رفتن به مطلب

Recommended Posts

Legolas Greenleaf

8تا ویدئو سالم از مراسم پیدا کردم و توی سایت گذاشتم:

https://arda.ir/ho...rpet-wellington

باز شدن صفحه ممکنه یکم طول بکشه. ویدئوها رو هم تک تک نگاه کنید تا مشکلی پیش نیاد.

اگه ویدئو سالم دیگه ای پیدا کردید که فی*** نباشه(یعنی بشه آنلاین پخش بشه) لینک صفحه اش رو بدید تا ببینم میشه گذاشت توی اخبار یا نه. آپلودشون توی آپارات خیلی زمان میبره و کیفیت رو هم خیلی پایین میاره بنابراین از خیرش گذشتم و مستقیم از سایت اصلی گذاشتم(کش رفتم! :دی).

این چرا همش میگه

the video stream is currently unavailable???? :(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Halfling

ای داد از غم انتظار !! بچه ها بدجور استرس گرفتم ! انقد فکرو خیال تو سرم هست که ... ! اگر خدای ناکرده خدای ناکرده ... هیچی ولش !! فقط چشم انتظارتم بیلبو

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

این چرا همش میگه

the video stream is currently unavailable???? :(

مشکلی وجود نداره. الان تست کردم.

از IDM استفاده میکنی؟ دکمه Alt رو نگه دار و بعد دکمه play رو بزن و تا زمانی که پخش شروع نشده ولش نکن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Hunter

http://www.youtube.com/watch?v=8OiYDUEu3i8

اینو از دست ندید خیلی قشنگه 111.gif

این آهنگای Middle-earth آخر منو دیوونه میکنه.

ویرایش شده در توسط 3DMahdi

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

بچه ها مشهد یکی از سینما هاشو بازسازی کرده به نام سینما پردیس .

در این بازسازی یک سالن برای فیلم های سه بعدی هم ساخته و میخواستم ببینم اگه کسی دستی چیزی داره یک کاری بکنه فیلم هابیت و تو این سینما نمایش بدن .

درسته که به سینما سه بعدی خارج نمی رسه اما خوب باز بهتر از هیچی.!

این شماره سینماست خواهش می کنم یکی یک کاری بکنه.!

8437575-0511

ویرایش شده در توسط strayder

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

داداش هویزه با پنج سالن کاملا مجهز در حالی که سه تاش سه بعدیه لقب مجهزترین و بزرگترین سینمای ایران رو گرفت...

قبلا هم این بحث مطرح شد. انشاا... هابیت میخواد در بخش اکران ویژه جشنواره فیلم فجر امسال در ایوان شمس اکران سه بعدی بشه. باید امیدوار بشیم مسئولین سینما هویزه تصمیم به اکران بخش ویژه جشنواره فجر بگیرند...

ویرایش شده در توسط تور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid stormcrow

این سینما هویزه که می گین کجا هست ؟

درسته که دیدن نسخه سه بعدی فیلم مسلما لذت دو چندانی داره ولی می شه نسخه دوبعدی فیلم رو هم در ایران اکران عمومی کرد خصوصا با این وضعیت اسفبار اقتصادی سینما حتما سینمادارها استقبال می کنند و از اونجا که فیلم نیاز چندانی به سانسور هم نداره شاید این کار عملی بشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

سینما هویزه. خیابان دانشگاه مشهد.

دارای 5 سالن. همه مجهز به جدیدترین تکنولوژی های صدا. 3 تا سه بعدی. سالن درجه یک: عرض سالن به اندازه نصف زمین فوتبال و عرض پرده بیشتر از دو دروازه فوتبال!

ویرایش شده در توسط تور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The White Wizard

تریلر نخست فیلم هابیت به صورت 48fps

من احساس میکنم که که خیلی روونتر اجرا میشه نسبت به تریلرهایی که 24fps هست انگار که فیلمُ روغن کاری کردی ~o) :(

یه جوری احساس میکنی که به بازیگرا نزدیکتری البته اینی که گذاشتم با کیفیت 640 هستش با کیفیت 1920 هم توی همین سایت هست

http://www.48fpsmovies.com/The_Hobbit_An_Unexpected_Journey_Trailer.mp4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

این همونی نیست که یک یارویی با نرم افزار، 48 فریمش کرده؟؟ همون که مصنوعی بودنش هم تابلو بود؟!!

یا اورجیناله؟

البته مسلما یکی از مزیت های 48 فریم که تو سه بعدی مشخص میشه اینه که عمق ها بیشتر احساس میشن...

