رفتن به مطلب

Recommended Posts

Tar-Isilmo

آره دو دقیقه و سی ثانیه برای من هست.

راستی بگینز جان آی دی ام بی نه، آی ام دی بی :ymblushing:

راستی پارت یک داستان کتاب هابیته و پارت دو داستان وقایع دول گولدور و ...؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

تریلری که من دارم 2 دقیقه بیشتر نیس !!

اینم لینک خبر مربوط به منتشر شدن تریلر در خود سایت که لینک دانلود تریلر کامل با 2 کیفیت هم وجود داره

تریلر فیلم هابیت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Halfling

چند وقت پیش تو یه سایت خوندم قرار بوده اراگورن هم تو فیلم باشه ولی وقتی با هنرپیشش مذاکره کردن قبول نکرده و پیتر هم کلا اراگورن را از فیلم حذف کرده .

و فکر کنم تو داستان اونطور که بهم گفتن 13 دورف هستش ولی تو فیلم کمترن که ! چرا ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

توی فیلم هر 13 دورف هستن. توی تریلر هم همه رو دونه دونه معرفی میکنه.

آراگورن توی فیلم نخواهد بود. اون موقع آراگورن فقط 10 سالش بوده! مگه اینکه میخواستن داستان رو تغییر بدن که جالب نمیشده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

عکس جدید

post-1297-0-79185200-1326651502_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

با سلام خدمت دوستان گرامی.راستش من بیشتر کارای برتون و دل تورو رو دیدم ولی فکر نکنم اونا می تونستند فضای هابیتو خوب در بیارند اونا خیلی قوی و با استعدادند ولی تو قلمرو خودشون(مخصوصا برتون تو اسلیپی هالو).راستش تو کتابهای ارباب حلقه ها هم طنز بود ولی جکسون اونو تلطیف کرده بود جکسون همین کارو در مورد هابیت هم انجام میده.این 327 روزو بی صبرانه انتظار می کنم تا 3 ساعت فانتزی ناب ببینم.درود بر تمام طرفداران ارباب حلقه ها

ویرایش شده در توسط R-FARAZON

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Halfling

هیچکس به خوبی پیتر جکسون نمیتونست فضای ارباب حلقه هارو به تصویر بکشه البته این نظر منه . شایدم خیلی فیلم ارباب را دوست دارم این حرفو میزنم اما در کل رو حرفم هستم . الانم بشدت منتظر هابیتم امیدوارم دوباره پیتر جکسون شاهکار خلق کنه . امیدوارم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Halfling

داشتم تو اینترنت ول میچرخیدم که متوجه این خبر شدم : بیلی کانلی قرارداد بازی در نقش شاه داین پا اهنی را با پیتر جکسون بسته . همین تمام

Billy Connolly joins The Hobbit

http://filmonic.com/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
هیرلوین

سلام بر همه

اول یه گلایه از دوستان و کلا بچه های آردا دارم،شما که این همه زحمت میکشین از کتاب استاد گرفته تا بازی و فیلم و....روشون بحث و توضیحات میزارین،یه کیتون نیومد این پشت صحنه های هابیت رو ترجمه کنه.آخه چرا...؟ ملت چشم امیدشون به شماست

البته قسمت چهارم رو فارسی کردین ازاین بابت هم ممنونم و سپاس گذار.

دیدم فایده نداره خودم دست به کار شدم(حالا من که انگلیسیم خوب نیست چه کار کنم؟!) بعده یه سرچ کوچک در گوگل زیرنویس های اسپانیایی رو پیدا کردم و رفتم گوگل ترنسلیت با هزار بدبختی ترجمشون کردم(البته ترجمه ها زیاد خوب نیستن آخه گوگل ترنسلیت هم ازم من بیسواد تره!)

خلاصه قسمت اول پشت صحنه رو ترجمه کرم،ترجمش چنگی به دل نمیزنه،به حرحال از هیچی که بهتره!

امید وارم بچه ها قسمت های بعدیش رو ترجمه کنند.

http://uploadkon.ir/uploads/bb2c2fec5b142dd4f3340cdadf2aaa93.rar

ویرایش شده در توسط 3DMahdi
ادغام پستهای متوالی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

ممنون آرشاوین جان.

