رفتن به مطلب
hamid stormcrow

انتشار ماهنامه آردا

کدام یک از مطالب شماره ۲۰ ماهنامه آردا رابیشتر پسندیدید؟  

5 رای

1. 1. کدام یک از مطالب شماره ۲۰ ماهنامه آردا رابیشتر پسندیدید؟

• بیوگرافی بازیگران سریال بازی تاج و تخت
      0
    • آیا می دانستید؟!
      2
    • کارگردانان سریال بازی تاج و تخت
      0
    • اژدهایان تارگرین
      1
    • بیوگرافی شخصیت های مجموعه داستان نغمه ای از آتش و یخ
      1
    • تریبون
      1

Recommended Posts

3DMahdi

فکر میکنم منظور ادلسا صفحه 5 شماره سوم بود که منم باهاش موافقم. خوندن رو سخت میکنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Vána

فکر میکنم منظور ادلسا صفحه 5 شماره سوم بود که منم باهاش موافقم. خوندن رو سخت میکنه.

چشم دیگه به این شیوه صفحه را قرار نمیدهم ممنون از توجه تون <_<

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Vána

از تمامی کاربران عزیزآردایی که شماره سوم مجله آردا کوئنتا را مطالعه کردند دعوت میکنم در نظرسنجی شماره مربوطه شرکت نمایند .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elentári

هنوز کامل نخوندم ولی میدونم که مثل شماره های قبلی گل کاشتید. دستتون درد نکنه <_<

یه نقد کوچیک: لطفا دیگه صفحه ها رو به این حالت قرار ندید چون خوندن رو سخت میکنه. در نظر بگیرید که این مجله الکترونیکی هست. اینجوری همش باید زوم کرد تا خطوط واضح تر بشه و برای رفتن به صفحه بعدی زوم اوت کرد و ... . شاید بقیه این مشکل رو نداشته باشن، اما من یکی واقعا اذیت میشم.

امیدوارم آردا همیشه برقرار باشه و شما دل ما رو با آثارتون شاد کنید. خسته نباشید :((

12 دقیقه بعد: آیا عکس صفحه ی 10 اعضای شورای سفید رو نشون میده؟ آخه بانوی سفیدپوش بیشتر شبیه به ائووینه و نفر چهارم که اصلا نمیتونم بگم شبیه کیه!

ویرایش شده در توسط ضحی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
توروندور

مجله واقعا سرگرم کننده و آموزنده بود . از همه دوستان زحمت کش هیئت تحریریه آردا کوئنتا ممنونم که مارو با انتشار این ماهنامه خوشحال میکنن. امیدوارم زحمتای شما بی نتیجه نباشه و روزی آردا کوئنتا مخاطب بالای 90 درصد داشته باشه تو آردا. منتظر نسخه بعدی هستیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Greenleaf

واسه اولین باره میبینمش!! <_<

خوبه و قابل قبول...دست همه ی زحمت کشاش درد نکنه :(( :-s

نسبت به شماره های قبلی پیشرفت کرده بود ولی میتونه بهتر از این هم بشه...به همت بچه ها و یاری حق:دی

بیشتر اگه رو کارای گرافیکیش کار کنین خیلی بهتر میشه...مطالبش که عالی بودن :)

در آخرم مرسی خسته نباشید :D :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Ar-feiniel

واقعا عالی بود واقعا زحمت کشیدید خیلی خیلی خیلی لذت بردم! <_<

دستتون ددر نکنه :(( :-s

فقط یه چیزی:چرا انقدر فونتاتون ریزه؟چشم ادم در میاد!

بخصوص توی مصاحبه ای که با بانو شیرین داشتید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Vána

هنوز کامل نخوندم ولی میدونم که مثل شماره های قبلی گل کاشتید. دستتون درد نکنه <_<

یه نقد کوچیک: لطفا دیگه صفحه ها رو به این حالت قرار ندید چون خوندن رو سخت میکنه. در نظر بگیرید که این مجله الکترونیکی هست. اینجوری همش باید زوم کرد تا خطوط واضح تر بشه و برای رفتن به صفحه بعدی زوم اوت کرد و ... . شاید بقیه این مشکل رو نداشته باشن، اما من یکی واقعا اذیت میشم.

