رفتن به مطلب
شروین

اعضای سایت خودشان را معرفی بکنند

Recommended Posts

THOR

به جمع ما خوشومدی لحظات بسیار بسیار بسیار خوشی در این سایت برات ارزو مندم دوست خوبت ثور :) ( یا همون کمال :| ;) )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
THOR

منم به تو خوش اومد می گم!! قبلا نگفته بودم!!

خوب.. نمیشه درست بشینم!!منم آپدیت می کنم!!

قبلش: به فرید: انگار حالت زیاد خوش نیس ها!!!! چی میگی 20 هه هه..(تو ترکی یه عبارتی هست می گه : (کمی بی ادبیه..!! گالا!!!)) عمرا ..تو خواب ببینی .. البته به مدرست هم بستگی داره..

در ضمن... اون کس مورد علاقتون رو هم بهتره به خودش ابراز کنی..یا از فضا استفاده کنی اینجا بگی!! خخخ ........ بهت خوش اومد می گم!!!

خوب..خودم:

اسمم علیرضا ست

16 سال دارم

اراده محکمی دارم (سعی می کنم داشته باشم!) و اگه چیزی رو نو دلم داشته باشم...براش مبارزه می کنم و به هیچ عنوان تسلیم نمیشم

درس خونم (نه خر خون...)

تو دبیرستان شهید آیت ا... مدنی (با افتخار!!خخ) درس می خونم!! (چیه خوب..نا سلامتی سومین دبیرستان کشوره خو...می دونین براش چه قدر عرق ریخته ام؟!!)

وارد به کامپیوتر (به خصوص سخت افزار و الکترونیکش! (بیشترین مهارتم اینه!)) .. یک هکر خاکستری (...هنوز زیاد کار دارم) ... برنامه نویسی هم سرم میشه (بعد سخت افزار و تعمیر نسبتا تخصصی این بیشترینه!!!) ...تری دی مکس و مایا هم کمی سرم میشه (کاش می شد آقا مهدی منو به شاگردی قبول کنه!! خخ) ..

علایق:آردا (سایتو می گم) ... آردا (دنیای تالکین رو می گم!!) ... دنیای کامپیوتر ... موسقی آرام ... بارون... پارک وسط خیابون جلوی کوچمون!! (یه پارک طولانی که درختاش بالا به هم می خورن و راست و ...) و قدم زدن با دوستام تو اونجا... نبرد برای سرزمین میانه (آنلاین با دوستام (خیلی حال می ده امتحانش کنین!!) ... کتا بام به خصوص سیلماریلیون... دوستام (زیاد نیستن البته..اما دوست واقعی اند (امیدوارم!) )

عاشق دریام ... باصدای دریا یه حس عجیب و توصیف نشدنی بهم دست می ده... کلا باهاش خیلی انس دارم و باهاش حالم عوض میشه ... شیفته بارون و دریام در کل

فرد شوخ و منطقی ای هستم ... نسبتا تنهام... یه خواهرم دارم! (اینجا عضوه...البنته حتی لوتر رو هم ندیده و به خاطرش هی بحثمون میشه...اما با کارای من اومد عضو شد! البته پستی نداره!!)

خوب..چیز دیگه که نموند؟؟.. آها...فک می کنم اینجا بخش جدا نشدنی از زندگیم شده...اصلا تصورشو هم نمی تونم بکنم که ازتون جدا بشم!

به نهج البلاغه هم احترام و علاقه خاصی دارم (معتقدم فصل های اول سیل کپی اونه!!)

نسبتا فرد دینی هستم ... و ... از تاریکی متنفرم و ازش بیزارم و .. از هیچی تو دنیا نمی ترسم.. حتی از خدا (اگه کسی چیزی تو کوله بارش نداشته باشه که بدیش سنگینی کنه تابلو ه که از خدا نمی ترسه و عاشقشه) از هیچی.... به جز تاریکی و نا توانی در شناخت محیط( فقط مادی در نظر نگیرین لطفا..نمیشه توصیفش کرد (خیلی روش فک کردم چجوری برسونمش نشد!!) .. عمیق فک کنین دربارش!!)

و..هیچی دیگه..زیاد شد!!

امیدوارم همتون به چیزایی که می خواین برسین!..

...

امضا:!...

اصلا هم زیاد نشد من که از همه ی پستت خوشم اومد :) :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

اصلا هم زیاد نشد من که از همه ی پستت خوشم اومد :) :|

ممنون !

خعلی ممنون!..الان ینی من دارم اسپم می دم؟؟؟!؟!!!

خوب...یه نظری بده خوب..مثلا فلان چیزت بده...اما از اون کارات خوشم میاد و...

چیزی بگین دیگه!!

از تاپیک خیلی خوشم میاد!!!

البته یه چیزی هم اضافه کنم:

خیلی خیلی دیر خشمم... هر کی منو میشناسه میگه صبر عیوب دارم!

