رفتن به مطلب

Recommended Posts

strayder

به استاد بزرگ ( پیتر جکسون ) اعتماد کن دوست عزیز.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
tisak

حالا جدای از این همه تکنیک های جدید به کار برده شده تو فیلم من به شدت نگران استودیویی شدن فیلم هستم.منظورم اینه که دیگه خیلی از صحنه های فیلم رو بردن تو استودیو.خیلی بیش از حد هم به جلوه های ویژه ی کامپیوتری وابسته شده.امیدوارم من اشتباه کنم و موقع نمایش فیلم شگفت زده بشیم.ولی اینطور که از تریلر ها معلومه شدیدا فانتزی شده.بهتر بود از طبیعت زیبای نیوزلند بیشتر استفاده میشد.

میزان استفاده از جلوه های ویژه هیچ ربطی به میزان خوب بودن فیلم نداره. فوقش دیگه آواتاره! که هم پرفروش ترین فیلم شد و هم تونست بعد هنری داشته باشه.

متاریتیک: 83/100

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
SHIRE

راداگاست در پشت صحنه فیلم

post-1805-0-45560100-1351631512_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

در مورد کوچک نشان دادن بیلبو در کنار گندالف بطوری که واقعی بنطر برسه از یک کلک دیگه هم استفاده کردن که اگر نبود هیچ کاری نمیشد کرد چون پاها و دست ها کوچیک در می اومد ، اونم اینه که دست و پای مصنوعی میسازن براشون تا وقتی تصویر رو کوچک کردن با کله اونا همخونی داشته باشه، مثلا دستاشونو کلفت میکنن ، اینم از اون خطای دید هاست که آدم با دقت متوجه میشه ، مثلا همین بیلبو رو همینجوری ببینید فکر میکنید واقعا قد کوتاست که اگر اون دست و پا های مصنوعی رو دربیاره نظرتون عوض میشه :ymapplause:

و یک نکته مهم : بنظرم راداگاست رو بخاطر این ، اینشکلی تقریبا ناجور درست کردن که جای گندالف رو نگیره و از ستاره بودن گندالف کم نکنه ، این از کلک های هالیووده :)

ویرایش شده در توسط Peejack

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
هیرلوین

میزان استفاده از جلوه های ویژه هیچ ربطی به میزان خوب بودن فیلم نداره. فوقش دیگه آواتاره! که هم پرفروش ترین فیلم شد و هم تونست بعد هنری داشته باشه.

متاریتیک: 83/100

آره همین جوره که میگی،تازه هرچقدر هم بیشتر باشه نشون میده فانتزی تره!.

ویرایش شده در توسط 3DMahdi
حذف مطالب اضافی و غیر مرتبط

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

يه عكس جديد هم از پشت صحنه:

post-1769-0-05523200-1351687258_thumb.jp

ویرایش شده در توسط 3DMahdi
حذف مطالب اضافی و غیر مرتبط

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

این چندتا پست آخر به دلایل زیر حذف، ویرایش و یا انتقال داده شد!

1. اتفاقات سایتهای دیگه ربطی به آردا نداره. بابت پستی که تو یه سایت دیگه نوشته شده باید همونجا تشکر بشه نه در آردا
  2. اگه پستی مشکل داره باید گزارش بشه نه اینکه پستی زده بشه که "این چه ربطی داشت؟"
  3. تاپیک مناسبتها جای دیگه ایه و مناسبتها باید فقط همونجا اعلام بشه
  4. پست مراسم اسکار 2004 تو تاپیک مناسبش باید زده بشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

سایت معتبر boxofficemojo که یکی از سایت های پیشگام در عرصه پیش بینی و اطلاعات فروش فیلم های جهان و بخصوص هالیوود است ، مقاله ای مبنی بر پیشبنی فروش فیلم هایی که در فصل تعطیلات 2012 اکران می شوند ، منتشر کرد .

