رفتن به مطلب
شروین

اعضای سایت خودشان را معرفی بکنند

Recommended Posts

*فئانور*

:| نام:عاطفه آشیانی 21ساله و دانشجوی رشته ادبیات انگلیسی هستم.با توجه به علاقه ای که به نقد و بررسی فیلم های مورد علاقه م داشته م توی گوگل "نقدی بر فیلم هری پاتر" رو سرچ کردم و این سایت خوب رو پیدا کردم.امیدوارم دوستان به بنده کمک کنند و من هم هر آنچه می دانم(هر قدر هم که ناچیز باشد) به دوستان ابلاغ خواهم کرد.

من متولد 21 مردادم :)

خوش اومدین عاطفه خانوم امیدوارم به هدفتون برسید!

نام:عارف

شهر : مشهد

عاشق ادبیات فانتزی بخصوص هنر نبرد و شخصیت ارتاس و مرگ بال

درسته من سنم 18 هست اما سنم دلیل بر این نیست که چون بزرگ شدم بگم همه این داستان ها الکی هست من نمیدونم راستن یا نه

برای همین برنامه ریزی برا زندگی خودم کردم من دارم زبانمو تقویت میکنم و یه شغل بین المللی میگیرم تا بتونم راحت همه جا برم پیش شمن ها سرخ پوست ها واکان ها پریست ها و همه دین ها تا شباهت اون هارو جمع کنم و بتونم بفهمم که ایا همچین نژاد هایی مثه الف وجود دارن و ... یا نه؟ اینو وظیفه خودم میدونم چون دلیلی بر رد این داستان ها نیست اگه کسی با من موافق بود خوشحال میشم کسی هم نبود ناراحت نمیشم هر انسانی عقاید خودش داره و همه عقیده ها محترم هستن

شما هم به جمع اردایی ها خوش اومدین اقا عارف امیدوارم در اردا خوش باشی.

نام واقعی: حسین قاضی(شاید منو با شناسه ی آرتاس اسمیت توی افسانه ها بشناسین)

تحصیلات: بعد از قرنی رفتیم هفتم(اول راهنمایی جدید، به نوعی دبیرستان که اگه روی نظام آموزشی قدیم حساب کنیم میشه دوم راهنمایی ;) )

علاقه‌مندی‌ها:

۱- ادبیات : حماسی، فانتزی معمولی هم می خونم ولی بیشتر حماسی.

2-نویسنده:جاناتان استرود، تالکین، گمل، مایکل اسکات و...

رنگ موردعلاقه:فرمز(عشق به پرسپولیس)

محل زندگی: اصفهان

خوش امد من رو هم پذیرا باش اقا حسین!ایشا الله سلامت باشی!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

خوش اومدین عاطفه خانوم امیدوارم به هدفتون برسید!

شما هم به جمع اردایی ها خوش اومدین اقا عارف امیدوارم در اردا خوش باشی.

خوش امد من رو هم پذیرا باش اقا حسین!ایشا الله سلامت باشی!

همونا دقیقا!!! منم خوش اومد می گم...امیدوارم اینجا براتون مفید باشه و خوشتون بیاد!! ... خخخ .. حالا کم کم با این نقطه های من آشنا بشین!!!خخخ

بدون اینا نمی تونم حف بزنم...دست خودم نیس..عادت کردم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

سلام

به همۀ اعضای قدیمی و جدید سایت بابت عضویت و معرفیشون و پربار کردن سایت تبریک میگم و ممنونم:دی

دست اله سار آدمین درد نکنه.

موفق باشین

ویرایش شده در توسط رضائی.استل

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

سلام سپیده خانم.به آردا خوش اومدین.ان شائ الله ما اینجا بتونیم بخشی از سوالاتتون رو جواب بدیم.نظرتون راجع به فانتزی دوستان هم کاملا درسته.

موفق باشین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
starry night

سلام سپیده خانم.به آردا خوش اومدین.ان شائ الله ما اینجا بتونیم بخشی از سوالاتتون رو جواب بدیم.نظرتون راجع به فانتزی دوستان هم کاملا درسته.

