رفتن به مطلب

Recommended Posts

الوه

48فریم و سه بعدی بترکونه یا نه ما با همون 30فریم و دو بعدی خواهیم دیدش توی PCهای خودمان :دی

کلا به پول و این چیزا نیست خوبیه فیلم

باید منتظر آش موند ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

بله...اینجانب اصلا" با حضور تائوریل تو فیلم مخالفم...

در ضمن جرئت نداره با لگی رومنس داشته باشه وگرنه خودم خفه ش می کنم!!!!!!!!!!!!!! ;)

من ایتاریلو می خواااااااااااااام!!! [-(

ولی من با تمام وجود امیدوارم این تائوریل مامان لگی باشه...کلی می خندیم!!! :(()

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Halfling

اره خب همه چی پول نیست . همین سه گانه ارباب حلقه ها فک کنم با هزینه ی نسبتا پایینی ساخته شدش . حالا باید صبر کرد و دید .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

هزینه نسبتا پایین لوتر بیشتر مدیون ساخته شدنش در نیوزیلنده ، یکی از دوستان خبره در زمینه سینما میگفت: اگه لوتر در آمریکا ساخته میشد هزینه ای معادل 200 میلیون دلار برای هر قسمتش نیاز میشد .

فکر میکنم در حال حاضر فیلم نامه هابیت تعین کننده کیفیت فیلم خواهد بود ، چرا که جلوه های ویژه ، فیلمبرداری ، موسیقی و ... تقریبا تضمین شده اند . همه چز برمیگرده به قلم پیتر جکسون و گروه نویسندگی ، با وجود تفاوت های احتمالی کتاب و فیلم نامه ، پیشبینی کردن کمی دشواره .

احساس میگنم این تفاوت ها نقشی حیاتی درست مانند حلقه یگانه در سرنوشت فیلم بازی میکنند .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf
هزینه نسبتا پایین لوتر بیشتر مدیون ساخته شدنش در نیوزیلنده ، یکی از دوستان خبره در زمینه سینما میگفت: اگه لوتر در آمریکا ساخته میشد هزینه ای معادل 200 میلیون دلار برای هر قسمتش نیاز میشد .

واسه چی؟؟؟؟ ;)\

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

واسه چی؟؟؟؟ ;)\

چرا بیشتر شرکت ها، حتی Apple برای مونتاژ میرن چین؟

دستمزد کمتر سیاهی لشکر، تعداد بیشتر اون، محیط های بهتر و آماده تر، جنگل های دور از مناطق مسکونی و همه ی اینا میتونه توی قیمت کار تاثیر داشته باشه...

این بودجه ی هابیت توی IMDb به غلط زده 500میلیون دلار، گوش نکنید :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

به بانو لگی : علاوه بر اونچه الوه گفت، کشور هایی ماننده نیوزیلند سر و دست میشکونن تا چنین پروژه هایی رو جذب کنن و این سر و دست شکستن شامل امتیازات و تخفیف های ویژه هم میشه .

به الوه : فقط ای ام دب نیست که بودجه رو 500 اعلام کرده ! نکنه منظورت بودجه 300 تایی هستش که قبلا مد نظر بود !؟ اگه اونه که بودجه تمدید شد و به 500 افزایش پیدا کرد ، اگه خبر تازه ای هستش بگو تا ما هم در جریان باشیم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
به بانو لگی : علاوه بر اونچه الوه گفت، کشور هایی ماننده نیوزیلند سر و دست میشکونن تا چنین پروژه هایی رو جذب کنن و این سر و دست شکستن شامل امتیازات و تخفیف های ویژه هم میشه .

به الوه : فقط ای ام دب نیست که بودجه رو 500 اعلام کرده ! نکنه منظورت بودجه 300 تایی هستش که قبلا مد نظر بود !؟ اگه اونه که بودجه تمدید شد و به 500 افزایش پیدا کرد ، اگه خبر تازه ای هستش بگو تا ما هم در جریان باشیم .

