رفتن به مطلب

Recommended Posts

tisak

هیچی 6 تا کلیپ از هابیت با کیفیت HD و هر کدوم هم 1 دقیقه لو رفته و تو یوتیوب منتشر شده. البته توسط وارنر حذف شد.

ولی به راحتی از سایت های دیگه قابل دانلوده. من دانلودشون کردم. سکانس ها به شدت حساس بود. و البته باید گولوم به طرز عجیبی واقعی تر از ارباب حلقه ها بود...

ویرایش شده در توسط tisak

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
هیرلوین

اگه لینک داری بزا ما هم دان کنیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

هیچی 6 تا کلیپ از هابیت با کیفیت HD و هر کدوم هم 1 دقیقه لو رفته و تو یوتیوب منتشر شده. البته توسط وارنر حذف شد.

ولی به راحتی از سایت های دیگه قابل دانلوده. من دانلودشون کردم. سکانس ها به شدت حساس بود. و البته باید گولوم به طرز عجیبی واقعی تر از ارباب حلقه ها بود...

به نظرت چه جوري لو رفته ؟ خيلي عجيبه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

من تا اومدم دانلودشون کنم حذف شدن. اگه داری بده ببینیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

روز روشن داريد كپي رايت رو زير پا ميذاريد!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

دوستان 6 دقیقه از فیلم در 6 کلیپ.

این لینک فیلم هاست.

فی***ه !!!!

http://movies.broadw...fm?colid=434244

واااااااای خیلی عالیه منکه کلی کیف کردم تو این 6 دقیقه.!!

اما کسانی که میخوان داستان واسشون لو نره تماشا نکنن.!

100 بار دیدمشون :(

ویرایش شده در توسط strayder

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
m/saruman

لطفا یه لینک مستقیم بذارید تا بتونیم دانلودش کنیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

راستش من به کار کامپیوتر و اپلود وارد نیستم.! لینک در پست قبل گذاشتم تا اگه کسی بلده اپلود کنه و لینک دانلودشو بزاره چون خودم هم دوست دارم دانلود کنم.!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

خب بالاخره کار ترجمه زیرنویس قسمت 9 پشت صحنه تموم شد

اگه کمو کاستی داره به بزرگی خودتون ببخشید

روی تشکر کلیک کردم ولی جا داشت واقعا یک تشکر ویژه از شما بکنم ، واقعا ازتون ممنونم و خسته نباشید :(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

من دانلود كردم. خيلی قشنگ بودن. گندالف و راداگاست خيلی خوش تيپ افتاده بودن! :(

فقط يه ايراد داشت و اون هم اين بود كه ويدئوی سوم رو هركار كردم، دانلود نشد.~o) چرا؟

راستی، وقتی هابيت اكران شه و بياد توی نت، برای ما فارسی زبان ها چندان خوشحال كننده نيست؛ چون به زبان اصليه! تا اومدنش به بازار ايران و دوبله شدنش هم خيلی وقت می بره!

برای همين اگه ميشه يه چندتا از بچه های آردا با همكاری هم بعد از اكران فيلم اونو پارت پارت كنن و برای هر پارت زيرنويس آماده كنن تا بقيه بتونن بدون مشكل حجم دانلود يا زبان اصلی، فيلمو ببينن و لذت ببرن. (چون اگه پارت پارت بشه؛ قطعاً دانلود آسون تر ميشه.) ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

برای زیرنویس فیلم یه برنامه هایی دارم. نمیخوام مثل ارباب حلقه ها بشه که هیچ زیرنویس درست و حسابی ازش وجود نداشته باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

آره. اگه دوستان همکاری کنن کار زیرنویس هم به نحو احسنت انجام خواهد شد.

اگه قرار باشه شما همه موقع درست کردن زیر نویس سرتون شلوغ بشه که باید قید زیرنویس رو بزنید!

یک بارهم که شده دست به دست هم بدید و زیرنویس اختصاصی سایت آردا رو در نت پخش کنین تا اینقدر ملت با زیرنویس های متفرقه به انحراف کشیده نشن!

ویرایش شده در توسط تور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

دوستان عزیز بفرمایید:6 کلیپ HD لو رفته از هابیت!! ولی باید بگم این اتفاق فاجعست! مثل یک تریلر 10 دقیقه ای میمونه!!!!!! هرچی صحنه حساسه!

