رفتن به مطلب

Recommended Posts

Legolas Greenleaf

برای همین هم حاظر شده برای یک صحنه به اورلاندو بلوم یک میلیون دلار بده، چون میدونه به خاطر همون یه صحنه(که حتما هم توی تبلیغات فیلم خواهید دید) بیشتر از اینا سود میکنه.

یعنی اورلاندو بلوم ایییییییییییییین قددددددر بیکاره که به خاطر یه صحنه شونصد بار میره نیوزیلند و میاد؟!مگه یه صحنه چه قدر کار داره؟!!!

یعنی این قدر به این پول احتیاج داره؟؟؟؟ :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

فکر نکنم هنوز اون صحنه رو بازی کرده باشه. میره با بر و بچ احوال پرسی کنه! :-o

حالا یه میلیون دلار شاید واسه شما چیزی نباشه ولی واسه اورلاندو خیلیه! :ymsmug:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

نمیدونم خبر این رو شنیدید یا نه ، در یک وبلاگ خوندم : پیتر جکسون ، اندی سرکیس و الیجاه ، وعده دادند به مناسبت سال نو ، اولین تریلر هابیت رو به عنوان هدیه منتشر کنند !

البته احتمال این هست که همزمان با اکران تن تن در آمریکا ، تریلر منتشر بشه !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

نمیدونم خبر این رو شنیدید یا نه ، در یک وبلاگ خوندم : پیتر جکسون ، اندی سرکیس و الیجاه ، وعده دادند به مناسبت سال نو ، اولین تریلر هابیت رو به عنوان هدیه منتشر کنند !

البته احتمال این هست که همزمان با اکران تن تن در آمریکا ، تریلر منتشر بشه !

این خبر رو نشنیده بودم. یکم بعیده! یعنی تا یه ماه دیگه میخوان تریلر فیلمی رو که قراره یه سال دیگه اکران بشه نشون بدن؟ برای این کار باید تمام مراحل پس پردازی فیلم مثل جلوه های ویژه، اصلاح رنگ و نور، صداگذاری و موسیقی(تا حدی) تموم شده باشه. یعنی این کارها رو به مرور زمان برای صحنه هایی که میگیرن انجام میدن؟

من تا امروز فکر میکردم وقتی کار فیلمبرداری به طور کامل تموم بشه این کارها رو انجام میدن. از لحاظ اقتصادی هم به صرفه نیست که کل نیروی کار رو در کل زمان ساخت فیلم استخدام کنن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

داداش آرون شما مطمئنی؟؟؟؟؟؟

آخه مگه میشه همچین چیزی؟به نظرم کمی دور از ذهنه... این خبرو کجا خوندی؟میشه لینکشو بدی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

من هم موافقم که یه جورایی بعیده....شاید یه حرکت تبلیغاتی بوده

حداقل تا اینجا که تریلر رو نزدیکای اکران و حتی بعد اکران(هری7 پارت 2) میدیدیم...ولی اینجوریشو ندیدیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Eowyn Shieldmaiden

به نظر منم بعیده!خیلی زوده که تریلر هابیت بیاد.هنوز فیلم برداریش تموم نشده واگه تریلش بیادجلوه های ویژش روش نیست و چیزه جالبی از آب در نمیاد فکر نکنم پیتر جکسون اینکارو بکنه!این طوری کلی از صحنه ها لو میره!احتمالا تریلرش شیش هفت ماو قبلش میاد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

خبر رو در یک وبلاگ فارسی خوندم

البته که جلوه های ویژه آماده نیست ، اما همه صحنه های فیلم که به اون نیاز نداره ، صحنه ها میتونه از خونه بیلبو باشه .

کسی تریلر اول رستاخیز شوالیه تاریکی رو ندیده ؟ چیزی مثل اون مشکلی نداره .

http://thehobbit.blogfa.com/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

می تونم بگم معرکه بود...خودم که همچنان تو کفم!!!!!!!با ورم نمیشه یه جورایی...اونجا که تو خونه ی بیلبو دورفها آواز میخونن خیلی عالیه!