موفق باشین

ممنونم.لطف دارید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

سپیده خانم خیلی به آردا خوش اومدین. ایشالا لحظات قشنگی رو اینجا تجربه خواهید کرد. راستی وبلاگتون خیلی قشنگه. نمایه نزدید که اونجا اینو بهتون بگم. :)

به شما هم برچسب آردایی تعلق گرفت. مواظبش باشین. ;)

با آرزوی موفقیت برای شما. :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
starry night

سپیده خانم خیلی به آردا خوش اومدین. ایشالا لحظات قشنگی رو اینجا تجربه خواهید کرد. راستی وبلاگتون خیلی قشنگه. نمایه نزدید که اونجا اینو بهتون بگم. :)

به شما هم برچسب آردایی تعلق گرفت. مواظبش باشین. ;)

با آرزوی موفقیت برای شما. :|

ممنون از محبتت دوست عزیز.

خوشحالم که از وبم هم خوشت اومد.

نمیدونم این جواب دادن هام اسپم حساب میشه یانه..

ولی انقدر محبت دارید که نمیتونم جواب ندم.....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*فئانور*

سپیده خانم یه خوش امد گویی هم از من پذیرا باش!

امیدوارم در اردا بهت خوش بگذره واز بحث ها لذت ببری و دیگه اینکه موفق باشی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

سلام.من تازه اومدم به جمعتون.

سپیده هستم.20 سالمه

ساکن تهران

از بچگی تا الان عاشق فانتزی بودم و هستم.

اثر مورد علاقه ام ارباب حلقه هاست.

البته بیشتر از اون با تمام وجودم عاشق شاهنامه فردوسی و فانتزی های ایرانی ام.

و میخوام راجع به موجودات افسانه ای فانتزی های ایرانی بیشتر تحقیق کنم.

حس میکنم کسانی که فانتزی دوست دارند روح لطیفی دارند و دوست دارند دنیا زیبا باشه...پلیدی ها رو ببینند و باهاش بجنگند...

برا همین از دنیای واقعی که تسلیم پلیدی شده به فانتزی پناه میبرند.

واسه همین همتون رو دوست دارم.

به جمع ما خوش اومدین امیدوارم لحظات خوشی رو بگذرونید و همیشه موفق و سربلند باشید! :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
THOR

خوشامد به تمامی تازه واردان لحظات بسیار بسیار بسیار خوبی رو براتون ارزو مندم

امید وارم اینجا بهتون خوش بگذره :| ;) :D :) :| :x :x ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

نام واقعی: میثم میرچی

نام دیگر: رویاساز

تحصیلات: کارشناس زبان و ادبیات فرانسه

شغل: کارمند

علاقه مندی: ادبیات، سینما، موسقی، فوتبال، کارتون، کارتون و باز هم کارتون

کتاب های مورد علاقه: ارباب حلقه ها (هنوز کامل نخوانده ام)، شاهنامه، ناطوردشت، شب پیشگویی، کتاب های دن براون و ... (کار بسیار سختی است)

فیلم های مورد علاقه: سه گانه ارباب حلقه ها، سری هری پاتر، نیش، ماهی بزرگ، رستگاری در شاوشنگ (وااای خدای من این از قبلی سخت تر است)

رنگ مورد علاقه: رنگین کمان را بیشتر می پسندم تا یک رنگ

فعالیت: می نویسم. داستان کوتاه، فیلمنامه. عاشق رویاپردازی ام، تخیل ناب، برای همین خودم را رویاساز نامیده ام. رویایم این است که برای دیگران بهترین رویاها را بسازم. یکی اش این است که بتوانم داستان های شاهنامه را به تصویر بکشم. به دوستان پیشنهاد می کنم آن را بخوانند. اگر داستان های تالکین را می پسندید آن را هم دوست خواهید داشت.

تیم ورزشی: پرسپولیس، منچستر یونایتد

خوب... منم به نوبه خودم ورودتون رو به انجمن خوش آمد میگم .. امیدوارم لحظات خوب و خوش و مفیدی اینجا داشته باشین ..

