رفتن به مطلب

Recommended Posts

3DMahdi

خبر رو گذاشتم. البته هنوز نتونستم درست ببينمش. اين سيستمهاي دانشگاه هم كه هيچ كدوم كارت صدا روشون نصب نيست!

منظورت لوكيشن لوتره؟ طبق قراردادي كه با محيط زيست نيوزلند دارن بايد بعد از فيلمبرداري محيط رو به حالت سابقش برگردونن. اين قضيه رو توي پشت صحنه لوتر درباره ادوراس گفته بودن. احتمالا اين هم مثل همون بوده. در ثاني اون موقع قرار نبوده كه فيلم هابيت ساخته بشه و نيازي نبوده كه نگهش دارن. هزينه نگه داري اين وسائل توي 10 سال كمتر از هزينه ساخت دوباره اش نيست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

ولی من مرتبا خبر این که : نیوزیلند میزبان جهانگرد هایی است که برای دیدن لوکیشن های ارباب حلقه ها ، بخصوص شایر به این کشور میروند ، است . رو تو این چند ساله تو اخبار نت خوندم !

اگه لوکیشن ها رو قرار بود خراب کنن ( ادوراس رو نمیدونستم ) که دیگه از ارباب حلقه ها به عنوان نقطه قوت گردشگری نیوزیلند نام نمیبردند .

راستی ، تو این ویدیوی آخری برخی تصاویر مربوط به سال های قبل 2000 رو از پشت صحنه ارباب حلقه ها نشون میده .

یه خبر خوندم مبنی بر این که پیتر جکسون بلاخره توانست اجازه فیلم برداری از همه مناطق ((Queenstown )) رو بگیره ، این دقیقا یعنی چی ؟ کجا هست اینجا ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

خب من بلاخره رسیدم خونه و تونستم ببینمش. تا حالا شده یه روز یه ضرب و پشت سر هم سه تا کلاس رسمی و دوتا کلاس جبرانی تو یه روز داشته باشید؟(همه دروس هم فوق العاده مفهومی و پر از اثبات فرمول باشه)

خب قطعا اون خبرها اشتباه بوده چون پارسال بود که خبر و عکسهای ساختن دوباره شایر رو توی سایت گذاشتیم و تو خراب کردنشون که شکی نیست. خارجی ها که مثل ما نیستن. همین امروز استادمون داشت یه خاطره تعریف میکرد که وقتی آمریکا داشت درس میخوند یه روز به یه تور گردشگری رفتن و اونجا یه غاری رو نشونش دادن و گفتا اینجا 50 هزار سال پیش یه ماموت زندگی میکرده! در حالی که هیچ اثری از فسیل و این حرفا نبود. همین الان هم یه پیاده رو نشونت میدن و میگن ناپلئون از اینجا رد شده! این میشه جذب گردشگر.

اونها احتمالا برای دیدن مکانهای طبیعی به نیوزلند سفر میکردن.

اون جایی هم که میگی اینجاست:

http://en.wikipedia.org/wiki/Queenstown,_New_Zealand

یه دریاچه وسطش داره و قسمتهایی از لوتر و مردان ایکس هم توش فیلمبرداری شده. به نظر من جای خوبی برای ساختن شهر روی دریاچه است.

با دیدن این ویدئو بیشتر به عظمت فیلم پی بردم، واقعا که چقدر فیلم ساختن زحمت داره. هماهنگ کردن این کارها الکی نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

امروز که برای بار چندم داشتم ویدئوی جدید رو میدیدم نگرانیم بیشتر شد...درسته که دورف ها خیلی ریشو بودند ولی تو کتابم نگفته بودن که انقد ریشاشون طرح داره.....فکر میکنم این ریشا از جنبه جدی بودن فیلم خیلی کاهش بده.

