رفتن به مطلب
3DMahdi

اخبار «هابیت: برهوت اسماگ»

Recommended Posts

Elvenking

جناب ayub-s با عرض معذرت وباتشکر فروان از خبر خیلی خوبتون لطفا یه بار دیگه ویرایش کنید غلط دیکته ای هارو:خفگان نه خفقان تاراندویل نه تراندویل(thranduil)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

خوشمان نیامد،به قول دوستان مثل CosPlay میمونه بیشتر...موهاش اصلا" خوب نیست،نه رنگش نه مدلش.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

ما نیز !!! اصلا شبیه شخصیت های افسانه ای نیست. دلمون به هابیت 2 خوش بود. اینجور که پیداست نباید زیاد منتظر بود.

چرا پیتر قبلش ما آردایی ها مشورت نمیکنه آخه؟؟؟؟ بی سلیقه...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
هورین

شاید این عکس بد افتاده! نباید در موردش زود قضاوت کنیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elvenking

بابا نابود کردین تائوریل وسلیقه ی پیتر رو دیگه! حالا انقدرهم بد نیست البته من که تو نمایه گفتم اگه به اون خوبی ای که امیدواریم نباشه اوضاع براش چندان مساعد نخواهد :) دست ها رو به دعا بلند کنید ازIron man3 فروشش بهتر بشه آبرو ریزی نکنه :| :| :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
MORGOMIR

راستی

اصلا حالا یک الف ساختگی چه ربطی به بقیه ی فیلم داره.. اصل ماجرا رو بچسبید

بعدشم iron man 3 :) .من خودم طرفدار marvel و comic هستم ولی فکر نکنم iron man در حدی باشه

که با شاهکار پیترجکسون مقایسه بشه

این خانم تاریا شخصیت جدید داستان حالا زیادم بد نیست ولی به همه قول می دم که قسمت جدید می ترکونه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
blackhole

خیلی هم عکس بدی نیست خیلی هم وسواس به خرج ندید موضوع مهم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

انقدر مته به خشخاش نذارید. یه الف ساختگی که این حرفها رو نداره. عوضش برید این خبر رو بخونید:

https://arda.ir/ho...ler-coming-soon

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
هورین

راستی

اصلا حالا یک الف ساختگی چه ربطی به بقیه ی فیلم داره.. اصل ماجرا رو بچسبید

بعدشم iron man 3 :) .من خودم طرفدار marvel و comic هستم ولی فکر نکنم iron man در حدی باشه

که با شاهکار پیترجکسون مقایسه بشه

این خانم تاریا شخصیت جدید داستان حالا زیادم بد نیست ولی به همه قول می دم که قسمت جدید می ترکونه.

البته نباید از نظر تعداد طرفداران iron man 3 رو هم دست کم گرفت،همین چند روز پیش خبری رو در نقد فارسی خوندم که iron man 3 با پشت سر گذاشتن فیلمهای هری پاتر: قدیسان مرگبار ۲ و تبدیلشوندگان: تاریکی ماه، پنجمین فیلم پرفروش تاریخ شد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

بله درسته فیلم آیرون من الان پنجمین فیلم پرفروش جهانه ...

ولی خب من کارکتر تائوریل رو از همین الان پشت این تریبون اعلام می کنم خیلی وحشتانک دوستش دارم و ازش خوشم اومد ... اینجا هم واقعا خوب افتاده ... هم اوانجلینا لیلی رو خیلی دوست دارم و هم از کارکتر و شخصیت الفیش رو خوشم اومد...

بچه ها هم دیگه دارن خیلی نامردی می کنن ... هنوز فیلم پخش نشده ، بازیگر خودشو نشون نداده دارن گیر الکی می دن ... حال رنگ مدلش اینجوریه و اونجوریه و یا افسانه ای نیست ، حالا این به خاطر همین دلایل هابیت 2 ضعیف خواهد شد؟!

خب پیتر جکسون کار خوبی کرد که یک کارکتر زن قدرتمند و قوی رو تو فیلم خودش جا داده ... هابیت نباید مردانه ساخته بشه باید توش یک شخصیت قوی زن هم مثل ایووین داشته باشه ...

ویرایش شده در توسط ayub_s

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Farshid2d

حالا یه زن الف توی فیلم باشه یا نباشه زیاد واسم مهم نیست ! فقط امیدوارم یه ارتباط عشقی بین تائوریل و باراد برقرار نکنند

!!!

