رفتن به مطلب
شروین

اعضای سایت خودشان را معرفی بکنند

Recommended Posts

Ar-feiniel

از همین جا به نوبه خودم به تمام دوستانی که جدید امدن تبریک میگم امیدوارم کنار همدیگه بتونیم روزای خوبی رو سپری کنیم خوش امدید=))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LORD LOSS

بنده هم ورود علی آقا رو به فرو تبریک میگم.راستش خیلی از کسایی که میان تو این تاپیک و خدوشونو معرفی میکنند بعد از مدتی بی خیال فروم و آردا میشن و دیگه سرنمیزنن.اما کسانی هم هستن که با وفا ترن.امیدوارم شما دوست عزیز جزو دسته دوم باشید!

منم یه خوش امد گویی به دوستان گلمون بگم

والار و فرهاد به جمع ما ارداییان خوش اومدین امیدوارم لحظات خوشی رو با ما بگذرونین.

فرهاد وشیرین!

و همچنین لیلی و مجنون=))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Vána

اقا فرهاد و علی خان ورودتونو به اردا تبریک میگم

البته لرد لاس مزاح میفرماید باشد که سالهای سال تو اردا فعال باشید

و تبادل اطلاعات خوب باهمدیگه داشته باشیم

اردا دنیای بینظیریه مطمئنم بهتون خوش میگذره =))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

سلام علی آقا. به جمع ما خوش اومدین. امیدوارم شما رو کنار خودمون ببینم.

موفق باشین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

سلام به همه

احسان حسینی

مهندس مکانیک هستم . اول با فیلم ارباب حلقه ها آشنا شدم (شاید دویست بار دیده باشمش) اول فکر می کردم که تالکین فقط همین یه کتاب رو داره بعد هم زمزمه های فیلم هابیت رو شنیدم رفتم سراغ کتاب ارباب حلقه ها در کتاب یاران حلقه اوائل کتاب گندالف داره در مورد اینکه چطور بیلبو زره میثریل رو بدست آورده توضیح می ده کلا فکر کنم سه یا چهار خط بیشتر نبود و از این شگفت زده شده بودم که چطور پیتر جکسون از روی همین سه یا چهار خط می خواد یه سه گانه ی دیگه بسازه که بعد متوجه شدم نه بابا نه تنها هابیت بلکه کتاب های زیادی در مورد فضای دنیای این موجودات عجیب از تالکین به نشر دراومده اینجا بود که کتاب سیلماریلیون رو گرفتم الان هم وسطاش هستم و خیلی برام جذابه.

راستش وقتی داشتم فیلم هابیت 1 رو می دیدم انتهای فیلم (که با زیرنویس عالی امیرطهماسبی هماهنگ بود) آدرس سایت شما رو دیدم و اومدم ببینم چه خبره که کلی شگفت زده شدم . فضای خیلی خوبی رو فراهم کردید برای ما که دوستدار تالکین و قصه هاشیم.

به جمع ما ارداییان خوش امدید اقا احسان

براتون ارزوی موفقیت میکنم و منتظر فعالیت های بیشتر شما هستیم =))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
I AM AWESOME

والا ما که خودمون رو معرفی میکنیم ولی بزرگان سایت که نه! مثلا آرون تو خودت همون صفحه اول به یکی خوش آمد گفتی ولی خودت رو معرفی نکردی!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Vána

سلام به همه

احسان حسینی

مهندس مکانیک هستم . اول با فیلم ارباب حلقه ها آشنا شدم (شاید دویست بار دیده باشمش) اول فکر می کردم که تالکین فقط همین یه کتاب رو داره بعد هم زمزمه های فیلم هابیت رو شنیدم رفتم سراغ کتاب ارباب حلقه ها در کتاب یاران حلقه اوائل کتاب گندالف داره در مورد اینکه چطور بیلبو زره میثریل رو بدست آورده توضیح می ده کلا فکر کنم سه یا چهار خط بیشتر نبود و از این شگفت زده شده بودم که چطور پیتر جکسون از روی همین سه یا چهار خط می خواد یه سه گانه ی دیگه بسازه که بعد متوجه شدم نه بابا نه تنها هابیت بلکه کتاب های زیادی در مورد فضای دنیای این موجودات عجیب از تالکین به نشر دراومده اینجا بود که کتاب سیلماریلیون رو گرفتم الان هم وسطاش هستم و خیلی برام جذابه.

راستش وقتی داشتم فیلم هابیت 1 رو می دیدم انتهای فیلم (که با زیرنویس عالی امیرطهماسبی هماهنگ بود) آدرس سایت شما رو دیدم و اومدم ببینم چه خبره که کلی شگفت زده شدم . فضای خیلی خوبی رو فراهم کردید برای ما که دوستدار تالکین و قصه هاشیم.

