رفتن به مطلب
Halbarad

موسیقی فیلم

Recommended Posts

Mou

یه سوال:

این ben dek maestro که به عنوان آرتیست بعضی از ترک هاست کیه یا چیه چون من چیزی پیدا نکردم دربارش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
وابلامور

دقیقا اسکار کثیف با بد سلیقگی خودش چه موزیک هایی رو که جایزه نداد

تف به تو اسکار وقتی که هانس با شکوه بهترین موزیک تاریخی دنیا رو با حماسه خیره کننده اش ساخت تو چیکار کردی هه به اژدهای خمان و ببر غران تان دون جایزه دادی که چیزی جز تقلید نبود

وباز هم تف به تو اسکار وقتی که

آهنگی به زیبایی اون استار در میان موزیک ها دلبری میکرد تو به فریدا جایزه دادی لعنت به تو اسکار

در سال 2009 به جای حماسه ی آواتار به مشتی خزعبل یعنی فیلم بالا جایزه دادی

در سال بعدش تو به تلقین با شکوه جایزه ندادی و امسال نیز هیوگو و اسب جنگی فداییان اسکار کثیف شدند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

چقدر با خشم و غضب در مورد اسکار حرف میزنی ! این که اسکار به کسایی جایزه نداده که ما میخوایم . ملاک بد بودن اون نیست .

ببر خیزان به همون چیزی رسید که لایقش بود ، به نظرم حتی اگه بهش جایزه بهترین فیلم رو میدادن خیلی بد نمیشد . آهنگ انیمیشن بالا بد بود ؟ این دیگه واقعا بی انصافیه ...

اسکار شاید در سال 2008 با نادیده گرفتن شوالیه تاریکی در لیست نامزد های بهترین فیلم اشتباه کرده باشه ، اما در مورد انتخاب سخنرانی پادشاه در مقابل تلقین ، صد در صد یقین دارم که انتخاب صحیح رو انجام داده .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

جناب وابلامور یکم مودبانه تر پست میدادی بهتر نبود؟ حداقل در مورد چیزی که مورد علاقه دیگرانه؟

از این به بعد آکادمی قبل دادن دادن جایزه با شما مشورت خواهد کرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mou

فکر کنم اعضای آکادمی به موسیقی جایزه میدن که با ساده تربن روش متناسب ترین موسیقی رو برای فیلم مورد نظر بسازه یا ایده ای نو(مثل atonoment) داشته باشه و ا

و احساس می کنم چون ما(من) دید حرفه ای به موسیقی نداریم نسبت به عملکرد آکادمی انتقاد داریم

مثلا پیانو زن ها تقریبا شوپن رو بهترین پیانو زن تاریخ میدونن ولی شاید به دل ما نشینه علتش اینه که اون ها می دونن که شوپن چه جادویی با پیانو انجام میده وکارهاش سهل و ممتنعه ولی من ترجیح می دم آهنگ هایی که نامزد اسکار شدن رو گوش کنم تا اون هایی که برنده اسکار شدن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mou

چندوقت پیش داشتم تو کالکشن موسیقی متن هام میگشتم که به یک آهنگ که موسیقی تریلریاران حلقه بود برخوردم من هم این آهنگ رو براتون میذارم

این آهنگ آرت ورک رسمی نداره ولی من خودم یه دونه واسش گذاشتم

احتمالا اگر این آهنگ روی یک فیلم دیگه بود حداقل نامزد اسکار می شد

http://wdl.persiangi...er%20Music).rar

ویرایش شده در توسط Mou

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

مورینیو: شنیدم اون آهنگ رو

یه موسیقی دیگه هم هست که رو تریلر های لوتر ازش استفاده شده. موسیقی فیلم (مرثیه ای برای یک رویا) ساخته درن آرونوفسکی.

این موسیقی رو زیاد شینیدید خصوصا ازتلویزیون. یه زمانی برنامه ای بود به اسم (هزار راه نرفته) که رو تیترازش این موسیقی رو گذاشته بودند.

در ضمن تو آلبوم دو برج با اسم bonus track هم هست.

20 - Bonus Track.mp3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mou

این هم خود تریلر

http://wdl.persiangi...g%20trailer.rar

به نریچ : البته یک سری تفاوت های جزیی با ساخته منسل داره

ویرایش شده در توسط Mou

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ائارندیل Eärendil
ارسال شده در (ویرایش شده)

بالاخره اسم انگلیسی این track رو پیدا کردم.همون جایی که گندالف بالای اورتانک زندانیه و به شاپرک میگه که عقابها رو خبر کنه. من که عاشق این track هستم مخصوصا وسطش

the caverns of isengard

اینم لینکش http://mp3juices.com...rns-of-isengard

ویرایش شده در توسط arven
غلط املایی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid stormcrow
ارسال شده در (ویرایش شده)

می خواستم بپرسم اسم ترک اون بخش از موسیقی فیلم که زمان ورود الف ها به هلمز دیپ پخش می شه چیه به نظر من اون زیبا ترین بخش موسیقی لوتر هستش .

ویرایش شده در توسط arven
غلط املایی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ائارندیل Eärendil

بله موزیک خوبیه.

اسمش هست The Host of the Eldar

اینم فایلش،امیدوارم لذت دوباره ببری.

