رفتن به مطلب
شروین

اعضای سایت خودشان را معرفی بکنند

Recommended Posts

Lady Eowyn

ممنون دوستای عزیز به خاطر لطف و خوش امدگوییتون. :)

فارازون عزیز خجالت می دید قربان. :| من هنوز در حال خوندن مطالب فروم هستم.خیلی دیگه مونده. اگر نظر بدم باعث خجالته! فکر میکنید چرا تا حالا تو امتحانا شرکت نکردم. :|

شیرین جان یک مشکل بزرگم همین بود که رسما" برچسب آردایی نخورده بودم. :)

رضایی . استل ممنونم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Hossein429

سلام و خوش آمد میگم به شما ناهید خانم امیدوارم که لحظات خوب و زیبایی در آردا داشته باشید :)

مهم نیست که کی عضو شده باشید همین که خودتون رو معرفی کردین خودش دارای ارزش هست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرونس

نام واقعی :بنیامین نوری

از تهران

آشناییت با سایت :از طریق علاقه ی شدید من به تالکین بود که در گوگل اسمش رو زیاد سرچ میکردم و با سایت شما آشنا شدم.

----------------

دوستان من بجز فرزندان هورین افسانه های ارباب حلقه ها و سیلماریلیون و هابیت و ماجرا های تام بامبیدل رو خوندم.اگر کسی کتاب فرزندان هورین رو داره لطف کنه یرای من ایمیل کنه:

[email protected]

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

خوشامد به بنیامین عزیز.

ببین پسرم از من میشنوی برو کتاب رو بخر تا لذت خوندن و توی دست گرفتن هم چین کتابای بزرگی رو از دست ندی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

من هم به آقا بنیامین خوشامد میگم و توصیه میکنم که کتاب ها رو از خود انتشارات تهیه کنن.

به سیه تیغ:

آقا دمت گرم کارت خیلی درسته آفرین و خوش اومدی!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سیه تیغ

اوچيكتيم دادا!

واقعا احساس كردم نيازه كه خودم رو يه بار ديگه معرفي كنم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Hossein429

سلام به شما امیر عزیز خوش آمدی، بنده هم خوشحال هستم برای اینکه یکی از اعضای خانواده آردا دوباره به آغوش خانواده برگشته.

امیدوارم همیشه سرزنده و سلامت باشی :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

منم به شما امیر آقا خوشامد میگم. به جمع آردایی ها خوش اومدین.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

خوش اومدید هم اسم عزیز! گندالف-مانوه حضورت را متبرک میکند! :دی

شما احیاناً این کاربر نیستید؟

https://arda.ir/forum...p?showuser=1206

من یه وقت خیلی دنبالتون میگشتم. یادش بخیر، بحثی شده بود تو تاپیک اشتباه بزرگ تالکین که هیچ کس هم عقیده من نبود و من به شدت به شما احتیاج داشتم! و الان هرچند از اون ماجرا میگذره، ولی وقتی اسمتون رو آشنا دیدم، حس شعف خاصی بهم دست داد.

ویرایش شده در توسط گندالف سپید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
afsaneh hp

خوش اومدین افسانه خانم. براتون اوقات خوشی رو آرزو میکنم و منتظر فعالیتتون توی فروم هستم.

موفق باشین

واي ممنون عزييييييييييييييييييييييز

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

به دوستان جدیدمون، مورگوث و نازگول خوش آمد میگم.

خوش بگذره و موفق باشین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Hossein429

سلامی گرم به شما ادلسا، محمد و دیگر دوستان عزیز خوش آمدید امیدوار هستم که لحظات خوبی در آردا داشته باشید :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Ar-feiniel

سلامی گرم به شما ادلسا، محمد و دیگر دوستان عزیز خوش آمدید امیدوار هستم که لحظات خوبی در آردا داشته باشید :)

از شما بسیا سپاس گزارم امیدوارم به خوبی بتوانم اطلا عاتم را در اختیار شما وبقیه قراردهم

:)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nazgul_MK

سپاس فراوان از لطف شما

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

ضمن خوشامد به دوستان عزیز تازه وارد، ادلسا خانم، امیر آقا، محمد و بنیامین. اوقات خوشی رو برای همتون آرزو میکنیم.

همچنین تبریک ویژه به دوستمون، همشهری گرامی، بانو ایووین بابت معرفیشون...البته به قول دوستان مدت هاست خوش آمدید. :Ring:

و همچنین محمد عزیز که خیلی وقته با ماست...همگی به آردا خوشامده، موفق و پایدار باشید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

به دوستان عزیزم امیر ،محمد ،بنیامین و ادلسا تبریک میگم

این عقاید ادلسا خانم بخصوص خیلی برام جالبه که هنوز ایرانی بودن و عقایدشو فراموش نکردن

ویرایش شده در توسط R-FAARAZON

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Ar-feiniel

به دوستان عزیزم امیر ،محمد ،بنیامین و ادلسا تبریک میگم

این عقاید ادلسا خانم بخصوص خیلی برام جالبه که هنوز ایرانی بودن و عقایدشو فراموش نکردن

سلام من دلیلی برای فراموش کردن عقایدم ندارم من ایرانو خیلی دوست دارم ویه روزی میام اونجا ویرایش شده در توسط ادلسا پری ماه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

سلام من دلیلی برای فراموش کردن عقایدم ندارم من ایرانو خیلی دوست دارم ویه روزی میام اونجا

سلام. امیدوارم

ولی خیلی ها در خود ایران هم این عقایدو فراموش کردن

برام جالب بود که شما در ایرلند اینقدر به ایران و گذشتش علاقه دارید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nazgul_MK

ضمن خوشامد به دوستان عزیز تازه وارد، ادلسا خانم، امیر آقا، محمد و بنیامین. اوقات خوشی رو برای همتون آرزو میکنیم.

همچنین تبریک ویژه به دوستمون، همشهری گرامی، بانو ایووین بابت معرفیشون...البته به قول دوستان مدت هاست خوش آمدید. :Ring:

و همچنین محمد عزیز که خیلی وقته با ماست...همگی به آردا خوشامده، موفق و پایدار باشید.

خیلی لطف داری تور عزیز

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Hossein429

سلام به شما علیرضا عزیز به آردا خوش آمدی.

البته بنده هم مثل شما به شیمی و کامپیوتر علاقه شدیدی دارم.

خوشحال شدم از آشنایی با شما.

ویرایش شده در توسط Hossein429

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...