رفتن به مطلب
Halbarad

موسیقی فیلم

Recommended Posts

pirooz

آره گاندالف .خيلي ممنون .خوده خودشه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
وابلامور

دادادادام...

سلام دوستان من اومدم راجع به حرفهای اخیرم باید بگم اونا حرفای من نبود حرفای یه منتقد سینمایی به اسکار بود اما دوستان از اون بحث که بگذریم من پی دی اف کامل موسیقی متن ارباب رو با تمامی مخلفاتش دارم پایه اید آپلود کنم حال کنید البته عکس هایی از نت ها و تم های به کار رفته برای ارباب نزد من هست که در صورت تمایل شما دوستان اونا رو هم آپلود میکنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سیه تیغ

خیلی ممنون که احترام گذاشتین و جواب دادین :) :) :D :D !

بازم میپرسم : آهنگ End credits دو برج چیه ؟ توی آرشیو سایت موجود نیست . همونی که وقتی توی بیشه ن گالوم خود درگیری پیدا میکنه و به خودش میگه "چشمهاشو در آر و مجبورش کن روی زمین بخزه" بعد سم (یا فرودو) صداش میزنه و بعد گالوم میگه دنبالم بیاین و بعد دوربین بالا میره ، آهنگ شروع میشه و برد دور رو نشون میده در حالیکه صاعقه میزنه و یک اژدها داره پرواز میکنه ؟ این آهنگ آخر دو برج زده میشه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
وابلامور

عزیزم من فکر کنم یه تیکه از موسیقی آخر بازگشت شاه باشه فقط حدس میزنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

خیلی ممنون که احترام گذاشتین و جواب دادین :) :) :D :D !

بازم میپرسم : آهنگ End credits دو برج چیه ؟ توی آرشیو سایت موجود نیست . همونی که وقتی توی بیشه ن گالوم خود درگیری پیدا میکنه و به خودش میگه "چشمهاشو در آر و مجبورش کن روی زمین بخزه" بعد سم (یا فرودو) صداش میزنه و بعد گالوم میگه دنبالم بیاین و بعد دوربین بالا میره ، آهنگ شروع میشه و برد دور رو نشون میده در حالیکه صاعقه میزنه و یک اژدها داره پرواز میکنه ؟ این آهنگ آخر دو برج زده میشه .

تمام موسیقی متن فیلم تو آرشیو موجوده. این «نگارش کامل»ـی که تو سایت موجوده کامل ترین نسخه موسیقی متن فیلمه. برای دو برج باید بری اینجا:

https://arda.ir/downloads-archive/?category=26

اونی که مربوط به تیتراژ آخر هست اینه(آخرین ترک):

https://arda.ir/downloads-archive/?did=415

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سیه تیغ

آخییییییییییییییییییییش ! دستت درد نکنه مهدی جان !

مطمئنا هر کس the Arrivals رو دیده باشه این آهنگ براش آشناست !

من چون اسمش رو نمیدونستم ، هرچی توی آرشیو دنبالش گشتم دیدم اونی که میخوام نیست !

واقعا ممنون مهدی جان .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

عکس هایی از نت ها و تم های به کار رفته برای ارباب نزد من هست که در صورت تمایل شما دوستان اونا رو هم آپلود میکنم

می‌شه اونا رو آپلود كنی؟ من خيلی مشتاقم تا نت‌های آهنگ‌های ارباب حلقه‌ها رو گير بيارم و با تارم تمرين كنم... .

ویرایش شده در توسط گند‌الف

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Light king

این لینک از وبلاگ خودمه

http://timer.mihanblog.com/post/329#

الان که این تاپیکو خوندم به این فکر افتادم کاملش کنم

فقط ممنون میشم اگه سایت آهنگ های بیش تر و کامل تری رو داره لینک بده من با ذکر منبع توی وبلاگم قرار بدم

هم برای وبلاگ من خوبه و هم سایت آردا معروف تر میشه :D:D:D:D:D:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
white witch

دادادادام...

سلام دوستان من اومدم راجع به حرفهای اخیرم باید بگم اونا حرفای من نبود حرفای یه منتقد سینمایی به اسکار بود اما دوستان از اون بحث که بگذریم من پی دی اف کامل موسیقی متن ارباب رو با تمامی مخلفاتش دارم پایه اید آپلود کنم حال کنید البته عکس هایی از نت ها و تم های به کار رفته برای ارباب نزد من هست که در صورت تمایل شما دوستان اونا رو هم آپلود میکنم

میشه آپلود کنید؟ ممنون می شم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
saeed642

سلام من يه آهنگ از فيلم ياران حلقه رو خيلى دوست دارم،وقتى كه گاندولف توى خونه بيلبو ايستاده و سرش به تير چوبى ميخوره يه موسيقى ملايم پخش ميشه.