این غیر قابل تحمله

!!!

ویرایش شده در توسط NiNe

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

ببینید منم کاراکترشو دوست دارم ولی واقعا" اصن این گریم و این لباس در حد فیلمای پیتر جکسون نیست،اصلا" وقت نذاشتن روش!مثلا" آرون رو با این مقایسه کنین:لباس،مو،گریم...اصن با این قابل مقایسه نیست :) این گیرها هم ابدا" الکی نیست،شما کامنتای زیر عکسو خوندین؟!80% ناراضی بودن و منم حق میدم بهشون،من خودم شخصا" شوکه شدم وقتی اینو دیدم چون بعد از دیدن لوتر و هابیت 1 خیلی بیشتر از این انتظار داشتم راستی شنیدین قراره با کیلی رابطه عشقولانه داشته باشه؟ادمینای فن پیجای لوتر تو فیس بوق اینجوری میگن...

پ.ن:بنده هم یادم نمیاد گفته باشم هابیت 2 "ضعیف خواهد شد."

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elvenking

ببینید منم کاراکترشو دوست دارم ولی واقعا" اصن این گریم و این لباس در حد فیلمای پیتر جکسون نیست،اصلا" وقت نذاشتن روش!مثلا" آرون رو با این مقایسه کنین:لباس،مو،گریم...اصن با این قابل مقایسه نیست :P این گیرها هم ابدا" الکی نیست،شما کامنتای زیر عکسو خوندین؟!80% ناراضی بودن و منم حق میدم بهشون،من خودم شخصا" شوکه شدم وقتی اینو دیدم چون بعد از دیدن لوتر و هابیت 1 خیلی بیشتر از این انتظار داشتم راستی شنیدین قراره با کیلی رابطه عشقولانه داشته باشه؟ادمینای فن پیجای لوتر تو فیس بوق اینجوری میگن...

کیلی!!!!!!!!! یاعلی!!! :| :) چه درصد میشه به این خبر اعتماد کرد؟منبع این فن های نازنین توی فیس بوق از کجاست؟ :) :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

ببینید منم کاراکترشو دوست دارم ولی واقعا" اصن این گریم و این لباس در حد فیلمای پیتر جکسون نیست،اصلا" وقت نذاشتن روش!مثلا" آرون رو با این مقایسه کنین:لباس،مو،گریم...اصن با این قابل مقایسه نیست :) این گیرها هم ابدا" الکی نیست،شما کامنتای زیر عکسو خوندین؟!80% ناراضی بودن و منم حق میدم بهشون،من خودم شخصا" شوکه شدم وقتی اینو دیدم چون بعد از دیدن لوتر و هابیت 1 خیلی بیشتر از این انتظار داشتم راستی شنیدین قراره با کیلی رابطه عشقولانه داشته باشه؟ادمینای فن پیجای لوتر تو فیس بوق اینجوری میگن...

نمیشه اینو با آرون مقایسه کرد. این جنگجوئه، اون تو خونه نشسته گلدوزی میکنه! باید لباس اون حریر و ابریشم باشه و لباس این هم زمخت. البته اینم لباسش خیلی خیلی ساده است و هیچ طرح الفی روش نداره. مثل لباسای آراگورن میمونه. امیدوارم این لباس اصلیش نباشه و توی فیلم لباسی تو مایه های لباس لگولاس بهش بدن.

رابطه عشقولانه با کیلی؟ یه الف و یه دورف؟

البته خیلی هم بیراه نیست. میتونه به خاطر عشقش توی نقشه فرار بیلبو کمک بکنه. بعد به خاطر کیلی راه بیافته دنبالشون بیاد(با فاصله) تا یه خط داستانی دیگه اضافه بشه.

آخر سر هم که کیلی میمیره و به هم نمیرسن و به جایی هم بر نمیخوره و تناقضی هم پیش نمیاد. فیلم هم ته مایه های تلخ میگیره و از هپی اندینگ میاد بیرون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Farshid2d

! ماجرای عشقی بین تائوریل و کیلی به طور کل اصالت داستان رو از بین می بره

واقعا خجالت آوره

!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

رابطه اش با کیلی کجا بود بابا؟! ... رابطه ی عشقولانه اش قراره با لگولاس باشه نه کیلی ... شماها هم یه چیزی در میارین ها :) همچنین خیلی زود نفوذ بد میزنید ... :)