من که خودم یاد فیلم استریکس و ابلیکس افتادم(مخصوصا اونجایی که دورف چاق داستان با شکمش داره تمرین میکنه که یکی رو پرت کنه)

در مورد لوکیشن هم من دقیقا یادمه پارسال یه خبر دیدم که میگفت لوکیشن محل زندگی هابیت ها چون قابل استفاده نبوده محلی شده برای چرای گوسفندان(عکسش رو هم دیدم)

ویرایش شده در توسط tom bombadil

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

هنوز فیلم هابیت رو ندیدم ، ولی میتونم بگم فیلم ارباب حلقه ها جدی تر از فیلم هابیت بوده ، ولی فیلم هابیت خیلی کمدی بودن و ماجرایی بودنش برجسته تر از لوتر است ، خیلی دوست دارم خودم فیلم لوتر و هابیت رو عینا مثل کتاب بسازم ، همونطور که تصور میکنم :ymblushing:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

زیرنویس فارسی و انگلیسی تریلر رو توی صفحه قبل گذاشته بودم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

امروز با یه سایت آشنا شدم....خیلی جالب بود..یه روز شمار داشت واسه فیلم هابیت که اگه روش میرفتی تبدیل میشد به تاریخ...

این از عکساش:post-1574-0-73871100-1324911297_thumb.jp post-1574-0-28675400-1324911302_thumb.jp

اینم آدرس سایتش(اون گوشه تو سرچ بنویسید hobbit بعد دکمه سرچ رو بزنید) :http://mycountdown.org

کدشم رایگان پایین صفحه داده.خوب نیست ما گوشه فروممون داشته بشیمش؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

تامی جون ایده ی خیلی قشنگیه(هر چند که دیگه ایده نیست!).امیدوارم هر چه زودتر تو فروم داشته باشیمش.

باتشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

ممنون.

روزشمار رو به صفحه اصلی فروم اضافه کردم.

متاسفانه زبان فارسی رو پشتیبانی نمیکرد و مجبور شدم انگلیسی بنویسم. سعی کردم رنگش هم تا حد امکان با فروم همخونی داشته باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

یه سوال راجع به روزشماردارم ولی بهم نخندین!

تاریخ روزشمار برحسب میلادیه؟

چون از دیروز 5 دی ساعت 21 تا حالا 6 دی ساعت 2 هنوز روی 351 روز مونده! قضیش چیه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

روز شمار زمان رو از الان تا ساعت 12 شب 14 دسامبر 2012 ميشمره. زمان رو به وقت تهران تنظيم كرد اما چون سرور اون سايت ساعت تابستاني رو اعمال نكرده اين شمارش تا ساعت 1 بامداد انجام ميشه. 351؟ ديشب 353 بود و الان شده 352.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

نه همون 353

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

هابیت رو با این دوربین فیلمبرداری کردن ، میتونید این دوربین رو بصورت سه بعدی ببینید

در اینجا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

هابیت رو با این دوربین فیلمبرداری کردن ، میتونید این دوربین رو بصورت سه بعدی ببینید

در اینجا

الان همه ی دوربین ها از این نوع هستن یا این یه دوربین خاصه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

جدیدا هالیوود از این دوربین ها برای ساخت فیلم هاش استفاده میکنه ٰ ٰنمیدونم ایران چرا از این دوربینا استفاده نمیکنه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

یه نگاهی به متن جدیدی که سایت boxofficemojo در باب فیلم های 2012 گذاشته بندازید :

http://boxofficemojo.com/news/?id=3333&p=.htm

با این که کارهای نولان رو میپسندم اما از همزمانی اکران هابیت و شوالیه تاریکی برمیخیزد در یک سال بسیار ناراحتم ، اگه استقبال از این سری بتمن همچنان مثل فیلم قبلی رشد صعودی خودش رو حفظ بکنه ، و موج طرفدارانش تا زمان اکران همچنان در حال رشد باشه و کیفیت ساخت فیلم شوالیه تاریکی مجددا تکرار بشه ... هابیت ما نمیتونه با اون رقابت کنه .

کاش فیلم جدید بتمن برای امسال آماده میشد ! یا حد اقل برای رقابت با قسمت دوم هابیت صبرمیرد .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

من هم خودم از شیفتگان نولانم...اما وقتی تریلر هابیتو با شوالیه تاریکی برمیخیزد مقایسه میکردم(با تنی چند از دوستان :ymblushing: )چیز خاصی از شوالیه نظرمون رو جلب نکرد...به جز شکافته شدن زمین که فوق العاده بود

منم میگم که شوالیه میترکونه...اما هابیت چیز دیگری ست!

