رفتن به مطلب
3DMahdi

اخبار «هابیت: برهوت اسماگ»

Recommended Posts

R-FAARAZON

تریلر عالی بود و هیجان انگیز برخلاف تریلرهای قسمت اول!!

البته لگولاس زیاد خوب در نیامده بود و همچنین اسماگ

خداکنه اسماگ خوب در بیاد چون نصف جذابیت برهوت اسماگ در حضور اسماگ خلاصه میشه

نکته دیگه وجود جلوه های طبیعی بیشتر نسبت به قسمت اول بود گاهی تو قسمت اول خیال میکردن انیمیشن میبینم

خداکنه پیترجکسون تا میتونی جلوه های ویژه غیر ضروری رو کم کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
SHIRE

چه جوری باید زیرنویس رو بیاریم روی تریلر؟ ، هر کاری کردم نشد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

به مهدی: الان من هم نسخه 11 مگی و هم 55 مگ رو دارم. کدوم زیرنویس به اینا میخوره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

چه جوری باید زیرنویس رو بیاریم روی تریلر؟ ، هر کاری کردم نشد.

اگه از نرم افزار KMPlayer استفاده می کنی، زیرنویس و خود تریلر رو همنام کن و تریلر رو باهاش پخش کن یا تریلر رو که پخش کردی زیرنویس رو بکش بنداز رو تریلر!

به مهدی: الان من هم نسخه 11 مگی و هم 55 مگ رو دارم. کدوم زیرنویس به اینا میخوره؟

اگه نسخه ای که خود آقا مهدی گذاشت رو دانلود کردی زیرنویس اولی رو دانلود کن!

در کل زیرنویس که اون قدری حجمی نداره...فوقش هر ۲ تا رو تست کن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir18

با سلام

تریلر خوبی بود.

در مورد اسماگ زود قضاوت نکنید .اگه یادتون باشه تیکه آخر فیلم هابیت 1 تصویری که از اسماگ میبینیم کاملا متفاوت با اون چیزیه که میبینیم.حتما اسماگی که الان دیدیم با اسماگ فیلم فرق داره شک نکیند.

راستی اون زنی که با لگولاس بود کی بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

و گندالف در دول گولدور با کی میجنگید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

چرا زیرنویس ها دانلود نمیشن؟ نیم ساعته که داره اون گرده می چرخه ولی صفحه باز نمیشه.

به amir18: اون تائوریل بود. کاراکتر خود پیتره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Farshid2d

نمی دونم چرا همتون گیر دادید به این اسماگ بیچاره ! اتفاقا این بهترین اژدهایی بود که من توی عمرم دیده بودم

نکنه توقع داشتید برن یه مارمولک بزرگ یا یه داینوسور طراحی کنند ! فیلم پارک ژوراسیک یا برنامه مستند حیات وحش که نیست

!

بعضی ها گیر دادند چرا چشماش می درخشه

؟

خوب معلومه چون توی کتاب چند بار به درخشش چشمای اسماگ اشاره شده نکنه می خواید بگید اصلا کتابو نخوندید

!؟؟؟

علت اینکه بعضی ها به جلوه های ویژه هابیت گیر می دند اینه که اونو با دنیا واقعی مقایسه می کنند این یه دنیای فانتزی هستش اصلا قرار نیست شبیه دنیای ما باشه

!!!

جلوه های ویژه طراحی بافت ها و شخصیت های هابیت بی نظیره اینو همینجوری نمی گم چون خودم توی کار طراحی گیمم اینو میگم مثلا بافت های پوست اسماگ واقعا خیلی پیشرفته رندر شده بود

!!

اما علت اینکه خیلی ها از جلوه ویژه هابیت ایراد می گیرند به خاطر نور پردازی خیالی اونه چون همچین نور پردازی توی دنیای واقعی ما وجود نداره واسشون عجیب می مونه

!

بازم میگم همیشه هم می گم هابیت رو با دنیا واقعی خودمون اصلا مقایسه نکنید

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ویرایش شده در توسط NiNe

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

چرا زیرنویس ها دانلود نمیشن؟ نیم ساعته که داره اون گرده می چرخه ولی صفحه باز نمیشه.

به amir18: اون تائوریل بود. کاراکتر خود پیتره.