Howard Shore - The Host of the Eldar.mp3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Glorfindel Thalion

به نظرم هر موسیقی که مربوط به الفها باشه . عالیه. ( با ارادت به اصلان عزیز ;) ) از passing of the Elves گرفته تا council of Elrond و.....

البته به نظرم آهنگ نبرد دشت پله نور از همه زیبا تره. چون قشنگ حس جنگ رو به آدم منتقل می کنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Glorfindel Thalion

بچه ها اون آهنگی که وقتی گندالف ( خاکستری )به میناس تریث میرسه چیه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mou

به گلورفيندل: اگه منظورت اون آهنگه كه وقتي داره با پيپين از روهان به سمت ميناس تيريث ميره اسمش

Flight from Edoras

يه آهنگ ديگه هم هست كه وقتي با آراگورن ولگولاس وگيملي به سمت ادوراس ميرن كه اسمه

The white rider

در نسخه اكستند هم

Gandalf the white

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Glorfindel Thalion

نه اونجا که گندالف برای خوندن کتاب ها به میناس تریث میره. شهر رو نشون میده و یه آهنگی میزنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سیه تیغ

آهنگ End credits دو برج اسمش چیه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ائارندیل Eärendil

بچه ها اون آهنگی که وقتی گندالف ( خاکستری )به میناس تریث میرسه چیه ؟

به گلورفيندل: اگه منظورت اون آهنگه كه وقتي داره با پيپين از روهان به سمت ميناس تيريث ميره اسمش

Flight from Edoras

يه آهنگ ديگه هم هست كه وقتي با آراگورن ولگولاس وگيملي به سمت ادوراس ميرن كه اسمه

The white rider

در نسخه اكستند هم

Gandalf the white

نه اونجا که گندالف برای خوندن کتاب ها به میناس تریث میره. شهر رو نشون میده و یه آهنگی میزنه.

اسم آهنگ:the account of isildur

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

در ضمن اگه کسی از دوستان قصد داره توی خیالش در سرزمین میانه قدم بزنه و همه اتفاقات آردا از بیدار شدن الفها تا نابودی حلقه رو تو ذهنش مجسم کنه،باید شبها با هندزفری به این آهنگ گوش کنه.مخصوصا از ثانیه 10 تا 63 اوج زیبایی آهنگ 49-تا63

مطمئن باشین این حس به شما دست خواهد داد. من با تمام وجود عاشق این آهنگ هستم.

حمله انتها به آیزنگارد (آخرین راهپیمایی انت ها) Howard Shore, Del Maestro - The Last March of the Ents.mp3

https://arda.ir/downloads-archive/?did=411 اینم لینکش تو سایت آردا

ویرایش شده در توسط ائرندیل Earendil

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

پسر اين آخري كولاك بود .خيلي توپ بود !!!!!

كسي آهنگ اول فيلم تو قسمت اول اكستندد رو داره ؟

كه يه سري (فكر كنم) الف ميان صحبت ميكنن ؟

و همچنين آهنگ معروفي كه وقتي كه آرم فيلم ارباب حلقه ها رو نشون ميده تو هر سه قسمت ميزاره .كسي داره ؟!

ممنون .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Glorfindel Thalion

ائار جان من هر چی تو اینترنت گشتم این آهنگه رو پیدا نکردم. هلپی برسان.

اون آهنگی که میگی الفها صحبت می کنن. اگه اونی رو میگی که الفها دارن میرن بندرگاه های خاکستری و سام و فرودو می بیننشون . اسمش passing of the Elves هست. تو آرشیو سایت هم هست.

ویرایش شده در توسط Glorfindel Thalion

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

و همچنين آهنگ معروفي كه وقتي كه آرم فيلم ارباب حلقه ها رو نشون ميده تو هر سه قسمت ميزاره .كسي داره ؟!

منظورت اينه؟:

البته اين فقط يه قسمت از آهنگه. اگه منظورت همينه، بگو تا كاملش رو بذارم. تا بعد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Glorfindel Thalion

گندالف جان میشه کامل این آهنگ رو بذاری که من دانلود کنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

آقایون عزیز. کاملترین نسخه موسیقی فیلم توی آرشیو سایت موجود هست. مواردی که توی آرشیو موجوده توی فروم آپلود نکنید. دانلود از خود سایت خیلی راحت تره و قابلیت resume هم داره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

گندالف جان میشه کامل این آهنگ رو بذاری که من دانلود کنم.

اينم لينک دانلود نسخه‌ی كاملش از آرشيو خود سايت آردا كه فكر كنم اسم اصليش هم "Prologue One Ring To Rule Them All" باشه:

https://arda.ir/wp...load.php?id=279

اون نسخه‌ی ناقصی هم كه توی پست قبليم در همين تاپيک گذاشته‌بودم، از ثانيه‌ی 40 به بعد بود كه اول هرسه‌تا فيلم به عنوان تيتراژ آغازين پخش می‌شه.

از مهدی سه‌بعدی عزيز هم تشكر می‌كنم كه بسيار كمكم كرد.

تا بعد! :)

ویرایش شده در توسط گند‌الف

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
SHIRE

1- the lord of the rings

2-snow white and the huntsman

3-troy

4-god father

از آهنگ فیلم جدید snow white and the huntsman خیلی خوشم اومد . چون حجمش زیاد بود نتوستم اینجا بذارم . اما دیدن نسخه ویدیویی این آهنگ خالی از لطف نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...