رفتن به مطلب

Recommended Posts

Legolas Greenleaf

هممم...بالاخره ویدئوی هفتمم اومد :) خیلی باحال بود :دی لگولاسم توش بود کلی خوب بود :D

بعدش اینکه مث که ویدئوی بعدی آخرین ویدئوی هابیته...حیف :)

آخرش عااااالی بود یعنی :دی

ویرایش شده در توسط Legolas Greenleaf

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Hunter

بعد ار ویدئوی شماره 6 که توش مناظر فوق العاده ای داشت و واقعا لذت بردم ازش ،این آخریه هم خیلی قشنگ بود

جدا انجام همچین پروژه ای اعصاب پولادین میخواد ،چقدر هزینه و عوامل و اتاق های تو در توی استدیو! من خودم فکرش رو هم نمیتونم بکنم.

حقیقتا پروژه ی عظیمیه...

59725797731756355775_thumb.jpg

اینم که دیگه آخرش بود :)

اگه ویگو مورتنسن هم بتونه بیاد تو ویدئوی آخر شرکت کنه خیلی عالی میشه!

یه نکته ای هم که این هفتا ویدئو داشت هیکل پیتر جکسون بود! عین منحنی سینوسی شیکمش هم میره تو میاد بیرون :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

آخه Hunter جان ویگو مورتنسن تو هابیت چی کار داره؟

بعدم یه سوالی.اینکه پیتر گفت ویدئوی بعدی آخریشه یعنی واسه هابیت 1 منظورش بود فقط؟

یا کلا" دیگه واسه هابیت 2 هم ویدئو نمیده بیرون؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

بعدم یه سوالی.اینکه پیتر گفت ویدئوی بعدی آخریشه یعنی واسه هابیت 1 منظورش بود فقط؟

یا کلا" دیگه واسه هابیت 2 هم ویدئو نمیده بیرون؟

نگفت بعدی آخرین ویدئوئه. گفتش آخرین ویدئو در زمان فیلمبرداریه. احتمالا فیلمهای دیگه ای هم گرفتن که بعدا میخوان نشون بدن. اون جاهایی که نشون نداد و برای فیلم 2 گذاشته بود رو حتما نشون میدن.

یا شاید ویدئو های مربوط به فیلم 2 یه سبک متفاوت داشته باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Hunter

آخه Hunter جان ویگو مورتنسن تو هابیت چی کار داره؟

نه به عنوان بازیگر که نگفتم ،مثل جان دیویس که اومد به عوامل سر بزنه ویگو مورتنسن هم بیاد خوب میشه...

تا اونجایی که من خبر دارم شان بین دستگیر شده وگرنه سرداران گاندور باهم میومدن :دی

یه وسواس عجیبی هم رو فیلم دوم وجود داره که تو این ویدئوها هیچ گوشه ای فیلم دوم رو لو ندن ،همش شطرنجی شده بود.

370 روز فیلمبرداری که تموم بشه تازه کار یسری افراد دیگه شروع میشه ،احتمالا ویدئوهای اونها هم منتشر بشه :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Farshid2d

اما فیلم برداری بعضی از صحنه های فیلم دوم احتمالا انجام شده چون به صرفه نیست چند بار از یک لوکیشن استفاده کنی

پس مکان های که توی هر دوتا فیلم مشترک هستش باید فیلم برداریشون انجام شده باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
هیرلوین

کسایی زبانشون خوبه اگه امکانش هست ویدئوی جدیدو زیرنویس کنن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*  لرد الروند  *

*** کدوم یک از شما در برنامه ی چند ماه آینده تون در اواسط آذرماه، دیدن فیلم هابیت در سینماهای IMAX-3D رو گنجانده اید؟ ***

این مورد از ماه ها پیش، در لیست برنامه های قطعیِ بنده قرار داره ، اما متأسفانه به احتمال زیاد به دلیل تداخل اکران این فیلم با دوران مصاحبه ی علمی قضات در قوه ی قضائیه، برنامه ی سفرم لغو خواهد شد.

دوستانی که با سالن های IMAX آشنایی دارند، می دونند کیفیتی که یک فیلم در IMAX داره، فراتر از حد تصور هست! رزولوشن 5K ( يعني رزولوشني بيش از 6 برابر 1080P كنوني) تصاویری خارق العاده رو به چشمان مخاطبان عرضه می کنه!

دیدن فیلم هابیت در این سالن ها، جذابیت این فیلم رو چندین برابر خواهد کرد!

