رفتن به مطلب

Recommended Posts

The secret wizard

سلام

من عضو جدیدم.

می خواستم در مسابقات شرکت کنم.

اسم: Silence

بازیها: BFME 2 & Rise of the Witch-king

با سپاس.

متاسفانه وقتش تموم شده اما تابستون دوباره برگزار میشه و اون وقت میتونی شرکت کنی.فقط دیگه دیر نکن @};-

ویرایش شده در توسط The secret wizard

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

خوب من و امیر بازیامون تموم شد

از بچه ها خواهش میکنم زودتر بیاین بازی کنیم تموم شه بره

الان یه هفتست کلا بعضیارو آنلاین ندیدم تا حالا

خواهشا به فکر باشین بعدا مشکلی پیش نیاد انشا الله @};-

kingLJ vs Nolofinwe game1 Nolofinwe won.rar

kingLJ vs Nolofinwe game2 Nolofinwe won.rar

KingLJ vs Nolofinwe game3 Nolofinwe wins.rar

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

خوب من و امیر بازیامون تموم شد

از بچه ها خواهش میکنم زودتر بیاین بازی کنیم تموم شه بره

الان یه هفتست کلا بعضیارو آنلاین ندیدم تا حالا

خواهشا به فکر باشین بعدا مشکلی پیش نیاد انشا الله @};-

kingLJ vs Nolofinwe game1 Nolofinwe won.rar

kingLJ vs Nolofinwe game2 Nolofinwe won.rar

KingLJ vs Nolofinwe game3 Nolofinwe wins.rar

هر سه تا رو شما بردی ؟

وقتی دو تا بازی اول رو برنده شدید که دیگه احتیاجی به بازی سوم نیست :-h

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

هر سه تا رو شما بردی ؟

وقتی دو تا بازی اول رو برنده شدید که دیگه احتیاجی به بازی سوم نیست @};-

بلی

اِ واقعا؟؟ آخه الوه دیشب اینچنین گفت مگه برای امتیاز دهی و رده بندی ( :-h ) نباید همه سه بازی داشته باشن؟؟؟

ویرایش شده در توسط الوه
تصحیح شکل نگارش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

نذار کل مکالمات دیشبمون رو بگما :وی من گفتم اگه یک بازی رو شخص شماره 1 ببره و یک بازی رو شخص شماره 2، برای مشخص شدن نتیجه باید بازی سومی هم انجام بشه مثل قدیم. دیگه برداشت اشتباه دست من نیست @};-

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Einar Dunadan

خب بازیه اولم با بهنام جان که دو نژاد با کدورت باستانی (به قول الوه :D ) با هم جنگ کردن و کوتوله ها برنده شدن (من :-h )

BFME2_1st game_King LBJ(Dwurfs) vs Behnam(Elves)_King LBJ wins.zip

خب بازیه دومو من واگذار کردم هردو مون کوتوله شدیم (ایشاالله بهنام جام خودشون آپ میکنن)

بازیه سوم من آیزن شدم و بهنام انسان.و پنجه ی سفید سارومان @};- برنده شد.و زمین ها از خون مردم روهان سیراب شدند :D

BFME2_2nd game_King LBJ(Isen gurd) vs Behnam(Men)_King LBJ wins.zip

[

ویرایش شده در توسط King LeBron James

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
behnam

war 2.rar

اینم نبر من با king lebron اولین نبرد دورف ها در مقابل دورف ها

البته در اخرین نبرد من شکست خوردم حالا من جواب مردم روهان چی بدم @};-

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

Thingol & ZATO BFME II

با وجود Early Game افتضاح گابلین ها من چقدر دوستشون دارم :وی در اولین بازی من (گابلین) و The secret wizard (انسان) با وجود شروع طوفانی انسان و حملات چند طرفه به گابلین و نابودی تمامی ساختمون هام، با صبر و تلاش شاه گابلین ها و دلاوری های ترول های غارنشین مپ انسان های کاملا آپگرید شده رو جمع کردم که جزئیاتش رو میتونید ببینید:

Arda BFME II - Thingol (Goblins) & ZATO (Men) 1st Match Winner Thingol.BfME2Replay.zip