هر کلیپ تقریبا 1 دقیقه است.

ولی جدا از این مسائل. صحنه ها مرا به حیرت واداشت!

ضمن تشکر از شما...

ولی خدا لعنتشون کنه! من شخصا ثانیه اول هر فیلم رو که دیدم close کردم. فقط تیکه وارگ هاشو دستم نتونست کلیک کنه!

من فکر کرم تبلیغ تلویزیونی جدید بود....اینا چه جوری درز پیدا کرده؟؟!

سخت ترین شرایط عمرم بود. لحظه close کردن...

لامصب اینترنت ما همین امشب باید سرعتش 600 پر کنه؟!! :دی

ویرایش شده در توسط تور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

تجمع طرفداران در فرش قرمز توکیو..ژاپن:

http://axgig.com/ima...64718885601.jpg

این مال نیوزلنده نه توکیو

ضمن تشکر از شما...

ولی خدا لعنتشون کنه! من شخصا ثانیه اول هر فیلم رو که دیدم close کردم. فقط تیکه وارگ هاشو دستم نتونست کلیک کنه!

من فکر کرم تبلیغ تلویزیونی جدید بود....اینا چه جوری درز پیدا کرده؟؟!

سخت ترین شرایط عمرم بود. لحظه close کردن...

به نظرم از طرف کسی که قرار بوده تبلیغ ها رو درست بکنه درز پیدا کرده.

چهارمی رو به صورت کوتاه و با کیفیت پایین در قالب یه تبلیغ منتشر نشده توی سایت گذاشته بودم.

قسمتهای کوتاهی از پنجمی و ششمی توی پایانهای متفاوت تریلر دوم بود.

صحنه پریدن وارگها و تیر اندازی کیلی رو قبلا تو تریلر دیده بودیم. همینطور ورود فیلی و کیلی و باز کردن در روی دورفها.

تنها چیزی که تا حالا اصلا ندیده بودیم صحنه غار گابلینها بود. این صحنه دقیقا همون صحنه ایه که توی ویدئو پشت صحنه شماره 9 هم به صورت پیش نمایش کامپیوتری دیدیم.

راستی برادران وارنر این صحنه ها رو امروز به صورت رسمی منتشر کرد.

البته یه احتمال دیگه هست. شاید این صحنه ها جزو اون 10 دقیقه ای باشه که برای داوران اسکار جلوه های ویژه فرستاده میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

البته یه احتمال دیگه هست. شاید این صحنه ها جزو اون 10 دقیقه ای باشه که برای داوران اسکار جلوه های ویژه فرستاده میشه.

فقط یک دقیقه از هر صحنه یا سر جمع ده دقیقه؟ قانون دقیقش چیه؟!

ویرایش شده در توسط تور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

کلا 10 دقیقه از فیلم رو باید بدن. البته این صحنه ها همه اش جلوه ویژه نیست. مثلا قسمت قرارداد بیلبو جلوه ویژه خاصی نداره. صرفا به عنوان یه احتمال بیان کردم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mou

یک اینفوگرافیک که فیلم ارباب حلقه وهابیت رو از نظر ارزش مقایسه کرده:

post-1336-0-58009700-1354735605_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

این یارو اومده کیلویی حساب کرده! کم مونده بود بگه وزن کتاب هابیت انقدره و هر گرمش انقدر میلیون دلار میارزه!

الان مثلا اون توصیفات 8 صفحه ای مناظر در ارباب حلقه ها رو هم حساب کرده؟ تمام اون توصیفات توی یک فریم قراره جا بگیره. جالبه که فصلهای حذف شده رو هم حساب کرده(تام بامبادیل، پاک سازی شایر و ...). ضمیمه های بازگشت شاه رو هم حساب کرده! اونها توی فیلم نیومدن اما توی فیلم هابیت میان! اما نه اونها و نه قسمتهای مربوط به شورای سپید رو توی هابیت حساب نکرده. این مقایسه بی طرفانه نیست.

به نظرم بهترین نقد در این مورد نقد ک.وین فونستاد نویسنده کتاب اطلس سرزمین میانه بود که فکر کنم توی همین تاپیک گذاشته بودن.