چند تا عکس از IMAX :

post-1821-0-58315600-1339366153_thumb.jp post-1821-0-28786500-1339366200_thumb.jp post-1821-0-61891300-1339366229_thumb.jp

post-1821-0-07763100-1339366268_thumb.jp post-1821-0-31024400-1339366310_thumb.jp post-1821-0-24764100-1339366328_thumb.jp

post-1821-0-72170100-1339366361_thumb.jp

ویرایش شده در توسط * لرد الروند *

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid stormcrow

آقا دست ما رو هم بگیر

این سالن کجا هست؟ دبی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*  لرد الروند  *

آقا دست ما رو هم بگیر

این سالن کجا هست؟ دبی؟

دبی هم جزء شهر هایی هست که IMAX داره.

در حال حاضر بیش از چهارصد سالنِ پیشرفته ی IMAX در جهان وجود داره که تعداد 30 سالن به صدای Imm که شامل ۲۳.۱ کانال صوتی هست، مجهز هستند!

کانادا و آمریکا ، بیشترین سالن های IMAX رو در جهان به خودشون اختصاص دادن.

IMAX مخفف "Image Maximum" و در اصطلاح به تصویری گفته میشه که بالاترین کیفیت ممکن رو داشته باشه. اين واژه به عنوان نوعي تكنيك در توليد فيلم هاي نمايشي توسط شركت IMAX كانادا ابداع شده.

جالبه بدونید که بزرگترین پرده ی سینمایی در جهان ، در سالن IMAX استرالیا وجود داره که به ارتفاع 29.7 متر و عرض 35.7 متر در سيدني نصب شد. تصوّر کنید چه لذتی داره که فیلم هابیت رو از این سینما ببینیم!!!

همونطوری که می دونید فیلم هابیت قراره در 6 نسخه منتشر بشه ، که یکی از اونها IMAX-3D 48F هست! دیدن این نسخه در این سالن ها، انسان رو از فرط هیجان، تا سرحد جنون پیش می بره!!!

مدت هاست که با خانواده تصمیم گرفتیم زمانی که فیلم هابیت اکران میشه، این فیلم رو در یکی از سینماهای IMAX ببینیم، اما متأسفانه چند وقت پیش، کاشف به عمل اومد که احتمالاً مرحله ی آخر مصاحبه ی علمیِ قوه قضائیه، در همون دوران برگزار میشه!

إن شاء الله شما دوستان بتونید برید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid stormcrow

ممنون از اطلاعات کامل

والا ما که در اون زمان مشغول خدمت به مام میهنیم خوش به حال کسایی که می تونند فیلم رو در چنین سالن هایی ببینند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Halfling

به نظر شما " هابیت : سفر غیرمنتظره" فروش خوبی خواهد داشت ؟

منکه از همین الان سایه ی سنگین فیلمو رو باکس افیس احساس میکنم احتمالا با سوپرایز مواجه بشیم !!

اکران فیلمم تو بهترین زمان ممکنه البته اگر دنیا تو بیست و یک دسامبر تمام نشه !!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Farshid2d

من که ترجیح می دم فیلم رو توی خونه ببینم تا بتونم تک تک صحنه هاشو خوب تجزیه و تحلیل کنم

احتمالا تو یک روز فیلم رو چند بار ببینم

امیدوارم هابیت بتونه رکورد بزنه از لحاظ فروش

توی 21 دسامبر دنیا تموم نمیشه اما من می ترسم نزدیک همون روزا یه نقشه هایی واسه ایران کشیده باشند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

بابا منو هیچ جای دنیا راه نمیدن که!یه کانادا می تونستم برم که اونم شکر خدا باید بریم ترکیه ویزا بگیریم :) کی میره واسه من ترکیه ویزا بگیره آخه؟

منو راه بدن که با کله میرم IMAX .کی بدش میاد بره؟؟؟والا به خدا :) البته پولش بماند ها... :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

به نظر شما " هابیت : سفر غیرمنتظره" فروش خوبی خواهد داشت ؟

منکه از همین الان سایه ی سنگین فیلمو رو باکس افیس احساس میکنم احتمالا با سوپرایز مواجه بشیم !!

اکران فیلمم تو بهترین زمان ممکنه البته اگر دنیا تو بیست و یک دسامبر تمام نشه !!

نميدونم چرا ولي فكر نكنم هابيت خيلي پر فروش بشه !(نسبت به هزينه ساخت!) البته قسمت اول شايد خوب فروش كنه ولي اگه يه كم كاستي توش باشه قسمت دوم فروشش مياد پايين !

با توجه به فيلم هايي هم كه هر روز دارن اكران ميشن هر روز هم رتبه ها داره تو IMDB جابه جا ميشه بعيد ميدونم بتونه هابيت كولاك كنه !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*  لرد الروند  *

نميدونم چرا ولي فكر نكنم هابيت خيلي پر فروش بشه !(نسبت به هزينه ساخت!) البته قسمت اول شايد خوب فروش كنه ولي اگه يه كم كاستي توش باشه قسمت دوم فروشش مياد پايين !

