رفتن به مطلب
شروین

اعضای سایت خودشان را معرفی بکنند

Recommended Posts

رضائی.استل

سلام جناب white witch عضویت شما رو در آردا تبریک میگم و امیدوارم که هر مطلبی رو که دنبالش میگردین پیدا کنین.

موفق باشین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

جناب آر- فارازون دوست من.به آردا خیلی خوش اومدی.همچنان که میدونین از مصاحبت با شما زیاد لذت میبرم و از اینکه با دوستی مانند شما آشنا شدم خیلی خوشحالم.امیدوارم که از یکدیگه چیزهای بیشتری رو یاد بگیریم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرتاس منتیل

سلام به همه.

مسعود هستم.19 سالمه.ساکن شیراز و رشته ی تجربی...و اگه خدا بخواد به زودی دانشجو میشم.

عاشق تالکین و کتاباش هستم.در باره ی وارکرفت هم اطلاعات زیادی دارم ولی خب...تالکین همیشه منحصر به فرد بوده و هست.اول عضویتم دیدم توی انجمن وارکرفت نوشته این مجموعه مال ریچارد ناک شاگرد تالکینه...به این نتیجه رسیدم که طرفدارای وارکرفت و تالکین نیاز دارن اطلاعات زیادی رو رد و بدل کنن.طرفدارای تالکین باید بدونن که ریچارد ناک فقط یکی از نویسنده های وارکرفته و بیش از نیمی از کتاب های وارکرفت رو کریستی گولدن نوشته.طرفدارای وارکرفت هم باید بدونن که این مجموعه مدیون تالکینه چرا که اگه تالکین نبود و بلیزارد از آثارش الهام نمیگرفت مسلمآ وارکرفت هم خلق نمیشد.

خلاصه به عنوان وبمستر وارکرفت فنز تصمیم گرفتم با سایت آردا همکاری داشته باشم چون پتانسیل برای همکاری با توجه به موضوع دو سایت خیلی زیاده.البته چون از افتتاح وارکرفت فنز هنوز یک سال هم نگذشته کمی طول میکشه به حدی برسیم که بتونیم با سایت بزرگی مثه آردا همکاری ها رو گسترش بدیم.

در باره ی خودم هم بیشتر بخوام بگم...از طرفدار های متعصب رئال مادرید و تیم ملی اسپانیا هستم(اصولآ اسپانیا وطن دوم منه:دی).

ویولن میزنم و کلآ اکثر ویولونیست های معروف دنیا رو میشناسم و چیزای زیادی از موسیقی میدونم.

در این دنیا هم از سه چیز متنفرم:

1.بارسلونا

2.تیریون فوردینگ(قاتل آرتاس)

3.مجموعه های فانتزی خوناشامی و اصولآ خوناشام ها:دی

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Glorfindel Thalion

به به جناب لیچ کینگ. خوش اومدی داداش. قدم رنجه فرمودی. چه خوبه که دوستا همیشه به هم بر می خورن.

( سارومان افسانه ها هستم.)

در هر صورت خوشحالم اینجایی. همه ی چیزهایی که گفتی رو امیدوارم.ما که اینجا نمک گیر شدیم. انشاالله شما هم بشی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

جناب آرتاس منتیل به آردا خوش اومدین.امیدوارم که در کنار همدیگه همکاری های مفید و زیادی داشته باشیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

ورود امین و مسعود رو به آردا تبریک میگم. (گرچه قبلا این کار رو در جاهای دیگه کرده بودم اما جای اصلیش اینجا بود)

امیدوارم بتونید در آردا چیزهایی رو که میخواید پیدا کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
dreamwalker

نام:ارشام

ملقب به:خیال پرداز.رویا گذر.نگهبان شرق

اهل:هم اکنون سرزمین میانه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

ارشام جان به آردا خیلی خوش اومدی

امیدوارم اوقات خوشی رو اینجا داشته باشی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

سلام به همه.امیر هستم 14 سالمه.عاشق استاد تالکین و کتاباشو و کلا اردا هستم واسه همین هم عضو اردا شدم تا با افراد دیگه ای که کارهای تالکین رو خوندن اشنا شم وهمچنین عاشق ایران باستان.خوشحالم که کنار شما هستم.شرمنده که خودمو بسیار بسیار دیر معرفی کردم.

ویرایش شده در توسط Assassin Creed

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

ورود دوستان جدید رو به آردا تبریک میگم.امیدوارم که اینجا لحظات خوشی رو داشته باشین.

ویرایش شده در توسط رضائی.استل

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

خوش آمدی؛ پوچ جان! انشاءالله در آردا چيزهای خوبی دستگيرت بشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
حلقه یگانه

من یک الف هستم ودر سیاه بیشه زندگی میکنم

نام من arin هست واز نزاد الف های جنگلی هستم

وخوش حالم که در این انجمن عضو هستم

با تشکراز سایت خوبتون

از طرف الف های جنگلی

ویرایش شده در توسط حلقه یگانه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ERI

با سلام خدمت دوستان عزیز در آردای بزرگ

عرفان نظریانی ام با نام کاربری(البته فعلا)گریما.16 سالمه و سال سوم دبیرستانم.

به خیلی چیزا علاقه دارم بخصوص ارباب حلقه ها.

من کرمانشاهیم .

بهترین کتاب:هابیت چون خیلی جالب بود

رنگ مورد علاقه:سرخ چون پرسپولیسی دو آتیشم البته الان دل و دماغی برامون باقی نمونده با این نتایج.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

عرفان جان به آردا خیلی خوش اومدی. پرسپولیسی هم که هستی، پس بیشتر خوش اومدی! :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

سلام اری خوش اومدی .

ولی خوشم میاد فعلا تیمتون قهرمانه .با این نتایج احتمالا جام جهانی بره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ERI

چیکارت کنیم امین؟با اینکه مخالفم ولی رای مثبت دادم

ویرایش شده در توسط garima

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

عزفان عزیز به آردا خوش اومدین.

امیدوارم از همدیگه چیزای زیادی یاد بگیریم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضا

سلام دوستان.من تازه عضو شدم.البته زحمت این کارو اقا مهدی برام کشید که همینجا ازش تشکر می کنم.من متولد استان مرکزی شهر اراک ونوزده سالمه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

سلام غلام جان؛ دوست سایتی من! خوش اومدی. امیدوارم چیزهای خوبی از آردا نصیبت بشه. قدر آقا مهدی رو هم حتماً بدون. :D زحمات زیادی برای سایت و فروم میکشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضا

سلام گاندولف سفید.ممنون انشا الله یکم که راه بیفتم میتونیم با هم دوستای خوبی بشیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
حلقه یگانه

این جا همه پرسپولیسی هستن ایول به همتون هورا :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

به دوست جدید و عزیزمون به خاطر پیوستن به جمع آرداییون تبریک میگم.امیدوارم از همدیگه چیزای زیادی یاد بگیریم.

موفق باشین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نگهبان گاندور

نام واقعی : آرین

کلاس:سوم راهنمایی

شغل:محصل=بیکار

علاقه مندی:در دنیای خیالات غرق شدن

رنگ دوست داشتنی من: سیاهی شب

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...