سلام اقا احسان به اردا خوش امدید

شگفت زدی حس اولیه درک ارداس وقتی من سیل ومیخوندم سرشار از شوق وهجان بودم

امیدوارم فعالیتهای زیاد رو از شما شاهید باشیم وتو اردا بهتون خوش میگذره =))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Ar-feiniel

دوستان عزیزی که جدید امدن اقا احسان بسیار بسیار خوش امدید و افتخار دادید

امیدوارم در کنار یکدیگر اوقات خوشی داشته باشیم=))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

سلام گالوم پلیر دوست عزیز

بانو آرون خیلی وقته به سایت سرنمیزنن .ولی هر از گاهی به اینجا میان. ایشان به همراه بانو رینگیتور وچند نفر دیگه از بنیانگذاران سایت آردا هستند.

ویرایش شده در توسط الندیل پادشاه انسان ها

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

سلام آقا احسان خوش اومدین

امیدوارم اینجا اوقات خوشی رو داشته باشین و منتظر فعالیتهایتون توی فروم هستیم.

موفق باشین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
میثراندیر

علیک سلام به همه ی دوستانی که لطف دارن .

من هم امیدوارم چیزهای خیلی زیادی از شما یاد بگیرم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

سلام بر گیملی عزیز هم استانی و هم ولایتی کرمانشاهی ما

خیلی خوش اومدی به آردا

امیدوارم که در آردا و در کنار اعضای اون لحظات خوبی رو سپری کنی

برای آشنایی بیشتر با جو آردا و نحوه فعالیت در فروم میتونی به بخش تازه واردین و تاپیک های اون مراجعه کنی

موفق باشی

ویرایش شده در توسط R-FAARAZON

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گیملی

درود

حتما این کارا خواهم کرد خیلی ممنون از راهنمایی تون.

بدرود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*فئانور*

نام واقعی:علی

شغل :دانشجو

علایق:ارباب حلقه ها وهابیت هاو...

سلام به همه

احسان حسینی

درود

نام:کاویان ارزنگ

رشته ی ورزشی:کشتی

رنگ های مورد علاقه:قرمز-ابی-سبز

نژاد مورد علاقه:دورف ها

کتاب های مورد علاقه:یاران حلقه-دوبرج-بازگشت پادشاه-سیلیماریون-فرزندان هورین-هابیت

شخصیت های مورد علاقه:گیملی-گندالف-لگولاس-تورین اکن شیلد-اراگورن-بانو گالادریل-الروند-تمام اعضای گروه تورین-هابیت های اصلی داستان-بئورن

بهترین کتاب-سیلیماریون

بدرود

منم ورود این دوستان عزیز رو به اردا خوش امد میگم و ارزوی لحظات خوش وپربار رو براشون میکنم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لارتن کرپسلی

سلام بر استادان گرامی اردا

ورود استادان عزیزگیملی و احسان را به اردا خوش امد میگویم و ارزوی اوقاتی شاد را برای این دوستان میکنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گاندولف سپید

درود بر علاقمندان آردا

بنده حقیر سراپا تقصیر کمترین را نام علی آزادی نهاده اند والدین.

این حقیر را سن 24 سال گذشته از سالهای شما!

به تازگی در گذار از مرجعی به جمع شما پیوستم باشد که مثمر ثمر واقع شوم.

آردا یاورتان باد

=)) :(( :(( :) :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

خیلی خوش اومدین علی آقا. =))

آقا چقدر سخت میگیرن به خودتون:((

امیدوارم اینجا موندگار بشید و بهتون خوش بگذره و البته فعالیت تالکینی هم داشته باشین. :((

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Vána

درود بر کاربر جدید گاندولف سپید (اگه بدونید چقدر گاندالف داریم :دی)

ورودتون به اردا رو خوشامد میگم

امیدوارم با دوستان اردایی بهتون خوش بگذره =))

ویرایش شده در توسط rings

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

اِ شما هم گاندولف سپید هستید؟! :) آبی هم که هست آواتارتون... =)) :((

به هرحال خوش اومدید علی آقا. باز خوبه اسمتونو گذاشتید گاندولف، نه گندالف... :((

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Ar-feiniel

اِ شما هم گاندولف سپید هستید؟! :| آبی هم که هست آواتارتون... =)) :)

به هرحال خوش اومدید علی آقا. باز خوبه اسمتونو گذاشتید گاندولف، نه گندالف... :((

گندالف رقیب پیدا کردی برادر :((

خوش امدید علی اقا امیدوارم روزای خوبیو اینجا سپری کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گاندولف سپید

سلامی گرم به گرمای خورشید تابان در تابستان سوزان!

بنده به شخصه هیچ گونه قصد و غرضی از انتخاب این نام نداشته و ندارم و نخواهم داشت و به طور کلی تکذیب میکنم!

اینجانب حقیر سراپا تقصیر کوچک تمام اعضای قبلی و بعدی این سامانه گرانمایه هم هستم.

آردا یاورتان باد

=)) :(( :(( :) :|

ویرایش شده در توسط گاندولف سپید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...