رفتن به مطلب
3DMahdi

اخبار «هابیت: برهوت اسماگ»

Recommended Posts

3DMahdi

البته علاوه بر راهی که تور گفت میتونید از دکمه ای که آیکون <> در ردیف دوم نوار ابزار داره استفاده کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s
1- اونجایی که الفها دارن روی درختها ورجه وورجه میکنن جلوه های ویژه اش کامل نیست. اگه دقت کنید الفها صورت ندارن! پس احتمال تغییر اون صحنه وجود داره.

با این حرفتون کاملا موافقم ، نه تنها اینا صورتشون رو نشون نمی دن بلکه لباس ها و رنگ مو هاشون هم همشون یکیه D:

من فکر می کنم این صحنه کلا تو خوده فیلم نباشه ، که امیدوارم هم نباشه چونکه جلوه های ویژه اش خیلی تو ذوقم میزد .

2- تائوریل دو تا لباس داره. جایی که داره تیر کمون میکشه یه لباس رزم قشنگ و کار شده داره اما اونجایی که با لگولاس صحبت میکنه همون لباس ساده سفر که توی عکسی که قبلا منتشر شده بود دیدیم.

در مورد تائوریل هم حق با شماست .

5- نور پردازی توی صحنه ای که اسماگ وارد میشه اصلا تکمیل نیست. خود اون صحنه هم اصلا توجیه نداره، در کسری از ثانیه بیلبو یه لقمه چپ میشه! فکر نکنم این صحنه توی فیلم باشه.

این هم کاملا حق با شماست . جلوه های ویژه ی اسماگ کمی ضعیف بود و هم اینکه من فکر می کنم این صحنه رو فقط به خاطر تریلر ساختنش نه خوده فیلم . ولی اسماگ اصلی من فکر می کنم همین باشه ، چون اگه غیر از این بود اصلا تو تریلر نشون نمی دادن .

ویرایش شده در توسط ayub_s

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Hunter

لباس و زره تائوریل در مورد خود لگولاس هم صدق میکنه. اونجایی که این دوتا دارن باهم حرف میزنن هردوتاشون لباس معمولی تنشونه تو بعضی از قسمت هایی که دارن میجنگن هم همینطور. حدس من اینه که در حال گشت زنی بودن که اورک ها حمله میکنن بهشون. ولی بقیه قسمت ها مثل گرفتن دورف ها تن جفتشون زره هست. جالبه من اول فکر میکردم این تراندویله!post-1532-0-07592700-1372371002_thumb.jp

بعد که عکسای لگولاس رو دیدم فهمیدم این لگولاسه که زره تنش کرده. آخه لگولاس زره تنش کنه یکم دور ا انتظاره به خاطر سریع بودنش و...

اسماگ هم فقط صورتش رو دیدیم که اونم جزئیاتش خیلی کم بود 100% بیشتر روش کار میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
هیرلوین

من یه بار دیگه با دقت بیشتر تریلر رو دیدم. به چند مورد برخوردم:

1- اونجایی که الفها دارن روی درختها ورجه وورجه میکنن جلوه های ویژه اش کامل نیست. اگه دقت کنید الفها صورت ندارن! پس احتمال تغییر اون صحنه وجود داره.

2- تائوریل دو تا لباس داره. جایی که داره تیر کمون میکشه یه لباس رزم قشنگ و کار شده داره اما اونجایی که با لگولاس صحبت میکنه همون لباس ساده سفر که توی عکسی که قبلا منتشر شده بود دیدیم.

3- اون اورکی که آخر سر داره میپره کیه؟ به نظر خیلی روش کار شده، ممکنه بولگ باشه.

4- رنگ چشم و مو و پوست لگولاس خیلی روشنتر از لوتر هست. خیلی به این قضیه توی اینترنت اعتراض شده مخصوصا اون چشمان آبی روشنش(که باعث شده بهش لقب وایت واکر بدن). احتمالا توی فیلم نهایی تصحیح رنگ روش انجام بدن.

5- نور پردازی توی صحنه ای که اسماگ وارد میشه اصلا تکمیل نیست. خود اون صحنه هم اصلا توجیه نداره، در کسری از ثانیه بیلبو یه لقمه چپ میشه! فکر نکنم این صحنه توی فیلم باشه.

1.الفها صورت دارن !ولی نوع سکانس و زاویه دوربین صورتشونو مشخص نمی کنه،تنها ایرادی که میشه به این صحنه گرفت،ضعف motion tracking وcompositing هست.بیشتر صحنه های که خوب از آب در نیومدن مربوط به این نقص هست.البته در نسخه نهایی اینها برطرف میشه

2.باید این مورد مربوط به داستان باشه،وگرنه لباس که جلوه های ویژه نیست!

3.شاید!

4.بازهم اینجا مشکل ترکینگ و color balance هست، مطمعنا اینا در نسخه پایانی برطرف خواهند شد.

5.فک کنم خواستن که چهره اسماگ مبهم باشه،واسه همین تاریکش کردن!

ویرایش شده در توسط arshavin

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
msa_dino

3- اون اورکی که آخر سر داره میپره کیه؟ به نظر خیلی روش کار شده، ممکنه بولگ باشه.

