رفتن به مطلب

Recommended Posts

baggins

سوزاندن کشتی ها در لوسگار

post-1567-0-82865700-1325962443_thumb.jp

ویرایش شده در توسط bagins

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

نظرتون راجع به این عکس چیه؟

post-1574-0-70155300-1325963297_thumb.jp

اگه خوبه متن دیگه ای نیست که با این بذاریم؟

ویرایش شده در توسط 3DMahdi
تصحیح غلط املایی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baggins

گذر از هلکاراکسه

post-1567-0-71794500-1325964727_thumb.jp

عکسی که گذاشتی همون واقعه باشه فکر کنم، خب تد رو من بیشتر می پسندم. تو عکسی که گذاشتی اون یارو ریش و سیبیلش رو دریاب ه ه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mo.Mirnoruzy

با سلام

اول از همه یه تشکر از آقای بگینز عزیز به خاطر زحماتشون. ما هم چنان به حمایت معنوی ادامه می دهیم.(فتح خیبر کردم با این حمایت معنویم :ymblushing:)

در مورد عکسی که جناب تام گذاشتن یه مسئله دیگه اینه که تم کارش از نظر بنده به بقیه نمی خوره. با این حال تشکر فراوان.

ویرایش شده در توسط 3DMahdi
تصحیح غلط املایی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

الف سیبیلو ندیده بودیم که اونم دیدیم! سیبیل مال مردهاست! :ymblushing:

از شوخی گذشته همین یه متن درباره این واقعه بود. متن دیگه ای نداریم

ویرایش:

آقا این غلط املایی رو جدی بگیرید. بزارید و همایت غلطه!

حالا فعلا اخطار نمیدم چون خودم هم این اواخر اشتباه تایپی داشتم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

به بگینز : مگه قرار نبود اون الف میمونه رو درست کنی ؟ :-* آبرومون رو میبره با اون قیافش !

یکم بد نیست اسم تد نداسمیت تو والپیپر ها انقدر تکرار شده ؟ رعایت حق طراح درسته لازمه ، اما نه دیگه انقدر ! تو این آخریه علاوه بر امضا ، سه بار دیگه اسمش آورده شده . :ymblushing:

کی گفته الف ها ریش درنمیارن ؟! در میارن ، اما یکم دیرتر .

به تام : میتونیم خودمون یه متن بنویسیم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baggins

گفتم اگه دستکاری کنم به طراح بر میخوره!! اثر هنری رو نمیشه دستکاری کرد که. ولی از اونجایی که خودمون یه پا هنرمندیم. با حق تألیف تد درستش میکنم (اگه خوب نشد نمیزارمش)

نه برای چی بد باشه، اسمش هم جلبه هم .. یعنی اگه این عکس ها رو من میکشیدم حاضر نبودین گوشه عکسش اسم منو بزنین. مجانی اومده کاراش رو اختیار همه گذاشته حقش بیشتر از اینهاست "آرون جا سه کجا بود، جناب تد برای خودش ما نیز سی خودمان"

از الروند پیر تر هم داریم تو الف ها، کو ریشش؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

به !

الروند که طفله ، عمرش بیشتر از طول دوتا دوران نیست ، همونقدر که بیلبو و فرودو چشمشون به جمال والینور روشن شد ، چشم اون هم روشن میشه !

یه الفی بود به نام گیردان که در لنگرگاه خاکستری زندگی میکرد ، ایشون صاحب ریش شده بودند .

احتمالا وقتی کشتی گالادریل به والینور برسه ، همه الف ها از دم ریشو شدند ( البته احتمالاهمه اونایی که قبل دوران اول به دنیا اومده بودند ) .

من که نمیگم همه اسم های تد رو پاک کنیم ، یکی براش کافی نیست ؟

ویرایش شده در توسط arven

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

حالا ما میخوایم حقمالکیت رو رعایت کنیم شما نذارید.

اینکه امضای تد پای کارهاش هست دلیل نمیشه ما ننویسیم. قالب والپیپرهای ما اینجوریه و توی همه هم ثابته.

به شدت با دست بردن در آثار دیگران مخالفم. طرف زحمت کشیده یه طرحی زده و اگه ما تغییری توش ایجاد کنیم از نظر طراح گند زدیم تو کارش. اگه خودمون تونستیم طرحی بکشیم نظرات خودمون رو هم توش وارد میکنیم اما وقتی بلد نیستیم حق نداریم کار کس دیگه ای رو ویرایش کنیم.

