رفتن به مطلب
hamid stormcrow

انتشار ماهنامه آردا

کدام یک از مطالب شماره ۲۰ ماهنامه آردا رابیشتر پسندیدید؟  

5 رای

1. 1. کدام یک از مطالب شماره ۲۰ ماهنامه آردا رابیشتر پسندیدید؟

• بیوگرافی بازیگران سریال بازی تاج و تخت
      0
    • آیا می دانستید؟!
      2
    • کارگردانان سریال بازی تاج و تخت
      0
    • اژدهایان تارگرین
      1
    • بیوگرافی شخصیت های مجموعه داستان نغمه ای از آتش و یخ
      1
    • تریبون
      1

Recommended Posts

فین رود فلاگوند

خب بزنیم .کاربران زیادی هستن میتونن اقدام کنن بسیارم ایده خوبیست

با عرض اجازت

من هم استقبال می کنم. و فکر نکنم کاری برای مسئولان نشریه داشته باشد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Vána

با عرض اجازت

من هم استقبال می کنم. و فکر نکنم کاری برای مسئولان نشریه داشته باشد.

فلاگوند جان سالنامه مطالب خاص خودشو میخواد و برای اینکار ما نیاز به مقالات کاربرانی داریم که خودشون اعلام میکنن مقالاتی رو برای سالنامه خواهند نوشت بعبارتی این امر مستلزم تشکیل یه گروه +مقالات وفن فیکشن واخبار کاربرانی هست که در اختیار حالا اون گروه مخصوص یا اعضای مجله قرار میدن هست و مطالبی خاص و ویژه که مربوط به یک سال آردا در جهان وایران +دنیای فانتزی هست باشه .

صریحا میگم اعضای هیئت تحریره به تنهایی از عهدش برنمیان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
KHAMUL THE SHADOW OF EAST

آردا کونتا چی شد الان از هفتم گذشته اما نیومده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گیلدور اینگلوریون

آردا کونتا چی شد الان از هفتم گذشته اما نیومده

شماره 8 منتشر شده

https://arda.ir/arda-quenta-8/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

فلاگوند جان سالنامه مطالب خاص خودشو میخواد و برای اینکار ما نیاز به مقالات کاربرانی داریم که خودشون اعلام میکنن مقالاتی رو برای سالنامه خواهند نوشت بعبارتی این امر مستلزم تشکیل یه گروه +مقالات وفن فیکشن واخبار کاربرانی هست که در اختیار حالا اون گروه مخصوص یا اعضای مجله قرار میدن هست و مطالبی خاص و ویژه که مربوط به یک سال آردا در جهان وایران +دنیای فانتزی هست باشه .

صریحا میگم اعضای هیئت تحریره به تنهایی از عهدش برنمیان

با عرض اجازت

می توان از دیگران بهره گرفت می توانیم: مطالب غیر آردایی +بررسی سه گانه جکسون از ابتدا تا انتها+ بررسی کار خود نشریه مطالبی +در باب عید عزیز نوروز از گذشته تا حال و می توانید یک فراخوان بدهید و دوستان برای سالنامه آردا نظر بدهند و سیتیم ارسال را از ایمیل به پیغام خصوصی تغییر داد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
کریستوفر

ممنون که مارو دنبال میکنی

ج 1: ایده فصل نامه باید توسط اعضا هیئت تحریره بررسی بشه ولی شما هفتم هرماه میتونید منتظر مجله باشید .بله قطعا اینطوره کار جای پیشرفت داره .

ج 2:الانم همینطوره هرشماره بخش ثابت ومتغیر خودش رو داره .

ج 3:مجله روند رو به رشدی در بخش گرافیکیش داره ایشاا..هرشماره بهتر میشه .

خیلی عالی میشه که اگه این مطلب بین بچه های تحریریه بررسی شه... در ضمن من هر کمکی که از دستم بر بیاد در خدمتم.

با عرض اجازت

به نظر من بد نیست سال نامه هم بزنید.

فکر نکنم این ایده سالنامه جالب باشه در هر صورت میشه یه ویژه نامه مثلا دم عید تهیه کرد که اون میتونه جای سالنامه هم باشه...

به هر حال دوستان من آماده همکاری با نشریه هستم. بچه ها واقعا همه دارن زحمت میکشن برای جا افتادن هرچه بهتره ادبیات فانتزی به ویژه تالکینی تو ایران، و هر جا که همچین فعالیتهای انجام بدن من با کمال میل آماده هستم که کمک کنم...

ویرایش شده در توسط کریستوفر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Vána

با عرض اجازت

می توان از دیگران بهره گرفت می توانیم: مطالب غیر آردایی +بررسی سه گانه جکسون از ابتدا تا انتها+ بررسی کار خود نشریه مطالبی +در باب عید عزیز نوروز از گذشته تا حال و می توانید یک فراخوان بدهید و دوستان برای سالنامه آردا نظر بدهند و سیتیم ارسال را از ایمیل به پیغام خصوصی تغییر داد.

