رفتن به مطلب

Recommended Posts

Oropher

سلام

دوستان چندین بار گفتیم که اگر به این صورت ریپلی ها تون باشه خیلی بهتره و با یه نگاه تمام اطلاعات هم در اختیار ناظرین و هم در اختیار دیگر بازیکنان قرار میگیره و لازم نیست از بازیکنان کسی ریپلی هارو بره ببینه:

مربوط به کدوم بازی(بتل یا ویچ کینگ)-بازی اول یا دوم یا هردو-?vs?(با ذکر تیمی که توی بازی داشتین خیلی بهتره)-و در آخر برنده کی بوده...

به طور مثال:

bfme2-game 1-mc,men vs theoden,isengard-winner theoden

ممنون.

ویرایش شده در توسط mccroft

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Silence0098

با سلام،

محض اطلاع دوستانی که ریپلی دوست دارن و می بینند، می تونین با "/ + ctrl" بزنید جلو که به جاهای مهم برسید و ریپلی های طولانی خسته کننده نشن. با همین حرکت دوباره سرعت رو می تونید عادی کنید.

یا حق.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

بدین سان در اولین بازی این دوره اولین پیروزی شاهزاده‌ی میرک‌وود در رقابتی تنگاتنگ و دقیقه نودی در مسابقات BFME 2 کسب شد. :|

BFME2 G1 - Legolas (Elves) vs Sadra (Dwarves) - Winner Legolas.zip

هر چند دو بازی بعدی رو باختیم ولی هیچی از لیاقت‌های بچه‌هامون کم نمیشه! :|

ویرایش شده در توسط Le‌golas

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sadra The Great

بعد از باخت جنجالی درمقابل حریف سر سخت جناب legolas این بنده حقیر یعنی sadra توانست 2 بازی پی در پی حریف خود را یعنی legolas را شکست دهد .

:| به امید پیروزی های دیگر ...

و این repaly بازی دوم BFME2_sadra(mordor) vs legolsa(Men) G2_sadra Wins.zip

و این replay بازی سوم BFME2_sadra(Menr) vs legolsa(Elves) G3_sadra Wins.zip

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

با تشکر از بازی خوب دوستمون

در این بازی من کنترل روی یونیت هام نداشتم. بعد از چند دقیقه کنترل بیلدر و ترولم رو از دست دادم. حرکت نمیکردند و حتی فکر میکردم اشکال از ماوسمه! در این وضعیت بود که از بازی خارج شدم.

با این حال نتیجه رو واگذار میکنم به رای داوران گرامی.

ویرایش شده در توسط تور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

آخه مگه داشتیم گابلین ها انسان هارو شکست بدن؟!!!

در این بازی من کنترل روی یونیت هام نداشتم. بعد از چند دقیقه کنترل بیلدر و ترولم رو از دست دادم. حرکت نمیکردند و حتی فکر میکردم اشکال از ماوسمه! در این وضعیت بود که از بازی خارج شدم.

ریپلی رو چک کردم !

یک نکته رو لازم دونستم تذکر بدم.

اگر وارد بازی شدید و متوجه شدید که بازی بسیار زیاد لگ میزنه ، به طوری که بازی قابل انجام نیست ، همون موقع بدون فوت وقت از بازی خارج بشید.

این بازی حدود 10 دقیقه طول کشید ، تور در حالی از بازی خارج شد که کنترل بازی رو از دست داده بود. اگر تور فقط 3 دقیقه زودتر خارج شده بود ، رای به بازی مجدد داده میشد.

این بازی صحیح هست و احتیاجی به بازی مجدد نیست (ogre برنده این بازی هست).

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Oropher

آخه مگه داشتیم گابلین ها انسان هارو شکست بدن؟!!!

خب در کامل کردن پست تئودن باید بگم با وجود اینکه تا اواسط بازی،بالانس در بازی برقرار بود ولی اواخر بازی پیشروی به سود men بود و گابلین در حالت دفاعی قرار داشت...که متاسفانه تور باید زودتر از بازی خارج میشد...

همونطور که تئودن هم گفت زمانی که بازیتون لگ میزنه از بازی خارج شین و از جایی که لگ زدن بازی در ریپلی مشخص نیست دقیقا در همون موقع باید خارج بشین و ادامه ندین...اگه زمانی که در حال عقب نشینی و شکست هستین خارج بشین به احتمال قوی نتیجه ی بازی به سود حریفتون اعلام خواهد شد...

ویرایش شده در توسط mccroft

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Silence0098

کاربران Sadra و Lebron به دلیل تخلف از مسابقات BFME II حذف شدند.

این که یک نفر جای یک نفر دیگه بازی کنه توهین به شعور بنده و تمام کسانی هست که وقت گذاشتند و در این مسابقات شرکت کردند.

کاربر لبرون همچنان میتونه در مسابقات ROTWK به بازی هاش ادامه بده. و هم میتونه انصراف بده.

اینکه چطوری به این نتیجه رسیدیم:

نرم افزار Rep Info یک سری اطلاعات از ریپلی در اختیار کاربر قرار میده. از جمله این اطلاعات، کد UID هست که بر اساس IP هر بازیکن تنظیم میشه.

بابا بخشش لازم نیست اعدامش کنید>..