اومده بود و تک تک وقایع مهم رو که ارزش فیلم شدن رو داشته بود حساب کرده بود و به این نتیجه رسیده بود که هابیت میتونه سه قسمتی بشه. منم فکر کنم توی نمایه آرون یه بار این بحث رو کردم. اگه کسی پیداش کرد نقل قول بکنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
tisak

دوستان خواستم بگم جیمز براردینلی که به نظرم منصف ترین منتقده.

به زودی نقدش در اینجا منتشر می شود: http://www.reelviews.net/movies.php با توجه به اینکه براردینلی از طرفداران ارباب حلقه هاست.

و این سه گانه رو بیستمین فیلم برتر تاریخ قرار داده.

نقدش درمورد هابیت میتونه بسیار جالب باشه.

منتقده با وژدانیه!..از اونا نیست که 48 فریم رو بهانه کنه بزنه رو سر فیلم!

ویرایش شده در توسط tisak

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

دوستان خواستم بگم جیمز براردینلی که به نظرم منصف ترین منتقده.

به زودی نقدش در اینجا منتشر می شود: http://www.reelviews.net/movies.php با توجه به اینکه براردینلی از طرفداران ارباب حلقه هاست.

و این سه گانه رو بیستمین فیلم برتر تاریخ قرار داده.

نقدش درمورد هابیت میتونه بسیار جالب باشه.

بیستمین فیلم!! ~o)

واقعا خیلی منصفه...!!! عمود منصفه ! :(

در رده بندی جهانی فیلم نهمه و به اعتراف اغلب بزرگان سینما جزو فیلم های شاخص سینماست. یعنی رتبه یک تا 3.

ببینم! اون 19 فیلم قبلی مطمئنی سزاوار بودن که بالای ارباب حلقه ها قرار بگیرن؟؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
tisak

رده بندی جهانی منظورت IMDB هست؟ اون که هنری نیست.

لیست های منتقدین شاخص به ندرت فیلمی توشون دیده میشه که از 2000 به بعد ساخته شده باشند.

شاید من اطلاع ندارم ولی بزرگان سینما چند تا شون رو نام ببر. و لینک صحبتشون رو هم قرار بده.

من خودم به سبب علاقم ارباب حلقه ها رو بهترین میدونم. ولی اون 19 فیلم هم کلاسیک هستند. و آغاز تحول در سینما. فیلم هایی مثل ادیسه فضایی ، پدرخوانده و کار های هیچکاک

http://www.reelviews...top100/toc.html

تنها فیلمی که از 10 سال اخیر رو که بین بیستای اول قرار داده ارباب حلقه هاست. و نقدش بر ارباب حلقه ها هم خیلی پرشوره.

مثلا شما لیست راجر ایبرت رو نگاه کن کل فیلما پوسیده هستند. ولی لیست این منتقد نشون میده که فکر بازی داره.

برای هابیت امید زیادی بهش دارم. وهمیشه منصفانه ترین نقد ها رو ازش خوندم.

ولی اینم بگم که ارباب حلقه ها ممکنه در نظر من بهترین باشه ولی هیچ جا ندیدم که بین 1 تا 3 حسابش کنند. اگر شما دیدی به منم بگو.

ویرایش شده در توسط tisak

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

رده بندی جهانی منظورت IMDB هست؟ اون که هنری نیست.

بیشتر بحث محبوبیت جهانیه تو IMDb.

درمورد ارباب حلقه ها هم کافیه سری به metacritic بزنی. اسم هاشون زیاده. ایبرت داده 88 به بازگشت شاه. در حالیکه این فیلم 94 گرفته از صد! یعنی 9.4(به سبک IMDb)

یعنی فیلم هایی که بالای 90 میگیرن در متاکریتیک شاهکار هستن. و با هم قابل مقایسه.

درضمن فراموش نکن که هر منتقدی یک سبکی داره برای نقد و به یک جوانب خاصی از فیلم (که تخصصشه) توجه و نقد میکنه.

1 تا 3 هست. من دیدم در بعضی سایت های نقد فیلم و برخی نشریات خارجی...یک زمانی خیلی پیگیری اینجور مسائل بودم. حالا اون چیزی که معروف شده شامل اون چیزایی که من گفتم نیست...

ویرایش شده در توسط تور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...