ویرایش شده در توسط تور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

به جادوگر سفید :

تریلر نخست فیلم هابیت به صورت 48fps

من احساس میکنم که که خیلی روونتر اجرا میشه نسبت به تریلرهایی که 24fps هست انگار که فیلمُ روغن کاری کردی ~o) :(

یه جوری احساس میکنی که به بازیگرا نزدیکتری البته اینی که گذاشتم با کیفیت 640 هستش با کیفیت 1920 هم توی همین سایت هست

http://www.48fpsmovies.com/The_Hobbit_An_Unexpected_Journey_Trailer.mp4

این تریلر 60 فریم در ثانیه است و جعلی هم هست ، یعنی مثل قبلی مردم ساختن !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
SHIRE

اولین اکران جهانی «هابیت: سفر غیرمنتظره» در ژاپن رقم خورد

اولین اکران فیلم «هابیت: سفر غیرمنتظره» در سطح جهان با استقبال بی‌نظیر ژاپنی‌ها در توکیو همراه شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، پس از اکران جهانی فیلم «هابیت: سفر غیرمنتظره» در نیوزلند،‌ اولین اکران این فیلم در سطح جهانی روز گذشته (شنبه) در توکیوی ژاپن با حضور پرشور سینمادوستان ژاپنی برگزار شد.

«پیتر جکسون»، کارگردان فیلم «هابیت: سفر غیرمنتظره» و «مارتین رنیمن»،«ریچارد آرمیتاژ» و «اندی سرکیس» از بازیگران این فیلم با حضور چهل دقیقه‌ای در میان هواداران ژاپنی که برخی از آنان با لباس شخصیت‌های فیلم آمده بودند به صحبت با آنها پرداختند.

به گزاش ورایتی، «مارتین رنیمن»، بازیگر این فیلم گفت که ما چند روز پیش اکران اولیه بسیار خوبی در «ولینگتون» نیوزلند داشتیم، اما آغاز اکران در ژاپن و استقبال مردم ما را شگفت‌زده کرده است.

فیلم «هابیت: سفرغیر منتظره» که از 14 دسامبر در سراسر دنیا اکران می‌شود، عنوان اثری است که با الهام از داستان‌های «ارباب حلقه‌ها» ساخته شده و در حقیقت پیش‌درآمدی بر اولین سه‌گانه موفق «پیتر جکسون» دارد.

پروژه «هابیت» که قرار است به صورت یک سه‌گانه سینمایی ارائه شود، پرخرج‌ترین پروژه سینمایی دنیا را نیز یدک می‌کشد. این فیلم با پیشرفته‌ترین تکنولوژی تصویربرداری، با سرعت 48 فریم در ثانیه فیلم‌برداری شده و به صورت سه‌بعدی ارائه خواهد شد.

داستان «هابیت؛ یک سفر غیرمنتظره» در رابطه با افسانه‌ای است که در آن 13 «آدم کوچولو» به همراه یک جادوگر و موجودی کوچک به نام هابیت روانه سفری پرمخاطره می‌شوند. آدم کوچولوها به دنبال بازپس گرفتن سرزمین‌شان از اژدهایی به نام «اسماگ» هستند.

قسمت‌های بعدی این فیلم نیز با عناوین «هابیت، نابودی اسماگ» و «هابیت، به آنجا رفتم و بازگشتم» به ترتیب در سال‌های 2013 و 2014 اکران خواهند شد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

از موسیقی متن اول هابیت یعنی

My Dear Frodo

میشه فهمید که اول فیلم داستان گذشته رو (همون اسماگ اینا ) رو روایت میکنه و بعد میره سراغ فیلم ، مثل ارباب حلقه ها

____

نسخه پرده ای این فیلم هابیت نیومد؟ :(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضا

ای کاش حداقل یه جنگ خفن تو قسمت اول داشت.ولی با این حال از دیدن فیلم های دیگه خیلی بهتره....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

به گزاش ورایتی، «مارتین رنیمن»، بازیگر این فیلم گفت که ما چند روز پیش اکران اولیه بسیار خوبی در «ولینگتون» نیوزلند داشتیم، اما آغاز اکران در ژاپن و استقبال مردم ما را شگفت‌زده کرده است.

~o) بیان اینجا اکران کنن...خودم یه تنه همچین استقبال می کنم کفشون ببره :( نمیان که ~o)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

هر سوالی از پیتر جکسون و مارتین فریمن (بیلبو) دارید تا 4 دسامبر فرصت دارید تا اینجا بگید ، در 10 دسامبر جواب سوالاتون داده میشه همونجا ، اگر سوال خوبی باشه البته

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Halfling

اقا یه پیشنهاد ! هرکس هر احساسی قبل از دیدن فیلم داره تو اینجا بنویسه و بعد از دیدنشم احساسشو بگه !

