالات راجع به ریوندل تهیه کنید یا همینطور میتونید تو قسمت سوال وجواب سوالهای مربوط به ریوندل را انتخاب کرده و درقالب یه مقاله بیارید که اینجوری هم برای خودتون هم برای ما کار راحتتر و جذاب تر میشه .بهتره فراموش نکنیم ماهنامه از ماست و ما از اعضا وکاربرای آردا هستیم کم کم که رو به تابستون میریم وقتمون آزادتر میشه میتونید مقالاتی رو که دوست دارید بنویسد و در اختیار اعضا هیئت تحریره قرار بدید اینجوری ماهم راضی و خوشحال میشیم بقیه دوستان باهامون همکاری دارند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
FILI

یه مشکلی که اعضای هیئت تحریریه دارن تعداد کم وهمینطور وقت کم ماست .مثلا خود شما اگر به ریوندل علاقه دارید یه سری مقالات راجع به ریوندل تهیه کنید یا همینطور میتونید تو قسمت سوال وجواب سوالهای مربوط به ریوندل را انتخاب کرده و درقالب یه مقاله بیارید که اینجوری هم برای خودتون هم برای ما کار راحتتر و جذاب تر میشه .بهتره فراموش نکنیم ماهنامه از ماست و ما از اعضا وکاربرای آردا هستیم کم کم که رو به تابستون میریم وقتمون آزادتر میشه میتونید مقالاتی رو که دوست دارید بنویسد و در اختیار اعضا هیئت تحریره قرار بدید اینجوری ماهم راضی و خوشحال میشیم بقیه دوستان باهامون همکاری دارند.

نمی خوام فکر کنید می خوام تنبلی کنم!‌ نه! ولی راستش الان سرم شلوغه و اصلا نمی دونم برنامه ی یکی دو ماه آیندم قراره چی بشه. فعلا اوضاع من این طوریه البته فعلا! ولی اگر بعدا وقت آزادی بیشتری به دست بیارم شاید این کارو انجام دادم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

ممنون از فیلی بابت پیشنهاد خوبش.مسعود و وانا هم راهکارهای خوبی ارائه کردند

راستش در اوایل شروع کار ماهنامه از این دست مطالب هم داشتیم و به نظرم مطالب خوبی هم بودند

ببینید برای پیشبرد ماهنامه ایده های خوب و تازه زیادی هست مشکل اصلی و مهم ماهنامه نیروی تازه نفس و زیاده

میشه دوستان هیئت تحریریه هم این مطالب رو ارائه بدن ولی شاید بخاطر اینکه مشغول کارهای دیگه ای هم هستند این ایده ها رو نتونن تازه و جذاب در بیارن

بهتره ایده های ماهنامه بین افراد زیادی تقسیم بشه تا تنوع دیدگاه ایجاد بشه

پس اگه دوستان جدیدی این کارو انجام بدن هم باعث انگیزه در خودشون میشه و هم هوای تازه ای در ماهنامه ایجاد میشه و تنوع در افکار پدید میاد

فراموش نکنید این ماهنامه هم مثل هر بخش آردا متعلق به همه کاربران هستش و هیئت تحریریه صرفا کاتالیزوری برای جهت دهی استعداد و نیرو و انرژی شماست

همه میتونن به بهتر شدن کار کمک کنند

در مورد محدودیت زمانی برای گردهم آوری مطالب در 1 روز در ماه میشه یه مطلب کار کرد و این ایده ها رو در شماره های زیادی ادامه داد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

ورونوی گرامی

ممنون از دقت نظر و پیشنهاد خوبت.

ان شالله vana پیشنهاد شمارو بررسی می کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فینارفین

دوستان  چطوری میشه با بقیه بچه ها در تهیه شمارهای جدید مجله آردا همکاری کرد ؟؟  :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Capitan

دوستان  چطوری میشه با بقیه بچه ها در تهیه شمارهای جدید مجله آردا همکاری کرد ؟؟  :)

با اعضای هیئت تحریریه ماهنامه در ارتباط باشید مثلا همین داش امین خودمون(:D)با نام کاربری r_faarazon و اواتار بتهوون:دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

دوستان آردایی

باتوجه به نیاز مبرم به یک گرافیست و صفحه آرا از علاقه مندان به این زمینه دعوت میشه که اگه مایلند در این تاپیک آمادگی خودشونو برای کمک به ماهنامه اعلام کنند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lord Thranduil

من یه پیشنهاد دارم براتون...

ای کاش قسمت های مختلف ماهنامه ها روبرای دانلود قراربدین مثل داستان ها....

البته منظورم جداگانس...

ویرایش شده در توسط Lord Thranduil

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...