فیلاگوند جان تمامی این مطالب بنوعی در هرشماره مجله مشهود هستند ما مطالب غیر آردایی داریم شامل بررسی دیگر آثار فانتزی +فن فیکشنها +ایضا اخباری غیر آردایی

ما برای مجله بارها فراخوان دادیم بازم اینکارو خواهیم کرد و همانطور که گفتم سالنامه حداقل یه مسئول میخواد اگر خودت میتونی مسئولیتشو قبول کنی بسم ا... منم در قسمت صفحه آرایی کمکت میکنم +هرکمی که از دستم برمیاد نکته مهم داشتن یه مسئول برای اینکار هست

خیلی عالی میشه که اگه این مطلب بین بچه های تحریریه بررسی شه... در ضمن من هر کمکی که از دستم بر بیاد در خدمتم.

فکر نکنم این ایده سالنامه جالب باشه در هر صورت میشه یه ویژه نامه مثلا دم عید تهیه کرد که اون میتونه جای سالنامه هم باشه...

به هر حال دوستان من آماده همکاری با نشریه هستم. بچه ها واقعا همه دارن زحمت میکشن برای جا افتادن هرچه بهتره ادبیات فانتزی به ویژه تالکینی تو ایران، و هر جا که همچین فعالیتهای انجام بدن من با کمال میل آماده هستم که کمک کنم...

بله ما ویژه نامه های هم خواهیم داشت پس منتظر ویژه نامه ها باشید +ممنون ما هم خوشحال میشم شما مقالات خودتون ,فن فیکشنهاتون را با اعضای هیئت تحریره در میون گذاشته و مارو دلگرم کنید .

فراموش نکنیم مجله برای ماست. برای تمامی اعضا پس بازم میگم ما منتظر مقالات ,فن فیکشنها, اخبارات ,بررسی کار آثاران بزرگان فانتزی وحتی از شما کاربران علاقه مند به مسائل گرافیکی نیز استقبال میکنیم پس ایده ای ,مقاله ای دارید حتما با اعضای هیئت تحریره درمیون بزارید .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

فیلاگوند جان تمامی این مطالب بنوعی در هرشماره مجله مشهود هستند ما مطالب غیر آردایی داریم شامل بررسی دیگر آثار فانتزی +فن فیکشنها +ایضا اخباری غیر آردایی

ما برای مجله بارها فراخوان دادیم بازم اینکارو خواهیم کرد و همانطور که گفتم سالنامه حداقل یه مسئول میخواد اگر خودت میتونی مسئولیتشو قبول کنی بسم ا... منم در قسمت صفحه آرایی کمکت میکنم +هرکمی که از دستم برمیاد نکته مهم داشتن یه مسئول برای اینکار هست

با عرض اجازت

من نمی توانم این مسئولیت سنگین را قبول کنم ولی پیشنهاد می کنم چند نفر از مسئولان تهیه ماهنامه با هم سرپرستی این سالنامه را بر عهده بگیرند و من هم کمک خواهم کرد و استقبال ولی تمام مسئولیت بسیار سنگین است .

به نظر من می توانیم در این باب از دوستان کمک بگیریم و یک تاپیک با نام تلاش برای سالنامه آردا بگذاریم و دوستان بیایند و نظر بدهند ما هم که یک گوش بزرگ برای شنیدن داریم.

و اگر یک انجمن چند نفره برای سرپرستی سالنامه تشکیل شود مشکل کوچکتر خواهد شد.(البته با موافقت شما)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Vána

با عرض اجازت

من نمی توانم این مسئولیت سنگین را قبول کنم ولی پیشنهاد می کنم چند نفر از مسئولان تهیه ماهنامه با هم سرپرستی این سالنامه را بر عهده بگیرند و من هم کمک خواهم کرد و استقبال ولی تمام مسئولیت بسیار سنگین است .

به نظر من می توانیم در این باب از دوستان کمک بگیریم و یک تاپیک با نام تلاش برای سالنامه آردا بگذاریم و دوستان بیایند و نظر بدهند ما هم که یک گوش بزرگ برای شنیدن داریم.

