رفتن به مطلب

Recommended Posts

هیرلوین

راستی قسمت بعدیه انیمیشن تن تن را پیتر جکسون برای سال 2013 میسازه . حاجی دوتا دوتا فیلم میسازه .

کسی سر از کار پیتر در نمیاره!علاوه بر تین تین فیلم هیلو رو هم میخاد بسازه یه فیلم دیگه هم هست اسمشو نمیدونم و فقط همین عکس ازش هست

http://cnd.site90.com/photos/aa453efde4ac.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

راست می گن که Benedict Cumberbatch دوتا نقش داره تو هابیت؟

آره قراره هم جای اسماگ صحبت کنه هم نکرومانسر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
bard

عکسی از تمرین تیر اندازی تورین و شرکا اون دارن چیکار میکنن بازیگرای ما دارن چیکار میکنن

post-1527-0-71178000-1340433532_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Farshid2d

پس این خرگوش ها چی شد

؟؟

کسی شفاف سازی نمیکنه

؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

پس این خرگوش ها چی شد

؟؟

کسی شفاف سازی نمیکنه

؟؟؟

چی بگیم؟ اون 10 دقیقه رو فقط عده محدودی دیدن و همین خبر ازش موجوده. راداگاست که خودش همینجوری یکم مخش مورد داشت. احتمالا پیتر هم یکم پیاز داغش رو زیاد کرده و خواسته بار طنز فیلم رو بالا ببره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
bard

این جمله در مورد فیلم هابیت درسته من دقیقه منظورش رو نفهمیدم

فیلم اول رویدادهای کتاب هابیت را دربر بگیرد و فیلم دوم در فاصله ۸۰ سال بین آن رمان و اولین کتاب سه‌گانه حلقه روی دهد.

+++

لینک های جدید تریلر هابیت با حجم 30 مگا

هیپ فایل --- مدیا فایر + + + زیر نویس فارسی فیلم

زیر نویس ضمیمه شد!!!

520375.zip

ویرایش شده در توسط Peregrin Took

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

توجه! توجه!

یک سایت عالی که همه نقشه های کتاب هابیت رو داره...

یک صفحه تمیز باز میشه که می تونید راحت نقشه ها رو رد کنید. تقدیم به همه:

ویرایش شده در توسط مونت آو سائرون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

این جمله در مورد فیلم هابیت درسته من دقیقه منظورش رو نفهمیدم

+++

لینک های جدید تریلر هابیت با حجم 30 مگا

هیپ فایل --- مدیا فایر + + + زیر نویس فارسی فیلم

زیر نویس ضمیمه شد!!!

نه ، این جمله درست نیست ، قبلا هم تو این تاپیک به این سوال جواب داده شده بود ، تمام فیلم در طول داستان کتاب هابیت میگذره ، حقیقت این امر رو میتونید از رو اسم قسمت های یک و دو فیلم متوجه بشید .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

اونجایی که بیلبو میره تو کوه با دورف ها ، مثلا میشه اینجوری درست کنه که بیلبو بلند میشه میره پیش گنج ها و بعد میبینه اژدها خوابیده و بعد میره یک چیزی رو بگیره که یهو از زیر گنجها دست اژدها زندونیش میکنه ، بعد همون لحظه یهو از خواب پاشه ، ایده خوبیه ، اگر پیتر این ایده رو به کار بده باشه خیلی جالب میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elrond

ایده ی جالبی هست ، ولی یه ضد حال بزرگ به بیننده می زنه و کل داستان می ره رو هوا !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

ایده ی جالبی هست ، ولی یه ضد حال بزرگ به بیننده می زنه و کل داستان می ره رو هوا !

نه خوب ، بعدش واقعیشو انجام میده ، ایده زیاد دارم، مثلا در هابیتون وقتی صبح بیلبو پا میشه با دورف ها بره سفر ، یهو میبینه دورف ها اونو گذاشتن روی خودشون و دارن میبرن ، یهو میفته پایین میره وسایلشو بیاره ، یا یک ایده دیگه اینکه مثلا ، حلقه بیلیو تو سیاه بیشه گم بشه ، البته فکر کنم این آخری رو همینجوری شده ،

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elrond

اگه منظورت اینه می شه ! خودمم یه زمانی پایان لوترو اینجوری فکر کردم ؛ فرودو حلقه رو میندازه و آهنگ قطع می شه و حلقه هم می ره پایین ولی نمی رسه ، تا اینکه با صدای سم به خودش میاد و حلقه رو تو دستش می بینه !

ویرایش شده در توسط Elrond

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Hunter

The Hobbit: An Unexpected Journey Arrives on Blu-ray in Mid-2013

از الان حدود 400 روز دیگه بشمرید تا بتونید قسمت اول رو با کیفیت خوب تماشا کنید ;)

یه سوال دیگه هم دارم اونم اینه که این نسخه های 48 فریمی فقط تو سالن های سینما رونمایی میشه یا به پخش خانگی هم میرسه؟!

اگه فرض بگیریم که برسه اونوقت از اونجایی که 48 فریم بر ثانیه برای اولین باره استفاده میشه این سینماهای خانگی یا مانیتورهای ما میتونن اونو ساپورت کنن یا نه؟!

در کل بلاخره میتونیم ببینیم فیلم 48 فریمی چطوریه یا نه؟! :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

مونیتور توی نشون دادن فریم بالا مشکلی نداره و میتونه تا فرکانس تازه سازی صفحه ای رو که توی تنظیمات ویندوز تعیین کردید نشون بده(معمولا روی 60 تا 85 هست).