توی پست پیوست کردم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The White Wizard

بسیار بسیار عالی بود این تریلر به ویژه آهنگی که روی تریلر گذاشته بودن هیجان تریلر را چندین برابر میکرد به ویژه اونجایی که الفها از روی درختها دورف ها را اسکورت میکردن خیلی جالبتر بود.بی صبرانه منتظر اومدن فیلم هستم البته این بار حتما منتظر می مونم تا کیفیت بلوری را نگاه میکنم این بار اشتباه فیلم اول را انجام نمیدم که با کیفیت DVDRIP دیدم

این نسخه از تریلر که حجمش 163 مگ هست فکر کنم بالاترین کیفیت موجود را داشته باشه بیت ریت و وضوح تصویرش که خیلی بالاتر از نسخه 55 مگ هست

ویرایش شده در توسط The White Wizard

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Farshid2d

تریلر 165 مگی کجاست

؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The White Wizard

تریلر 165 مگی کجاست

؟؟؟

میتونید از اینجا دانلودش کنید

http://pdl.warnerbros.com/wbmovies/thtdos/trailer1/THE_HOBBIT_THE_DESOLATION_OF_SMAUG_TRLR_1-1080.mov

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
SHIRE

ویدیوها رو دیدم خیلی باحال بودن ممنون بابت گذاشتنشون ، واقعا چه عکس العملهای جالبی داشتن میتونم حسشونو درک کنم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

سلام

ویدیوهایی که دوستان مایل به دیدن بودند آپلود کردم

ری اکشن دو طرفدار دختر به تریلر هابیت

http://www.mediafire...aug_Trailer.mp4

ری اکشن بازیگرن هابیت به ری اکشن دخترها !

http://www.mediafire...Happy_Elves.mp4

ری اکشن دخترهای طرفدار به ری اکشن بازیگران !!!

http://www.mediafire...er_Reaction.flv

فوق العاده بود! سپاس بابت لینک ها

ای کاش این بازیگرا به آردا هم یه سری می زدن شور و شوق ما رو هم میدیدن {اسمایل سوت زدن}

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Morgoth - Melkor

بسیار خوب بود اما باید بیشتر روی اسماگ و الف ها کار کنند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

منم فیلم های واکنش به تریلر رو دانلود کردم. کجاش فوق العاده بود؟ دخترها که خیلی واکنش مصنوعی نشون میدادن. بازیگرا هم که بدتر از اونا. البته بین خودمون بمونه، کلا اروپایی ها و آمریکایی ها خوش خنده اند!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

نسخه اکستندد هابیت هم رده سنی PG-13 گرفت. توی این فایل جزئیات فیلمهایی که تازه رده بندی شدن اومده. نکته جالب دلیلیه که برای هابیت نوشته:

Rated PG-13 for extended sequences of intense fantasy action violence, frightening images and fleeting nudity

اون صحنه های برهنه زودگذر چیه اون آخر؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

نسخه اکستندد هابیت هم رده سنی PG-13 گرفت. توی این فایل جزئیات فیلمهایی که تازه رده بندی شدن اومده. نکته جالب دلیلیه که برای هابیت نوشته:

Rated PG-13 for extended sequences of intense fantasy action violence, frightening images and fleeting nudity

اون صحنه های برهنه زودگذر چیه اون آخر؟

احتمالا منظورشون نیمه برهنه بودن آزوگ و شاه گابلین ها بوده!! :Ring:

دیگه گیر نبود بدن الا این گیر؟

ویرایش شده در توسط R-FAARAZON

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
anonymous

بیاین...بعد بگین چرا اینجا این قدر گیر میدن:Ring:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

خود هابیت همچین موردی نداشت. مربوط به چیزی هست که توی نسخه اکستندد اضافه شده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elvenking

آخه با چسب هم نمیشه همچین صحنه ای رو به هابیت وفیلمنامه ی بدون موردش چسبوند :| البته اگه هالیووده که خب بعید نیست :|

سلام

ویدیوهایی که دوستان مایل به دیدن بودند آپلود کردم

http://www.mediafire...aug_Trailer.mp4

http://www.mediafire...Happy_Elves.mp4

ری اکشن دخترهای طرفدار به ری اکشن بازیگران !!!

http://www.mediafire...er_Reaction.flv

راستی جناب hamed27من با مدیافایر وایشون با من کلا مشکل داریم :| میشه لینک rodfile یا یه جای دیگه روهم بدید؟

:Ring:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

آخه با چسب هم نمیشه همچین صحنه ای رو به هابیت وفیلمنامه ی بدون موردش چسبوند :| البته اگه هالیووده که خب بعید نیست :|

راستی جناب hamed27من با مدیافایر وایشون با من کلا مشکل داریم :| میشه لینک rodfile یا یه جای دیگه روهم بدید؟

:Ring:

[hide]

[/hide]

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

پیتر جکسون اعلام کرد اولین پشت صحنه هابیت: برهوت اسماگ به زودی منتشر میشه و در این پشت صحنه گیر افتادن دورف ها توی تارهای عنکبوت های غول پیکر میرک وود رو می بینیم.

همینطور یه عکس هم از بوفور در پشت صحنه منتشر کرده:

post-1769-0-81412700-1371555173_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...