من خودم احساس دلشوره همراه با امید دارم !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضا

من حسابی میترسم زیادی از جلوه های ویژه ی کامپیوتری استفاده کرده باشند وگر نه که داستانش خیلی خوبه.کی میتونه تا اردیبهشت سال دیگه صبر کنه تا بلوری بیاد رو اینترنت.....هی...

ویرایش شده در توسط gholam

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

البته در مورد احساسات و نظرات دوستان بعد از دیدن فیلم تاپیکی جداگانه زده خواهد شد (پس از آنکه مطمئن بشیم اغلب فیلم را دیده اند.)

ولی شخصا من خودم الان قبل از دیدن فیلم سعی میکنم اصلا بهش فکر نکنم. دوست دارم همونطور که ارباب حلقه ها روح منو با خودش همراه کرد(منظور بدون هیچ گونه ذهنیت و اطلاع قبلی که چی قراره تو فیلم اتفاق بیفته...)، هابیت هم همین تاثیر رو رو من بذاره. بنابراین یک سالی میشه که لای کتابشو باز نکردم. و سعی میکنم نه به سه بعذیش فکر کنم نه 48 فریم و نه حدسی در مورد صحنه ها. فقط تا جایی که بتونم تریلرش رو نگاه میکنم تا تشنه تر بشم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

نظر بازیگران فیلم هابیت درباره "میکائیل پرس برندت" بازیگر نقش بئورن:

مارتین فریمن (بیلبو بگینز): «اون عالیه! ای کاش صحنه های بیشتری رو باهاش می بودم. اون بین ما بازیگرها شخصیت محبوبی بود. اون خیلی خنده داره! اگه میشد صحنه های بیشتری رو درمقابلش بازی میکردم، خیلی خوش میگذشت. ما مدت زیادی باهاش بودیم. اون خیلی به نیوزیلند می ره و برمیگرده!!»

ایان مک کلن (گندالف): «خدا خیرش بده! میک فوق العاده بود. من از بودن در کنارش لذت می بردم. قلب اون مثل قلب من توی تئاتره؛ ما خیلی در این مورد صحبت کردیم. من امیدوارم دوباره بتونم ببینمش. من اونو به عنوان یه بازیگری که به غیر از زبان مادری خودش نقش ایفا میکنه، تحسین میکنم. این کار آسونی نیست! اما میک خیلی خوب انگلیسی حرف می زنه. این همه رفت و آمد کار سختیه!»

اندی سرکیس (گولوم): «اون حیرت انگیزه! در صحنه هایی که من کارگردانی میکردم، اون خیلی جسور بود! اون واقعاً بازیگر شجاعیه. اون به حق توی نقشش غرق میشد. از لحاظ فنی هم خیلی جالب بود که می تونست هم (به جای خودش) يه آدم باشه و هم (در نقشش) يه خرس!»

post-1769-0-25317500-1354779983_thumb.jp

منبع: http://www.theonering.com

پـ.نـ: این متن رو خودم ترجمه کردم و سعی کردم حدالامکان به صورت زبان محاوره ای و نثر ساده ترجمه کنم. برای همین اگه یه خرده در متن دستکاری شده، امیدوارم ببخشید. (اون پرانتزها هم اضافه خودم اند.)

و بايد با كمال افتخار اعلام كنم: این اولین ترجمه من از یه متن انگلیسیه که بیشتر از 5 بار از دیگران (البته اگه گوگل ترنسليت رو "ديگران" به حساب نياريد! :دی) کمک نگرفتم! :(

ویرایش شده در توسط گندالف سپید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

درست شد تورامبار جان؛ درست کردم...

و یه تیزر دیگه (چهارمین) که اون آقا جریه ساخته:

post-1769-0-61717700-1354643701_thumb.jp

(آخرش نفهمیدید قضیه چی بوده؟ اثر هنریه؟ تیزره؟ عکس از کتابچه همراه فیلمه؟)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
هیرلوین

خب بالاخره کار ترجمه زیرنویس قسمت 9 پشت صحنه تموم شد

اگه کمو کاستی داره به بزرگی خودتون ببخشید

9.srt

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
tisak

یا خدا! این 6 تا کلیپ چطوری از هابیت لو رفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فکر کنم خبر داشته باشید...صحنه های حساسی تو این کلیپ ها هست.

ویرایش شده در توسط tisak

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

یا خدا! این 6 تا کلیپ چطوری از هابیت لو رفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فکر کنم خبر داشته باشید...صحنه های حساسی تو این کلیپ ها هست.

نه خبر ندارم . چي شده ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...