رفتن به مطلب
شروین

اعضای سایت خودشان را معرفی بکنند

Recommended Posts

Ar-feiniel

خوش امد میگم به شما علیرضا ی عزیز به اردا خوش امدید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

منم به نوبه ي خودم به آردايي هاي تازه وارد خوش آمد ميگم. مخصوصا اين ادلسا خانم که از همين الان مهرش به دلم نشسته. شايد واسه اينکه به قول آر-فارازون عزيز خيلي به ايراني بودن خودش وفادار مونده. اميدوارم بتونه همه ي ارزش هاي اصيلمون رو همينطوري در وجودش حفظ کنه. بايد ازش ياد بگيريم.

به همراه برچسب آردايي واسه دوستان جديدمون. خوب ازش مراقبت کنين بچه ها.!! :Ring: اين مراقبتونه.

ویرایش شده در توسط LObeLia

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Ar-feiniel

منم به نوبه ي خودم به آردايي هاي تازه وارد خوش آمد ميگم. مخصوصا اين ادلسا خانم که از همين الان مهرش به دلم نشسته. شايد واسه اينکه به قول آر-فارازون عزيز خيلي به ايراني بودن خودش وفادار مونده. اميدوارم بتونه همه ي ارزش هاي اصيلمون رو همينطوري در وجودش حفظ کنه. بايد ازش ياد بگيريم.

شما لطف دارید به من :Ring:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Ar-feiniel

سلام به شما fallkonعزیز خوش امد میگم امید وارم لحضات خوشی داشته باشید در اردا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Blue Heart

اسمم الهه ( زهرا )

سنم 19

حالا شرمنده از کلید استفاده نکردم ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
the LORD of the RINGS...

الهه خانوم ورودتون رو به آردا خوش آمد میگم و براتون لحظات خوشی رو در آردا آرزو میکنم.

در مورد کلید هم خودتونو ناراحت نکنین پیش میاد دیگه!:دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nazgul_MK

اسمم : آرمان

علاقه مندی ها : دنیای تالکین - کشتی کج(میدونم خالی بندیه ولی واقعا سرگرم کنندست) - بک استریت بویز - برنامه نویسی کامپیوتر - زدبازی! - تاریخ کشورم از آغاز تا پایان پادشاهی کریمخان نه بیشتر! - کلا تاریخ ملل

شخصیت های منفی رو خیلی دوست دارم و به سائورون و زبان سائورون و پادشاه جادوپیشه آنگمار از صمیم قلب ارادت دارم و علاقه به شدت عجیبی به ایسترلینگ ها دارم چون معتقدم بهترین تاکتیک های جنگی رو توی کل سرزمین میانه دارن و سائورون توی ارتشش بیشتر از همه رو اونا حساب باز می کرد.

سلام

به سایت ما خوش اومدید

امیدوارم لحظات خوبی رو با هم داشته باشیم

از انتخابت خوشم اومد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

به دوستان آردایی جدیدمون خوش آمد میگم.

موفق باشین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
MORGOMIR

درود بر تمامیه دوستان .

درود بر همه ی بچه های گل آردایی

منم به جناب sina97 و دوست گلمون king melkor و بازم به دوست گلمون جناب baradil soldier of dale خوش آمد میگم

امیدوارم با حضور شما دوستان جدید سایت آردا همیشه نو باشه

از طرف ارباب تاریکی

به دلیل نبود ارباب من پیامو به همه ی دوستان تقدیم می کنم:ymapplause:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

به آخلیوس و بانو گالادریل خوشامد میگم.امیدوارم در آردای دوس داشتنی لحظات بی نظیری رو داشته باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
MORGOMIR

منم به تمام دوستان نو و جدید آرداییمون خوشامد می گم .امیدوارم همه و همه با هم همکاربی کنیم و یک میتینگ آسمانی ره بندازیم :x

دوستار همه ی شما MORGOMIR :ymapplause:

ممنون :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

از طرف تیم مدیریت ورود دوستان جدیدمون، الهه، پرهام، برف شب، کیهان، سینا، علی و مریم خانم رو به این عزیزان خوشامد میگیم. اوقات خوب و خوشی رو در آردا براتون آرزومندیم.

همچنین تبریک و خوشامد ویژه خدمت دوستان پرکار و فعال جدیدمون، falkon، علیرضا، سید علی و آرمان عزیز. امیدوارم در این مکان فرهنگی و ادبی در کنار هم چیز های خوبی بیاموزیم.

همگی به جمع صمیمی و خانواده بزرگ آردا خوش آمدید. :ymapplause:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Ar-feiniel

به دوستان عزیزمون که تازه وارد اردا شدن تبریک میگم پرنسس سلنا/پارسا/ پرهام به اردا خوش امدید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Hossein429

سلام به همه دوستان آردایی جدید، خوشحال هستم خیلی از دوستان در سایت عضو شدن از آخرین پست بنده در اینجا....

تبریک به تمام شما عزیزان: پرهام، پارسا فرشاد، نگار، سید علی، مریم، علی، آقا حاجی، سینا، کیهان، آرمان، الهه خوش آمدید.

البته خیلی خوب شد که اسم ها همه متفاوت بودن، فکر نکنم اسمی رو جا گذاشته باشم....

امیدوارم که به تک تک شما عزیزان در آردا خوش بگذرد :ymapplause:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...