رفتن به مطلب
شروین

اعضای سایت خودشان را معرفی بکنند

Recommended Posts

تور

باسلام

خوش آمدی صادق جان...

مطمئنا همین سایت و اطلاعاتش و شرکت در بحثاش برای کسب اطلاعات در مورد کتاب های تالکین کافیه.

ما همه اگر یک نقطه مشترک داشته باشیم دیدن فیلم های ارباب حلقه ها و هابیت هست. میتونید از اونجا شروع کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir

جناب لاس واقعا جات خالی بود . درست برعکس من می تونی همه چیزو که توی دلت داری بریزی بیرون . خوشبحالت که چند تا دوست داری که درباره ی تالکین با هاش حرف بزنی (حالا پسر خالت و برادرت که دیگه جای خود داره) ، ما که به غیر از آردا با هرکی در مورد این موضوعات حرف می زنیم انگار با چند تا تخته سنگ صحبت می کنیم .

البته خوبه که ارادتی هم به دارن شان داری و نام بدترین شخصیتش رو هم انتخاب کردی :دی ( البته من خودم از لرد لاس خوشم میاد )

خــــــــــــــــــــوب همون طور که همیشه شیرین خانم می گه شما هم برجسب آردا خوردی .!!!!!!!!

ویرایش شده در توسط amir

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
lord las

ممنون از لطفتون.خوب اشکال نداره از این به بعد هرچی خواستید بگید اگه بخواید من خوشحال میشم گوش کنم. اونقدر سرم درد میکنه واسه شنیدن این حرفا که نگوونپرس.راستی درسته که شما منو نمیشناسید ولی من اینقدرا ادم فضول یا باادبانه تر بگم کنجکاوی(البته فکر کنم کنجکاوی یکی از خوصوصیات انکار ناپذیر اکثر اردایی هاست!!!)هستم که تقریبا اکثر چهره های خونگرم ودوس داشتنی مثل شما و شیرین خانم رو خوب میشناسم بازم سپاس.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
the LORD of the RINGS...

لاس لرد جان خیلی خوش اومدی به انجمن.پسر خالت که خیلی اینجا پرطرفداره امیدوارم خودت هم بتونی اینجا خوش بگذرونی(!)و از بودن تو آردا لذت ببری.

راستش من اولین روزی مه اومدم و با آردا آشنا شدم باورم نمیشد که چنین سایت قدرتمندی در ارتباط با دنیای تالکین تو ایران باشه و داشتم از خوشحالی سکته میزدم!

الانم خیلی خوشحالم که عضو کوچکی از خانواده بزرگ آردا هستم و امیدوارم شما هم مثل من اینجا لحظات خوبی رو سپری کنی.

ویرایش شده در توسط the LORD of the RINGS...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Hossein429

سلام به همه دوستداران تالکین بنده حسین مقدم هستم رشته تجربی و پشت کنکوری هستم بیست سالم هست، البته طراح هم هستم و شاید بنده رو از روی طرح هام شناخته باشید.

من عاشق ارباب حلقه ها و هابیت هستم هم کتاب و هم فیلمهای بی نظیری که توسط پیتر جکسون ساخته شده، امیدوارم در کنار شما به پیشرفت سایت کمک کنم که بتوانیم بقیه مردم را با دنیای پر از شور و شوق تالکین آشنا کنیم.

(خوب باشد در آنجا که صدای پرنده هایی که به سوی ریوندل آواز میخوانند)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir

سلام به همه دوستداران تالکین بنده حسین مقدم هستم

سلام آقا حسین و با اینکه مدتی هست که اینجایی اما کاملا خوش اومدی .

اولا امید وارم هرچه سریع تر از کنکور قبول بشی ( که بعد از اون هم بیکاری و ... :دی)

طراحیت رو هم بگم که خوبه فقط ترشی نخور !!!!!! : دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Hossein429

سلام آقا حسین و با اینکه مدتی هست که اینجایی اما کاملا خوش اومدی .

اولا امید وارم هرچه سریع تر از کنکور قبول بشی ( که بعد از اون هم بیکاری و ... :دی)

طراحیت رو هم بگم که خوبه فقط ترشی نخور !!!!!! : دی

ممنون از شما آقا امیر امیدوارم شما هم موفق باشید!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
the LORD of the RINGS...