توی بازی ها حتما همچین نرخ فریمی رو دیدید، بعضی بازی ها این اجازه رو میدن که بازدن یه دکمه خاص میزان FPS رو در یه گوشه تصویر ببینید و تشخیص بدید که این تنظیمات گرافیکی برای سیستمتون مناسب هست یا باید تنظیمات گرافیکی رو کاهش بدید.

این نرم افزارهایی هم که تو این پست گذاشتم میتونه بهت کمک کنه که تست بکنی که مونیتورت جواب میده یا نه:

https://arda.ir/forum...209

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tingol

میشه عکسه تورین سپر بلوط و بقیه همکاراشو که به خونه هابیت رفتن بهم بدید خیلی فوری نیاز دارم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

چندتا پوستر از فيلم هابيت كه برای من خيلی جالب بودن؛ چون نمی‌دونستم هوگو ويوينگ و اندی سركيس هم توش بازی می‌كنن:

post-1769-0-62029200-1341324635_thumb.jp post-1769-0-94579200-1341324663_thumb.jp post-1769-0-76564000-1341324165_thumb.jp post-1769-0-69784200-1341324774_thumb.pn post-1769-0-65704500-1341324715_thumb.jp post-1769-0-83449600-1341324586_thumb.jp post-1769-0-20005500-1341324693_thumb.jp

نمی‌دونم بقيه هم ديدنشون يا نه.

اما چه فايده كه من برای انتشار هابيت، خيلی مضطربم؛ چون مجبورم بعد از ديدنش، دوباره بشينم و فيلم‌های لوتر رو از اول ببينم تا نظم و ترتيب برقرار بشه! :دی

ویرایش شده در توسط گند‌الف

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

اما چه فايده كه من برای انتشار هابيت، خيلی مضطربم؛ چون مجبورم بعد از ديدنش، دوباره بشينم و فيلم‌های لوتر رو از اول ببينم تا نظم و ترتيب برقرار بشه! :دی

خوب این که اضطراب نداره

بعدشم این هابیتی که امسال میاد که قسمت اوله پس اگه می خوای پشت سر هم بشه باید بذاری سال دیگه که قسمت دوم هم اومد ، اول قسمت 1 رو ببینی بعد 2 بعد لوتر :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

من سه گانه ی ارباب حلقه ها رو دارم. هر کدومش سه تا سی دیه! منتظر هابیتم تا مجموعه کامل بشه.

دست پیتر درد نکنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
SHIRE

گندالف و بیلبو روی مجله entertaiment weekly

post-1805-0-87918900-1341348083_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
bard

دوتا هم از من

post-1527-0-50549000-1341396983_thumb.jp

post-1527-0-37572600-1341396987_thumb.jp

post-1527-0-72277300-1341415215_thumb.jp

ویرایش شده در توسط Peregrin Took

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Hunter

لینک

این تریلر جدید بتمن رو دیدید؟! نولان ترکونده که نمیتونم بگم ،منفجر کرده!

13 روز دیگه بتمن اکران میشه و هوش زیادی هم نمیخواد که بشه حدس زد حداقل تا روز قبل از اکران هابیت بتمن تو عرصه ی سینما میتازه!

فروش بالا رو که حتما داره از نظر امتیاز هم از طرف یکی از دوستان خبر دار شدم فیلم برای منتقدین پخش شده و اونا هم خیلی تحت تاثیر قرار گرفتن.

من تازه از نمایش فیلم از دالاس برگشتم.فیلم قطعا فوق العاده بود از برخی جهات حتی بهتر از شوالیه تاریکی 2008 بود هر کسی اگه به این فیلم از 10 نمره 9 بده به احتمال زیاد کینه ای داشته چون حق این فیلم 10 از 10 هست

نمایش شوالیه تاریکی بر می خیزد برای منتقدان و مطبوعات همین تازه به پایان رسید و همه ایستاده تشویق میکنند.

هابیت بهتره هرچی تو چنته داره تو همین فیلم اول تا تازگی تکنولوژی 48 فریم هست رو کنه وگرنه دیگه واقعا میشه گفت هابیت بد سالی اکران میشه!

امیدوارم شکست هابیت رو نبینم که در اونصورت باید شکست بتمن رو ببینم که به اون هم راضی نیستم! یه جوری باشه که نه سیخ بسوزه نه کباب :دی

یا اینکه دل خوش باشم به فیلم دوم که اون موفق بشه ،موفقترین بشه موفق منو راضی نمیکنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

لینک

این تریلر جدید بتمن رو دیدید؟! نولان ترکونده که نمیتونم بگم ،منفجر کرده!

13 روز دیگه بتمن اکران میشه و هوش زیادی هم نمیخواد که بشه حدس زد حداقل تا روز قبل از اکران هابیت بتمن تو عرصه ی سینما میتازه!

فروش بالا رو که حتما داره از نظر امتیاز هم از طرف یکی از دوستان خبر دار شدم فیلم برای منتقدین پخش شده و اونا هم خیلی تحت تاثیر قرار گرفتن.

هابیت بهتره هرچی تو چنته داره تو همین فیلم اول تا تازگی تکنولوژی 48 فریم هست رو کنه وگرنه دیگه واقعا میشه گفت هابیت بد سالی اکران میشه!

امیدوارم شکست هابیت رو نبینم که در اونصورت باید شکست بتمن رو ببینم که به اون هم راضی نیستم! یه جوری باشه که نه سیخ بسوزه نه کباب :دی

یا اینکه دل خوش باشم به فیلم دوم که اون موفق بشه ،موفقترین بشه موفق منو راضی نمیکنه.

لینک دانلود کم حجم داری؟ (واسه تریلر)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...