راستی یه نکته ی دیگه واقعا برام سوال بود:کمپانی وارنر که دو تا فیلم در این سطح تو دست و بالش هست چرا میخواد با هم بدشون بیرون؟

زمان اکران شواله:20 جولای

زمان اکران هابیت:14 دسامبر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

با وجود فاصله 3-4 ماهه بین اکران شوالیه تاریکی ظهور میکند و هابیت نمی شه گفت رقیب جدی همدیگه هستن!

هابیت هم طرفداراش بیشتره و هم زمان اکرانش بهتر . البته مطمئنا هابیت و شوالیه جز 5 فیلم پرفروش 2012 خواهند بود

ویرایش شده در توسط narich

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

من رقابت هابیت و شوالیه رو برای اخذ صندلی پرفروشترین فیلم جهان در 2012 جدی میدونم ، با وجود این که ماه ها تا اکرانشون مونده از همین الان رقابتشون شروع شده ، صفحات مخصوص شوالیه و هابیت در پایگاه آی ام دب ، به ترتیب رتبه اول و دوم تعداد بازدید رو دارن .

به نظرتون در فروش و اخذ جوایز ، کدوم یک این فیلم ها موفق تر خواهند بود ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

در مورد اخذ جوایز بدون شک من هابیت رو یکه تاز میدونم...هر چند که من هنوز نگران اون گریم های دورف ها هستم که فیلم رو خراب کنن

اما در مورد فروش قضیه از نظر من میتونه به نفع هر دو سنگینی کنه و این برمیگرده به اقبال مردم.و باید منتظر موند و جوجه را در پایان رقابت شمرد!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

درسته که هیچ فیلمی رو دست سری فیلم های تالکین بلند نمیشه ولی واقعا نباید شوالیه تاریکی رو دست کم گرفت....

خیلی از طرفداران این سری فیلم مثل ما مدت هاست منتظر انتشار فیلم محبوبشون هستن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

همونطور که یه زمانی گفتم :

به نظرم هابیت از هم الان باید خودش برای نامزدی اسکار در رشته های جلوه های ویژه_ صداگذاری_ کارگردانی هنری_ گریم و یا حتی طراحی لباس آماده کنه.

فک کنم 10 سال پیش بود که این پستو دادم :ymblushing:

این چن تا رشته هایی که گفتم به نظر من نامزد بودنشون قطعیه !

برای شوالیه هم رشته های میکس و ادیت صدا- جلوه های ویژه- کارگردانی هنری و ... نامزد بودنش قطعیه! :-*

ویرایش شده در توسط narich

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

کریستوفر لی از نقش خود در فیلم هابیت می گوید

بازیگر کهنه کار کریستوفر لی درباره نقش خود در فیلم"Hobbit:An Unexpected journey"صحبت کرده.اینطور که به نظر می رسند،تماشاگران قرار است یک سارامون بسیار متفاوت از آنچه در سه گانه ارباب حلقه وجود داشت،ببینند.

با توجه به سخنان لی،در هابیت شما سارامون را به عنوان یک انسان شریف و خوب و به عنوان سرپرست انجمن جادوگری خواهید دید.در واقع نشان می دهد که سارامون قبل از وقایع داستان ارباب حلقه ها جادوگر خوبی بوده.

هر چند نباید از کریستوفر لی با سن 90 سال انتظار حضور زیادی رو در فیلم داشته باشید.لی به عنوان یک بازیگر 90 ساله اخیرا ترجیح می دهد که در نقش های کوچک و غیر اصلی همانند این نقش حضور داشته باشد

منبع:سیاوش شاهمرادی

اینم یه عکس جالب post-1574-0-08062100-1325346469_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

کسی نقاشی ای از فیلم هابیت داره ؛ راستی کارتون هابیت رو کسی دیده؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...