اما بازی دوم! با حدس پیش از شروع مقابله ی ایزنگارد و الف، بازی دقیقا به همین شکل برگزار شد و با توجه به اینکه به نظر من این دو گروه هماورد بسیار خوبی برای هم هستن، بازی به شکل بسیار جالبی ادامه پیدا کرد و هردو تا جمع کردن مپ طرف مقابل پیش رفتیم و در نهایت با یک سارومان، یک گروه نیزه دار و یک گروه کمان دار (هر دو گروه بسیار آسیب دیده از اسب هایی که مپ رو جمع کرده بودن و به زور تونسته بودن فرار کنن) توانستند در نبرد با زمان و ارتش قدرتمند الف ها، باقی سربازخانه ها و سازنده های الف را یافته و بازی را به پایان برسانند. این بازی رو حتما ببینید، خیلی استرس خوبی داره :وی

Arda BFME II - Thingol (Isengard) & ZATO (Elves) 2nd Match Winner Thingol.BfME2Replay.zip

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

Thingol & durf BFME II

پیشتر ابراز علاقه ی منو در مورد نژاد گابلین خوندید، اما الان با تقدیم این برد به گرگهایی سخت کوش که بدون همپیمانی با کسی زحمت نابودسازی یکی از سربازخانه های انسان های قدرتمند را کشیده و در این برد به من کمک کردند، ریپلی اولین بازی من و durf رو ببینید:

Arda BFME II - Thingol (Goblins) & durf (Men) BFME II 1st Match Winner Thingol.zip

ایزنگارد نژاد خیلی جالبیه و قدرتمندترین شمشیرزن ها رو توی 1.06 داره و به راحتی میتونه هر شمشیرزنی رو به صورت عادی در حالت 1v1 شکست بده که میتونن در زمان بسیار کوتاهی حریف رو به زانو در بیارن اگه درست باهاشون مقابله نشه. بازی دوم بازی کوتاهی بود اما دیدنش تجربه ی خوبی میتونه برای یادگیری بازی با این نژاد باشه

Arda BFME II - Thingol (Isengard) & durf (Men) BFME II 2nd Match Winner Thingol.zip

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The secret wizard

ZATO AND DURF

در بازی اول با همه ی جان فشانی های نزگول و دزدان دریایی اومبار،باز هم پنجه ی سفید سارومان پیروز میدان شد و به سائورون پوزخند زد:دی

ZATO(isengard) vs durf(mordor)-fisrt game-winner zato.rar

در بازی بعدی سائورون بار دیگر نیروهای خود را برای انتقام از سارومان جمع کرد اما... سارومان زود تر جمع کرده و رفته بود:پی

پس با گابلین ها به نبرد پرداخت و باز هم از ترول های غار نشین شکست خورد

ZATO(goblins)vs durf(mordor)-second game-winner zato.rar

آقا من با این حرفام ابهت سائورون رو زیر سوال بردم @};-

ویرایش شده در توسط The secret wizard

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Oropher

سلام به همه بازیکنان خوب آردا...،بابت تاخیری که از طرف اینجانب پیش اومد عذرخواهم... @};-

خب اول تشکر میکنم از دوستانی که بازیاشونو تو زمان خودش تموم کردن خصوصا در گروه B و بعد گله دارم از کسانی که بازم بازیاشونو کامل انجام ندادن...بازیایی که تا الان صورت گرفته به این شرحه:

در گروه B مسابقات bfme2: تمامی بازیها به اتمام رسیده که جای تشکر از بازیکنان رو داره...

در گروه A مسابقات bfme2:متاسفانه فقط کاربر King LBJ بهتر از بقیه تابع قوانین بوده و عملکرد دیگر دوستان زیاد رضایت بخش نیست،در پست های قبل به شما عزیزان گفته بودم که بنا به دلایلی که ذکر شد بازیاتونو انجام بدین تا به مشکل نخوریم..کاربر king LBJ حد اقل یک و حد اکثر دو بازی با inies2pac-کاربران نولوفینوه و behnam و inies2pac هر کدوم هیچ بازی انجام شده ای با هم ندارین،حالا دوستان تا حد اکثر آخر هفته مهلت دارین بازیاتونو در کنار ویچ کیننگ انجام بدین تا پرونده مرحله گروهی bfme2 بسته بشه...راستی اگه هر کدوم از بازیکنان آماده بازی بود و دیگری بنا به هر دلیلی آماده نبود،بازیکن حاضر برنده اعلام خواهد شد...ممنون...