در باره کتابا! : سیلماریلیون رو نخوندین؟!؟؟ ... اگه واقعا نخوندینش به شدت توصیه می کنم بخونیدش!! ... واقعا کتاب عمیق و پر معنی و زیبایی هستش ..

. درباره شاهنامه هم واقعا موافقم .. شاهنامه واقعا کتاب پر ارزشیه .. البته ... به نظرم بیشتر بخاطر زبان فارسیه که اونو ارزشمند کرده نه محتواش ... البته من مونده هنوز دربارش نظر بدم (!!) و شاید درک من ازش ناقصه.... اما .. به نظرم همش داستان حماسه ای و افسانس که .... فقط افسانس!! ..ینی محتواش آنچنان جالب نیست! .. البته .. این برداشته منه ... و طبیعیه که ایرادای بهش وارده.... خوب بگذریم!! ..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

آقا میثم به جمع ما خوش اومدین.با علاقه ای که به تخیل دارین،مطمئنا اینجا لحظات مفیدی رو خواهید گذروند.من هم با فرماندۀ نجیب(به نوبل:خوشت اومد:دی) موافقم حتما سیل رو بخونین.تخیل آدم رو سیراب و ارضا میکنه.منتظر نظرات شما راجع به آثار استاد هستیم.

موفق باشین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

سلام سپیده خانم.به آردا خوش اومدین.منتظر فعالیتهاتون توی فروم هستیم.

موفق باشین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

نام: سپيده

فارغ التحصيل ادبيات فرانسه از علوم تحقيقات

علاقه ها : موسيقي ( متال ، راك ، كلاسيك، مينيمال )— كتاب ( افسانه اي ، كلاسيك ، جنايي )— فيلم ( افسانه اي ،گانگستري، ترسناك ) —ماشين هاي آمريكايي دهه هشتاد به پايين— آواز خواندن — شب و تاريكي — آشپزي

فعاليت ها : در شُرُف مترجمي ، آواز در گروه هاي راك زير زميني ، شعر گفتن

بهترين كتاب : آثار تالكين ، دارِن شان و رولينگ

رنگ : زرشكي ، خاكستري ، بادمجاني و مشكي

سلام! .. منم به نوبه خودم بهتون خوش آمد میگم .. امیدوارم لحظات خوب و خوش تو سایت داشته باشین و از اعضای فعال و خوب سایت تبدیل یشین (!) و انجمن براتون مفید واقعا بشه ..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Vána

ورود همگی دوستانو تبریک میگم

امیدوارم لحظات خوبی در اردا داشته باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
THOR

سلام خانم سپیده به اردا خوشومدین امیدوام لحظات خیلی خیلی خوشی رو در اینجا سپری کنید :) :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

من هم به نوبه خود از زمانی که به سایت سرنزده ام ودوستان جدیدی عضو شدن به همه وتک تکشون خوش آمد می گم.

شاه الندیل

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

سلام آقا سعید

خوش اومدین.براتون آرزوی اوقات خوشی رو در فروم و کنار اعضا میکنم.

موفق باشین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

اولین پست من :)

با سلام خدمت تمامی اعضای انجمن آردا

من سعید هستم متولد 73 ساکن تبریز

از طرفداران دو آتیشه دنیای بی کران پروفسور تالکین

عاشق شخصیت هایی مثل ملکور و سائرون بزرگ و السار هستم.

از زحمات تمامی مسئولین عزیز هم تشکر و قدردانی میکنم

سلام!! . هوم!! .. خوبه .. بلخره همشهری هم تو آردا پیدا کردیم!!!

منم به نوبه خدم ورودتون به آردا تبریک می گم .. امیدوارم از اعضای فعال و همیشگی آردا باشین و اینجا لحظات خوب و خوش و مفیدی بگذرونید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*فئانور*

اقا سعید منم ورودتونو به اردا تبریک میگم.انشاالله در کنار دوستان اردایی اوقات خوشی رو بگذرونید!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
THOR

سلام اقا سعید خیلی خوشومدین لحظات خوشی براتون ارزو مندم :ar! =))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...