رفتن به مطلب

Recommended Posts

3DMahdi

بیشتر تصویرهایی که تورین+ گذاشته مال این بخش از زمان نیست. از بین اینا فقط تصویر آری ین و بیدار شدن انسانها(به عنوان تصویر کوچیک کنار تصویر طلوع) رو پسندیدم.

اون عکس آخر مربوط به رسیدن ائارندیل به والینوره.

تصویر ماه و خورشید بگینز رو هم نپسندیدم. حتی شک دارم که مربوط به دنیای تالکین باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baggins

زیاد نمیشه روش تمرکز کرد، طراح ها دور بر موضوع ها نیستن.

من میگم دور یه سری چیز ها رو خط بکشیم. tilion, arien "این دو تا رو میبینم، دیگه قاطی میکنم" زور نیست که صبر میکنیم بالاخره یه شیرآرت میاد میکشدشون دیگه.

الان رو "اولین طلوع، خورشید و ماه " نظر مساعد دارم. منه گروت هم خیلی عجیب رنگ آمیزی شده.

در مورد بقیه هم چیزی پیدا نکردم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

بیشتر تصویرهایی که تورین+ گذاشته مال این بخش از زمان نیست. از بین اینا فقط تصویر آری ین و بیدار شدن انسانها(به عنوان تصویر کوچیک کنار تصویر طلوع) رو پسندیدم.

مهدی جان یعنی واقعا این آرین از اونی که من گذاشته بودم قشنگتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

قدیما نظرت یه چیز دیگه بودا!

3.Arien خیلی قشنگه حتما متنش رو آماده میکنم

10.First_Sunrise قشنگه

31.tilion خیلی خوبه حتما متنش رو آماده میکنم

من هر چی گشتم عکس بیداری انسانها رو تو عکسایی که تورین+ گذاشته پیدا نکردم.کدومه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

حقیقتش اینه که هیچ کدوم از اینا حق مطلب رو ادا نمیکنه. در توصیفات آری ین به چشمان به شدت پرنورش اشاره شده که تو این تصویر نشون داده شده. اون تصویری که قبلا گذاشته بودی به دلیل رئال بودنش مورد قبول قرار نگرفت.

راستی اسم دیگه نبرد دوم، داگور-نوئین-گیلیات یا نبرد زیر ستارگان هست Dagor-nuin-Giliath (Battle under the Stars)

این تصویر رو هم از نبرد فئانور با گوتموگ دارم:

http://tolkiengateway.net/w/images/e/e7/Carlo_Pagulayan_-_Feanor_and_Gothmog.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baggins

تو اینجا شمشیر و چکمه فئانور چرا سرخ رنگه. اگه بی دلیله ارزش کار رو پایین آورده. چون منو یاد انیمیشن های کارتونی میندازه!

در کل عکس خوبیه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

اونا مشکل نیست. سرخ بودن شمشیر و چکمه میتونه به خاطر نور صحنه باشه. میتونه انعکاس سرخی بالروگ باشه یا اینکه حرارت آتش بالروگ اونارو سرخ کرده. غیر از اینا درخشیدن شمشیر موقع نبرد چیز عجیبی نیست. خیلی از شمشیر ها موقع نبرد میدرخشدن مثل شمشیر تورین یا شمشیر خودت استینگ!
مشکل اصلی تصویر اینه که موهای فئانور چرا روشنه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baggins

مهدی یکم غیر منطقی نیست این حرفت. آره استینگ میدرخشید اما درخشش برای خود شمشیر بود نه بالروگ! اون نوری هم که از بالروگ ساطه میشه سرخ نیست. شاید گرمای بالروگ اونو داره ذوب میکنه و رنگش اینطوری شده اما ساطع شدن نور منشاء از خود نوره، اونم چقدر یدست!

پ.ن.

فکر کنم نور ما داره به شمشیر می تابه!

آخه یه قانون هست میگه: نوری با هر زاویه ای که بتابه با همون هم بازتاب میشه. این یعنی نا مساوی "مهدی عکس" :-? :)

مهدی خواستی دفاعیه بدی، قانون ارشمیدس هم رو کن:دی

ویرایش شده در توسط bagins

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baggins

حقیقتش اینه که هیچ کدوم از اینا حق مطلب رو ادا نمیکنه. در توصیفات آری ین به چشمان به شدت پرنورش اشاره شده که تو این تصویر نشون داده شده. اون تصویری که قبلا گذاشته بودی به دلیل رئال بودنش مورد قبول قرار نگرفت.

