رفتن به مطلب

Recommended Posts

The Witch-King

نام: Inies2Pac

بازی: Bfme 1 , Bfme 2 , Bfme Rotwk

ویرایش شده در توسط The Witch-King

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

منم که کوچیک شما Nolofinwe هستم با bfme2 و rotwk

این که گفتین زمان محدوده، خیلی ایده خوبیه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
durf

منم هستم اسمم همینه

بازی ها هم ارباب حلقه ها 2 ، ویچ کینگ و اگه کسی بود داین مود هم هستم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The secret wizard

ممنون که یه دوره ی دیگه گذاشتید :)

من با نام ZATO در مسابقات شرکت میکنم.BFME 2

پ.ن:خواهشاً منصفانه قرعه بندازید.مثل دفعه ی قبل نشه که نوب ها یه طرف و نصفه نوب ها یه طرف بودن :|

ویرایش شده در توسط The secret wizard

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

خب، خیلی هم خوب :| من اگه مشکل دی سی رو بتونم رفع کنم و نداشته باشم هستم، مشکلی پیش بیاد تا قبل از برگزاری پست رو طبق قانونش حذف میکنم

نام: Thingol

بازی: BFME, BFME II, ROTWK

بعد فقط قرعه کشی اصلا ذاتش منصفانه نیست، یکی مثل من خیلی خوش شانسه، همه ی حریف هاش توی کل مسابقات تقریبا ثابت میشن :) بیایم یار بکشیم :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Oropher

خب تا الان 8 نفر برای BFME2 و 7 نفر برای ROTWK و 4 نفر در BFME1 اعلام حضور کردن...فعلا تا اینجا مسابقات در ROTWK و BFME2 قطعی شده ولی در BFME1 حد اقل 4 نفر دیگه لازم داریم و اگر تعداد نفرات در ROTWK به 8 نفر برسه خیلی بهتره...

به همه خصوصا دوستانی که اولین دوره ای هست که حضور دارن تاکید میکنم قوانینی که در صفحات اول همین تاپیک نوشته شده رو بخونن تا در حین انجام مسابقات مشکلی پیش نیاد،باز هم میگم قوانین در این دوره همون قوانین قبلی هست به علاوه ی نکاتی که در پست قبلیم اشاره کردم،اگه تغییراتی داشته باشیم همین جا خودم اعلام میکنم...

اگه کسی بنا به هر دلیلی خواست انصراف بده مانعی نداره فقط تا 7 اسفند ماه که ثبت نام تموم میشه مهلت داره که انصراف خودشو قطعی کنه،در غیر این صورت حضور شما در مسابقات قطعی تلقی میشه...برای انصراف هم مثل قبل کافیه پست اعلام حضورتونو حذف کنید...

-نکته ای که الان یادم اومد اینه که در دوره ی قبل کسانی داشتیم که درحین برگزاری مسابقات انصراف دادن که باعث شد مجری مسابقات به زحمت بیوفته و باعث بروز برخی مشکلات بشه،خواهشم اینه از انجام چنین عملی در این دوره به شدت بپرهیزید...اگر باز هم در حین برگزاری مشکلی واسه تون پیش اومد و نتونستید ادامه بدید با من ویا تئودن هماهنگ کنید که بازی هایی که در اون شرکت دارید رو به نفع حریفتون اعلام کنیم...

-نکته ی بعد اینکه بازیکنان تا 7 اسفند حضورشونو در هر کدوم از بازی ها باید مشخص کنن،چون نمیشه با اما و اگر پیش رفت...اگر در یک بازی مشکل نرم افزاری دارید در همین تاپیک با اطلاعاتی که قبلا قرار داده شده میتونید مشکلتونو حل کنید و یا از سایر دوستان کمک بگیرید، اگر مشکل غیر قابل حله تا قبل از زمان مقرر،فقط بازی هایی که در اون حضور 100% دارین رو ذکر کنید...

