رفتن به مطلب
Imrahil Prince of Dol Amroth

معرفی کتاب فروشی ها

Recommended Posts

Aslan
در در December 30, 2015 at 11:07 AM، Nienor Niniel گفته است :

کسی از آدرس های کتابخونه های بندرعباس اطلاع نداره؟ یا اینکه چطور میتونم بفهمم انتشارات روزنه تو نمایشگاه شهرم غرفه داره یا نه؟

مي دونم خيلي خيلي دير دارم جواب مي دم :دي

اما خب متاسفانه انتشارات روزنه خيلي ناز مي كنه و زياد نمايشگاه ها نمياد چ برسه به نمايشگاه بندرعباس ، تو نمايشگاه اخير كه فكر كنم بهمن ماه پارسال بود كه نيومد و نمايشگاه هاي سال هاي قبل ، اما يك سال كتاب هاش و انتشارات قدياني مي فروخت 

كلا تو بندرعباس نمي توني كتاب هاش و بيابي مگر اين كه سايت كتب فروشي فردا يا آدينه بوك بري كه برات كتاب رو ميارن :) 

دوستان اهل اورميه هم مي تونند كتاب هاي تالكين رو تو كتاب فروشي هاي بهار ( خيابان امام كوچه بانك ملت ) پيش اقاي يوسفي ، كتاب فروشي حامد ( چهار راه سيروس ) پيش اقاي حامد و  شهر كتاب تو استادان كتاب هاش و پيدا كنند :) 

ویرایش شده در توسط Aslan

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nienor Niniel

سلام. ممنون از جوابت اصلان. بله من تجربه کردم اینا رو و اصلا تو بندرعباس گیرم نیومد. همونطور که گفتی! اما خوشبختانه کسی از تهران برام بیشتر کتابارو مستقیما گرفت.البته اونجا هم کمی سخت. اما کاش حداقل تو نمایشگاها میومدند...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به لگ

سلام

من یه مدته پول جمع کردم تا یکی از کتابای اوستا تالکینو بخرم

قبلا با pdf هولی هولی نصف سیل رو خوندم ولی من با pdf نمیتونم خوب منظورو بفهمم و بعد یه مدت چشمام خسته میشن

شاید خیلیای دیگه هم اینجورین که دوست داشته باشن فیزیکی بخونن :)

و ازونجایی که کتابای تالکین تو کل اصفهان گیر نمیان ( گشتم که میگم ) میخوام اونارو آنلاین بخرم

اما نمیدونم از چه سایتی بخرم و کجا مطمئنه

البته دیجی کالا هم هست که فقط هابیت و سه گانه لوتر رو داره و سیلماریلیون رو نداره

خواستم بپرسم سایتی سراغ دارین که هم این کتابو داشته باشه هم مطمئن باشه هم ترجمش و شکل و شمایلش و چاپش و زمان چاپش و ... خوب باشه :)

ارزونم باشه خوبه ;)

آدرس بدین شرمنده تون میشیم ( فقط آدرس سایت باشه کافیه نیاز نیست آدرس خرید بدین )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas
در 7 ساعت قبل، به لگ گفته است :

سلام

من یه مدته پول جمع کردم تا یکی از کتابای اوستا تالکینو بخرم

قبلا با pdf هولی هولی نصف سیل رو خوندم ولی من با pdf نمیتونم خوب منظورو بفهمم و بعد یه مدت چشمام خسته میشن

شاید خیلیای دیگه هم اینجورین که دوست داشته باشن فیزیکی بخونن :)

و ازونجایی که کتابای تالکین تو کل اصفهان گیر نمیان ( گشتم که میگم ) میخوام اونارو آنلاین بخرم

اما نمیدونم از چه سایتی بخرم و کجا مطمئنه

البته دیجی کالا هم هست که فقط هابیت و سه گانه لوتر رو داره و سیلماریلیون رو نداره

خواستم بپرسم سایتی سراغ دارین که هم این کتابو داشته باشه هم مطمئن باشه هم ترجمش و شکل و شمایلش و چاپش و زمان چاپش و ... خوب باشه :)

ارزونم باشه خوبه ;)

آدرس بدین شرمنده تون میشیم ( فقط آدرس سایت باشه کافیه نیاز نیست آدرس خرید بدین )

سلام

سه سایت هست که من قبلاً بدون مشکل ازشون خرید کردم و الان این کتاب رو موجود دارن (البته دوتاشون به صورت تهیه از مراکز پخش هستن):

۳۰ بوک که اتفاقاً با ۲۰ درصد تخفیف کتاب رو گذاشته.