با توجه به فيلم هايي هم كه هر روز دارن اكران ميشن هر روز هم رتبه ها داره تو IMDB جابه جا ميشه بعيد ميدونم بتونه هابيت كولاك كنه !

تحلیل شما به نوعی درسته، اما باید به این نکات توجه داشته باشیم که اولاً فیلم هابیت قبل از اکران، یه امتیاز ویژه نسبت به فیلم هایی که در اون زمان اکران میشند داره، و اون سه گانه ی ارباب حلقه هاست! از نظر روانی، فیلم ارباب حلقه ها بی نهایت در فروش فیلم هابیت تأثیر مثبت خواهد داشت! در ضمن باید توجه داشته باشیم که این فیلم با بهترین امکانات فیلمبرداری که در حال حاضر در جهان موجود هست، یعنی دوربین های شرکت RED ، تصویر برداری شده، که این خودش یه امتیاز ويژه برای فیلم هابیت هست! و مهمترین دلیلی که احتمال پر فروش بودن فیلم هابیت رو بالا می بره ، نسخه های متفاوتی هست که قراره از این فیلم منتشر بشه! 6 نسخه برای یک فیلم چیزی نیست که سهل گرفته بشه! با انتشار 6 نسخه ی مختلف مطمئناً رضایت تمام سلیقه ها جلب خواهد شد.

به هر حال امیدوارم هر دو قسمت فیلم هابیت جذاب باشه و فروش بالایی هم داشته باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

این 6 نسخه متفاوت خیلی میتونه تو فروش فیلم کمک بکنه. چون تکنولوژی جدیده حتما همه میخوان این تکنولوژی جدید رو ببینن. عده ی خیلی زیادی هم میرن و دو یا چند نسخه متفاوت رو توی سینما میبینن. یعنی هم 24 فریم رو میبینن و هم 48 فریم! خیلی کلک هوشمندانه ای زدن! :دی

قسمت دوم این ویژگی رو کمتر خواهد داشت چون دیگه اولین فیلم 48 فریمی نخواهد بود اما جذابیت داستان فیلم دوم خیلی بیشتره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

<p style="text-align: right;">من خندم میگیره از این شکم پیتر ، مثل ژله هی میره تو و هی میزنه بیرون ، بالاخره چاقه یا لاغر ؟ :)!</p>

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Halfling

به نظر من به چند دلیل فیلم پرفروش خواهد بود

1- استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی ها

2- وجود پیشینه ای به عظمت سه گانه ارباب حلقه ها

3- کنجکاوی برای فهمیدن داستان فیلم که یه جورایی بحث برانگیز شده با اقدامات پیتر

4- حضور عوامل قدرتمندی در پشت صحنه ی فیلم و نویسندگان خوب

5 - حاشیه های فیلم

ویرایش شده در توسط arven
غلط املایی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

خب همه داریم میگیم که هابیت پرفروش خواهد بود ، اما خب این منطقی و جز بدیهیاته ! این که چقدر پرفروش خواهد بود جای سواله . وقتی یک کمپانی برای یک قسمت فیلم 250 میلیون دلار هزینه میکنه ، یقین داره که حداقل به همین میزان فروش میکنه ، حتی فیلم به شدت سخیف کاپیتان آمریکا و جان کارتر که ساختار ضعیف و غیر قابل قبولی دارن بیش از بودجشون در جهان فروش کردند.

هابیت اگه به اندازه بودجش هم فروش کنه ، فیلم پر فروش به حساب میاد و وارد لیست فیلم هایی میشه که بیش از 200 میلیون دلار فروش داشتند .

همه میدونند که هابیت پر فروش خواهد بود ، اما چقدر ؟!

در مورد زمان اکران هابیت ، من خودم ترجیح میدادم تو کریسمس نباشه . و دوست داشتم هابیت تو تابستان اکران بشه . در کریسمس فیلم های زیادی در زمان کوتاهی اکران میشن که برای فروش هابیت خطرناک هستش ، دیگه گذشت اون زمانی که هالیوود بلک باسترهاش رو تک به تک اکران میکرد و تا زمانی که یک فیلم پرهزینه روی پرده بود ، دیگری رو اکران نمیکرد . نمونش فیلم های روی پرده هم اکنون سینمای آمریکا و جهان ! : 5 بلک باستر با مجموع قریب به یک میلیارد دلار بودجه ساخت الان روی پرده سینما ها هستن .

