رفتن به مطلب
3DMahdi

اخبار «هابیت: برهوت اسماگ»

Recommended Posts

Legolas

ولی فکر میکردم جستجوی گندالف توی دول گولدور توی نسخه اکستند سفری غیرمنتظره باشه، چون توی تریلر هابیت 1 بود که :Ring:

اون تریلرهایی که توش گندالف در دول گولدور رو نشون داد ماله قبل از قضیه ی ۳ گانه شدن هابیت بود! بعد از این که تصمیم گرفتن ۳ قسمتش کنن این بخش رو بردن تو فیلم ۲!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
msa_dino

خیلی عالی بود... درست سر ساعت 21:30 تو پیجش بودم دقیق 21:36 بود که ویدئوشو گذاشتن رو فیس منم دانلودش کردم!!

خیلی فوق العاده است، خیلی عالیه ، واقعا لذت بردم.....!

دوستان که زودتر آپلودش کردن ولی منم روی آپارات آپلود کردم. اینم لینکش:

http://www.aparat.com/v/0MdG2

واقعا نوید یک فیلم عالی رو دادن... فقط مووندم چطوری تا اومدن فیلم کامل صبر کنم!!! مطمئنم از فیلم اول هم خیلی بهتره... زنده باد پیتر جکسون :Ring: :|

ویرایش شده در توسط msa_dino

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

نسخه 1080 پیکسل هم اضافه شد به این پست

کیفیت اصلی منتشر شده توسط برادران وارنر در یوتیوب

اینو دانلود کردم. 720p ای هم که آقا مهدی گذاشت رو هم دانلود کردن ولی هیچ کدوم کیفیت اون نسخه ای که زیرنویس ترکی داشت رو ندارن.

اون هم رنگ بندی بهتری داشت هم حاشیه ی کمتری!

اون رنگ روشن تری داشت...

ویرایش شده در توسط Le‌golas

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

اینو دانلود کردم. 720p ای هم که آقا مهدی گذاشت رو هم دانلود کردن ولی هیچ کدوم کیفیت اون نسخه ای که زیرنویس ترکی داشت رو ندارن.

اون هم رنگ بندی بهتری داشت هم حاشیه ی کمتری!

میشه لینکش را بدید؟

بئورن را که نشان داد انجایی که داشتن درو میگرفتن که تو نیاد شییه خرس بود اگه اشتباه نکنم.!

دوستان بئورن ٍثانیه 38 نشان میده به شکل خرس.!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

بئورن را که نشان داد انجایی که داشتن درو میگرفتن که تو نیاد شییه خرس بود اگه اشتباه نکنم.!

آفرین به دقتت...

درست میگن...اگه دقت کنین بیلبو هراسان دست به شمشیر میشه!

ولی بازم بازیگرش رو نشون نداد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

میشه لینکش را بدید؟

ببخشید یه جا اشتباه از من بود پست قبلی رو ویرایش کردم.

اینم تفاوت ۲ نسخه ای که گفته بودم:

نسخه ی با زیرنویس ترکی: http://upload7.ir/images/08741580645228643623.png

نسخه ی اصلی: http://upload7.ir/images/26789899577962571223.png

اینم لینک اون نسخه :

http://fs2.filegir.com/peejack/Hobbit_-_ofici%C3%A1ln%C3%AD_trailer%2C_%C4%8Desk%C3%A9_titulky%2C_HD_1080p_%5Btag37%5D.mp4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
msa_dino

این تریلر چند تا ویژگی قافل گیر کننده داشت که باعث جذاب تر شدنش شده بود:

1- اون قسمت که حمله ی آزوگ و ارک هاشو نشون میده... در واقع تغییری که توی داستان اصلی دادن رو... راستش من اوایل از این دستکاری هایی که توی جریان اصلی انجام داده بودن ناراحت بودم ولی حالا که فکر می کنم میبینم اینطوری انگار خیلی هم بدنشد و باعث شده داستان برای کسانی که کتابشو خوندن چیزای جدیدی هم برای گفتن داشته باشه و به علاوه مهیج تر بشه.