بودجه اول 100میلیون دلار برای هر فیلم بود که به علت کسانی از قبیل ایان مکلین و اندی سرکیس که نه حقوق کمی میخواستن، مجبور به افزایش اون 250میلیون دلار برای هرفیلم شدن...

پس میشه هر فیلمی 250میلیون

نه یه سفر غیر منتظره 500میلیون که اگه بخوایم بگیم آنجا و بازگشت دوباره هر 500میلیون بخواد بشه یک میلیارد دلار (یکی اینو واسم بشمره ;) )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

گرفتم ، حتما اشتباه شده ، شک نکن .

500 میلیون واسه هر قسمت [-( ! حتی برای قسمت بعدی آواتار هم چنین بودجه ای غیر ممکنه ، چه برسه به هابیت ! همین 250 تا هم خیلیه ، یه بلک باستر واقعی !

نه ایان مکلین جانی دپه، نه اندی سرکیس آنجلینا جولی ! مگه این ها چقدر دستمزد میخوان بگیرن که بودجه 100 میلیون تا اضافه شده ؟

فکر میکردم این دوتا از خداشونه تو هابیت بازی کنن ! ;) خوبه هرچی دارن از همکاری با پیتر دارن !

خودم حاظرم نقش هرکی رو که جکسون خواست بازی کنم ، پول نمیگیرم هیچ ، یه چیزی هم دستی میدم :((

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
گرفتم ، حتما اشتباه شده ، شک نکن .

500 میلیون واسه هر قسمت ;) ! حتی برای قسمت بعدی آواتار هم چنین بودجه ای غیر ممکنه ، چه برسه به هابیت ! همین 250 تا هم خیلیه ، یه بلک باستر واقعی !

نه ایان مکلین جانی دپه، نه اندی سرکیس آنجلینا جولی ! مگه این ها چقدر دستمزد میخوان بگیرن که بودجه 100 میلیون تا اضافه شده ؟

فکر میکردم این دوتا از خداشونه تو هابیت بازی کنن ! :(( خوبه هرچی دارن از همکاری با پیتر دارن !

خودم حاظرم نقش هرکی رو که جکسون خواست بازی کنم ، پول نمیگیرم هیچ ، یه چیزی هم دستی میدم :-?

با این پولش که تقریبا میشه جزو پرهزینه ترین فیلم های تاریخ ~x(

اینا میگن اسکار دارن، واسه همین بهانه گرفتن

کیت بلانشت هم اینطوری نیست که اینا ... [-(

از جانی دپ فعلا چندمدتی نام نبرین تا افتضاح دزدان دریایی کاراییب 4 خاموش بشه بعدا :پی

میدونستم اونقدر نویسنده هاش قدرتمند نیستن که وقتی داستان 180درجه برگرده بتونن قشنگ درستش کنن...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Halfling

500 ملیون دلار !!! برای هر قسمت یه امر نشدنیه . کمپانیا که پولشونو از جوب پیدا نکردن که . برا دو قسمت بازمعقول تره. از گروه نویسندگیشم من خیلی انتضار دارم چون کارای خوبی تو کارنامشون هست و فکر کنم پنج یا شش نفری باشن. بقیه عوامل پشت صحنم که واسه خودشون یه پا غولن بخصوص هاوارد شور . ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

آقا!!!! به كجا چنين شتابان!!!!

بودجه كل پروژه هابيت 500 ميليون دلار است. يعني هر دو قسمت.

فراموش نكنيد فيلم سه بعدي فيلمبرداري ميشود و سه بعدي تدوين ميشود كه همين بودجه را دو برابر ميكند.

گريم هاي دورف ها را مگر نديديد؟ پشت صحنه ها را مگر نديديد؟

اصلا ميدانيد كريستوفر لي 89 ساله به دليل كهولت سن در لندن خواهد ماند و فيلمبرداري و لوكيشن معدودي از صحنه ها در لندن خواهد بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

نه بابا!!