-دوستان عزیز همونطور که در دوره ی قبل منصفانه قرعه کشی شد در این دوره هم همینطور خواهد بود... :| منتها دیگه شانس شما هم درش دخیله،نمیشه واسه اینکه مثلا شانس یک نفر بد بوده و تو گروه سختی افتاده،شانس رو از بقیه دریغ کنیم که در گروه های آسونی افتادن ولی در کل با شناختی که خودم از لول بازی بچه ها دارم حداکثر سعیمو میکنم که بالانس در گروهها رعایت بشه... :)

-اگر تعداد بازیکنان در هر کدوم از بازی ها به حد نصاب رسید مسابقات به صورت تیمی هم برگزار خواهد شد،اینم بگم که در مسابقات تیمی کسی نمیتونه واسه خودش یار برداره :| ،اونجا هم قرعه کشی خواهد شد تا حتی الامکان شرایط واسه همه یکسان باشه...

در مورد جوایز هم باید بگم فعلا مثل قبله،باز هم اگر تغییراتی باشه جوایز قطعی در همین تاپیک اعلام خواهد شد... :|

ویرایش شده در توسط mccroft

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Einar Dunadan

اقا حل شد rotwk(به راهنمایی تئودن) پست قبلیم پاکیدم

نام King LBJ

rotwk. bfme2

ویرایش شده در توسط King LeBron James

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
durf

آقا دیگه کسی نمیاد ثبت نام کنه. شروع کنید

ویرایش شده در توسط الوه
تصحیح شکل نگارش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

آقا دیگه کسی نمیاد ثبت نام کنه. شروع کنید

پ.ن1-مسابقات در اواسط و هفته های پایانی اسفند ماه شروع میشه و سعی بر این شده که تا قبل از عید ویا نهایتا هفته اول فروردین به پایان برسه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

پست قبلی پاک شد !

نام : Light

بازی : BFME 1

پ.ن: من با چند تا از بچه ها بازی کردم. دیدم اگه بخوام BFME 2 و ROTWK رو شرکت کنم، سطح مسابقات به شدت افت میکنه :دی

واسه همین گفتم شرکت نکنم آبرومندانه تره :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

منم بازی :) با نام Legolas

بازی ها:

BFME 1

BFME 2

ROTWK

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Oropher

خب تا الان 8 نفر برای BFME2 و 6 نفر برای ROTWK و 5 نفر در BFME1 اعلام حضور کردن...خب مسابقات در ROTWK و BFME2 برگزار میشه ولی در BFME1 تعداد به حد نصاب نرسید و متاسفانه این بار هم در این سری بازی نخواهیم داشت...

پ.ن 1-به همه خصوصا دوستانی که اولین دوره ای هست که حضور دارن تاکید میکنم قوانینی که در صفحات اول همین تاپیک نوشته شده رو بخونن تا در حین انجام مسابقات مشکلی پیش نیاد،باز هم میگم قوانین در این دوره همون قوانین قبلی هست به علاوه ی نکاتی که در پست قبلیم اشاره کردم...

پ.ن 2-اگه کسی بنا به هر دلیلی خواست انصراف بده مانعی نداره فقط تا 7 اسفند ماه که ثبت نام تموم میشه مهلت داره که انصراف خودشو قطعی کنه،در غیر این صورت حضور شما در مسابقات قطعی تلقی میشه...برای انصراف هم مثل قبل کافیه پست اعلام حضورتونو حذف کنید...

پ.ن 3-نکته ای که الان یادم اومد اینه که در دوره ی قبل کسانی داشتیم که درحین برگزاری مسابقات انصراف دادن که باعث شد مجری مسابقات به زحمت بیوفته و باعث بروز برخی مشکلات بشه،خواهشم اینه از انجام چنین عملی در این دوره به شدت بپرهیزید...اگر باز هم در حین برگزاری مشکلی واسه تون پیش اومد و نتونستید ادامه بدید با من ویا تئودن هماهنگ کنید که بازی هایی که در اون شرکت دارید رو به نفع حریفتون اعلام کنیم...

پ.ن 4-دوستان عزیز همونطور که در دوره ی قبل منصفانه قرعه کشی شد در این دوره هم همینطور خواهد بود... :| منتها دیگه شانس شما هم درش دخیله،نمیشه واسه اینکه مثلا شانس یک نفر بد بوده و تو گروه سختی افتاده،شانس رو از بقیه دریغ کنیم که در گروه های آسونی افتادن ولی در کل با شناختی که خودم از لول بازی بچه ها دارم حداکثر سعیمو میکنم که بالانس در گروهها رعایت بشه... :)

پ.ن 5-متاسفانه به دلیل اینکه تعداد بازیکنان به حد نصاب نرسید در این دوره از برگزاری مسابقات تیمی صرف نظر شد...