2- حضور لگولاس با چهره ی نسبتا جدیدش! شاید عوامل فیلم به این نتیجه رسیدن که اگه چشماش آبی تر و روشن تر باشه، چهرش الفی تر و جذاب تره ( به نظر من که اینطوره! ) و یا در کل خواستن با لگولاس لوتر فرق داشته باشه...

3- صحنه بئورن! با اینکه خیلی کوتاه بود ولی خیلی باحال بود!! البته به نظرم خیلی بزرگ تر از خرس بود، بیشتر به دایناسور می خورد تا خرس!!!

4- راجع به اسماگ هم اینقدر زود نتیجه گیری نکنید چون دوتا چیز هست: یکی اینکه تو صحنه آخر، بیشتر بدن و سر اژدها در تاریکی قرار داره و فقط چشماش به خوبی دیده میشه پس بازهم نمیشه راجع به جزئیات ظاهری ش نظر داد. بعدشم این تریلر فیلمه ؛ هنوز تا فیلم اصلی کلی تغییرات در انتظار اسماگه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
white witch

آخ آخ آخ قلبم این داره دانلود می شه من در حال مرگم!د جون بکن اینترنت مرده شور برده .مگه نون نخوردی.

-------------------------------

چند دقیقه بعد

آخ دانلود شد می خوام نگا کنم

آی آی یکی زنگ بزنه آمبولانس به زحمت دارم می نویسم پیتر اگه بمیرم تقصیر توئه.آخ لگولــــــــــــــــــــــــــــــاس ،ترااااااااااااااااااااااااااااااااااندویل آیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ خدایا منو نجات بده آلی بود ولی خوب لگولاس قیافش خیلی عوض شده بود

صدای تراندویل خیلی جالبش کرده بود

اسماگ چرا اینقدر کش اومده بود؟

تائوریل چرا اونجوری پرید؟

پیتر ممنونم!!!!!!!!!!!! :Ring:

ویرایش:آخ میرک وود با تالار های تراندویل چقدر قشنگه دلم نیومد ننویسم.

ویرایش شده در توسط white witch

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

فکر کنم تو تریلر دوم گالم رو نشون بدن

شایدم تو تبلیغ های تلویزیونی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

جالب بود برام اسم گویلرمو دل تورو از لیست فیلمنامه نویس ها حذف شده. انگار فقط تو قسمت اول همکاری داشته. من فکر میکردم همه ی فیلمنامه رو با هم نوشتن (قبل از اینکه فیلم بخواد سه قسمتی بشه بخواد تغییر کنه ...)

من فکر می کنم این اسماگ یکم fake باشه. خیلی تاریکش کرده بودن.احتمالا میخوان سوپرایز اصلی توی خود فیلم باشه. البته به هر حال بیشتر از یه پوز نشون ندادن :دی

این تریلری که با کیفیت 1080 تو سایت گذاشتین، دیدینش ؟ حال کردین ؟ فهمیدین وقتی برای اولین بار میخواین با هابیت رو در رو بشید کیفیت فیلم چقدر مهمه ؟ هنوز بعضی ها پشیمون نشدن که چزا قسمت اول رو با کیفیت پرده دیدن ؟ بعدش هم میخوره تو ذوقشون و میان حرفای قلمبه سلمبه در مورد فیلم میزنن ؟! :Ring:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

آقا اسماگ کجا بود؟چرا من ندیدمش؟؟؟؟؟؟؟؟ :Ring:

چشمای لگولاسو هستم خیلی بد بود :|

ویرایش:ظاهرا" اون تریلری که من دانلو کرده بودم ناقص بوده،اسماگو دیدم،آقا چشاش خیلی ریزه...ولی اون قدرا هم بد نبودا

ویرایش شده در توسط Legolas Greenleaf

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Farshid2d

اسماگ از لحاظ قیافه که هیچ ایرادی نداشت ! اما علت اینکه برای خیلی ها عجیب به نظر می رسید نوع حرکت سرش به طرف بیلبو بود

حرکتش عجیب بود ولی فکر کنم تو نسخه سه بعدی قراره از مانیتور بزنه بیرون

!!!