در این زمان من پیش بینی میکنم فروش قسمت یک هابیت به این شکل باشه :

فروش در آمریکای شمالی : بین 350 تا 500 میلیون دلار ( تقریبا تو سینماهای آمریکای شمالی نمیشه امیدی به پیروزی هابیت داشت :) )

فروش خارجی : بین 700 تا 1000 میلیون دلار

متاسفانه تقریبا یک دهم هم نمیتونم برای هابیت عزیز شانس قائل باشم که بتونه پر فروش ترین فیلم سال بشه . با وجود این که رقیب اصلیش در فروش ، فیلم جدید نولان هستش ، اما این انتقام گیرندگان هم غول بزرگیه که نمیشه به راحتی ازش گذشت .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
هیرلوین

باتوجه به پیشینه فروش در آمریکا احتمالا صدر گیشه به بت من اختصاص پیدا کنه،البته باید در نظر داشت که رنج سنی بت من بالاست و هابیت پایین این میتونه یک امتیاز واسه هابیت محسوب بشه.

قطعا فروش جهانی امسال متعلق به هابیتهبه دلایل زیر

1.سلیقه جهانی یه خورده با سلیقه آمریکایی فرق میکنه

2.استفاده از بروزترین تکنولوژِ های سینمایی؛مخصوصا فیلمبرداری 48 فریم(همیشه نوآوری مورد توجه قرار گرفته مثل آواتار)

3.داشتن پشتوانه ای به بلندی ارباب حلقه ها

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Farshid2d

منم میگم احتمال اینکه هابیت بترکونه خیلی زیاده

انتقام جویان اصلا در حد هابیت نبود چه از لحاظ داستان چه لحاظ شخصیت پردازی

تنها فیلمی که شاید امسال در حد هابیت باشه همون فیلم بتمن جدید نولان هستش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*  لرد الروند  *

همونطور که عرض کردم و 3D Mahdi بزرگوار هم فرمود، یکی از مهمترین دلایلی که باعث میشه فیلم هابیت فروش بالا و سود چشمگیری داشته باشه، همین بحث 6 نسخه ای بودن هست!

از این 6نسخه، 3نسخه فروش فوق العاده ای خواهد داشت: نسخه ی IMAX 3D 48F گل سر سبد این نسخه ها هست اما نسخه 3D 48F و 2D 24F هم فروش بالایی خواهند داشت!

بحث اینکه چرا نسخه ی 2D 24F هم فروش بالا خواهد داشت به این دلیل هست که نسخه ی 2D 24F به فضای فانتزی فیلم ارباب حلقه ها بسیار نزدیک هست و خیلی از سلیقه ها، چنین فضایی را می پسندند، در صورتی که در نسخه های 48F فضا بیش از حد واقعی می باشد که البته بی تردید باعث جذابیت هرچه بیشتر فیلم خواهد شد. من به شخصه هنگامی که نسخه های USA اورجینال این 6 نسخه منتشر بشه، بلافاصله نسخه ی 3D 48F و 2D 24F رو میخرم!

به هر حال اگر این فیلم فروش و سود بالایی داشته باشه، قسمت اعظمش رو مدیون اون فکری هست که بحث انتشار 6 نسخه ی متفاوت رو مطرح کرد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

درسته نسخه هاي مختلف ميتونه تاثير بزاره ولي نه اونقدر كه شما تاكيد داريد .

خيلي از افراد هستن كه يك فيلمو بيشتر از يكبار نميتونن ببينن !شما نگا نكن خودت يا بقيه يا من فيلم ارباب حلقه هارو 100 بار نگاه كرديم ولي خيليا اينطوري نيستن ! شما خودت بودي ميرفتي يه بار 2 بعدي يه بار 3 بعدي يه بار تو imax يه بار ... نگا كني ؟بليط اين سينماها مثل ايران 1000 يا 2000 تومن كه نيست !

در ضمن داستان هم موثره .آره شايد قسمت اول به اعتبار ارباب حلقه ها فروش كنه ولي همونطور كه تو پست قبليم گفتم به نظر من اگه كوچكترين نقصي داشته باشه قسمت دوم به هيچ وجه اينطوري نميشه .!!!

اينم بايد در نظر داشت كه خيلي فيلم ها قسمت هاي اولشون بهتر از بعدي بودن .ارباب حلقه ها خوبه ولي اين دليل بر خوب بودن هابيت نيست !

اينم كه انتقام جويان در حد هابيت هست يا نه بالاخره بايد قبول كرد فروش كمي نكرده !, و هنوزم بعد 6 هفته تو باكس آفيسه !

راستي ماداگاسكار 3 اينهفته با 60 ميليون تو باكس آفيسه :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...