پس چرا تو ویدئوی هابیت کریستوفر لی تو نیوزیلند بود؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Halfling

حالا چرا سر بودجه فیلم بحث میکنید !! نکنه توش شریکید؟! . هرچی بیشتر باشه کیفیت فنیش بیشتر میشه . بهتره سر متن کار بحث کنید . :(( ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

بعد این همه مدت من تازه سه کلیپ مربوط به پشت صحنه هابیت رو دیدم ! عجیب شاد شدم ! مثلا پشت صحنه بود و کیفیتش بشدت پایین ولی لذتش از دیدن چندین فیلم بیشتر بود ، حیف که زیر نویس نداشت ! جکسون هم لامرود انقدر تند صحبت میکنه که با خودم میگفتم : صد رحمت به الفی !

دورف ها چقدر بانمک اند ! اثر منفی عکس های منتشر شده ازشون در من به خاطره ها پیوست ! به گمانم نیت پیتر رو از منتشر کردن عکس دورف ها فهمیدم ، به نظرم پیتر نمیخواسته وقتی فیلم اکران شد بیننده ها مشکل شناخت 13 شخصیت اصلی رو داشته باشند و تا آخر فیلم سعی کنن بفهمن کی به کیه !

با سکانسی که اندی سرکیس در لباس گالوم در دوربین صحبت میکرد حدس زدم پیتر به جو موجود در کتاب هابیت وفادار مونده .

من متوجه چند تا چیز نشدم ! ;)\

best boy کیه دیگه ؟

چرا از 5 تا هلیگوپتر در کنار هم برای پیدا کردن لوکیشن استفاده میکردند ؟

زمانی که کیت بلانشت پیتر رو در آغوش میکشه یه پیر مرد ریشو در کنارشون واستاده ، اون راداکاست نیست ؟

عدد نوشته شده بر پشت کراکنان به چه معنی هستش ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

کیفیتش پایین نبود. خوب بود ;)

عدد نوشته شده رو فک کنم. تعداد روز باقیمانده تا پایان فیلم برداریه. فک کنم! :((

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
tolkien

سلام

من كه تو فيسبوك نتونستم دانلود كنم . كسي اينجا نيست لينك بده؟ ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baggins

چرا از 5 تا هلیگوپتر در کنار هم برای پیدا کردن لوکیشن استفاده میکردند ؟

بخاطر اینکه گروه لوکیشن به اتفاق نظر بتونن محل رو به خوبی رصد کنن. خب فکر نکنم هیلی کوپتر ظرفیتش از 3 تا 5 نفر بیشتر باشه.

گروه هم فکر کنم 14، 15 نفر بودند. ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
bard

اجازه هست بیوگرافی بازیگران هابیت به زبان انگلیسی رو بزاریم یه بیوگرافی کوچیک?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

فارسيشو ميتوني بذاري. انگليسيش كه راحت تو ويكي پديا پيدا ميشه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
bard

یه عکس از نقشه هابیت ضمیمه میکنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

دوستان بجنبید که چهارمین ویدئوی هابیتم اومداااا...! :ymsmug:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

آره legulas خبرشو بهم داد. باید یه جوری از یوتیوب دانلود کنم بعد یه جای دیگه آپلود کنم و بعد بذارم تو قسمت اخبار سایت!

یکی زحمت آپلود کردن فیلم رو تو یه جای دیگه بکشه و یه خبر کوتاه هم در موردش بنویسه تا خبر رو توی سایت بذارم.

ویرایش: نیازی نیست کسی آپلود کنه. اون کار رو خودم انجام میدم. متن خبر رو برام پ.خ کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
bard

فعلا این رو دریافت کنید تا بعد

لینک دانلود چهارمین ویدئوی هابیت به صورت hd با فرمت flv و با حجم 60 lمگا

http://hotfile.com/dl/134252341/d46411d/The_Hobbit_Behind-the-Scenes_Production_Video_Blog_www.scripters.info.rar.html

در اینده ...

با فرمت 3gp و با حجم کمتر اضافه شد

http://ul.to/laba4ch3

+ نمایش انلاین در اپارات

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...