اما...اگه از کسی خشم گین شم...کینه شو دیر فراموش می کنم... خیلی دیر! اگه هم به روم نیارم...از دلم پاک نمیشه!

ویرایش شده در توسط NobleLord

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

هوم...20 که صد در صد هستم!!!امامت یکی از بهترین مدرسه های تهرانه!!نصف بچه هاش رفتن علامه حلی و طباطبایی و حالا یه چیزای دیگه!!!منم که انشا ارو میرم همونجاها!

حالا اصل مطلب :به دوستان عزیز تازه وارد از طرف شخص راداگاست قهوه ای ایستار بزرگ (این الان خیلی حرفه ها:)تبریک میگویم و امیدوارم لحطات خوشی رو در سایت بگذرونید چاکر شما:

راداگاست قهوه ای ایستار بزرگ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

ببین راداگاست کبیر (!!!)

چیـــــی می گی؟؟؟؟

خو که چی مثلا؟؟؟؟ من اونوقت باید چی بگم مثلا؟!!!

خخخخخخ

بابا یکی به من هم جواب بده!!!

یه مشکل بزرگی این انجمن داره... نمیشه رو پست کامنت گذاشت...برا همین آدم یا باید منفجر بشه یا باید پست بزنه که اون هم اسپم محسوب بشه!!

مدیران بی زحمت توجه کنن!! (این الان به ذهنم رسید...دارم می رم حلقه سر نوشت!!خخخ)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
THOR

ممنون !

خعلی ممنون!..الان ینی من دارم اسپم می دم؟؟؟!؟!!!

خوب...یه نظری بده خوب..مثلا فلان چیزت بده...اما از اون کارات خوشم میاد و...

چیزی بگین دیگه!!

از تاپیک خیلی خوشم میاد!!!

البته یه چیزی هم اضافه کنم:

خیلی خیلی دیر خشمم... هر کی منو میشناسه میگه صبر عیوب دارم!

اما...اگه از کسی خشم گین شم...کینه شو دیر فراموش می کنم... خیلی دیر! اگه هم به روم نیارم...از دلم پاک نمیشه!

خدا نکنه از ما کینه به دل بشی :) :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

خدا نکنه از ما کینه به دل بشی :) :|

نه بابا .. چرا آخه...مگه دیوونم؟؟!!!!

آقا یه فکری به حال اسپم بکنین خو!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

یه دست خوشگل به افتخار مشهدیا بزنین که روز بروز تعدادشون بیشتر میشه!! :| ;) :|

اقا خوش اومدین. به امید ارو توی زندگیتون به هدفتون میرسین. خیلی ام خواسته ی زیبایی دارین.من که بشدت موافق شما هستم. :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الروهیر

نام:ارین

توضیحات:

نمیدونم سال پیش بود کی بود فرید یا به عبارت درست تر رادگاست قهوه ای بازی نبرد در شمال رو بهم میده خودش که خوشش نیومده بود ولی من عاشقشم شدم از اون موقع علاقم به ارباب حلقه ها زیاد شدکه تابستون بود راداگاست بهم معرفی کرد این سایتو که من خریت کردم نیومدم ولی حال اومدم!!!که دیدم راداگاست گذاشت رفت!!

(ولی خداوکیلی بچه به این نازی من ندیده بودم خیلی با مرامه حاضره برا دوستاش جونشو هم بده)

قد:هم قد راداگاست خودمون

وزن 58

ولی اینجا واقعا سایت خوبیه و مدیران زحمت زیادی برا این جا کشیدن واقعا دستشون درد نکنه و زنده باشن چاکر شما الروهیر فرزند الروند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid stormcrow

منم از طرف خودم و تیم مدیریت سایت ورود اعضای جدید، کمال، محسن ، سجاد، علیرضا، عارف و آرین عزیز رو خوش آمد می گم و امیدوارم اوقات خوش و پرباری تو این سایت و فروم داشته باشید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Edhelharen

یک سوال:

اصولا هر کسی که اینجا خودشو معرفی میکنه بقیه باید بهش خوش آمد بگن چون فکر کنم از 40 صفحه تاپیک 20 تاش مال خوش آمدگوییه.(البته هیچکس از خوشامد گویی بدش نمیاد)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

یک سوال:

اصولا هر کسی که اینجا خودشو معرفی میکنه بقیه باید بهش خوش آمد بگن چون فکر کنم از 40 صفحه تاپیک 20 تاش مال خوش آمدگوییه.(البته هیچکس از خوشامد گویی بدش نمیاد)

ادب اینطوری حکم میکنه دیگه. نمیشه که رومونو کنیم به دیوار. :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Edhelharen

ادب اینطوری حکم میکنه دیگه. نمیشه که رومونو کنیم به دیوار. :)

حرفت متین شیرین خانم ولی فکر کنم نمایه رو برای این کار گذاشتن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