پ.ن 6-جوایر هم مثل دوره ی قبل،به کسی که در bfme2 یا در rotwk قهرمان شه یک عدد کلاه خود گوندوری و اگر کسی در هر دو بازی قهرمان شد علاوه بر کلاه خود گوندوری،یک عدد کلاه خود الفی هم اهدا خواهد شد...باشد که از بر سر گذاشتن این کلاه خود ها بسی لذت ببرید... L-)

پ.ن 7- دوستان عزیز ناظر مسابقات در این دوره من و تئودن هستیم،حرف ایشون حرف منه و حرف من حرف تئودنه پس در بازیا هر مشکلی داشتید به یک کدوم از ما دونفر که راحتتر دسترسی دارین خبر بدین،در کل در تمامی مسائل از تاپیک بگیرین تا مسابقات من و تئودن تصمیم نهایی رو میگیریم :|

پ.ن آخر:لازم دونستم این نکات رو دوباره یاد آوری کنم:

-توی هر دو بازی از هر چیزی مجازید استفاده کنید به جز سربازان crossaires of umbar موردور اونم فقط در حالت فایر بمب(در حالت شمشیر میتونید استفاده کنید)...

-كسي كه هاست ميشه ، در قسمت Rules ، گزينه هاي "َAllow ring heroes" و "Allow custom heroes" رو غير فعال كنه . كسي هم كه جوين ميشه حواسش باشه كه اين گزينه ها غير فعال شده باشند...

-هاست جمعیت بازی رو روی 1x تنظیم کنه و مقدار پول باید 1000 باشه،گست (میهمان) هم هواسش باشه به این نکته...

-قبل از شروع بازی هاست و گست حق انتخاب spot در مپ رو ندارن(بازم هر دو حواسشون به این نکته باشه :| )...

-مپ مورد استفاده در هر دو بازی فقط مپ Fords of Isen هستش و اگر مپ دیگه ای انتخاب شه خارج از قوانینه...

-اگر کار به بازی سوم کشیده شد observer یا باید من یا تئودن باشیم ویا شخصی که مورد تایید هر دو بازیکن باشه و در هر بازی بیش از یک هاست نباید وجود داشته باشه در غیر این صورت بازی پذیرفته نیست...

-ریپلی های بازیو بعد از انجام هر بازی همین جا آپ لود کنید...

-فکر کنم نکته دیگه ای نمونده بگم،باقی نکات در صفحات اولیه تاپیک تئودن عزیز به صورت مفصل و کامل بیان کردن...

و اما گروه بندی:

در BFME 2:

گروه A: بازیکنان: Inies2Pac-King LBJ-behnam-Nolofinwe

گروه B: بازیکنان: Legolas-ZATO-durf-Thingol

در ROTWK:

گروه A: بازیکنان: durf-Inies2Pac-King LBJ

گروه B: بازیکنان: Nolofinwe-Thingol-Legolas

در پست بعدی یوزر اکانت همه رو اعلام میکنم تا به راحتی در گیم رنجر هم دیگه رو پیدا کنید و یادتون باشه هر کسی بقیه رو به friend هاش حتما اضافه کنه...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Oropher

کاربران نولوفینوه و بهنام تا 4 شنبه مهلت دارین یوزر اکانت گیم رنجرتون رو به صورت پیغام خصوصی به من بفرستین در غیر این صورت مسابقات شروع میشه و متاسفانه از گروه ها حذف خواهید شد...لطفا سریع تر اقدام کنید...ممنون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

کاربران نولوفینوه و بهنام تا 4 شنبه مهلت دارین یوزر اکانت گیم رنجرتون رو به صورت پیغام خصوصی به من بفرستین در غیر این صورت مسابقات شروع میشه و متاسفانه از گروه ها حذف خواهید شد...لطفا سریع تر اقدام کنید...ممنون.