یه جورایی تام راست میگه، یه جا میای میگی عکس خیلی قشنگه خیلی بهش میخوره بعد نظرت به کل عوض میشه. الان میای میگی چشمان به شدت پر نور خوبه! خب همه ی جوانب رو بسنج دیگه:دی "به اعتراض به سبک مدیر کشی"

ولی همچنان با عکس آری ین مخالفم. اون دومی هم که گذاشته شده دیگه هیچ ...

یه پیشنهاد هم دارم: هر عکسی رو که خواستیم بذاریم، نظر جمعی مستقیم بگیریم. مثلا بگیم آقا/خانم این خوبه یا نه. به اکثریت رأی.

الان داریم روی نظرات دو سه نفر رأی میگیریم نه روی عکس ها. برای آزمایش هم به دلیل استقبال بالا!! اون آری ین رو بذاریم.

پ.ن. اینم اضافه کنم که عکس های منتخبی که با عدم اتفاق نظر همراه باشن. ( روش نتیجه گیری سریع)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baggins

رأی موافق امتیاز مثبت و رأی مخالف امتیاز منفی. حداقل آرا 3 رای.

Arien

post-1567-0-38284300-1326238916_thumb.jp

در صورت لزوم توضیحات را همراه کنید

پ.ن. چون خودم نمیتونم رأی بدم. این جا مینویسم

منفی: سبکی غیر متعارف، برای کارهای تالکین زده نشده فقط اسمش همراهشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

اول اينكه يه اخطار گرفتي چون سه تا پست پشت سر هم زدي! :دي

من دوتا دليل كاملا مجزا براي درخشش شمشير گفتم. تو ميگي كه نميتونه انعكاس نور بالروگ باشه. خب قبول، مورد اول نقض ميشه اما مورد دوم ميمونه. شمشير از خودش داره نور ساطع ميكنه. اين ساطع شدن نور هم هيچ ربطي به بالروگ نداره.

یه جورایی تام راست میگه، یه جا میای میگی عکس خیلی قشنگه خیلی بهش میخوره بعد نظرت به کل عوض میشه. الان میای میگی چشمان به شدت پر نور خوبه! خب همه ی جوانب رو بسنج دیگه:دی "به اعتراض به سبک مدیر کشی"

اون موقع اون تنها تصويري بود كه داشتيم. بازم هم ميگم هيچ كدوم ايده آل نيستن. بهترين تصويري كه من تا حالا از آري ين ديدم تصويريه كه Daniel Govar كشيده. كه متاسفانه هيچ جا بزرگش رو نديدم.

https://arda.ir/wp...arien_govar.jpg

باز هم اون چشمها رو نشون نداده اما از آتش بودن خود آري ين به زيبايي نشون داده شده.

به شدت با نظرسنجي در اين جور موارد مخالفم. كلا با اين معني جا افتاده از دموكراسي موافق نيستم. دموكراسي و نظرسنجي بهترين روش براي شونه خالي كردن از مسئوليته. اگر نتيجه خوب شد به اسم خودمون تموم ميكنيم و اگر بد شد ميگيم نظر جمع اين بوده و به ما ربطي نداره! در اكثر موارد نظرسنجي نتيجه خوبي نميده.

اين نظر شخصي من بود

ویرایش شده در توسط 3DMahdi
تصحیح غلط املایی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mo.Mirnoruzy

آقا مهدی شخسي رو حواستون نبود.

بعد اون عکسی که شما گزاشتین ترسناکه ها.

در کل به نظر من این یکی از همه قشنگ تره.

Arien

post-1567-0-38284300-1326238916_thumb.jpg

در مورد حرفهاتون در مورد دموکراسیو نظرسنجی یه جورایی درسته ولی خیلی ارتباط با این قضیه نداره. اینجا بحث سلیقه مطرح میشه خوب و بد بودن تصاویر به سلیقه بر میگرده. بعدش این که نتیجه بد در بیاد و ما بگیم به ربطی نداره تو این جا زیاد جالب نیست. چون اگه اکثریت از یه عکس خوششون بیاد و همون انتخاب بشه طبیعتا از نتیجه هم راضی خواهند بود. چون قرار نیست که تغییر خیلی بزرگ و انقلابی تو عکس ایجاد بشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

نظر من در مورد عکسی که مهدی گذاشته:عکس جالبی نیست...یعنی هم شمشیرش هم اون کفشی که داره...منو فقط یاد کارتونای ژاپنی میندازه.