در ضمن هیبتش یه جورایی منو یاد مرگ بال کاتاکالیسم انداخت

!

چشماشم اوج شرارت و حیله گری ازش نمایان بود

!

ویرایش شده در توسط NiNe

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
SHIRE

تریلر عالی بود و نوید یه فیلم با ابهت و هیجان انگیز رو میده ، در مورد لگولاس هم موافقم چشماش خیلی آبی بود البته شاید آبی بودنش دلیل خاصی داره . در مورد اسماگ هم نمیشه از روی اولین تریلر خوب بودن یا بد بودنش رو قضاوت کرد از نظر من که خوب بود . :Ring:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

چشمای لگولاس در کتاب خاکستری توصیف نشده بود؟!

اینطوری غیر طبیعی بود...ما عمری با اون لگولاس چشم خاکستری ارباب حلقه ها سر کردیم...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
AragornRP

تریلر فوق العاده بود...حرکت الف ها هم اصلا عجیب نبود...حرکاتشون مثل حرکت لگولاس بود موقعی که تو ارباب حلقه ها 3 از رو فیل ها بالا میرفت...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضا

عجب تریلر توپی بود.ولی به نظرم برای تریلر اول نباید اینقدر صحنه های جذاب فیلمو نشون میدادن.باید همه رو میزاشتن تو خماری.

دوستان من کتابو نخوندم اینجا کجاست؟

post-1958-0-29831300-1371031697_thumb.jp

ظمنا امکان داره تو این قسمت یه جنگ بزرگ داشته باشیم؟

ویرایش شده در توسط رضا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

اینجا ویرانه های شهر دیل هست. توی مقدمه فیلم اول این شهر رو نشون میده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

اونی که پشت در بود بئورن بود؟ والا به همه چی شباهت داشت جز خرس! من فکر کردم یه موجود جدیدیه که یا پیتر اضافه کرده یا مختص کتاب هابیت بوده که من نخوندم. دماغش خیلی گنده بود! باید بره پیش استه یه عمل جراحی کنه :دی

راستی اون دره چی بود که روش راه میرفتن؟ همون که شکل یه مرد تبر به دست بود. دروازه اره بور که نبود؟

پ.ن: به چشم های لگولاس حساسیت نشون ندید. با چشم های آبی الفی تر میشه :دی

راستی کیفیت بالا رو دانلود کردم، تائوریل همچین هم پیر نبود.

ویرایش شده در توسط گندالف سپید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

دختر پیتر جکسون در تاریخ 9 ژوئن توی توییترش اعلام کرده که اولین ویدئو پشت صحنه قسمت دوم آماده است و تا 2 هفته دیگه میاد. یعنی تا 23 ژوئن باید منتشر بشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

بچه ها دیدین یه ویدئو پیتر امروز گذاشت که بازیگرا داشتن دو نفر از طرفدارا رو در حال تماشای تریلر نیگا میکردن؟

من نتونستم کامل ببینم با این سرعت افتضاح،میشه یکی آپ کنه اینجا؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
msa_dino

بچه ها دیدین یه ویدئو پیتر امروز گذاشت که بازیگرا داشتن دو نفر از طرفدارا رو در حال تماشای تریلر نیگا میکردن؟

من نتونستم کامل ببینم با این سرعت افتضاح،میشه یکی آپ کنه اینجا؟؟

آره من دیدم خیلی باحال بود... پایه خنده بود :|

مخصوصا تیکه هایی که اورلاندو بلوم مینداخت و اون حرف که آخرسر یه مرده از پشت صحنه به جا بالین گفت!!!! lol :Ring: اون دوتا طرفدارم که دیگه داشتن از دست میرفتن...! حالا وقتی این کلیپو دیدن دیگه چیکار کردن خدا میدونه...!!