من هم گروهی هام رو دارم نیازی به این کارا نمیبینم

در هر حال .. گفتم که دسترسی ندارم فعلا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Oropher

من هم گروهی هام رو دارم نیازی به این کارا نمیبینم

در هر حال .. گفتم که دسترسی ندارم فعلا

برادر من شما داری من که ندارم...باید قبل از شروع مسابقات همه رو تو گیم رنجر داشته باشم یا نه؟ :)

یکی از بچه ها تازه همین چند دقیقه پیش اکانتشو بهم داده...!

من دارم واسه مسابقات تمام تلاشمو میکنم که جنابعالی و دوستان دیگه با حداقل مشکلات بتونین بازی کنین و با توجه به زمان محدود بتونیم زودتر مسابقاتو تموم کنیم...به هر حال من الان از شما دوتا نام کاربری تو گیم رنجر دارم یکی با شماره اکانت 5310352 و دیگری با شماره 3270521 هستش بلاخره کدومه؟! الان مثلا کاربر لگولاس شماره اکانت شما رو نداره من باید کدومو به ایشون بدم؟!:|

بازم نیازی به این کار نمیبینین؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Oropher

دوستان این توضیحاتی که در ادامه میدم در صفحات اول تاپیک تئودن زحمتشو کشیده ولی خب از جایی که میدونم حوصله ندارین برین صفحات اول رو بخونین دوباره میگم... برای اینکه یک کاربر رو در گیم رنجر پیدا کنید 3 تا راه دارین:1-از طریق ایمیل شخص مورد نظر در گیم رنجر2-از طریق نام کاربری شخص در گیم رنجر3-از طریق شماره اکانت گیم رنجر اون فرد...

از همه ی این روشها بهتر،روش سوم هستش چون از هر نظر نسبت به دو راه دیگه سریعتر میتونید شخص مورد نظر رو پیدا کنید...شماره اکانت تمام کاربرا رو من در آخر همین پست بهتون میدم،شما باید برای پیدا کردن رقیباتون این مراحل رو انجام بدید:اول گیم رنجر رو باز می کنید-بعد از اینکه در گیم رنجر on شدید Ctrl+F رو میزنید یه پنجره دیگه واسه تون باز میشه که تو اون از همون سه طریقی که گفتیم میتونید find user کنید-گزینه Account ID رو انتخاب میکنید بعد در اون شماره اکانت تک تک بازیکنان رو میزنید و در مرحله آخر روی نام کاربری که نمایان میشه کلیک سمت راست کرده و Add to Friends رو میزنید بعد از اون بازیکن میاد تو friend هاتون و دیگه مشکلی نخواهید داشت... شماره اکانت من با نام کاربری mc و تئودن با نام کاربری Theoden در گیم رنجر:mc:5240498-Theoden:3814092

اما شماره اکانت بازیکنان در گیم رنجر:

Thingol:4443740-behnam:4013237-durf:5419532-King LBJ:5560582-Legolas:2041853-Nolofinwe:3270521-ZATO:5358010-Inies2Pac:2434678

بازم اگر هر مشکلی داشتید از طریق پیغام خصوصی با من یا تئودن در تماس باشید...

برنامه زمان بندی بازیها:طی تصمیمی که با تئودن گرفتیم قرار بر این شد که از شنبه هفته ی آینده 16 اسفند ماه مسابقات شروع بشه...نتیجه این شد که مسابقات bfme 2 و rotwk با هم پیش نره بهتره به دلیل اینکه این دو بازی یه سری فرقایی با هم دارن... حالا به دلیل فشردگی برنامه مون باید در هفته اول (فقط یک هفته نه بیشتر)در Bfme 2 گروه A و B،تمام بازی های مرحله ی گروهی شونو تموم کنن،هر کدومتون حد اقل 6 بازی و حد اکثر باید 9 بازی انجام بدین،زمان زیادی هم ازتون نمیگیره و چیزی که زیاد دارین وقته پس نگران نباشین...در هفته دوم یعنی از 23 اسفند ماه بازیای مرحله گروهی ROTWK شروع میشه و در هفته دوم میبایست بازیای مرحله گروهیتون رو تموم کنید...از هفته ی سوم که دیگه بعد از عید میوفته میریم سراغ بازیای مرحله پایانی...زمان بندی اون بازیا اعلام خواهد شد... :)

در ضمن من و تئودن از شنبه 16 اسفند با هر گروه به صورت جداگانه از طریق پیغام خصوصی در ارتباطیم و اونجا مسائل مربوط به هر گروه مطرح و حل خواهد شد ودر اونجا هر گروه کاربراش برنامه ی بازیاشونو با هم هماهنگ میکنن و انجام میدن...یادتون نره بعد از انجام هر بازی ریپلی هاتونو همین جا آپلود کنید...ممنون.