والا من بی تقصیرم. من فقط اینجا برچسب آردایی میدم. همین!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Ar-feiniel

همه خودشونو دوباره معرفی کردن خوب منم بکنم دیگه نه؟ اسم:ادلسا(مثل سری قبل ترخدا درست تلفظ کنید)ادل صدام میکنن بعد تازه امدم ایران متولد 18 مردادم (کیا اینجا مردادین؟)خوب درس خونم خیلی حساسم زود عصبی میشم شوخ طبعم سعی میکنم همیشه بخندم ولی خوب بعضی وقتا ادمیه اعصبانی میشه تعارف زیادداارم علایقم :کتابام جونمنن نقاشی دوستام که خیلی کمن رنگ مورد علاقمم ابی و ارغوانیه دیگه.................... عاشق گیتارمم ........ ورزش رزمی خیلی دوست دارم ...... بخوصوص سبک شمیشر زنی(متاسفانه کسی راضی نمیشه )کار با چوب(فرم منظورمه)دیگه ....شنا میکنم یعنی بلدم خیلی خوب ......... از خیلی چیزا خوشم میاد در واقع از همه چی خوشم میاد ........از ادمایییباهشو خیلی خوشم میاد......... رمانتیک ادمای رومانتیکو دوست دارم ........ چیزی موند؟؟؟سوالی چیزی هست؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

حرفت متین شیرین خانم ولی فکر کنم نمایه رو برای این کار گذاشتن.

خوب...بعد یه مدت اعضا دارن برا بار دوم معرفی می کنن

پس نیازی به خوش اومد گویی نیس

از همه ممنون...ولیواقعا نیازی نیس (تو این یه مورد!!!)

منم برا همون بود که کتمنت رو پیشنهاد کردم که الکی پس نزاریم!!! (باید جوری صدامو به گوش مسئولین برسونم!!!)

خود ادلسا و من مثلا 2 ماه قبل ادل عضو بودیم..پس نیازی به به اینکه..خوش اومدین امیدوارم اوقات خوشی داشته باشین نیس...حالا خوش اومد چیزی!!!

(اینم الان اسپم حساب میشه!!!؟؟؟!!)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
deathwing

منم متولد 30 مردادم :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ati

:| نام:عاطفه آشیانی 21ساله و دانشجوی رشته ادبیات انگلیسی هستم.با توجه به علاقه ای که به نقد و بررسی فیلم های مورد علاقه م داشته م توی گوگل "نقدی بر فیلم هری پاتر" رو سرچ کردم و این سایت خوب رو پیدا کردم.امیدوارم دوستان به بنده کمک کنند و من هم هر آنچه می دانم(هر قدر هم که ناچیز باشد) به دوستان ابلاغ خواهم کرد.

من متولد 21 مردادم :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بانوی سفید روهان

خوش اومدی عاطفه جون امیدورام توی این سایت حسابی بهت خوش بگذره :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Ar-feiniel

:| نام:عاطفه آشیانی 21ساله و دانشجوی رشته ادبیات انگلیسی هستم.با توجه به علاقه ای که به نقد و بررسی فیلم های مورد علاقه م داشته م توی گوگل "نقدی بر فیلم هری پاتر" رو سرچ کردم و این سایت خوب رو پیدا کردم.امیدوارم دوستان به بنده کمک کنند و من هم هر آنچه می دانم(هر قدر هم که ناچیز باشد) به دوستان ابلاغ خواهم کرد.

من متولد 21 مردادم :)

وای خدا چقدر ذوق کردم خوش امدی عاطفه جان امیدوارم بهت خوش بگذره وموفق باشی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
THOR

نام:عارف

شهر : مشهد

عاشق ادبیات فانتزی بخصوص هنر نبرد و شخصیت ارتاس و مرگ بال

درسته من سنم 18 هست اما سنم دلیل بر این نیست که چون بزرگ شدم بگم همه این داستان ها الکی هست من نمیدونم راستن یا نه

برای همین برنامه ریزی برا زندگی خودم کردم من دارم زبانمو تقویت میکنم و یه شغل بین المللی میگیرم تا بتونم راحت همه جا برم پیش شمن ها سرخ پوست ها واکان ها پریست ها و همه دین ها تا شباهت اون هارو جمع کنم و بتونم بفهمم که ایا همچین نژاد هایی مثه الف وجود دارن و ... یا نه؟ اینو وظیفه خودم میدونم چون دلیلی بر رد این داستان ها نیست اگه کسی با من موافق بود خوشحال میشم کسی هم نبود ناراحت نمیشم هر انسانی عقاید خودش داره و همه عقیده ها محترم هستن

خوش به حالت من تو عمرم تا حالا نرفتم مشهد :| ;) :D :) :| :x :x ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

به تمام دوستان عزیز که تازه وارد سایت شدن خوش امد میگم و اوقات خوشی رو براتون ارزومند هستم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...