رفتن به مطلب

Recommended Posts

3DMahdi

شورا برای تصمیم گیری برای حمله به دول گولدور بود نه شروع حمله. دوبار این مسئله توی شورا بررسی شد و بار دوم تصمیم به حمله گرفته شد.

شروع حمله رو از هر جا که میخواستن میتونستن شروع کنن، لورین نزدیکتره اما اونها هم باید صبر میکردن تا نیروی کمکی ریوندل هم بیاد و بعد حمله کنن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Eowyn Shieldmaiden

من رسما از آرون عذرخواهی میکنم!تریلر هابیت اومد و من رسما ضایع شدم! :ymblushing:

جدا غافلگیر شدم!جلوه های ویژش عالیییییییییه!موسیقیش عالیه!اسکار رو باید بگیره!

واقعا تاثیرگذار بود!امیدوارم مثل ارباب حلقه ها بشه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

یه نفر متن این سرودی که تورین میخونه رو داره؟

دوس دارم واسه خودم زیر لب زمزمش کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baggins

همه، زیبایی ها و نکته های تریلر رو گفتن، ما که چیزی نداریم! جز یه دنیا لذت و اشک که تو اینجا با همتون تقسیم میکنم ه ه. البته من تمام اشک هایی رو که برای لحظه لحظه تریلر ریخته شده رو تقدیم میکنم به تنها هابیت فیلم. یعنی خودم ه ه

امکانش هست که براش زیر نویس بزارید. من هر چی دقت کردم بعضی جاهاش رو متوجه نشدم (دیالوگ ها).

جایزه ی زیرنویسش هم یه لایک هابیتیه ه ه

نریچ جان ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

اول تشکر میکنم از مهدی عزیز بابت شعر...حالا دیگه همش دارم به اون گوش میدم و زمزمه....وای چقدر من احساساتی شدم

آقای طهماسبی هم تو کار زیرنویسه.من خودم چندتا فیلم از کاراشون استفاده کردم.کارش خیلی خوبه

ویرایش شده در توسط tom bombadil

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baggins

وای چقدر شما فوق العاده اید، مهدی بابت شعر، طهماسبی عزیز بابت زیر نویس.

کارای طهماسبی عالین.

ای کاش بجای کلمه "Precious (گرانبها)" می نوشت "عزیزم" وای چقدر من این گالوم رو دوست دارم. عزیزززم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tar-Isilmo

آخ جون منم بالاخره دیشب دیدمش!

فوق العاده بود...بقیه ی تعریف ها رو همه ی دوستان کردن...من که خیلی لذت بردم!

اونجایی که گندالف قدم میزد دول گولدور بود فکر کنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

تار ایسلمو ! ما هم اول چنین حدثی میزدیم ، اما گندالف تک و تنها تو دول گولدور چی کار میکرده ؟ مگه این که همون موقعی باشه که به دول گولدور نفوذ کرد و تورین رو نجات داد . اما تا اونجایی که حافظه زنگ زده من یادش میاد این جریانات قبل از واقعه داستان هابیت بود !؟ البته از اونجایی که آزوگ هم در شخصیت ها قرار داره ، میشه پیش بینی کرد که جنگ دورف ها بر سر موریا با اورک ها نشون داده بشه ، چه بسا گندالف ، خاطراتی از این دست برای تعریف کردن داره و نجات تورین هم جزشونه !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

گندالف اول تک و تنها میره دول گولدور و مطمئن میشه که خود سائرون اونجاست و سریع میاد و شورای سفید رو متقاعد میکنه که به اونجا حمله کنن. به احتمال زیاد اون قسمت ساخته میشه چون پیش زمینه شورای سفیده. شاید توی شورای سفید که حرف میزنه اینا به صورت خاطره پخش بشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tar-Isilmo

تار ایسلمو ! ما هم اول چنین حدثی میزدیم ، اما گندالف تک و تنها تو دول گولدور چی کار میکرده ؟ مگه این که همون موقعی باشه که به دول گولدور نفوذ کرد و تورین رو نجات داد . اما تا اونجایی که حافظه زنگ زده من یادش میاد این جریانات قبل از واقعه داستان هابیت بود !؟ البته از اونجایی که آزوگ هم در شخصیت ها قرار داره ، میشه پیش بینی کرد که جنگ دورف ها بر سر موریا با اورک ها نشون داده بشه ، چه بسا گندالف ، خاطراتی از این دست برای تعریف کردن داره و نجات تورین هم جزشونه !

گندالف اول تک و تنها میره دول گولدور و مطمئن میشه که خود سائرون اونجاست و سریع میاد و شورای سفید رو متقاعد میکنه که به اونجا حمله کنن. به احتمال زیاد اون قسمت ساخته میشه چون پیش زمینه شورای سفیده. شاید توی شورای سفید که حرف میزنه اینا به صورت خاطره پخش بشه.