من میخواستم زیرنویس رو ترجمه کنم اما هرچی گشتم زیرنویس انگلیسی رو پیدا نکردم. تهیه زیرنویس از روی صدای فیلم و هماهنگ کردنش با فیلم خیلی زمان میبره و این یکی دو ماه اصلا فرصت همچین کاری رو نداشتم.

انشالله پشت صحنه های بعدی رو ترجمه میکنیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

بچه ها اینم ببینین اگه ندیدین من که تازه دیدم!

post-1179-0-02521500-1330613615_thumb.jp

ویرایش شده در توسط Legolas Greenleaf

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

عکس رو ندیده بودم

راستی قراره یه ویدئو جدید به زودی منتشر بشه. هرکی دید زود بگه تا تو سایت بذاریم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

من از دیروزه لحظه به لحظه دارم چک می کنم پیج پیتر رو...

کاشته مارو به خدا بابا 24 ساعت شد هنوز نذاشته!

این ویدئو هم در مورد لوکیشن هاست دوباره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

چیز خاصی در موردش نگفته. گفته از سر صحنه است. حالا بازیگرا هستن یا پشت صحنه نمیدونم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

ما که بابت دیال آپ ارزشمند و عزیزمون نتونستیم ببینیم ، هرکی میتونه ببینه و لذت ببره :

برو بکس هابیت تقدیم میکنند : ویدیو شماره شش هابیت :

http://www.firstshowing.net/2012/peter-jacksons-the-hobbit-video-blog-6-more-on-location-fun

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

ممنون آرون جان. الان مشغول آپلود هستم و تا فردا خبر رو تو سایت میذارم. تا 7 روز میتونید ویدئو رو از این آدرس دانلود کنید:

http://www.filegir.com/files/3dmahdi/The_Hobbit_Production_Video_Blog_%234_www.Arda.ir.mp4

این ویدئو مثل ویدئو قبلی به لوکیشنها میپردازه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

من میخواستم ویدیو رو آپلود کنم که دیدم اینجا لینک هست ! ( البته اونی که من دارم HQ هست و حجمش 70 mb هست )

من که با دیدنش الان حاضرم همه چیزمو بدم و برم نیوزیلند رو ببینم ! خیلی قشنگه ! محشره !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

حالا اونم بذاری بد نیست. چون من از یوتیوب مستقیمشون میکنم و فقط 7 روز تو سرورشون نگه میداره.

خبر رو تو سایت گذاشتم:

https://arda.ir/hobbit-production-video-6/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
bard

post-1527-0-12822700-1330772458_thumb.jppost-1527-0-21645000-1330772481_thumb.jppost-1527-0-38521700-1330772491_thumb.jp

سه تا والپیپر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
هیرلوین

من تو فیسبوک خود پیتر جکسون دانلودش کردم حجمش 163 مگه.

زحمت ترجمشو میکشید دیگه.(دستتون درد نکنه)

راستی این روز شماره هابیتو تو سایت گذاشتین،نمیشه بزارمش رو دسکتاپ؟اگه میشه چطور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

اگه زيرنويس انگليسي زمان بندي شده داري بده من ترجمه ميكنم. زمان بنديش خيلي وقت گيره و من تو اسفند اصلا فرصت اين كارها رو ندارم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
هیرلوین

زیرنویس انگلیسی ندارن! شما زحمت ترجمشو بکشی خودم زمان بندیش میکنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

دیدین پیتر چطوری دل ملتو آب می کرد؟؟هی می گفت اینو نمی تونم بهتون نشون بدم،اونو نمی تونم بهتون نشون بدم چون قراره اینارو تو سال 2013 ببینید.

یکی نیست بگه خو لامصب اصن واسه چی می گی ؟ خیلی اعصاب درست حسابی داریم ما...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

متن انگلیسیش هم نیست؟ معمولا سایتها و فرومها متن انگلیسی رو میذارن اگه پیدا کردید بدین ترجمه کنم و گرنه مجبورم بشینم گوش بدم و ترجمه کنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...