پس از هفته ی بعد میتونید بازیاتون رو شروع کنید... :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

دوستان این توضیحاتی که در ادامه میدم در صفحات اول تاپیک تئودن زحمتشو کشیده ولی خب از جایی که میدونم حوصله ندارین برین صفحات اول رو بخونین دوباره میگم... برای اینکه یک کاربر رو در گیم رنجر پیدا کنید 3 تا راه دارین:1-از طریق ایمیل شخص مورد نظر در گیم رنجر2-از طریق نام کاربری شخص در گیم رنجر3-از طریق شماره اکانت گیم رنجر اون فرد...

از همه ی این روشها بهتر،روش سوم هستش چون از هر نظر نسبت به دو راه دیگه سریعتر میتونید شخص مورد نظر رو پیدا کنید...شماره اکانت تمام کاربرا رو من در آخر همین پست بهتون میدم،شما باید برای پیدا کردن رقیباتون این مراحل رو انجام بدید:اول گیم رنجر رو باز می کنید-بعد از اینکه در گیم رنجر on شدید Ctrl+F رو میزنید یه پنجره دیگه واسه تون باز میشه که تو اون از همون سه طریقی که گفتیم میتونید find user کنید-گزینه Account ID رو انتخاب میکنید بعد در اون شماره اکانت تک تک بازیکنان رو میزنید و در مرحله آخر روی نام کاربری که نمایان میشه کلیک سمت راست کرده و Add to Friends رو میزنید بعد از اون بازیکن میاد تو friend هاتون و دیگه مشکلی نخواهید داشت... شماره اکانت من با نام کاربری mc و تئودن با نام کاربری Theoden در گیم رنجر:mc:5240498-Theoden:3814092

اما شماره اکانت بازیکنان در گیم رنجر:

Thingol:4443740-behnam:4013237-durf:5419532-King LBJ:5560582-Legolas:2041853-Nolofinwe:3270521-ZATO:5358010-Inies2Pac:2434678

بازم اگر هر مشکلی داشتید از طریق پیغام خصوصی با من یا تئودن در تماس باشید...

برنامه زمان بندی بازیها:طی تصمیمی که با تئودن گرفتیم قرار بر این شد که از شنبه هفته ی آینده 16 اسفند ماه مسابقات شروع بشه...نتیجه این شد که مسابقات bfme 2 و rotwk با هم پیش نره بهتره به دلیل اینکه این دو بازی یه سری فرقایی با هم دارن... حالا به دلیل فشردگی برنامه مون باید در هفته اول (فقط یک هفته نه بیشتر)در Bfme 2 گروه A و B،تمام بازی های مرحله ی گروهی شونو تموم کنن،هر کدومتون حد اقل 6 بازی و حد اکثر باید 9 بازی انجام بدین،زمان زیادی هم ازتون نمیگیره و چیزی که زیاد دارین وقته پس نگران نباشین...در هفته دوم یعنی از 23 اسفند ماه بازیای مرحله گروهی ROTWK شروع میشه و در هفته دوم میبایست بازیای مرحله گروهیتون رو تموم کنید...از هفته ی سوم که دیگه بعد از عید میوفته میریم سراغ بازیای مرحله پایانی...زمان بندی اون بازیا اعلام خواهد شد... :)

در ضمن من و تئودن از شنبه 16 اسفند با هر گروه به صورت جداگانه از طریق پیغام خصوصی در ارتباطیم و اونجا مسائل مربوط به هر گروه مطرح و حل خواهد شد ودر اونجا هر گروه کاربراش برنامه ی بازیاشونو با هم هماهنگ میکنن و انجام میدن...یادتون نره بعد از انجام هر بازی ریپلی هاتونو همین جا آپلود کنید...ممنون.