آدینه بوک و فردا بوک.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به لگ

دست شما درد نکنه لگولاس جان بابت کمک

از بین این سایتا که گفتین به نظر میرسه سی بوک بهتر از همست

چون نوبت چاپش مال همین امساله اما دو تا سایت دیگه بر میگرده به سالهای قبل

تازه تخفیفم که خورده پیشکش :)

حالا به نظر شما کدوم بهترینه ؟ هر چی نوبت چاپ حدیدتر باشه بهتره ؟

پ.ن : این چه وضعشه که سایتای ایرانی همشون اسم سایتشون بوک داره ؟! :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nienor Niniel
در در 20/01/2017 at 1:57 PM، به لگ گفته است :

دست شما درد نکنه لگولاس جان بابت کمک

از بین این سایتا که گفتین به نظر میرسه سی بوک بهتر از همست

چون نوبت چاپش مال همین امساله اما دو تا سایت دیگه بر میگرده به سالهای قبل

تازه تخفیفم که خورده پیشکش :)

حالا به نظر شما کدوم بهترینه ؟ هر چی نوبت چاپ حدیدتر باشه بهتره ؟

پ.ن : این چه وضعشه که سایتای ایرانی همشون اسم سایتشون بوک داره ؟! :|

نوبت چاپ جدید بگیرید بهتره چون جلد و کاغذ کتاب ها تغییراتی داشتند و با قبلی ها فرق کردند. البته قیمتشون رو مقایسه نکردم. اما سری کتاب ارباب حلقه ها الان جلدش کلفت شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
alirezatheking
در در Monday, December 29, 2008 at 3:28 AM، مالبت پیر گفته است :

www.iketab.com

این خودش رو نماینده آمازون در ایران می دونه. شاید کمکی بکنه.

خیلی گرون درمیاد من یک کتاب 100 صفحه ای خواستم.بخرم 1.5 میلیون هزینه اش شد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

دوستانی که علاقه به خرید دو کتاب تازه منتشر شده از تالکین را دارند می توانند از این دو لینک اقدام به خریداری کنند:

درخت و برگ

راورندوم

اگر کسی درباره ی این کتاب دوم اطلاعات بیشتری دارد به اشتراک بگذارد تا بدانیم آیا این کتاب ارزش خریدن را دارد یا نه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Peredhil
در 6 ساعت قبل، فین رود فلاگوند گفته است :

با عرض اجازت

دوستانی که علاقه به خرید دو کتاب تازه منتشر شده از تالکین را دارند می توانند از این دو لینک اقدام به خریداری کنند:

درخت و برگ

راورندوم

اگر کسی درباره ی این کتاب دوم اطلاعات بیشتری دارد به اشتراک بگذارد تا بدانیم آیا این کتاب ارزش خریدن را دارد یا نه.

ممنون از لينك ها.

كتاب دوم داستان يه سگ هست كه يه جادوگر اونو به اسباب بازى تبديل ميكنه و سگ هم در پى اينه كه جادوگر رو پيدا كنه و برگرده به حالت اصليش. قبلا يه جا ميخوندم كه يه نويسنده خارجى اولين بار اين داستان رو از تالكين خونده و شيفته تالكين شده. خودم به شخصه نخوندم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
lord of gondolin

ببخشید تو شهر قدس ، کجا میتونم سیلماریلیون رو پیدا کنم ؟

این جا فقط یه شهر کتاب داشت که اونم ورشکست شد جمع کرد ، یه راهنمایی بکنید دارم دیوونه میشم  . الانم لوتر رو جیره بندی کردم دارم کم کم میخونم تا سیلماریلیون برسه به دستم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Peredhil
در 4 دقیقه قبل، lord of gondolin گفته است :

ببخشید تو شهر قدس ، کجا میتونم سیلماریلیون رو پیدا کنم ؟

این جا فقط یه شهر کتاب داشت که اونم ورشکست شد جمع کرد ، یه راهنمایی بکنید دارم دیوونه میشم  . الانم لوتر رو جیره بندی کردم دارم کم کم میخونم تا سیلماریلیون برسه به دستم .