همون گیردان فقط ریش داشت اونم توی دوران سوم زندگیش. این عکس مال قبل از دوران اوله! کدوم الفی اون موقع ریش داشت؟ حالا این سبیل شیرفرهادی بماند!

به بگینز:

الروند تو الفها بچه به حساب میاد. بنده خدا همه اش 6000 سالشه. اون گالادریل رو بگو که حداقل 10000 سال داره! یکی شناسنامه اونو گیر بیاره! :دی

ویرایش:

ساعت یک نصفه شبه! دیگه میخوام کرکره ها رو بکشم پایین. برید بخوابید!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baggins

مهدی منم قبول دارم دست تو کار هنری نباید برد، ولی این یکی خیلی ضایع شده!! خود تد هم متوجه اش نشده والا درستش میکرد.

اگه خوشتون نیومد خب دست نمیزنیم؟

post-1567-0-67027300-1325973984_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

خب الان کار رو خراب کردی! چرا؟ چون اون کلاه خود بلند مخصوص نولدوره، تله ری اون توری های حلقه ای سرشونه. الان دوتا نولدور دارن با هم میجنگن!

چرا اصرار دارید خوشگل نشونش بدین؟ توی زیبایی الفها اول وانیار هستن بعد نولدور و آخر از همه تله ری.

همچنان مخالف این کار هستم و اصلا نمیفهمم که "خود تد هم متوجه اش نشده والا درستش میکرد." چه معنی ای داره! نقطه به نقطه این اثر رو تد کشیده اونوقت میگی نفهمیده که چی میکشه؟

کلا تد صورتها رو زیبا نمیکشه. تورین رو خیلی زشت کشیده و من هرگز از نقاشی های تد برای نشون دادن صورت تورین استفاده نمیکنم.

پ.ن:

سر اون قضیه زیرنویس تریلر یادته؟ گفتی بهتر بود به جای گرانبها مینوشت عزیزم. من مخصوصا اونو تغییر ندادم چون دوست ندارم توی کار کسی دست ببرم همونطور که دوست ندارم کسی تو کار من دست ببره. اون زیرنویس رو فقط دو جا ویرایش کردم چون اسم بومبور و تورین رو درست ننوشته بود اما غیر از اسامی اونو ویرایش نکردم. اون گرانبها رو توی زیرنویسی که توی کامپیوتر خودم هست درست کردم اما توی اونی که توی سایت قرار دادم نه. خلاصه اینکه این آثار open source نیستن که توشون دست ببیریم و ویرایشی مطابق میل خودمون منتشر کنیم. اینا همینجوری که هستن(که خارجی ها میگن As Is) باید منتشر بشن، بدون هیچ ویرایشی. برای دل خودت میتونی هر کاری بکنی ولی برای انتشار نه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

به مهدی : درسته تلری زیباتر از نولدور و وانیار نیستن ، اما دیگه خدایی زشت نیستن ! به نظرم تد از این که ایراد کارش اصلاح شده خوشحال هم میشه . مهدی! ببین بگینز عزیز چقدر خوب درستش کرده ! خودت هم قبول داری که تد بلد نیست صورت زیبا بکشه ، ( البته در مورد تورین مسلما قصد زیباتر کشیدن هم نداشته :دی ) .

ولی در کل ، این قضیه الف جهش یافته ، انقدر ها هم مهم نیست که داریم بابتش بحث میکنیم . همه این آتیش ها از گور لگولاس بلند میشه ! :ymblushing:

من نمیگم که اسم تد رو به عنوان طراح و خالق اثر ننویسیم ، میگم امضا و چیزی که ما براش در نظر گرفتیم کافیه ، دیگه اون خطی که بالای عکس هاست واسه چیه ؟! عین زیر نویس میونه ( اینجا میشه رو نویس ) و والپیپرها رو شبیه پوستر های تبلیغاتی کرده . اون خط تبیغاتی از والپیپر ها حذف بشه به زیبایی کار کمک میکنه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

الان نوبت طلوع خورشیده! درسته؟

این دوتا هم بعد از اون.