پس از هفته ی بعد میتونید بازیاتون رو شروع کنید... :|

ببخشید یه چیزی

بهترین و راحت ترین وقت بازی برا من و کلا مطمعنا همه بچه مدرسه ای ها (دی) پنجشنبه ها و یکمی جمعه هاست.

میتونیم غردا، ینی پنجشنبه با بچه ها هماهنگ شیم بازی کنیم؟ چه فرقی میکنه تاریخش!؟ لااقل مثلا با امیر که خیلی رفیقم و هماهنگیم نمیتونیم بازی کنیم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Oropher

ببخشید یه چیزی

بهترین و راحت ترین وقت بازی برا من و کلا مطمعنا همه بچه مدرسه ای ها (دی) پنجشنبه ها و یکمی جمعه هاست.

میتونیم غردا، ینی پنجشنبه با بچه ها هماهنگ شیم بازی کنیم؟ چه فرقی میکنه تاریخش!؟ لااقل مثلا با امیر که خیلی رفیقم و هماهنگیم نمیتونیم بازی کنیم؟

مشکلی نیست از فردا هم میتونین بازیارو شروع کنین فقط مهم اینه که تا آخر هفته بعد تموم کنید...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Oropher

قابل توجه دوستانی که میخوان ریپلی ها رو بذارن به این نکات توجه کنن:

1-برنده باید ریپلی رو آپ کنه

2-در عنوان ریپلی اینا باید قید بشه:مربوط به چه بازی(bfme2 یا rotwk)،بازی بین کیا انجام شده،بازیه چندمشونه و برنده کی بوده...مثلا اینطوری:

bfme2-mc vs durf-game 2-winner durf

اینطوری که باشه بقیه هم راحتتر و بهتر میتونن از نتیجه بازیا مطلع بشن... :)

3- تا میتونید پستتون خلاصه و مفید باشه...

ممنون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Einar Dunadan

درود دوستان بازیه اول منو نولو فینوه که با شکست من همراهی شد (متاسفانه ریپلی این بازیو نولو نتونست اپ کنه و من اپ کردم بجاش )

یه بارم همین پستو زده بودم :پی

BFME2-Nolofinwe(Isen gard) VS King LBJ (Mordor)-Game1_Isen Wins.zip

ویرایش شده در توسط King LeBron James

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

دوستان آخر هفته شده ها، چرا کم بازی شده؟ برنامه رو فشرده نکنید و بزارید با فاصله مثلا 1 روزه بازی کنید اگه میشه که هم بینش استراحتی کرده و یکمی هم چیز یاد بگیرید و زود همه چی تموم نشه و هدف این بازی ها تفریحه. که اگه میخواید جمعه تموم بشه، از الان دیگه شروع کنید و دقیقه 90 هزارتا مشکل پیش میاد که نمیشه درستش کرد. بگذریم!

Thingol & Legolas BFME II

بازی اول من لگولاس بین خادمان چشم بی پلک و دستان سفید بود که با فرماندهی جادوپیشه، بازی به پایان رسید.

Arda BFME II - Thingol (Mordor) & Legolas (Isengard) BFME II 1st Match Winner Thingol.zip

بازی دوم هم بین دو نژادی که کدورتی باستانی دارند برگزار شد و دورف ها و الف ها در برابر هم صف آرایی کردند که در نهایت با وجود دلاوری های فراوان الف ها، مردمان سرسخت دورف توانستند آن ها را شکست داده و پیروز میدان باشند! (اولین بازی آنلاین BFME II ام با تور بود که اونجا تور الف و من دورف بودم :وی)

Arda BFME II - Thingol (Dwarves) & Legolas (Elves) BFME II 2nd Match Winner Thingol.zip

پ.ن.

Warg Sentry جزو وسایل محافظتی مثل Tower حساب نمیشه؟

پ.پ.ن.

بازی اول رو من دی سی میشم اما خب تقریبا چیزی از الف ها باقی نمونده بود اون زمان و موردی هم برای بحث باقی نموند و خب فکر نکنم مشکلی باشه دیگه

ویرایش شده در توسط الوه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
durf

بازی من و لگولاس

Replays.rarReplays.rar

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Silence0098

سلام

من عضو جدیدم.

می خواستم در مسابقات شرکت کنم.