رفتن به مطلب
3DMahdi

اخبار «هابیت: برهوت اسماگ»

Recommended Posts

Edhelharen

چون وقتی الفهای جنگل دستگیرشون میکنن، شمشیر الفی رو میشناسن و ازش میگیرنش...

ولی توی هابیت نوشته که اورکریست رو، رو قبر تورین میذارن!! اینی که شمشیر رو ازش میگیرن یه خورده منو گیج کرده؟!! کسی جوابی داره به من بده؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*فئانور*

ولی توی هابیت نوشته که اورکریست رو، رو قبر تورین میذارن!! اینی که شمشیر رو ازش میگیرن یه خورده منو گیج کرده؟!! کسی جوابی داره به من بده؟؟؟؟

بله الف ها شمشیرو ازش میگیرن

اما اگه کتابو خونده باشی فک کنم در جنگ پنج سپاه موقعی با هم متحد میشن شمشیرو به تورین پس میدن وتورین در اون جنگ کشته میشه بعد از اون شمشیر رو در ارامگاه تورین در تنها کوه میزارن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Edhelharen

بله الف ها شمشیرو ازش میگیرن

اما اگه کتابو خونده باشی فک کنم در جنگ پنج سپاه موقعی با هم متحد میشن شمشیرو به تورین پس میدن وتورین در اون جنگ کشته میشه بعد از اون شمشیر رو در ارامگاه تورین در تنها کوه میزارن

البته به خاطر این که کتاب رو خوندم این سوال برام پیش اومد.چون تو کتاب به گرفتن شمشیر تورین (و همچنین پس دادنش به دورف ها بعد از جنگ 5 سپاه) اشاره ای نشده(اگه اشتباه نکنم)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elvenking

یعنی این واقعیه؟به نظرم خود فیلمو منتشر کنن راحت شن دیگه :) :? :?

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی وما رستگار :?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

این رسمی بود؟ یا از این درز کرده ها؟ :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

من نمیبینم من نمیبینم من نمیبینـــم!! :?

خدااااا...چرا با ما اینطوری میکنید؟!

نمیدونم پیتر چه هیزم تری فروخته که اینا هی دارن درز میدن؟! :? یا شاید وارنر بروس... :?

کلا هر کی ممکنه از این هزینه های گزاف حرصش بگیره...:دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

بچه ها اونقدرهاهم که ناراحتی نداره که ؟!!! فقط عکس یه خرس بودش درست عین همونی که تو تریلر بودش ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

این عکس دقیقا واسه تریلر هستش.! فقط روی عکس فکر کنم طرفدارها کمی کارکردن و الا چیزی درز پیدا نکرده نگران نباشید :?

ویرایش شده در توسط strayder

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

عکس جدید

پ.ن: این خیلی کوچیکه،توروخدا بزرگترشو پیدا کردین بذارین :?

عجب عکسیه پسر :?

من یه پیشنهاد دارم و اون هم اینه که یه همچین عکس هایی برای کل کارکتر های سرزمین میانه بسازیم

برای مثال یه همچین عکسی برای هفت والار بسازیم یا برای پسران فئانور ارو بیامرز و ... :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

5 تا كاراكتري از لوتر كه تو هابيتم هستن : تئودن، گريما، بارومير و ...

خبر :

http://uk.movies.yah...-132500487.html

http://the-hobbit-mo...hobbit-trilogy/

ویرایش شده در توسط pirooz

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

آبرومون رفت .سوتي داديم :?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

وای این عکسا جدیده! توی تریلر نبود به ارو!!!

ارویی اونی که اینا رو منتشر کرده به آتش ماندوس واصل بشه! :? :?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

تصویر جدیدی از برهوت اسماگ روی جعبه یک بازی پازل!

در این تصاویر ما تورین سپربلوط، بیلبو و داخل اره بور رو میبینیم.

post-1262-0-32061800-1378196761_thumb.jp

post-1262-0-52663100-1378196781_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

من نمیدونم این دختره رو از کجای داستان در اوردن.حتما باید یه کاری کنن که با کتاب فرق داشته باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

این بازسازی تریلر توسط لگوها جالب بود. اینم بازسازی تریلر به صورت 48 فریم هست اما بازم رسمی نیست(مثل سفری غیرمنتظره):

http://www.hfrmovies...fSmaug48fps.mp4

این تریلر تا حدودی منو نسبت به قسمت دوم امیدوارکرد

جلو های بصری بخصوص در مورد قلمرو الف ها نسبت به قسمت اول و قلمروی گابلین ها بهتر بود

امیدوارم این فرصت بیشتری که نسبت به اول وجود داره باعث بشه کیفیت کار بخصوص در جلوه های ویژه بالاتر بره

تراندویل حضور و صحبت هاش جذاب بود و تقابلش با تورین به نظرم تماشایی باشه

پیترجکسون خوب داستانو داره بسط میده و امیدوارم این گره افکنی و بسط داستان بخصوص در انجا و بازگشت دوباره بتونه فیلمی عظیم و موفق به سان بازگشت پادشاه خلق کنه

قسمت دوم همیشه در تریلوژی ها سخته ولی بار داستانی بیشتری که نسبت به قسمت اول وجود داره تا حدودی امیدوار کنندس

اسماگ هم که معلوم بود اون اسماگی نیست که در اکران قسمت دوم میبینیم

شاید باید جسکون و بروس وارنر دقت کنند که فیلم ها و تکه های کمتری از فیلم و پشت صحنه به بیرون درز کنه این کار امتیاز غیرمنتظره بودن فیلم رو از بین میبره

بخصوص در مورد بئورن مثلا شاید تا زمان اکران بهتر بود تصویری از اون نشان داده نشه یا مثلا حضور گندالف و راداگاست در رودائور

امیدوارم که حداقل برای آنجا و بازگشت دوباره، این امر رعایت بشه

این همه زحمت بخصوص نتیجش در قسمت سوم مشخص میشه امیدوارم جکسون و تیمش حواسشون جمع تر باشه

ویرایش شده در توسط R-FAARAZON

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
S.A.F_K.O.L

من نمیدونم این دختره رو از کجای داستان در اوردن.حتما باید یه کاری کنن که با کتاب فرق داشته باشه.

تا جایی که من میدونم موضوع این دختره برمیگرده به یه سری اعتراض و حرفای فمینیستی که چرا تو این داستان هیچ شخصیت مونثی نیست!

مثل لوتر هم که نقش آرون رو پر رنگ کردن اینجا هم برجسته کردن یه شخصیت زن برای فروش و جذابیت و محبوبیت فیلمشون تاثیر گذاره.( حالا خوبه lotr و هابیت فیلمای هالیوودی نیستن وگرنه نابود میشد فیلم!!!)

به علاوه اینکه حجم هابیت کمه باید یه جوری پر کرد این سه قسمتو!

ویرایش شده در توسط S.A.F_K.O.L

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Rhossolasson

چند تا عكس از فيلم:

http://1-ps.googleusercontent.com/x/www.moviefanatic.com/images.moviefanatic.com/iu/t_full/v1375906810/xthe-hobbit-the-desolation-of-smaug-evangeline-lilly-orlando-bloo.jpg.pagespeed.ic.rtE5SzwjXZ.jpg

http://images.moviefanatic.com/iu/t_full/v1369768551/evangeline-lilly-the-hobbit-the-desolation-of-smaug.jpg

ویرایش ناظر:

قراردادن اسکرین شات در این تاپیک ممنوع است.

ویرایش شده در توسط Rhossolasson

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...