امیدوارم آردا همیشه برقرار باشه و شما دل ما رو با آثارتون شاد کنید. خسته نباشید :D

12 دقیقه بعد: آیا عکس صفحه ی 10 اعضای شورای سفید رو نشون میده؟ آخه بانوی سفیدپوش بیشتر شبیه به ائووینه و نفر چهارم که اصلا نمیتونم بگم شبیه کیه!

بله شورای الروند هست

واقعا عالی بود واقعا زحمت کشیدید خیلی خیلی خیلی لذت بردم! :((

دستتون ددر نکنه :-s :)

فقط یه چیزی:چرا انقدر فونتاتون ریزه؟چشم ادم در میاد!

بخصوص توی مصاحبه ای که با بانو شیرین داشتید

بخاطر اینکه دوستان زیادی اشاره کردن فونتها بزرگه با زوم متونید صفحاتو بزرگتر کنید

پ ن :ممنون از همگیتون که مجله رو خوندید و نظر دادید :Dمنتظر نظراتتون هستم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

بله شورای الروند هست

این شورای الروند دیگه چه صیغه ایه؟:دی

اون عکس چهارم لرد الرونده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

نه شورای الروند نیست! صرفا یه فن ارت از برهوته اسماوگه. احتمالا حمله به دول گولدور باید باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

نه شورای الروند نیست! صرفا یه فن ارت از برهوته اسماوگه. احتمالا حمله به دول گولدور باید باشه.

بله مسعود جان این یکی از پوستر های برهوت اسماگه .ولی باتوجه به اینکه در برهوت اسماگ 3 نفر از 4 نفر حاضر در پوستر در فیلم حضور ندارند گفتم شاید بهتر باشه از پوستر شورا برای قسمت اول استفاده کنم

ویرایش شده در توسط R-FAARAZON

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*فئانور*

واقعا نسبت به شماره قبلی خیلی بهتر بود. طرحش و مخصوصا عکس هاش که ادم لذت میبره واقعا عالی بود.مطالبش هم جالب و خوندنی بود.

امیدوارم هر شماره از شماره قبلیش بهتر باشه<_<

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Vána

از تمامی عزیزانی که شماره چهارم مجله آردا کوئنتا رو مطالعه کردند درخواست میکنم در نظرسنجی این شماره شرکت کرده و ما را در بهترشدن یاری نمایند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid stormcrow

توجه! توجه!

شماره پنجم ماهنامه آردا کوئنتا (خرداد 93) منتشر شد!

برای دریافت این شماره به آدرس زیر مراجعه فرمایید!

https://arda.ir/arda-quenta-5/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elentári

سپاس! :|

خیلی منتظر این لحظه بودم. مطمئنم دوباره شاهکار کردین. :|

"مرثیه ای برای محبوب درگذشته" ؟ خدای من! پیش به سوی ماهنامه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The secret wizard
ارسال شده در (ویرایش شده)

واقعا بي نظير بود.خسته نباشيد ميگم يه همه ي شما :|

مدت ها بود كه ميخواستم در مورد فناوري آردا بحث و گفتگو صورت بگيره و به همين خاطر چند وقت پيش در تايپك پيشرفت علم در آردا،بحث مقايسه ي صنعت آيزنگارد با دورف ها رو مطرح كردم.اما الان با خوندن اون بخش از فناوري و صنعت جنگي سارومان،كاملا از هر نظر اشباع شدم :|

كتاب سارومان هم عالي بود.تصوير گذاري بسيار خوبي داشتين.همچنين كيفيت مجله نسبت به شماره هاي قبلي واقعا قابل لمس و بهتر شده.

و همه ي مطلب انقدر جالب هستن كه آدم در لحظه ي خوندن با خودش لبخند ميزنه

بازم خسته نباشيد ميگم و براتون آرزوي موفقيت دارم :|

ویرایش شده در توسط The secret wizard

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Solmaz

بچه ها واقعا کارتون درخورتوجه وتحسین هستش دستتون درد نکنه و واقعا خسته نباشین

فقط یه نکته(دراون حد نیستم نقد کنم کارتون رو) کارتون چون قشنگه و زحمت زیاد براش میکشین ازتون میخوام وسواستر بشین نسبت بهش چرا برای مثال:

تو قسمت معرفی کتاب سارومان تنها در قسمت اول علائم نگارشی( بلاخص گیومه) متنها رو نوشتین ودیگه از قسمت معرفی صفحات به بعد هیچ کدوم رو ننوشتین