ویرایش شده در توسط mccroft

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
behnam

سلام من با

نولوفینوه بازی کرو 2 بار که شکست خوردم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Oropher

سلام من با

نولوفینوه بازی کرو 2 بار که شکست خوردم

سلام...پس چرا هنوز اینجا آپلود نکردین؟اگه بازیتون انجام شده برنده ریپلی ها رو هر چه زودتر اینجا آپ کنه...

پست قبل ویرایش شد...پس با این حساب فقط بازیهای گروه A در bfme 2 مونده...هر چی زودتر اقدام کنید دوستان...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

Battle 2

بازی دوم منو Lj که من بردم:

Inies2Pac Goblin - King LBJ Isengard - Game 2.rar

بازی سوم منو Lj که من بردم:

Inies2Pac Elves - King LBJ Mordor - Game 3.rar

و اینطور شد که شاه جادوپیشه پیروز شد @};-

ویرایش شده در توسط The Witch-King

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

Rotwk

بازی اول منو Lj که من بردم:

Inies2Pac Angmar - King LBJ Angmar - Game 1.rar

بازی دوم منو Lj که من بردم:

Inies2Pac Angmar - King LBJ Angmar - Game 2.rar

جالب اینجاست که هر دو تا بازی آنگمار Vs آنگمار شد و در آخر شاه آنگمار شورشیان آنگمار را شکست داد @};-

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

Battle 2

بازی اول منو نولو که من بردم:

Inies2Pac Dwarves - Nolofinwe Goblins - Game 1.rar

بازی دوم منو نولو که من بردم:

Inies2Pac Goblins - Nolofinwe Dwarves - Game 2.rar

شاه جادو پیشه پیروز این نبرد بود @};-

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Oropher

با سلام...

دوستان عزیز قبل از مسابقات و در صفحات اول تاپیک قوانینی نوشته شده،از طرفی در دور دوم مسابقات هم در چندین پست پیوسته به خیلیاشون اشاره شد برای اینکه تاکیدی جدی تر روی قوانین داشته باشیم ولی متاسفانه بیشتر بازیکنان،نه تنها قوانین رو جدی نگرفتن بلکه یه سری قوانین رو اصلا نخوندن :D ... قبل از دوره ی دوم با توجه به تجربه ی قبلی که در دوره ی اول وجود داشت بنا بر این شد تا برنامه ی زمان بندی بازیکنان رو ناظران مسابقات تنظیم کنن تا نظم مسابقات به هم نخوره و مثل دوره قبل هر کس هر وقت دلش خواست بیاد بازی کنه ولی با توجه به تاکید نظمی که در پست های اخیر داشتیم و از طرفی مایل بودیم دوستان در عید نوروز تو عمل انجام شده قرار نگیرن و بتونن به همه ی کارهاشون از جمله دید و باز دیداشون برسن بنا بر این شد که برنامه زمان بندی بازی ها رو بازیکنان هر گروه در یک پیغام خصوصی مجزا پیگیری کنن چون ما به شما عزیزان اعتماد کردیم که هر بازی رو در زمان تعیین شده تموم میکنید وباعث فرسایشی شدن مسابقات نمیشین ولی...! :|

به همین دلیل از امروز تا پایان مسابقات تمام برنامه های زمان بندی مسابقات توسط من و تئودن تعیین خواهد شد و بازیکنان موظفند حتما در زمانی که اعلام میشه در گیم رنجر حضور پیدا کنن تا پرونده ی این دوره از مسابقات هم بسته بشه...اگر یک بازیکن به هر دلیلی،تاکید میکنم به هر دلیلی نتونست در زمان موعد حضور خودشو در گیم رنجر اعلام کنه بازنده اعلام خواهد شد و فرد حاضر برنده خواهد بود...

ممنون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Oropher

ROTWK

King LBJ vs durf

متاسفانه به دلیل عدم حضور به موقع کاربر durf در گیم رنجر نتیجه ی این بازی به سود King LBJ تمام شد...