دروازه های شب

post-1297-0-28407100-1326018595_thumb.jp

نجات مائدروس

post-1297-0-44275300-1326018876_thumb.jp

در مورد نبرد اول و دوم بلریاند نقاشی نداریم؟

پ.ن : چرا نوشتید copyright 2011 ؟ :ymblushing:

ویرایش شده در توسط narich

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

چندتا عکس از دومی:

post-1574-0-64772300-1326020450_thumb.jp

post-1574-0-01710700-1326020461_thumb.jp

post-1574-0-12609500-1326020487_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

به ترتیب فصلهای کتاب جلو میریم. به ترتیب ایناست:

بیداری دورفها و ساخته شدن منه گروت

نبرد اول الفها با ملکور قبل از آمدن نولدور

ماه و خورشید، تیلیون و آری ین

اولین طلوع و بیداری انسانها

نبرد دوم، کشته شدن فئانور، گرفتاری مایدروس

از این به بعد ۲۰۱۲ مینویسیم. دروازه های شب جاش اینجا نیست. اون کشتی ائارندیله. آخر داستان بهش میرسیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

شاید یکم دیر شده باشه ، اما پس مرگ دو درخت و کشه شدن پدر فئانور چی میشه ؟ تا جایی که یادمه یه تصویر خوب از نیش زدن آنگولیانت به درخت ها دیده بودم ، همونی که مورگوت هم تو عکس هست .

post-1294-0-75701900-1326025630_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

خب الان یعنی این عکسایی که گذاشتم به درد نخورد؟

فکر میکنم از اونی که تد کشیده قشنگ تر بودها

به مَهدی:داداش حالا هی از ما غلط املایی میگیری خب من استرس میگیرم بنویسم که :ymblushing:

به آرون:عزیز متن چی رو بنویسیم؟من همه جوره پایه تم :-*

ویرایش شده در توسط tom bombadil

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

برای گفتگوی فئانور و ملکور در فورنوست و مرگ فینوه فراخوان دادم. کسی تصویری رو نکرد من هم چیزی پیدا نکردم.

اون تصویر رو هم که ساخته بودیم

به تام:

تصویر اولی که گذاشتی قشنگه. دومی مشکل داره چون از دست چپ آویزون شده نه راست! سومی هم زشته.

از بین اولی و تصویر تد یکی رو انتخاب میکنیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

منم منظورم همون عکس اولی بود!!!

راجع به مرگ فینوه یه عکس میذارم:

post-1574-0-85121800-1326036858_thumb.jp

همین یه عکسو پیدا کردم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

موضوع اینه که شرحی درباره مرگ فینوه نداریم. یعنی فقط خبرش میرسه که مرد. متنش رو باید خودمون بنویسیم. تازه این تصویر هم قشنگ نیست.

پ.ن:

حالا بازم بگو غلط املایی میگیری! میذارم درسته! :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baggins

post-1567-0-05267800-1326039185_thumb.jp

حس ها خیلی زیبا تصور شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

بابت عکس مرگ دو درخت شرمندم ، تو شرایطی نیستم که حافظه ام خوب عمل کنه .

چه عکس خوبی گذاشتی بگینز ! کاملا درد و رنج رو میشه تو چشمای مایدروس دید .

نمایی دورتر نداره این عکس ؟ آخه پرهای عقاب مشخصه ، گویا تصویر رو بریدن ! اگه بشه کاملشو پیدا کرد ، من به این رای میدم .

اون عکسی که چپ و راستش ایراد داره رو میشه درست کرد ، کافیه تصویر رو آینه کنیم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

تا حالا نظرم روی نقاشی تد بود اما الان اونی که تام گذاشته ترجیح میدم. این یکی هم که بگینز گذاشته خوبه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

خب من یه سری عکس میذارم(مَهدی دقت کن درست نوشتم :ymblushing: )...اینا تقریبا تو تموم سرچ هام بودن...فکر میکنم مربوط به روند داستان دستگیر شدن و بعد از آزاد شدنشه...آره؟

خب نظر من اینه که نمیشه این روند داستانی رو با چندتا عکس نشون بدیم؟

post-1574-0-09531200-1326046749_thumb.jp

post-1574-0-36296700-1326046758_thumb.jp

post-1574-0-13354500-1326046742_thumb.jp

راستی عکس این یکی رو قبلا تهیه کردیم...ولی بنظرتون این با اون توصیفات بیشتر نمیخونه؟

post-1574-0-36690000-1326046788_thumb.jp

پ.ن:مَهدی جان بگیز نه...بگینز :-*

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...