نظر من هم در مورد آرین:بشدت موافقم

درمورد نظر سنجی با بگینز موافقم...چون معتقدم اینطوری به یه نتیجه واحد میرسیم...چون در غیر اینصورت خیلی وقتا نتیجه به تعلیق میفته و آخرش نمیفهمیم که کدوم عکس انتخاب میشه و از رو موضوع براحتی رد میشیم.

پ.ن:به بگینز:ای ناقلا خوب داری لایک میگیریا:دی

ویرایش شده در توسط tom bombadil

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baggins

خب من بالاخره نفهمیدم اینجا دموکراسیه یا دیک؟؟

مهدی که میاد میگه گردن ما از مو نازک تره به نظر جمع تن میدهیم. خب مهدی این نظرسنجی هم همینو میگه دیگه. خب الان چیکار کنیم؟؟ دوستان هم که نظر موافقت دادن. "نظر سنجی هم از حرفهای خودت به این نتیجه رسیدم، خب اگه سیاست های خاصی تو آردا هست بگین ما هم بدونیم!"

پ.ن. در مورد اخطار!!! خیلی قانون مبهمیه. میگه اخطار "زدن پست های متوالی". 1- پست هایی که زده شده 3 مورد مجزا هست. نمیشد همشو تو یکی گذاشت. 2- فاصله پست اولی با دومی هم که 1 ساعت میشه!! (من چیکار کنم ساعت 2 نصف شب کسی پست نمیزنه) 3- پست سومی هم باید جدا می بود تا لایک خوردن به عکس باشه نه متن. :-? خودت هم که کلی غلط املایی داری، میترسم آخر این ماه ممنوع تصویر هم بشی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Turin+

با عکس بگینز مخالفم خیلی به دنیای تالکین نمی خوره

این یکی برق چشماش هم معلومه: دی

Arien.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

اینو خوب اومدی بگینز...منم داغ دیده ام...حالا با درد من شریکی :)

بعد مهدی جان منم قبلا قضیه ی نظر سنجی عکس ها رو باهات درمیون گذاشته بودم...نمیدونم چرا مخالفی

تازه من میگم اگه موافق باشین:یه زیر تاپیک(میشه؟)بزنیم هر وقت عکسی برای نظر خواهی گذاشته میشه بصورت خودکار به اون زیر تاپیک مراجعه کنیم و نظر سنجی مربوطه رو انجام بدیم

عکس +تورین:اگه قراره بخاطر برق چشم آرین تبدیل به ماهی بشه ترجیح میدم کور شه :-? آلان آرین اینجا چه موجودیه؟

توصیه ای دلخواه مدیر...عکسها رو همینجا آپلود کن تا بصورت بند انگشتی بیاد...اینجوری دوستانی که سرعتشون پایینه برای باز کردن صفحه دچار مشکل نمیشن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Turin+

از این دو تا عکس هم میشه به جای اون عکسه که شمشیر فضایی (تلمیح به جنگ ستارگان ) داره استفاده کرد:

post-1559-0-53699300-1326281859_thumb.jp

post-1559-0-13986100-1326281846_thumb.jp

به تام : باشه تام بند انگشتی میگذاریم ... :-?

این هم یه آرین دیگه:post-1559-0-68962400-1326282179_thumb.jp

نظرسنجی خوبه .... بگینز میتونه به هر عکس کاندید یه شماره بده بعد تو اعلان ها اعلام کنه و هرکی خواست اونجا شماره عکس رو به عنوان رای بنویسه... و ...

این طوری واسه بگینز هم خوب میشه ... نمیگن همین طوری لایک جمع کرده :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

آقا مهدی شخسي رو حواستون نبود.

بعد اون عکسی که شما گزاشتین ترسناکه ها.

در کل به نظر من این یکی از همه قشنگ تره.

میخواستم تو اون پست به اشتباه املایی بگینز گیر بدم. شانس آوردم این کار رو نکردم! :دی

عکس آری ین هم باید ترسناک باشه. ملکور از آرین میترسید و هیچ وقت جرئت نکرد بهش حمله کنه در حالی که به تیلیون که از جنگجویان اورومه بود حمله کرد.