منم با حرف مهدی موافقم. شاید فعلا فقط برای جستجو رفته! :S

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
elros

واقعا فوق العاد ه بود تصویر برداری خوب جلوه های ویژه خوب. شعره رو هم خیلی جالب خوند. قطعا یه شاهکاره دیگه است. فقط اکثریت کاراکترها رو لو نداد که البته برای تریلری به این زودی طبیعی هست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

می بینم که ویدئوی 5 هم اومد و...آره!

واقعا" نمیدونستم این قدر دلم واسه الایجا وود تنگ شده!!آخی! :ymblushing:

یعنی دم پیتر گرم که دم به دقیقه چیزای باحال میده بیرون!ای کاش همیشه کریسمس بود!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

ای بابا! این چیزا رو زودتر بدید بذارم تو صفحه اول سایت.

ویرایش: حالا چی هست؟ تعریف کن

یه لینک هم اگه دارید بذارید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

یکی زحمت زیرنویس این ویدئورو هم بکشه :-*

باشد که رحمتهای اروایلوواتار او را در برگیرد :ymblushing:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

نریچ جان در مورد این لینکی که گذاشتی:باید برم به اون صفحه شبکه اجتماعی بلاد کفر دیگه؟

خب حالا که من ازونا شکن ندارم چیکار کنم؟

بزرگ مردی ما را یاری نماید.باشد که مورد رحمت حق تعالی قرار گیرد!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

باور کنید 67 مگابایته...منم با اینترنت 128 که نمی تونم آپلود کنم واسه تون!

ویدئو در مورد لوکیشناست...این سری در مورد هابیتون بود.توش الایجا وودم هست...یه کم در مورد احساساتش و اینا صحبت میکنه.

بعد کلی گاو و گوسفند و خوک و اردک نشونتون میدن...

بعدش در مورد نحوه ی حمل و نقلشونه...کلا فلاکتیه...

چیز دیگه ای فکر نکنم از قلم افتاده باشه...

ویرایش شده در توسط Legolas Greenleaf

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

از لگولاس تشکر میکنم بابت راهنمایی...ولی متنیات که جای بصریات رو نمیگیره

همچنان در طلب بزرگمردی دارای ویژگی های زیر هستیم:

اینترنت با سرعت بالا حجم نامحدود

دارای کمی وقت برای آپلود

دارای عشق برای کمک به همنوع :ymblushing:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

لینکها رو براتون مستقیم کردم. فردا هم خبر رو میذارم تو سایت. هنوز خودم ندیدم:

FLV با حجم 68 مگ:

http://www.filegir.c...D_%5Bf34%5D.flv

MP4 با حجم 60 مگ:

http://www.filegir.c...D_%5Bf18%5D.mp4

FLV با حجم 28 مگ:

http://www.filegir.com/files/3dmahdi/THE_HOBBIT_Production_Video_%235_%5BHD%5D_%5Bf5%5D.flv

ویرایش شده در توسط 3DMahdi
تصحیح لینک ها

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

مهدی جان ازت ممنونم بابت مستقیم کردن لینکها....ولی اولیش کار نمیکنه :ymblushing:

ویرایش شده در توسط tom bombadil

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

لینک اول و سوم مشکل داشت تصحیح کردم.

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

هم تریلر فوق العاده بود

در جا عاشق اون شعرش شدم

اسکار 2011 رو هم باید به تریلرمون بدن :ymblushing:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تضاد

من هم دقیقاً نگران بخش های منظوم داستان بودم چون توی کتاب های صوتی که شنیدم این بخش به قول جناب تورامبار «تم شوخ و شنگولی» داشت و من نمی پسندیدم. ولی عالی دراومده بود. وای که چقدر لحن گالم نزدیک به تصورم بود. یه موجود مفلوک و در عین حال شرور! خیلی دوست دارم بدونم جکسن دقیقاً چه تغییراتی در داستان ایجاد کرده. من با فیلم هایی که از روی کتاب ساخته میشه مشکل دارم ولی جسکن در سه گانه اش داستان قابل قبولی ارائه کرده بود. حالا منتظرم ببینم این دفعه چه می کنه این جکسن! :ymblushing:

واقعاً صبر کردن مشکله.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

پشت صحنه جدید هم بسی جالب بود ، و هدیه ای گانقدر برای کریسمس !

واقعا تعجبی نداره پیتر جکسون دلش بخواد تو خونه هابیتی زندگی کنه .

متوجه یه چیز نشدم ، چرا لوکیشن قبلی هابیتون تخریب شد و یکی جدیدش رو ساختن ؟ فیلم برداری شایر که قرار نیست بیشتر از ارباب حلقه ها باشه !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...