درود اهورا جان خیلی خوش اومدی به انجمن.هم رشته ام که هستیم:دی

تو زمینه موسیقی هم تقریبا با هم سلیقمون نزدیکه ولی من راک رو از متال بیشتر دوست دارم یه ذره کوچولو.

امیدوارم بتونی بهترین استفاده رو از سایت ببری و به دیگران هم (طرفداران دنیای تالکین که با سایت آشنا نیستند) سایتو معرفی کنی:دی

چون هیچ تالکین دوستی نیست که با آردا آشنا شده باشه و راضی نبوده باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid stormcrow

بنده هم ورود جناب اهورا رو خوشامد عرض می کنم و از اینکه یه نفر به طرفدارای گمل تو سایت اضافه شد خوشحالم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid stormcrow

سولماز خانم ورود شما رو به سایت و فروم آردا از طرف خودم و تیم مدیریت سایت خوشامد می گم و لحظات خوش و پرباری رو براتون آرزو می کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
little lord

به به سلام عرض کردیم خانم خیلی خوشحالم از ورود شما به جمع مهربان آردا، خوش آمدین.

خانم از کدوم یکی از شهرهای قشنگ کردستان هستین؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Solmaz

آه شکه شدم استقبالتون واقعا گرم بود ممنون.

لرد جان من اهل سنندجم

شرمنده من زیاد این روزها نمیتونم سر بزنم.رفتیم تو خونه خودمون(بگید انشاالله)(چون خونمون رو کوبیدیم از نو ساختیم)با تمامی اعضای وجود در خدمتم

اونی رو از خدا براتون میخام که خودتن دوسش دارین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
حلقه یگانه

سولماز خانم ورودتون رو به آردا خوشامد میگم و امیدوارم اوقات خوبی تو آردا داشته باشی.‏

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir

درود فراوان به برادران و خواهران گل آردایی

خواهر عزیر(:دی) ما هم ورود شما را با گرمی دوستانی که همیشه یک روح در چندین بدن هستند ، خوش آمد می گوییم

امیدوارم حضور گرمی را از شما در این مجموعه ی بزرگ تالکینی شاهد باشیم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

مدتی که به سایت نمیتونستم سر بزنم چه اعضای خوبی عضو سایت شدن. ورودتون و پیوستنتون رو به جمع تالکینیست ها تبریک میگم.

موفق باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

انگار سال 92 قراره سال پر انرژی باشه.

دوستان تازه وارد برچسب آردایی واسه همتون.

وجود شماست که به آردا رنگ میده پس نقاشای خوبی باشید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

امیر حسین به آردا خوش اومدین. اگه زیاد به سایت سر بزنین موندنی میشین. ما هم دوست داریم که شما رو از نزدیک ببینیم.

موفق باشین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Hossein429

سلام به شما امیر حسین عزیز خوش آمدی و سرزنده باشی.

اگر به دنیای تالکین علاقه داشته باشی که همینطور هم هست حتما به جای درستی اومدی و عضو شدی امیدوارم که در کنار همه بچه ها به بحث های خوب و عالی بپردازی.

موفق باشی :)

ویرایش شده در توسط Hossein429

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

خوش اومدی ایمان عزیز.

من به شما اطمینان میدم که مکان بسیار بالقوه وبکری رو انتخاب کردی برای اینکه اطلاعاتت رو در زمینه ی آثار فانتزی و بخصوص آثار استاد تالکین بزرگ, بالا ببری و همینطور ما آردایی های دیگه رو هم از اطلاعاتت در این زمینه مستفیض کنی.

بر چسب آردایی رو به سینه ات بزن که اینجا کلی کار داریم با هم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Vych King

خوش اومدی ایمان عزیز.

من به شما اطمینان میدم که مکان بسیار بالقوه وبکری رو انتخاب کردی برای اینکه اطلاعاتت رو در زمینه ی آثار فانتزی و بخصوص آثار استاد تالکین بزرگ, بالا ببری و همینطور ما آردایی های دیگه رو هم از اطلاعاتت در این زمینه مستفیض کنی.

بر چسب آردایی رو به سینه ات بزن که اینجا کلی کار داریم با هم.

با تشکر از شما دوست عزیز

منم خیلی خوشحالم که در کنار افراد با اطلاعاتی مثل شما هستم

البته من تابستان قصد دارم که بیشتر آثار تالکین رو مطالعه کنم تا بتوانم در بحث ها شرکت کنم آخه انگار سطح بحث ها خیلی بالاست ما انگار اینجا بی سوادیم(:دی)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...