متاسفانه اسمش و نميدونم از دوستان اگر كسى ميدونه لطف كنه لينكشو بزاره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mou

یک فایل پی دی اف نت های پیانو و آوا هاپی موسیقی متن فیلم رو پیدا کردم

من که خودم چیزی ازش نفهمیدم و مثل خط میخی برام نامفهومه :دی امیدوارم برای دوستانی که دستی در موسیقی دارن مفید واقع شه

The-Lord-of-the-Rings-Complete-Score-Howard-Shore.pdf

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
saeed642

دوستان يه خواهش دارم اونم اين كه در صورت امكان لينك آهنگ هاى فيلم ياران حلقه, منظورم نسخه ترجمه شده هست و آهنگ هايى كه صدا سيما روى اين فيلم گذاشته رو بزاريد

بعضى هاشون واقعا زيبا هستند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

با سلام خدمت دوستان عزیز,چند روز پیش داشتم توی ارشیو مجلاتم می گشتم که یه مطلب پیدا کردم که که بیانش در اینجا خالی از لطف نیست,مطلب راجع به موسیقی نسخه دوبله فیلمthe lord of the ringsهست,درنسخه دوبله فیلم ارباب حلقه ها در بعضی از بخش های فیلم از خود موسیقی اصلی فیلم استفاده شده مثلا در بخش معادن موریا, پل خزوود دوم.ولی در بخش های دیگر فیلم از موسیقی فیلم هاملت ساخته اهنگ ساز مشهور انیو موریکونه وبه کارگردانی فرانکو زفیرلی کارگردان ایتالیایی فیلم استفاده شده است.این مطلب رو از از مجله سروش هفتگی, شماره1407نقل کردم . حالا دیگه نمیدونم تا چه حد این مطلب درسته چون من هم اون رو از منبع دیگه ای(سروش) نقل میکنم.

باسلام خدمت الندیل عزیز.احتمالا درست باشه

راستش ارباب حلقه هادرنقاط اوجش آوازهای معرکه ای داره و چون تلویزیون ایناروپخش نمی کنه جایگزینی رو براش درنظرمیگیره.من خودم تم اصلی اخرین بازمانده موهیکانها ونیزمرثیه ای بریک رویاروشنیدم

این چیزا دیگه توایران عادی شده.ولی جدا کارهاوارد شوریه چیزدیگس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid stormcrow

غیر از Last of Mohicans و Requime for a dream که فارازون عزیز گفت از موسیقی Braveheart هم استفاده شده بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

برای اطلاع بیشتر از موسیقی نسخه دوبله شده به تاپیک زیر مراجعه کنید:

https://arda.ir/forum/index.php?showtopic=933

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

قدرت ارباب حلقه ها به نقاط اوج موسیقیشه که واقعا فوق العادس که متاسفانه در دوبله حذف شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

به نظرمن زيبا ترين موسيقي فيلم ، موسيقي اون جايي كه تو شب الف ها به كمك روهان مياند

ویرایش شده در توسط Théoden
سهو نگارشی، غلط املایی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

دادادادام...

سلام وابلامور.نمیخوایی آپلود کنی؟من مخصوصا نت های دورفی خازاد دوم رو میخوام.

پ.ن:

یا منبع بده تا خودمون دانلود کنیم.

ویرایش شده در توسط رضائی.استل

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

یک فایل پی دی اف نت های پیانو و آوا هاپی موسیقی متن فیلم رو پیدا کردم

من که خودم چیزی ازش نفهمیدم و مثل خط میخی برام نامفهومه :دی امیدوارم برای دوستانی که دستی در موسیقی دارن مفید واقع شه

The-Lord-of-the-Rings-Complete-Score-Howard-Shore.pdf

Mou جان باز هم از اینا داری؟اینا رو از کجا پیدا کردی؟بهم منبع بده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
white witch

ببخشید کسی آهنگ قطعه ای که فرودو بیلبو رو توی ریوندل می بینه نداره؟

اگه بذارید ممنون می شم خیلی لازمش دارم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

ببخشید کسی آهنگ قطعه ای که فرودو بیلبو رو توی ریوندل می بینه نداره؟

اگه بذارید ممنون می شم خیلی لازمش دارم

هم در سایت اصلی با نام Rivendell هست و هم بهرحال با یک کیفیت پلقی بالاتر برات در پیوست گذاشتم.

ویرایش ناظر:

لطفا فایلهایی که توی آرشیو دانلود موجود هست دوباره توی فروم آپلود نکنید. لینک دانلود آهنگ:

https://arda.ir/downloads-archive/?did=297

ویرایش شده در توسط 3DMahdi

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir18

با سلام

اگه کسی میتونه اون موسیقی که گندالف از پل موریا میفته و گروه از موریا میان بیرون رو بزاره ممنون میشم

واقعا با اون حال میکنم

انگار میری تو یه دنیای دیگه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

با سلام

اگه کسی میتونه اون موسیقی که گندالف از پل موریا میفته و گروه از موریا میان بیرون رو بزاره ممنون میشم

واقعا با اون حال میکنم

انگار میری تو یه دنیای دیگه

سلام.بفرمایین:

اکستندد:

https://arda.ir/downloads-archive/?did=307

سینمایی:

https://arda.ir/downloads-archive/?did=92

خیلی خوش سلیقه این.من هم این ترک رو دیوانه وار دوست دارم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir18

با سلام

جناب استل ممنونم ازت ولی همون تیکه رو فقط میخواستم .در هر صورت ممنون.

.یه آهنگ درخواستیه دیگه هم دارم.:دیییییییییی

توی یاران حلقه اونجایی که تو موریا راه رو گم میکنن و فرودو به گندالف میگه ای کاش این حلقه به من نمیرسید بعد گندالف جوابشو میده .اگه آهنگ اون تیکه رو هم داری بزار (فقط اون تیکه ) ممنون میشم ازت.آهنگ شایر رو هم میخوام .(همون آهنگ اول دی وی دی که کتابه باز میشه )و آهنگی که توی یاران حلقه بیلبو یه کتاب به فرودو میده .اونجا هم آهنگش فوق العادس.

البته باعث زحمتت نشه استل جاننننننننننننننن. اگه تونستی ممنونت میشم.

ویرایش شده در توسط amir18

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...