پیش بینی این سایت از این قرار است که قسمت اول فیلم هابیت با فروش کل 330 میلیون دلاری خود در آمریکای شمالی ، پرفروش تر از رقیبان اصلی اش در این فصل{آخرین قسمت مجموعه گرگ و میش با فروش تخمینی 320 میلیون دلار و رگبار (skyfall) با فروش تخمینی 185 میلیون دلار } خواهد بود .

لینک منبع :

http://boxofficemojo...?id=3556&p=.htm

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

از تراک های آلبوم هابیت میشه فهمید که فیلم تا کجا تموم میشه؟ !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

خبر این موسیقی متن رو به همراه خبر تبلیغ تلویزیونی جدید روی سایت گذاشتم

به پیجک:

بله میشه فهمید. کسانی که کتاب رو خوندن اینو ببینن:

ترک Out of the Frying-Pan مربوط به فرار از دست وارگها و آتش گرفتن درختها است. احتمالا A Good Omen هم مربوط به اومدن عقابها برای نجات دادنشون میشه. اثری از خونه بئورن و یا میرک وود نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضا

دوستان یکسری پوستر توپ از هابیت منتشر شده.چون بلد نیستم اینجا اپلود کنم لینکشو میزارم خودتون ببینین.

latino-review.com/2012/11/02/scroll-bevy-hobbit-character-posters/

ویرایش شده در توسط gholam

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
حلقه یگانه

این سوالات رو جدی پرسیدی یا فقط قصد داشتی با طرح این سوالات، احساسات درونی خودت رو نسبت به علاقه ای که به فیلم هابیت و دوبله اش داری بروز بدی؟!!!

دوست عزیزم، فیلمی که هنوز بیش از یک ماه به اکرانش مونده، چطور باید الان معلوم بشه که کی ترجمه اش میکنه؟ چه کسانی دوبله اش می کنند؟ دوبله اش کی تموم میشه؟

چطور باید الان معلوم بشه که آیا فیلمش س.ا.ن.س.و.ر هم داره یا نه؟ از شبکه چند پخش میشه؟ کدوم روز؟ کدوم ماه؟ ... !!!

تنها چیزی که الان مشخص هست و میشه راجع به اون با قاطعیت نظر داد، تاریخ اکران فیلم هست!

خوب مسلماً فیلم توسط صدا و سیما خریداری میشه و بعد از دوبله پخش میشه! به احتمال قریب به یقین ، فیلم هابیت برخلاف ارباب حلقه ها، دو تا دوبله خواهد داشت! در واقع علاوه بر صدا و سیما، یکی از مؤسسات خصوصی هم، امتیاز دوبله و پخش این فیلم رو میخره! البته من همیشه یکی از مخالفان دو دوبله ای بودن یک فیلم بودم و هستم و خواهم بود!

ببینید، وقتی امتیاز فیلمی خریداری میشه، صدا و سیما یا مؤسسه ای که قراره فیلم رو دوبله کنه، کار دوبله ی این فیلم رو واگذار میکنه به یک مدیر دوبلاژ! ابتدا کارهای سانسور انجام میشه، بعد فیلم رو میدن به یک مترجم! بعد از ترجمه، یا در حین ترجمه، مدیر دوبلاژ یک نسخه از فیلم رو، دو سه بار به طور کامل میبینه و بر طبق شخصیت ها و صدای اونها ، دوبلورهای مورد نیاز و مدنظر رو فرا میخونه! بعد از اینکه تمام فیلم دوبله شد، فیلم تحویل صدابردار داده میشه، و صدابردار ظرف حدود سه روز الی یک هفته، کارهای سینک رو انجام میده و فیلم برای تایید نهایی و مجوز فرستاده میشه به وزارت ارشاد! پس از تأیید نهایی، فیلم آماده ی انتشار و پخش میشه!

کل فرایند این پروسه، از ابتدای زمانی که امتیاز دوبله و پخش فیلم خریداری میشه تا زمانی که فیلم برای پخش مجوز نهایی رو می گیره، حدود یک الی دو ماه طول میکشه!