به نظرم بهتره از سايت هاي كتاب فروشي تهيه كنيد، چون معمولا سخته پيدا كردنشون توي كناب فروشي ها

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
lord of gondolin
در 8 ساعت قبل، Peredhil گفته است :

به نظرم بهتره از سايت هاي كتاب فروشي تهيه كنيد، چون معمولا سخته پيدا كردنشون توي كناب فروشي ها

بهترین و ارزونترینشون کدومه ؟ ( من همه کامنت ها رو وقت نکردم بخونم . البته ، تو سی بوک رفتم اما هرچی رو " افزودن به سبد خرید " میزنم هیچ اتفاقی نمیفته ) 

ویرایش شده در توسط lord of gondolin

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Peredhil
در 3 ساعت قبل، lord of gondolin گفته است :

بهترین و ارزونترینشون کدومه ؟ ( من همه کامنت ها رو وقت نکردم بخونم . البته ، تو سی بوک رفتم اما هرچی رو " افزودن به سبد خرید " میزنم هیچ اتفاقی نمیفته ) 

ظاهرا همه جا يه قيمت هست. من آدينه بوك و شهر كتاب و جيحون رو ديدم موجود بود، خودم قبلا از جيحون خريدم، جيحون همه كتب استاد رو داره.

http://www.jeihoon.net/سيلماريليون_13583

https://www.adinehbook.com/gp/product/9643342661

http://shahreketabonline.com/products/115/29771/سیلماریلیون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
lord of gondolin
در 1 ساعت قبل، Peredhil گفته است :

ظاهرا همه جا يه قيمت هست. من آدينه بوك و شهر كتاب و جيحون رو ديدم موجود بود، خودم قبلا از جيحون خريدم، جيحون همه كتب استاد رو داره.

http://www.jeihoon.net/سيلماريليون_13583

https://www.adinehbook.com/gp/product/9643342661

http://shahreketabonline.com/products/115/29771/سیلماریلیون

ممنون ، تصمیم گرفتم از جیهون بگیرم . اما معتبر هست سایتش ؟ و نوبت چاپشم جدیده ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Peredhil
در 1 ساعت قبل، lord of gondolin گفته است :

ممنون ، تصمیم گرفتم از جیهون بگیرم . اما معتبر هست سایتش ؟ و نوبت چاپشم جدیده ؟

آره معتبره، من كتاب بخوام از اين سايت ميگيرم. نوبت چاپش ٩٤ هست، نميدونم بعد از ٩٤ تجديد چاپ شده يا نه. اگه دوستان ميدونن اطلاع بدن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
lord of gondolin

راستی راوراندوم ، از کدوم نشره ؟شاید اونم بخرم . دوستانی که مطالعه کردن یه راهنمایی بکنن . ترجمش خوبه ؟

بعدش میشه یه فروشگاه معرفی کنید که ترجمه خانوم ماه منیر فتحی از هابیت رو بفروشه ؟ واسه علیزاده رو خوندم ، اما به یکسری دلایل میخواهم اینم بخونم :دی

ویرایش شده در توسط lord of gondolin
اضافه کردن مطلب

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Eruyeganeh
در 21 ساعت قبل، lord of gondolin گفته است :

راستی راوراندوم ، از کدوم نشره ؟شاید اونم بخرم . دوستانی که مطالعه کردن یه راهنمایی بکنن . ترجمش خوبه ؟

بعدش میشه یه فروشگاه معرفی کنید که ترجمه خانوم ماه منیر فتحی از هابیت رو بفروشه ؟ واسه علیزاده رو خوندم ، اما به یکسری دلایل میخواهم اینم بخونم :دی

http://shahreketabonline.com/products/115/173578/راورندوم

راورندوم نشر دنياي اقتصاد بيشتر تو تين ايجه. كودك و نوجوان. همين ترجمه اومده و عاليه.

ميتوني از اين سايت خريداري كنى قيمتش ده هزار تومنه??

ویرایش شده در توسط Eruyeganeh

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
lord of gondolin
در ۱ ساعت قبل، Eruyeganeh گفته است :

http://shahreketabonline.com/products/115/173578/راورندوم

راورندوم نشر دنياي اقتصاد بيشتر تو تيم ايجه. كودك و نوجوان. همين ترجمه اومده و عاليه.

ميتوني از اين سايت خريداري كنى قيمتش ده هزار تومنه??

ممنون خریداری میشود :دی

پ ن : اصلا هابیت خانم فتحی چاپ میشه یا نه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Eruyeganeh
در 2 دقیقه قبل، lord of gondolin گفته است :

ممنون خریداری میشود :دی

پ ن : اصلا هابیت خانم فتحی چاپ میشه یا نه ؟

حالا چرا اون رو ميخواي تا عليزاده هست!

به هر حال فك نكنم موجود باشه?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
lord of gondolin
در هم اکنون، Eruyeganeh گفته است :

حالا چرا اون رو ميخواي تا عليزاده هست!

به هر حال فك نكنم موجود باشه?

باسه علیزاده رو خوندم ، چندین بارم خوندم ، فقط میخوام دوباره ولی اینبار با یه ترجمه دیگه بخونمش :دی 

چون من به هابیت در حد لوتر علاقه دارم :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...