بعدا میتونستین بعضی از فعل ها رو توی نوشته ها حذف به قرینه ( یادم نیست اصلا همچین اصطلاحی داشتیم یا نه: دی)کنید یا از افعال متنوع استفاده کنید مثلا تو این قسمت{کرونیر ایستاری٬ وقتی از جانب والار برای یاری رساندن به ساکنان سرزمین میانه آمد٬پس از مدتی در باب سایرون وحلقه های قدرت به جست و جو وتحقیق پرداخت و دانشی عظیم در باب آنها بدست آورد.او سپس یکی از سنگهای بینا موسوم به پلانتیرها را بدست می آورد ودر زمان برن کارگذار گاندور کلیدهای اورتانک را بدست آورد وتا پایان دوران سوم همان جا اقامت میگزیند.وی در میان مردمان سرزمین میانه به سارومان معروف شد.به نظر میرسد که سارومان با نگریستن به پلانتیری که در اختیار داشت اندک اندک جذب قدرت سایرون شدو سعی کرد حلقه یگانه را برای خود تصاحب کندو با استفاده از ان بر ساکنان سرزمین میانه حکمرانی کند.}

تربیت اومدن فعلها اینجورین:آمد٬پرداخت٬بدست می آورد٬ بدست آورد٬ می گزیند٬شد٬شد٬کند وکند.

زمان فعلها نا موزون تغییر میکنه وتنوعی نداره مثلا دوتا فعل کند آخر میتونست یکیشون به کرده تغییر کنه یا اصلا حذف شه

یا مثلا کلمه دربابِِ سه بار تو اون پاراگراف تکرار میشه.

نمیدونم قبول دارین یا نه نقدم رو ولی بازم میگم دست گل همتون درد نکنه زحمت کشیدین

حتما از خوبیها و نکات مثبت فراوانشم میگم حتما

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON
ارسال شده در (ویرایش شده)

ممنونم سولماز عزیز بابت نظر و انتقاد ارزشمندت

ان شالله حتما سعی میکنیم برای شماره های بعدی این نکاتی رو که فرمودید مدنظر قرار بدیم

همچنین ممنون از النتاری و سیکرت ویزارد

ویرایش شده در توسط R-FAARAZON

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Ar-feiniel

شاهکار بود! واقعا کارتون عالی بود خسته نباشید میگم به همه ی عزیزان....

واقعا این سری سنگ تمام گذاشتید فقط توی صفحع ی یازده یکمی عکس ها اذیت میکرد که اونم چیز خاصی نیست واقعا دستتون درد نکنه :| :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LORD LOSS

خب تلاش نویسنگان مجله واقعا قابل تحسینه.راستش من خودم به شخصه فکر نمی کردم ماهنامه در این مدت کوتاه به این سطح برسه.وقتی شماره اول نشریه به صورت آزمایشی منتشر شد،بیشتر دوستان به دید نوعی تلاش و عزم جدی (ولی نه یک شاهکار!)به نشریه نگاه می کردند.با این وجود با انتشار این شماره تقریبا میشه با اطمینان گفت که این پروژه از پادکست آردا و فرهنگنامه آردا چیزی کم نداره.البته به قول معروف"خلاقیت را پایانی نیست"و نشریه هم هنوز جای بهتر شدن داره.چیزی که بیش از همه توجهم رو جلب کرد مقاله فوق العاده ی آقا حمید بود که جدا میشه گفت با یک مقاله درجه یک،در یک مجله معتبر تفاوتی نداره!

کارتون(کارمون!)عالی بود بچه ها!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

هر چند ماهی در خدمتتان نبودیم اما با دیدن شماره ی پنجم این سری بسیار شگفت زده شدم و افسوس می خورم مطلبی در خور ماهنامه ندارم تا به وسیله آن به تحریریه ماهنامه بپیوندم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Vána

با عرض اجازت

هر چند ماهی در خدمتتان نبودیم اما با دیدن شماره ی پنجم این سری بسیار شگفت زده شدم و افسوس می خورم مطلبی در خور ماهنامه ندارم تا به وسیله آن به تحریریه ماهنامه بپیوندم.

ممنون فین رود جان امیدوارم با دیدن شماره ششم بیشتر شگفت زده بشید

این نوید بهتون میدم این شماره نسبت به شمارات پیش تغییراتی داشتیم و مصاحبه ی زیبایی هم در این شماره داریم

حتما مارو دنبال کنید :((

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

پس چرا ماهنامه شماره 6 منتشر نشد.؟؟؟؟ منتظریم ها ؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...