چطور باید اینجا آپ کنم تا براتون بذارمش؟ تو آپارات اجازه میدن همچین ویدئویی آپلود بشه؟

ویرایش شده در توسط msa_dino

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*  لرد الروند  *

چیزی که خیلی عجیبه اینه که اصلا خبری از بولگ نیست! اگر قرار بود بولگ توی قسمت دوم هم نباشه، پس چرا اون زمانی که میخواستند هابیت رو دو قسمتی بسازند، عکسش رو منتشر کردند؟!

امیدوارم لااقل در نبرد پنج سپاه حضور داشته باشه، چون اگر بولگ کلاً حذف بشه، داستان تحریف میشه و اونوقت معلوم نیست چه کسی قراره تورین رو بکشه! در ضمن با نبود بولگ، از وجود یکی از شخصیت های جذاب فیلم محروم میشیم، مخصوصا اینکه به نظر میرسه چهره ی بولگ بر خلاف آزوگ گریم هست نه کامپیوتری، و اون گریم فوق العاده ای که براش در نظر گرفتند خیلی می تونه تاثیرگذار باشه!

یکی از برتری های بزرگی که قسمت اول ارباب حلقه ها نسبت به قسمت اول هابیت داشت، همین مسئله ی چهره ی اورک ها بود! اکثر اورک های هابیت چهره ی کامپیوتری داشتند، در صورتی که اکثر قریب به اتفاق اورک های لوتر،به صورت طبیعی گریم شده بودند! چهره ی گریم شده، خیلی بهتر از چهره ی کامپیوتری میتونه بر جذابیت فیلم اضافه کنه! عکسی که از بولگ منتشر شده بود کاملا مشخصه که گریم سنگینی روش انجام شده! امیدوارم پیتر شخصیت بولگ رو حذف نکنه تا توی هابیت بتونیم لااقل یک اورک گریم شده ببینیم!

تریلر هم واقعاً چسبید:دی کاملاً مشخصه که اکشن قسمت دوم نسبت به قسمت اول خیلی بیشتره! البته همه ی این اکشن ها مقدمه ای خواهند بود برای نبرد بزرگ پنج سپاه!!!

ویرایش شده در توسط * لرد الروند *

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

آره من دیدم خیلی باحال بود... پایه خنده بود :|

مخصوصا تیکه هایی که اورلاندو بلوم مینداخت و اون حرف که آخرسر یه مرده از پشت صحنه به جا بالین گفت!!!! lol :Ring: اون دوتا طرفدارم که دیگه داشتن از دست میرفتن...! حالا وقتی این کلیپو دیدن دیگه چیکار کردن خدا میدونه...!!

چطور باید اینجا آپ کنم تا براتون بذارمش؟ تو آپارات اجازه میدن همچین ویدئویی آپلود بشه؟

قربون دستت تو یه آپلودسنتر، آپلود کن بذار دیگه. مثل mediafire یا picofile

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Farshid2d

یه سوالی واسم پیش اومده

و اونم اینکه با این عظمتی که از اسماگ دیدیم چطوری اون تیر باراد می خواد اینو بکشه

؟

اگه یه خار کوچولو بتونه من و شما رو بکشه اونوقت یه تیر هم می تونه اسماگو بکشه

!!!

تازه پوست اژدها جماعتم که کلفته

!

در مورد بولگ هم بگم که همون طور که کسی نمی دونست آزوگ توی قسمت اول فیلم هستش و تا فیلم اولم حتی یک عکسم ازش نبود حتما پیتر هم توی فیلم های دوم و سومش چیزای عجیب زیادی رو مخفی کرده که فقط می خواد توی فیلم نمایششون بده حتی توی تریلرهاشم اینا رو نمی ذاره

!!!

ویرایش شده در توسط NiNe

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

بالاخره دیدمش :Ring: فوق العاده بود آه خدای من :| الان این دوتا طرفدار تو آسمونن اعتراف می کنم که واقعا"

بهشون حسودی می کنم میخوام سر به تنشون نباشه {در این حد ینی} خوش بحالشون :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...