ROTWK

Inies2pac vs durf

متاسفانه به دلیل عدم حضور به موقع کاربر durf در گیم رنجر نتیجه ی این بازی به سود Inies2pac تمام شد...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Oropher

ROTWK

Nolofinwe vs Thingol

متاسفانه به دلیل عدم حضور به موقع کاربر Nolofinwe در گیم رنجر نتیجه ی این بازی به سود Thingol تمام شد...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Oropher

*جدول رده بندی*

BFME 2 گروه A

بازیکن...................تعداد بازی..............گیم پیروز شده..............گیم واگذار کرده..............امتیاز

Nolofinwe..............سه تا...........................5..................................2...........................9+

behnam................سه تا...........................1..................................6...........................15-

King LBJ...............سه تا...........................3..................................6............................9-

Inies2pac..............سه تا...........................6..................................1...........................15+

BFME 2 گروه B

بازیکن...................تعداد بازی................گیم پیروز شده............گیم واگذار کرده..............امتیاز

ZATO.....................سه تا...........................4..................................2..........................6+

Thingol..................سه تا...........................6..................................0..........................18+

durf.......................سه تا............................2..................................4...........................6-

Legolas.................سه تا............................0..................................6..........................18-

ROTWK گروه A

بازیکن...................تعداد بازی................گیم پیروز شده............گیم واگذار کرده.............امتیاز

King LBJ................دو تا............................2..................................2..........................0

Inies2pac...............دو تا............................4..................................0.........................12+

durf........................دو تا............................0..................................4.........................12-

ROTWK گروه B

بازیکن....................تعداد بازی...............گیم پیروز شده............گیم واگذار کرده............امتیاز

Thingol.................. دو تا............................4..................................0........................12+

Nolofinwe................دو تا........................... 2..................................2.........................0

Legolas...................دو تا...........................0...................................4....................... 12-

خب و اما بازی های نیمه نهایی:

BFME 2

semi final

Inies2pac vs ZATO

Thingol vs Nolofinwe

ROTWK

semi final

Inies2pac vs Nolofinwe

King LBJ vs Thingol

دوستان عزیز مسابقات نیمه نهایی bfme 2 طی دوشنبه 10 فروردین و نیمه نهایی rotwk طی سه شنبه 11 فروردین حتما باید انجام بشه،سعی کنید با هم هماهنگ کنید و طی روز بازیاتون رو انجام بدید در غیر این صورت شب خودم همین جا یه بازه زمانی در نظر میگیرم تا بازیاتون رو انجام بدید و کسی که آفلاین باشه بازنده در نظر گرفته خواهد شد...پس لطف کنین همکاری کنید...ممنون :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

Battle 2

بازی اول منو Zato که من بردم:

Inies2Pac Goblins - ZATO Men - Game 1.rar

بازی دوم منو Zato که من بردم:

Inies2Pac Elves - ZATO Elves - Game 2.rar

طی دو نبرد نفس گیر شاه جادوپیشه پیروز شد و نکته جالب این بود که تو بازی اول این Lair Troll های لعنتی دو تا ترول منو کشتن :D :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

Thingol & Nolofinwe

یکی از چیزهایی که میتونه روی اعصاب هرکسی باشه توی بازی BFME II اسپم سربازان ارزون قیمت و قدرتمند گوندور هست که اگه به اعصاب نشه مسلط بود و با وجود عقب بودن سعی در پیشرفت نداشت میتونه به راحتی فورترستون رو هم بیاره پایین، بترسین از این استراتژی :D اولین بازی من و نولوفینوه پس از مدت ها... که با رهبری لورتز بی مدعا و سارومان سفید ارتش ایزنگارد توانست انسان ها را از گدار ایزن پاک کند.