حالا یه اشتباهی شده، ادمین این بارو ببخش خیر میبینی، بزار دوره هم حال کنیم...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Silence0098

یک سزی از ریپلی های مورد علاقم رو گفتم بزارم اینجا، جنجالین امیدوارم لذت ببرید.

Replays - 1v1,2v2,4v4.rar

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

درود

برای مسابقات مرحله اول 9 ساعت بیشتر وقت ندارید.

بعد از اون دیگه از من توقع عدالت نداشته باشید :)

هر کار دلم خواست میکنم :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

خب این از ریپلی های بازی های من توی ROTWK:

ROTWK - Thingol (Men) & Legolas (Angmar) - 1st Game - Winner Thingol.zip

ROTWK - Thingol (Angmar) & Legolas (Dwarve) - 2nd Game - Winner Thingol.zip

بازی اول ارتش انسان ها به رهبری پسران دنه‌تور با همراهی تکاوران ایتیلین و دونه‌داین و مردمان سختکوش روهیریم توانستند گذار ایزن را از ارتش آنگمار پاک کنند.

اما بازی دوم ارتش آنگمار مغلوب به سمت طرف دیگر آمد تا انتقام خود را بگیرد، ولی در مقابل خود به جای انسان ها مردمان دورین را دید! بازی بین دو ارتش مورد علاقه ام توی ROTWK بود، یعنی دورف و آنگمار که به نظرم حریف های سرسختی هم میومدن که توی این بازی دورف ها بی امان مشغول صاف کردن مپ آنگمار بودند و آنگمار در سرازیری سفوط بود، اما آنگمار قدرت های پنهانی بسیار دارد و در لحظه ورود جادوپیشه دیگر امیدی به طلوع برای مردمان دورین از دست رفت...

توی BFME II که با King LeBron James بازی داشتم، اولینش رو واگذار کردم ولی دومیش رو برنده شدم، البته بازی سوم به علت حذف شدنش انجام نشد که حالا اون ریپلی مربوط به خودم رو خواستید ببینید آپ کردم:

BFME II - Thingol (Men) & LeBron.J (Men) - 2nd Game - Winner Thingol.zip

Mirror ها اصولا بازی جالبی هستن چون قدرت های دو طرف یکسان هست و هر طرف کاملا حریفش رو از لحاظ نقطه ضعف ها میشناسه. به نظرم خوبه دیدنش :دیــ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ali2

پیروزی همیشه ازآن روشنایی است.

و بدین سان مرحله اول را رد کردیم.

درود

برای مسابقات مرحله اول 9 ساعت بیشتر وقت ندارید.

بعد از اون دیگه از من توقع عدالت نداشته باشید :)

هر کار دلم خواست میکنم :دی

حالا بکنش 10 ساعت

bfme2 ogre(men) vs tuor(isengard).winner ogre.zip

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

خب این از ریپلی های مربوط به من:

ROTWK - Thingol (Isengard) & Theoden (Men) - 1st Game - Winner Thingol.zip

ROTWK - Thingol (Angmar) & Theoden (Isengard) - 2nd Game - Winner Thingol.zip

بازی اول به خاطر دی سی های پیاپی من 5 بار تکرار شد و هر بار به امید اینکه دیگه دی سی نمیشم استراتژی عوض میکردم که مثلا غافلگیر کنم تئودن رو اما باز دی سی میشدم :| خلاصه داستانی بود، اما بالاخره ارتش ایزنگارد با کمک دونلندی ها توانست مردمان غرب را از گذار ایزن بیرون براند.

بازی دوم هم با وجود تلاش ها و نیرنگ های ایزنگارد و Cripple Shot های لوترز، ارتش دست سفید نتوانست مواضع خود را در برابر قدرت شاه جادوپیشه ی آنگمار و زیردستانش نگه دارد و نبرد را واگذار کرد...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

درود

برای مسابقات مرحله دوم فقط 2 ساعت وقت دارید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Einar Dunadan

به نام ایزد

درود

بازیهای ROTWK

ROTWK_G1_LJ(Angamr)vs Legolas(Isen)_LJ Won.rar

ROTWK_G2_LJ(Mordorr)vs Legolas(Isen)_LJ Won.zip

منظورم Angmar و Mordor بودش ها :|

ویرایش شده در توسط King LeBron James

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

کاربر Ogre که در مسابقات BFME II با کاربر Shervin مسابقه داشتند، به دلیل آنلاین نشدن در فروم و گیم رنجر به مدت 40 ساعت بازنده اعلام میشند. (کاربر Shervin برنده این بازی هستند)

مسابقات BFME II در مرحله سوم

ddd.png

مسابقات RoTWK در مرحله سوم

eeee.png

مسابقات BFME II که تا تاریخ 21/4/91 بایستی برگزار بشند

Shervin vs Thingol

Tuor vs Ogre

مسابقات RoTWK که تا تاریخ 21/4/91 بایستی برگزار بشند

Thingol vs Tuor

Theoden vs Lebron

ویرایش شده در توسط Théoden

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Silence0098

با سلام،

به اطلاع دوستان، بنده می خواهم انصراف بدم از هر دو مسابقات،

با سپاس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

با توجه به انصراف دوست خوبمون Ace ، در جدول مسابقات RoTWK تغییراتی ایجاد شد.

پست بالا رو ویرایش کردم.

پ.ن : احتمالا کس دیگه ای نمیخواد انصراف بده ؟

ویرایش شده در توسط Théoden

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...