رفتن به مطلب
Safires

مشکلات سایت

Recommended Posts

تور

آقا چرا این نژاد مایا و والا رو دو تکه نشون میده؟؟

post-3408-0-30208300-1423311138_thumb.pn

قبلا هم این قضیه مطرح شده و از فروم نیست.

گویا مشکل از مرورگر هست احتمالا شما از فایرفاکس استفاده میکنید. با کروم چک کنید اینطوری نخواهد بود...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mgh47

گویا مشکل از مرورگر هست احتمالا شما از فایرفاکس استفاده میکنید. با کروم چک کنید اینطوری نخواهد بود...

با تمامی مرورگرها همینجوریه.

حتی اگه عنوان کاربری شخصی،امید باشه اینجوری نشون میده:

ام

ید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mohadeseh

دوستان مشکلی برام پیش اومده کمکم کنید.....دستم رفت رو گزینه استفاده از نسخه مبایل یهو یه صفحه آبی رنگ اورده..... حالا نه میتونم نظرات رو بخونم نه نظر بدم فقط تو تاپیک گزینه ارسال پاسخ داره....تو رو خدا کمکم کنبد از این نسخه بیام بیرون برم سر نسخه خود سابت....هرچی نگا میکنم تازه تنظیمات هم نداره...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

دوستان مشکلی برام پیش اومده کمکم کنید.....دستم رفت رو گزینه استفاده از نسخه مبایل یهو یه صفحه آبی رنگ اورده..... حالا نه میتونم نظرات رو بخونم نه نظر بدم فقط تو تاپیک گزینه ارسال پاسخ داره....تو رو خدا کمکم کنبد از این نسخه بیام بیرون برم سر نسخه خود سابت....هرچی نگا میکنم تازه تنظیمات هم نداره...

برید قسمت پایین سایت,بخش تغییر پوسته سایت ,گزینه arda v1 رو انتخاب کنید, درست میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فاطمه

با اجازه

من با بعضی مرورگر ها امتحان کردم اما نژاد های مایا و والا رو همیشه از هم جدا میکنه و مینویسه

لطفا رسیدگی کنین

ویرایش شده در توسط فاطمه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

با اجازه

من با بعضی مرورگر ها امتحان کردم اما نژاد های مایا و والا رو همیشه از هم جدا میکنه و مینویسه

لطفا رسیدگی کنین

توی سایت با مرورگر کروم خوب کار نمیکنه کیا کثل من اینجورین

این مشکل ارتباطی به سایت نداره و از گوگل کروم هست. به هرحال اول گوگل کرومتون رو به آخرین نسخه ارتقا بدید و سپس به لینک زیر مراجعه و به مراحل ذکر شده عمل کنید

http://j.mp/1zLPvCF

هرگونه سوالی بود رو فقط و فقط در همون لینک ارائه شده (لینک بالا هیچگونه ارتباطی به سایت و مسئولین آردا نداره و این راه حل رو در سایت های مختلف میتونید پیدا کنید) بپرسید تا بهتون پاسخ داده بشه....

آقا چرا این نژاد مایا و والا رو دو تکه نشون میده؟؟

post-3408-0-30208300-1423311138_thumb.pn

من با سه تا مرورگر اکسپلورر، فایر فاکس و کروم امتحان کردم. فقط کروم درست نشون نمیده، بقیه ی مرورگر ها مشکلی ندارند !

کروم هم با فونت Tahoma مشکل داره که اینطوری میشه :

اینجا رو ببینید :

http://donbaler.com/...9%86%D8%AA.html

ویرایش شده در توسط Théoden

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Peredhil

یه مشکل هست. وقتی میخوام تصویر پس زمینه صفحه ام رو تغییر بدم، برام باوجود اینکه فایلی که آپلود میکنم متفاوت هست، اولین عکسی رو که امتحان کردم رو نشون میده. باید چی کار کرد؟ و نمیشه مقدار حجم برای آپلود رو به 500 یا حداقل به 300 رساند؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

این تاپیک

یک دفعه همه دنبال کنند هاش رو خارج کرده و دیگه نمیشه دنبالش کرد.حدود یه هفته ای میشه اینطوریه.خواهشا رسیدگی کنید.

ویرایش شده در توسط K I N G

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

الان دوباره امتحان کنید ببینید مشکلی هست؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

الان دوباره امتحان کنید ببینید مشکلی هست؟

نه،درست شد.

تشکرات فراوان الوه خان @};-

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

با سلام خدمت دوستان

این تبلیغات خارجیی که کنار وبالای صفحه دیده میشه رو چطوری باید بست؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

با سلام خدمت دوستان

بالا و کنار کجا؟ کدوم صفحه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

خود صفحه سایت وفروم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

بالا و کنار کجا؟ کدوم صفحه؟

همین extensions ها که به عنوان تبلیغ روی مرورگر میان.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

با سلام خدمت دوستان

همین extensions ها که به عنوان تبلیغ روی مرورگر میان.

روی مرور گرتون بدافزار نصب شده !

ازش یه عکس بگیر !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تراندویل 2001

چتور باید این بدافزار رو حذف کرد????????????

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

نه تئودن

فکر نکنم مشکل از این باشه. در طول یک هفته 6 بار وینوز عوض کردم .تازه سه چهار بار هم سیستمم رو ویروس کشی کامل کردم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

نه تئودن

فکر نکنم مشکل از این باشه. در طول یک هفته 6 بار وینوز عوض کردم .تازه سه چهار بار هم سیستمم رو ویروس کشی کامل کردم.

والا نمیدونم. من خودم یه مدت بدافزار BlockAndSurf روی سیستمم نصب شده بود که نمیدونستم از کجا اومده. نهایتا از کنترل پنل و Programs and Features پیداش کردم و حذفش کردم.

احتمالا به پراکسی (وی پی ان و....) وصل نیستید ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

من که چیزی نتونستم پیدا کنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

تئو:به نظرم مشکل از شرکتمون باشه.چون هردوی ما از یک شرکت اینترنت گرفتیم که همون مخابراته.من خودم تو خونه این مشکل رو دارم ولی وقتی با اینترنت خونه های دیگه که شرکتشون فرق داره میرم این مشکل بوجود نمیاد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

همونطور که بهتون گفته بودم این قضیه ربطی به سایت نداره و مشکل از سیستم خودتون (و در مواقع نادری ISP هست که ترمینال ها و موارد مرتبط به خودشون یا آلوده هست یا شاید قصد افزایش در آمد دارن) هست به خاطر بدافزار و حالا چطور میخواید درستش کنید دیگه به عهده ی خودتونه و در دامنه ی کاری تاپیک ها نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

چرا وقتی به این لینک میری اسامی دریافت کنندگان قبلی این جایزه نوشته نشده؟

https://arda.ir/forum...w&do=spec&id=14

چون جایزه کاربر برتر فروم رو در آن واحد فقط و فقط یک نفر میتونه داشته باشه و در این لینکی که آوردی فقط نام دارنده جایزه میاد. بقیه جوایز هم همینطوریه منتها چون جوایز همزمان دست چند نفر هست اسامی بقیه هم اومده. برای اطلاع از برندگان قبلی میتونید به تاپیکش مراجعه کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

خود صفحه سایت وفروم.

همونطور که دوستان لطف کردند و بصورت مبسوط توضیح دادند، ایراد از سمت سایت نیست، چون اگر تبلیغی روی سایت می بود، باید برای همه نمایش داده میشد نه یک و دونفر.

مشکل از سیستم یا سرویس‌دهنده‌ی اینترنت‌تونه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...