Semi Final - Thingol (Isengard) & Nolofinwe (Men) BFME II 1st Match Winner Thingol.zip

انسان ها به راحتی مغلوب نمی شوند! در بازی دوم، بورومیر شهید و انسان های تحت امر وی با تغییر جهت در مقابل دورف های سرسخت صف آرایی کردند که با قدرت شربت آلبالوی آراگورن قلعه ی دورف ها را پایین آورده و درحال پیشروی بودند که... به لطف ISP نولوفینوه که با گیم رنجر مشکل داشت بازی دی سی شد و با رضایت وی بازی به اتمام رسید

Semi Final - Thingol (Men) & Nolofinwe (Dwarves) BFME II 2nd Match Winner Thingol.zip

پ.ن.

با عرض پوزش ریپلی های بازی من و لگولاس که برای ROTWK انجام شده بود به شرح زیر است:

Thingol & Legolas

با توجه به علاقه ی شخصی به ارتش آنگمار، در هر دو بازی انجام شده فرماندهی این گروه پرشمار و مرگبار را به عهده داشتم که با جان فشانی های بسیار خادمان شاه جادوپیشه ی آنگمار یکبار ارتش ایزنگارد و یکبار ارتش گابلین ها به یخ و خون کشیده شد...

Arda ROTWK - Thingol (Angmar) & Legolas (Isengard) 1st Match Winner Thingol.zip

Arda ROTWK - Thingol (Angmar) & Legolas (Goblins) 2nd Match Winner Thingol.zip

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

Rotwk

بازی اول منو نولو که من بردم:

Inies2Pac Isengard - Nolofinwe Men - Game 1.rar

بازی دوم منو نولو که من بردم:

Inies2Pac Angmar - Nolofinwe Isengard - Game 2.rar

ناسلامتی من شاه جادو پیشه هستم ولی با آنگمار اینقدر بد بازی میکنم :D :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

Thingol & King LBJ

سوء استفاده از هرچیزی مزه ی اون کار یا چیز مرتبط رو میگیره به نظرم، به هرحال بازی اول ما ارتش ایزنگارد در برابر دورف ها صف آرایی کرد که با وجود استفاده ی ناجوانمردانه از بشکه های آتش بتل واگن ها، نیزه دارهای قدرتمند ایزنگارد به رهبری لورتز کبیر از روبرو و وارگ سواران سهمگین از جناح راست به مرکز فرماندهی دورف ها حمله بردند... که در این نبرد سنگین لورتز فداکار جان خود را بر کف دست نهاد، به زیر تبرهای قوم دورف رفت و با مرگ خویش پیروزی این بازی را میسر کرد :|

Semi Final - Thingol (Isengard) & King LBJ (Dwarves) ROTWK 1st Match Winner Thingol.zip

نمیدونم چرا تیم مقابل که میبازه میاد طرف من یه مدته؟ :وی در بازی دوم دورف ها تحت کنترل من بودند و در برابر الف های مخفی کار سلاح بر دست گرفتند. پس از جاسوسی الف های پلید! و مشاهده ی ارتش مقابل، King LBJ دست به یکی از قدتمندترین، پیچیده ترین و مخفیانه ترین استراتژی ممکن در بازی زد! ایشان با یک عدد Builder به مرکز فرماندهی بنده حمله برده با ریختن آب بر روی تونل سعی در غرق کردن سربازان درون این تونل ها داشت. این استراتژی نایاب و ویژه که به Builder Rush معروف است، توسط افراد بسیار کمی اجرا شده و در برابر Pro ها نتیجه ای شگفت آور دارد! به هرحال ایشان پس از این حمله در برابر قدرت تبرها و تیرها دست به عمل ناجوانمردانه ی خروج از بازی زد و بازی به پایان رسید :D باشد که این عمل و عمل های مشابه بخشکد!

Semi Final - Thingol (Dwarves) & King LBJ (Elves) ROTWK 2nd Match Winner Thingol.zip

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Oropher

خب بلاخره به یه فینال هیجان انگیز در هر دو بازی بین دو بازیکن که بر سر کلاه خودها خواهند جنگید رسیدیم...مطمئنا دیداری نفس گیر و سخت بین شاه برین الدار الوه تینگول و کینگی با ابهت یعنی ویچ کینگ بر سر کلاه خود الفی خواهیم داشت... :دی

BFME 2 & ROTWK

Thingol vs Inies2pac

خب دوستان برنامه زمان بندی بازیتون در همان پیغام خصوصی مربوط به نیمه نهایی اعلام خواهد شد...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...