ویرایش شده در توسط ayub_s

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

پیتر جکسون همونطور که رابطه عشقی بین لگولاس و تائوریل رو نفی کرد (منبع؟! تو همین تاپیک یا فیلم هابیت خودتون بگردین :دی) میاد و شفاف سازی میکنه که چه خبره...تا اون موقع نمیشه نظر قطعی داد و به شایعات بها داد... بنظر من هم این رابطه کیلی جز شایعه نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

پیتر جکسون همونطور که رابطه عشقی بین لگولاس و تائوریل رو نفی کرد (منبع؟! تو همین تاپیک یا فیلم هابیت خودتون بگردین :دی) میاد و شفاف سازی میکنه که چه خبره...تا اون موقع نمیشه نظر قطعی داد و به شایعات بها داد... بنظر من هم این رابطه کیلی جز شایعه نیست.

خب اگه جکسون اینو نفی کرده باشه پس حتما رابطه عاشقانه اش با کیلی هم یک شایعه هست ... اصلا کلا غیر منطقیه که یک الف رو عاشق یک دورف بکنن ...

در مورد عکس هم زود قضاوت نکنید ... ما فقط در دو جا کارکتر تائوریل رو دیدم ... یک جا پشت صحنه که همون اسنیک پیکه و یکی هم تو این عکس که در هر دوتا اون ابهت لازم رو برای بیننده نشون نداده ... باید منتظر تریلرش باشیم شاید اونجا نشونش بده ... تو تریلر و فیلم قشنگ ابهت و استواری تائوریل رو نشون خواهد داد ...

همچنین بچه ها یه خبر ؛ وارنر بروس برای فیلم هاش تصمیم گرفته بعد از اکران فیلم هاش نقدهای منتقدین رو منتشر نکنه و می خواد کلا چندین روز بعدش منتشر کنه... واسه "مرد پولادین" که همچین برنامه ای رو داره و گفته شده که واسه بقیه ی فیلم هاش هم همینکار رو میخواد بکنه ... پس به احتمال زیاد نقد های منتقدان واسه فیلم هابیت هم چندین روز بعد از اکرانش امکان داره منتشر بشه ...

ویرایش شده در توسط تور
سهو نگارشی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

آقا من نمی دونم این راسته یا دروغا!!من فقط شنیدم اصلا" تایید نمی کنم این خبرو چون از 3-2 تا ادمین شنیدم دارم میگم،ولی ادمینا به هیچ وجه منابع قابل اعتمادی نیستن.

ولی اگر اینطوری باشه فکر نکنم خیلی جالب بشه... حالا فعلا" باید صبر کنیم ببینیم چی میشه :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

لگی، تو خودت از دِ هافلینگ خبر داری، بعد به ادمینای ف.ب. اعتماد میکنی؟ :دیــ

من کلا داستان مهدی رو ترجیح میدم :))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
هورین

این خیلی خوبه که طرفدارها راجع به یه عکس اینقدر بحث میکنن ولی بهتره که حداقل تا نمایش اولین تریلر کمی صبر کنیم و زود قضاوت نکنیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

لگی، تو خودت از دِ هافلینگ خبر داری، بعد به ادمینای ف.ب. اعتماد میکنی؟ :دیــ

من کلا داستان مهدی رو ترجیح میدم :))

خیر این ادمینها خارجی بودن گفتم شاید راست میگن،والا :دی

هورین:برادر من زود قضاوت کردن چیه؟ :دی داریم با چشممون لباسو میبینیم دیگه مگه قراره تو تریلر لباسش و موهاش و ایناش عوض بشه؟ :) رو کاراکترش نباید زود قضاوت کنیم که موافقم به نظرم خیلی باید موجود کولی باشه اتفاقا"!بیاین ولش کنیم این بحثو کلا" :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
هورین

خیر این ادمینها خارجی بودن گفتم شاید راست میگن،والا :دی

هورین:برادر من زود قضاوت کردن چیه؟ :دی داریم با چشممون لباسو میبینیم دیگه مگه قراره تو تریلر لباسش و موهاش و ایناش عوض بشه؟ :) رو کاراکترش نباید زود قضاوت کنیم که موافقم به نظرم خیلی باید موجود کولی باشه اتفاقا"!بیاین ولش کنیم این بحثو کلا" :دی

منم منظورم نقشش بود که طراحی لباس و گریم هم مکمل و جزئی از اون هست:-D ،همون ولش کنیم بهتره.:)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...