خب من بالاخره نفهمیدم اینجا دموکراسیه یا دیک؟؟

مهدی که میاد میگه گردن ما از مو نازک تره به نظر جمع تن میدهیم. خب مهدی این نظرسنجی هم همینو میگه دیگه. خب الان چیکار کنیم؟؟ دوستان هم که نظر موافقت دادن. "نظر سنجی هم از حرفهای خودت به این نتیجه رسیدم، خب اگه سیاست های خاصی تو آردا هست بگین ما هم بدونیم!"

پ.ن. در مورد اخطار!!! خیلی قانون مبهمیه. میگه اخطار "زدن پست های متوالی". 1- پست هایی که زده شده 3 مورد مجزا هست. نمیشد همشو تو یکی گذاشت. 2- فاصله پست اولی با دومی هم که 1 ساعت میشه!! (من چیکار کنم ساعت 2 نصف شب کسی پست نمیزنه) 3- پست سومی هم باید جدا می بود تا لایک خوردن به عکس باشه نه متن. :-? خودت هم که کلی غلط املایی داری، میترسم آخر این ماه ممنوع تصویر هم بشی

الان هم میگم که به نظر جمع تن میدم. زیر پستم نوشتم که این نظر شخصیم بود. سیاست خاصی نیست. قبلا تجربه های اینچنینی داشتیم که خوب از آب در نیومده. بازهم اگه اصرار دارید مشکلی نیست.

در مورد اخطار هم بگم که پست متوالی یعنی اینکه در زمان کوتاه پشت سر هم پست بزنی. کی ساعت 2 نصفه شب پست قبلیت رو خونده بود که ترسیدی اگه ویرایش کنی متوجه نشه؟ اون یکی هم که فقط چند دقیقه فاصله داشت. مگه قرار نذاشتی که نکات مثبت و منفی تصویر رو بگن؟ با لایک مگه میشه نکات مثبت و منفی گفت؟ پس لازمه که زیرش پست بزنه و وقتی پست زد دیگه نیازی به لایک نیست. در ثانی این سیستم امتیازدهی برای این کار نیست. این سیستم هم شده دردسر. این سیستم امتیاز دهی به نوشته سودمند و نوشته غیر سودمنده، نه لایک! فیس بوک نیست که هر کی جوک نوشت لایک کنیم! از این رقابتی که داره سر امتیاز ایجاد میشه خوشم نمیاد.(اینارو به همه گفتم نه بگینز)

بعد مهدی جان منم قبلا قضیه ی نظر سنجی عکس ها رو باهات درمیون گذاشته بودم...نمیدونم چرا مخالفی

تازه من میگم اگه موافق باشین:یه زیر تاپیک(میشه؟)بزنیم هر وقت عکسی برای نظر خواهی گذاشته میشه بصورت خودکار به اون زیر تاپیک مراجعه کنیم و نظر سنجی مربوطه رو انجام بدیم

زیر تاپیک که نداریم. تاپیک مجزا هم نمیزنیم که بیام برای هر عکس کلی چک و چونه بزنیم!

چرا با نظرسنجی مخالفم؟ علاوه بر دلایل فوق کم شدن سرعت کار هم مزید بر علته. از وقتی که بحث نظرسنجی شد یه والپیپر هم نساختیم. هنوز سر دو درخت و مایدروس بحث داریم!

ویرایش شده در توسط 3DMahdi
تصحیح غلط املایی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Turin+

کجزا نه مهدی مجزا.... دی

ای هم یه آرین دیگه:

post-1559-0-36746800-1326284402_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

مهدی جان دو تا غلط املایی داری:

"میخواستم تو اون پس به" و یکیشو تورین گفت

در مورد امتیاز هم اگه منظورت به من بود که باید بهت بگم من با بگینز شوخی دارم و اون فقط واسه مزاح بود.امتیاز تحت هیچ شرایطی برای من اهمیت نداره...حالا یکی بشه 5000 امتیاز...چه گلی به سرش میزنن که من بخوام ناراحت شم؟؟؟

در مورد سرعت کار هم میشه بازه زمانی تعیین کرد و بلافاصله بعد از اون بازه والپیپر ساخته بشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baggins

مهدی درست میگه امتیاز منفی و مثبت به عنوان رأی چیز جالبی نیست. اینطوری کسی زحمت نظر دادن هم نمیکشه، ما اصلا از کجا بفهمیم کسی که رأی داده به چی فکر میکرده . همون روال قبلی خوب بود. موضوع مطرح میشه همه روش کار می کنن. قبلا فقط سه نفر اینجا میومدن، حالا که دو سه نفر اضافه شدن دیگه رأی گیری نمیخواد هر کسی که میخواد از طرح دفاع کنه باید بیاد نظراتشو بنویسه. زیادی شلوغش کردم با این نظرسنجی!!