و یه سوال...اونی که گندالف گرفته بودتش به باد کتک کی بود؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

هنوز ندیدم. مرسی

یکی خبر اینو بده بذاریم تو سایت!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

کم مونده بزنم زیر گریه !

دیدید راست گفتم ، اینم هدیه کریسمس و شب یلدامون ! دم پیتر جکسون گرم .

حالا من و این دیال آپ کوفتی ! چه کنیم ؟

اگه اشکالی نداره و دیر نشده ، اجازه بدید متن خبر رو تا دقایقی دیگه من بنویسم و برای مهدی بفرستم، ممنون .

ویرایش شده در توسط arven

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Hunter

من این تریلر رو امروز دیدم

عالی بود

دکور ،نور پردازی ،گریم ،موسیقی ،اون ترانه ای که خوندن ،نوع بیان دیالوگ ها

همه چیزش منو یاد ارباب حلقه ها انداخت

پیتر جکسون کار حرف نداره واقعا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

عالی بود ! خیلی خوشم اومد !

با اون کلیپ هایی که قبلا پخش شده بود ، فکر میکردم هابیت رو میخوان تقریبا با تم شوخ و شنگولی بسازن ، ولی با این تریلر نظرم عوض شد ... خیلی با ابهت بود !

موندم که تا دسامبر 2012 چه جوری صبر کنم ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

من به لطف مهربون ترین دوستم ، تریلر رو با کیفیت 1080 دیدم ، و از نریچ عزیز بابت لین لینک های عالی که داده تشکر میکنم .

فوق العاده بود ! عجب فضای باشکوهی ! عجب آهنگی ! عجب ...

هیچ تریلری به عمرم انقدر منو جذب نکرده بود .

آه ... چقدر دلم برای گالادریل تنگ شده بود !

باورتون نمیشه اگه بگم گونه هام الان خیسن !

کسی میدونه اون سوارایی که دورف ها رو محاصره کرده بودند کیا بودند ؟

اونجایی که گندالف داشت رو یه سطح خیلی کم عرض قدم برمیداشت کجا بود ؟

پی نویس : پوسترش هم فوق العاده بود ، فقط خدا میدونه کی از رو صفحه دکستاپم برش میدارم ! :دی

ویرایش شده در توسط arven

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

خب الان هر چی که بخوام بگم همه میدونن

وای چه حسی.....خیلی وقت بود اینطوری از آهنگی خوشم نیومده بود...چه سرود باشکوهی!!!

بعد از تموم شدن مجموعه ی هری تا الان دیگه هیچی واسم اونقد جذابیت نداشت که بخوام واسه رسیدنش لحظه شماری کنم....انتظار از نوع دلنشینشو دیده بودین؟؟؟

حالا حساب کنین رو این صحنه ها افکت بشینه!!!!

راستی آرون در مورد سوال اولت:بنظرم همون الفای بیشه نبودن که اول تورین رو گرفتن و بردن...بعدشم بقیه رو؟؟؟دارم قضیه ی بعد از گرفتار شدن بدست اون عنکبوتا رو میگم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

نمیتونه الف های سیاه بیشه باشن ! چون جنگلی در کار نبود . سیاه بیشه خیلی پر درخت و تاریکه ! یه سری بنا دیده میشه و با چند تا آبشار ، ممکنه ریوندل باشه ، اما من یادم نمیاد تو کتاب هابیت ها در ریوندل با اسب سوارها محاصره شده باشن !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

تریلرها رو دیدم ، واقعا خوبه ، پیتر چه علاقه ای داره داستان رو عوض کنه ، بابا فرودو از کجا ظاهر شد آخه؟

:ymblushing:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

بیلبو مثلا داره واسه فرودو روایت میکنه ، اول فیلم ارباب حلقه ها قسمت یک رو به خاطر بیار ! فرودو نباشه ، بیلبو واسه کی میخواد تعریف کنه ؟ اون فامیلای حسودش ؟

راستی ، برادر مهدی ، چرا خبر رو تو صفحه اول قرار نمیدید ؟ خیلی از سایت های دیگه فارسی زبان ، خبرش رو اعلام کردند ، همزمانی پخش تریلر هابیت با رستاخیز شوالیه تاریکی ، جنجال درست کرده ! حقیقتاهم برای هم حریف های یلی هستند ...