نه مطمئنم که اون بولگ نیست... چون اولا باید هیکلی تر از این حرفا باشه ( بلاخره باید معلوم باشه پسر اون باباست!! ) بعدشم فکر نمی کنم دیگه اینقدر داستان تغییر کرده باشه، که بولگ کنار رودخونه بیاد سر وقتشون. و به نظر میرسه همون ارکی که میپره رو تورین میکشه...

درباره ی جلوه های ویژه و صحنه ی اژدها هم کاملا حق با شماست. به خصوص اینکه به نظرم عمدا نور صحنه نهایی رو کاهش دادن تا به این بهونه جزئیات چهره اسماگو بپوشونن...

ویرایش شده در توسط msa_dino

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
msa_dino

دوستان به این صفحه سر بزنید:

http://the-hobbit-mo...cted-extension/

راجع به نسخه طولانی شده ی هابیت و صحنه هایی که بهش اضافه میشه صحبت کرده.... تا اونجایی که من خوندم مثل اینکه قراره صحنه های شایر، ریوندل و شهر گابلین ها طولانی تر بشه...post-2089-0-30024600-1372502206_thumb.jp

ویرایش شده در توسط msa_dino

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
blackhole

پشت صحنه ی هابیت هنوز نیومده؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

فقط یک سوال :مگه گاندالف قبل از روبه رو شدن با بیلبو و 13 دورف نرفت دولگولدور و ترین رو دید و کلید رو ازش گرفت ؟؟؟

پس چرا در تریلر نشون میده که گاندالف در حالی داره با ترین مبارزه می کنه که گلامدرینگ در دست داره؟؟؟

اینطور که ما فهمیدیم پیتر داستان رو عوض کرده وگندالف، تراین رو دوباره ملاقات می کنه. یعنی بار دوم که به دول گولدور میره، تراین در حالی دیوانه و وحشی شده ، به گندالف حمله می کنه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

فیلمنامه چه موقع روی نت قرار میگیره؟ خدا کنه فیلمنامۀ کامل و بعدها هم اکستندد رو به زودی ببینیم.

تریلر هم عالی بود خوشم اومد.

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baradil soldier of dale

تریلر واقعا عالی بود ولی به نظرم حال و هوای ازگاروت اصلا به دنیای تالکین نمی خورد :Ring: بیشتر شبیه یه دهکده واقعی توی اروپای قرن 10-14 بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi
صدای اسماگ با نقش آفرینی بندیکت کامبریج tumblr_mopyc32OLM1svrraso1.mp3

ممنون صداش برای اژدها خوبه. توی فیلم هم حتما فی***هایی میذارن تا بهتر هم بشه. اینجا داره یه شعر عاطفی میخونه و لحن صداش با صدای اسماگ متفاوته. توی تریلر فیلم startrek صداش رو شنیدم. اونجا هم خیلی خوب بود.

راستی اینجا داره این شعر رو میخونه:

http://www.poetryfoundation.org/poem/173744

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
SHIRE

ممنون صداش برای اژدها خوبه. توی فیلم هم حتما فی***هایی میذارن تا بهتر هم بشه. اینجا داره یه شعر عاطفی میخونه و لحن صداش با صدای اسماگ متفاوته. توی تریلر فیلم startrek صداش رو شنیدم. اونجا هم خیلی خوب بود.

راستی اینجا داره این شعر رو میخونه:

http://www.poetryfou...org/poem/173744

آره به نظر من هم خیلی خوب بود . دارم صداشو روی چهره اسماگ تصور میکنم باید جالب بشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Farshid2d

به نظرتون امکانش هست که گونداباد رو هم نشون بدن

؟؟؟

ویرایش شده در توسط NiNe

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
the LORD of the RINGS...

احتمالش خیلی کمه ولی نمیشه قطعی گفت.چون هر کسی که پیتر رو بشناسه همیشه منتظر یه سری سورپرایزهایی از طرف پیتر باید باشه.هرچند هنوز صحبتی در این مورد زذه نشده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
کیاکسار گرگین

احتمالش خیلی کمه ولی نمیشه قطعی گفت.چون هر کسی که پیتر رو بشناسه همیشه منتظر یه سری سورپرایزهایی از طرف پیتر باید باشه.هرچند هنوز صحبتی در این مورد زذه نشده.

جسارت نباشه،:| من یادم میاد 5،6 سال پیش که تاره صحبتای هابیت جدی شده بود از همه تو سایت میرکوود می پرسیدم به نظرتون ممکنه دوباره تو هابیت ویچ کینگم باشه؟همه می گفتن نهههههههههههههه احتمالش کمه ممکنه سائورون باشه اما ویچ کینگ رو می خوان چیکار :Ring:

به قول شما همیشه باید منتظر یه سری سورپرایز بود!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
msa_dino

دوتا والپیپر براتون آماده کردم :Ring: امیدوارم لذت ببرید

http://s1.picofile.c...p_23_38_57_.jpg

http://s1.picofile.c...iler_1_1080.jpg

سپاس از شما... :| خیلی دنبال اسکرین شات های با کیفیت تریلر بودم... اینها رو خودتون از کلیپ گرفتین یا از سایت های دیگه؟ اگر ممکنه از بقیه صحنه ها هم بگذارید...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...