برگردیم به موضوع:

(انگولیانت و ملکور / آزادی مایدروس) انتخاب شدن.

https://arda.ir/wp...elkordetail.jpg

https://arda.ir/forum...t&attach_id=938

https://arda.ir/forum...t&attach_id=931

اولین طلوع ؟؟ مهدی یکمی در موردش توضیح بده، اولین طلوع خورشید یا ؟

به مهدی: اگه میتونی، همراه موضوع، صفحه ی کتاب هم همراهش بگو تا کسایی که هنوز سیلماریلیون رو نخوندن بدونن دنبال چی بگردن.

ویرایش: عکس های انتخابی گذاشته شد.

ویرایش2: زندانی شدن مایدروس هم در نظر داریم، اگه جا بشه، حتما استفاده میکنیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

ممکنه یه پست رو کلا اختصاص بدین به همه ی والپیپر های ساخته شده؟

یعنی یک پست باشه هر والپیپری که ساخته شد اون جا قرار بگیره تا برای پیدا کردن والپیپر ها دچار مشکل نشیم....

اگه پست ، تاپیک یا جایی هست که همچین اتفاقی افتاده لطفا لینکشو بدید

سپاس

ویرایش شده در توسط Legoolas

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Turin+

تو آرشیو دانلود یه قسمتی هست به اسم آثار اعضا (والپیپر ها ) ، پیشنهاد میدم اونجا بذارید ، این طوری همه دست رسی دارند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

اولین طلوع ؟؟ مهدی یکمی در موردش توضیح بده، اولین طلوع خورشید یا ؟

به مهدی: اگه میتونی، همراه موضوع، صفحه ی کتاب هم همراهش بگو تا کسایی که هنوز سیلماریلیون رو نخوندن بدونن دنبال چی بگردن.

بعد از اینکه ماه 7 بار آسمان رو طی کرد خورشید از غرب طلوع کرد. همزمان با طلوع خورشید انسانها بیدار شدن و با دیدن طلوع خورشید به سمت غرب حرکت کردن. یه تصویر تورین+ گذاشته بود که بیدار شدن انسانها و دیدن خورشید رو نشون داده بود. خود تصویر زیاد جالب نبود اما به عنوان تصویر دوم کنار تصویر اصلی میشه ازش استفاده کرد.

کسایی که سیلماریلیون رو نخوندن اونو دارن؟ ما به ترنیب داریم میریم جلو. الان فصلهای "حدیث سیندار"، "حدیث ماه و خورشید و پنهان شدن والینور"، "حدیث انسانها" و "حدیث بازگشت نولدور" رو داریم آماده میکنیم.

ممکنه یه پست رو کلا اختصاص بدین به همه ی والپیپر های ساخته شده؟

یعنی یک پست باشه هر والپیپری که ساخته شد اون جا قرار بگیره تا برای پیدا کردن والپیپر ها دچار مشکل نشیم....

اگه پست ، تاپیک یا جایی هست که همچین اتفاقی افتاده لطفا لینکشو بدید

سپاس

تو گالری سایت گذاشتم. هنوز آخری ها اضافه نشده و قبلی ها هم آپدیت نشده. تا هفته دیگه همه رو مرتب میکنم:

https://arda.ir/ga...m=1&gallery=109

تو آرشیو دانلود یه قسمتی هست به اسم آثار اعضا (والپیپر ها ) ، پیشنهاد میدم اونجا بذارید ، این طوری همه دست رسی دارند.

اون قسمت برای تست بود به زودی اون قسمت از آرشیو دانلود پاک میشه چون والپیپرها به گالری منتقل شده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

با یه عکس برخورد کردم...هر چی به ذهنم فشار آوردم نفهمیدم کی هست!!!

کمک!

post-1574-0-86356800-1326306365_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

اگه واقعا مربوط به دنیای تالکین باشه این تصویر واردا ملکه والاره. کسی که ستارگان رو ساخت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...