ویرایش شده در توسط arven

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

مگه این رستاخیز شوالیه تاریکی چیه که من تو این چند روز هرجا میرم عکسش رو زدن کلی نوشتن زیرش ؟

من 1 و 2 این فیلمرو دیدم . قشنگه ولی مگه 3 چطوره؟ کاشکی تو سینمای ایران میشد این فیلم های قشنگ رو دید

:ymblushing:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

ممنون از نریچ و آرون. خبر رو توی سایت قرار دادم:

https://arda.ir/first_hobbit_unexpected_journey_trailer

اون سوارها الفهای ریوندل هستن اما اونی که گندالف میزندش رو نمیدونم کیه. اون جایی هم که گندالف داره توش راه میره یا زیر کوهستان مه آلوده یا دول گولدور. احتمال میدم اون صحنه زد و خورد گندالف هم توی دول گولدور باشه.

من همیشه درباره شعرهای فیلم نگران بودم اما تو این تریلر خیالم خیلی راحت شد. واقعا اون شعر رو قشنگ خوندن.

متعجب شدم که چقدر کار پیشرفت کرده. یکمی از جلوه های ویژه هم توی تریلر بود(ترولها، گالوم، بشقابها و ...).

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

گالادریل تو ریوندل چی کار میکرد ؟ فکر نمیکنم شورای خردمندان تو ریوندل تشکیل بشه ، این طور نیست ؟

در حمله به دول گولدور فقط الف ها حضور داشتند ؟ یا انسانها هم در این جنگ شرکت داشتند ؟

ویرایش شده در توسط arven

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

جایی ندیدم که گفته شده باشه جلسات شورای سفید کجا برگزار میشده، اصلا معوم نیست که جای ثابتی داشته یا نه. چرا فکر میکنی نباید توی ریوندل باشه؟

فکر نمیکنم انسانها توی حمله به دول گولدور حضور داشته باشن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

منظورم جای همیشگی شورا نبود ، ریوندل از دول گولدور خیلی فاصله داره و کوهستان بینشون فاصله انداخته ، فکر نمیکنم به عنوان پایگاه شروع حمله ازش استفاده شده باشه ، چون در این صورت لشکر کشی خیلی زمان بر میشه ، به نظرم لورین گزینه مناسب تری برای این منظوره ، شاید شورا قبل از حرکت گروه دورف ها از ریوندل تشکیل شده ، در این صورت حظور گندالف و گالادریل تو ریوندل توجیه میشه ، اما اگه بعد از حرکت گروه باشه ، یکم دور از عقل به نظر میرسه که گندالف تمام راه رو تا ریوندل برگرده !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

یعنی اسکار مال هابیته!ببینید من کی بهتون گفتم!

اون سوارای الفم تو ریوندل بودن اصن تابلو بود...توی ویدئوی 4 هم نشون داده بود یه ذره شو...الروند و گندالف پشت دورفها ایستاده بودن...

نمی دونم قصدشون از این حرکت چی بوده...

وای اون لحظه ای که داشتم تریلرو دانلود میکردم 4-3 تا سکته زدم!از دیروز تا الان این قدر تریلرو دیدم که همه دیالوگهاشو حفظ شدم.

اصن احساسم قابل توصیف نیست!هنوزم باورم نمیشه!

پ.ن:از داداش آرون هم عذر میخواهیم که حرفشو باور نکردیم...کلی هم ضایع شدییییییییییم!!!

ویرایش شده در توسط Legolas Greenleaf

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...