و اگر یک انجمن چند نفره برای سرپرستی سالنامه تشکیل شود مشکل کوچکتر خواهد شد.(البته با موافقت شما)

خب بسیارم خوب تاپیکشو بزنید

ما اول از همه نیاز به مسئول داریم من کمکی از دستم بربیاد درغ نمیکنم ولی بشخصه خودمم مسئولیتی من باب اینکارقبول نمیکنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

خب بسیارم خوب تاپیکشو بزنید

ما اول از همه نیاز به مسئول داریم من کمکی از دستم بربیاد درغ نمیکنم ولی بشخصه خودمم مسئولیتی من باب اینکارقبول نمیکنم

با عرض اجازت

پس من هم که قبول نمی کنم من گفتم یک گروه سرپرستی ترجیحا از افراد تهیه ماهنامه من بعید است بتوانم یک گروه خوب پیدا کنم اگر شما گروه مناسب را پیدا کردید من نیز تاپیک را می زنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Vána

با عرض اجازت

پس من هم که قبول نمی کنم من گفتم یک گروه سرپرستی ترجیحا از افراد تهیه ماهنامه من بعید است بتوانم یک گروه خوب پیدا کنم اگر شما گروه مناسب را پیدا کردید من نیز تاپیک را می زنم.

خب شما تاپیکو بزن اعضاش پیدا میشه

یادمون نرفته که تاپیک مجله سالها قبل زده شده بود ؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

خب شما تاپیکو بزن اعضاش پیدا میشه

یادمون نرفته که تاپیک مجله سالها قبل زده شده بود ؟!

با عرض اجازت

پس من تاپیک را فردا می زنم شما و بقیه صاحب نظران بیایید و نظر بدهید و افراد مشتاق را جمع اوری کنیم.

ویرایش شده در توسط فین رود فلاگوند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Vána

با عرض اجازت

پس من تاپیک را فردا می زنم شما و بقیه صاحب نظران بیایید و نظر بدهید و افراد مشتاق را جمع اوری کنیم.

بسیارم خوب منتظرم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ادموند پونسی

ببخشید دوستان یه سوالی دارم الان

می خواستم ببینم اگه داستان برای انتشار بدم، چاپ(!!!) می شه؟

ویرایش شده در توسط الوه
تصحیح شکل نگارش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

ببخشید دوستان یه سوالی دارم الان

می خواستم ببینم اگه داستان برای انتشار بدم، چاپ(!!!) می شه؟

خوشحال می‌شیم با ما همکاری کنین. شما داستانتون رو بفرستین، پس از بررسی نتیجه‌ش به شما اعلام می‌شه. ویرایش شده در توسط الوه
تصحیح نقل قول

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ادموند پونسی

خوشحال می‌شیم با ما همکاری کنین. شما داستانتون رو بفرستین، پس از بررسی نتیجه‌ش به شما اعلام می‌شه.

خب من داستان های کوتاه زیادی نمی نویسم و اکثرشون هم رئال یا سورئال هستن

اما داستانای بلند فانتزی دارم

کلا می خواستم طبقه بندی داستانیتون رو بدونم اگه می شه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

در جهت فانتزی. آثار رئال مخصوصا زیاد متناسب با فضای ما نیستن. می‌تونین به شماره‌های گذشته سر بزنین و ببینین که آثار اعضا در چه راستایی هستن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ادموند پونسی

در جهت فانتزی. آثار رئال مخصوصا زیاد متناسب با فضای ما نیستن. می‌تونین به شماره‌های گذشته سر بزنین و ببینین که آثار اعضا در چه راستایی هستن.

و خب کوتاه یا بلند؟ این الان مسئله ی مهمیه، چون من بلند نویسم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

اگه داستان سورئال خوبی باشه قابلیت چاپ داره ،کوتاه و بلندشون مهم نیست

اگه خواستید یه تایپک در مورد داستانتون بزنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Vána

از تمامی عزیزانی که مارو دنبال میکنند برای شرکت در نظر سنجی دعوت میکنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ادموند پونسی

ببخشید من یه لحظه حس کردم پیچونده شدم:)

الان می شه یه توضیح من باب انتشار داستان و کلا اینا بدین؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

یه تاپیک در مورد داستانتون بزنید تا میزان اقبال به ایده تون و از اون طرف نقاط ضعف و قوت داستانتون دستتون بیاد

اگه هم خواستید به مسئول بخش داستان های آردا کوئنتا ،کارتونو از طریق پیام خصوصی بفرستید تا بررسی بشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ادموند پونسی

یه تاپیک در مورد داستانتون بزنید تا میزان اقبال به ایده تون و از اون طرف نقاط ضعف و قوت داستانتون دستتون بیاد

اگه هم خواستید به مسئول بخش داستان های آردا کوئنتا ،کارتونو از طریق پیام خصوصی بفرستید تا بررسی بشه

ببخشید که کلاً انقد کنه می شم، اما مسئولش خب کیه؟

+تاپیکم رو تو کدوم تالار بزنم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

خواهش میکنم

ایشون هستند رضائی.استل

مربوط به طرفداران

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
KHAMUL THE SHADOW OF EAST

از شما انتظار نداشتم یکی جواب منو بده مثلا پاسخگو منین ؟ آردا کوئنتا چی شد؟؟

ویرایش شده در توسط الوه
تصحیح سهو نگارشی و شکل نوشتار

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...