البته برای فیلمی مثل هابیت که هم مترجم ، هم مدیر دوبلاژ وهم صدا بردار سعی می کنند دقت بیشتری در کار داشته باشند، ممکنه این پروسه، زمان بیشتری رو طی کنه!

آخه مردم از این همه انتظار... تابخواد پخش بشه معلوم نیست کی زندست کی مرده مطمنا من مردم آخر من فیلم هابیت رو نمی بینم اگه منو دیگه تو آردا ندیدید بدونید که ....... من مردم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*  لرد الروند  *

آخه مردم از این همه انتظار... تابخواد پخش بشه معلوم نیست کی زندست کی مرده مطمنا من مردم آخر من فیلم هابیت رو نمی بینم اگه منو دیگه تو آردا ندیدید بدونید که ....... من مردم

إن شاء الله که عمر با عزتی داشته باشی! درسته که انتشار نسخه ی دوبله زمان میبره، اما به هر حال باید توجه داشت که نسخه ی زبان اصلی فیلم هابیت بلافاصله بعد از اکران به صورت پرده ای منتشر خواهد شد و به مرور زمان نسخه های 720 و 1080 و full hd هم منتشر میشه! نسخه ی full hd فیلم هابیت احتمالاً اوایل فروردین منتشر میشه!

خوب، شما می تونید تا قبل از اینکه فیلم دوبله بشه، با این نسخه ها سرگرم بشید تا زمان پخش نسخه ی دوبله فرا برسه!

اینقدر سخت نگیر رفیق

ویرایش شده در توسط * لرد الروند *

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
حلقه یگانه

به لرد الروند:امیدوارم همین جور که شما میگی باشه !!!

ویرایش شده در توسط تضاد
سهو نگارشی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

دوستان یکسری پوستر توپ از هابیت منتشر شده.چون بلد نیستم اینجا اپلود کنم لینکشو میزارم خودتون ببینین.

latino-review.com/2012/11/02/scroll-bevy-hobbit-character-posters/

اینا همون پوستر هایی که تو نمایشگاه کامیک کان بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضا

اینا همون پوستر هایی که تو نمایشگاه کامیک کان بود.

فکر نکنم اینا تازه امروز منتشر شده .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

فکر نکنم اینا تازه امروز منتشر شده .

چرا توی کامیک کان بودن و عده ای با موبایل ازش عکس گرفته بودن اما توی اینترنت و با کیفیت خوب منتشر نشده بود.

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baggins

هابیت اینجاست برای حمایت از دوست های دورف ـش:دی عکس یکی از دورف ها هم جا مونده. http://d1oi7t5trwfj5d.cloudfront.net/d6/7b8f0024f711e2938622000a1d0930/file/The-Hobbit-An-Unexpected-Journey-Character-Poster-Gloin.jpg

پیشنهاد: توی سایت یه بخش ویژه برای هابیت داشته باشیم؟ {الان همین بخش معرفی دورف ها تا اکران فیلم میره صفحه های پیشین، .. خیلی ها به هوای اطلاعاتی در مورد فیلم میان سایت و وقت وحوصله برگشتن به صفحه های قبل رو ندارن}

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

این موسیقی متن هابیت با نام

THE HOBBIT MUSIC SCORE BY HOWARD SHORE

به صورت سمفونیک برگذار شد یا نه؟

منظورم اینه عمومی بوده؟ تصویریش هم هست؟

ویرایش شده در توسط تور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

يه عكس جديد از بيلبو:

post-1769-0-40468200-1352029756_thumb.jp

با تشكر از baggins عزيز.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baggins

واوووو چقدر متفاوت!!

تو این همه ترک چرا اینو منتشر کردن؟! ای کاش یکی از ترک های هابیتیون رو میذاشتن. واقعا نمیتونم تصور کنم موزیک چی رو داره به تصویر میکشه:ymapplause:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...