رفتن به مطلب
Imrahil Prince of Dol Amroth

معرفی کتاب فروشی ها

Recommended Posts

elros

بچه ها دقت کردید فرزندان هورین تقریبا همون قسمت Narn i Hîn Húrin از داستان های ناتمام هست حتی جملات شروع فصلها هم یکی هست. نمی دونم چرا هیچ وقت از داستان های نا تمام زیاد استقبال نشد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

خب اگه دقت کرده باشی اسم کامل کتاب فرزندان هورین اینه "نارن ای هین هورین : حکایت فرزندان هورین" حتی توی ترجمه فارسی هم رعایت شده تو قسمت شناسنامه کتاب نوشته. کریستوفر هیچی از خودش به داستان اضافه نکرده همش مال باباشه. اما چرا ازش استقبال نشده شاید به خاطر اینه که اسمش ناتمامه و بعضی وقتها با سیلماریلیون در تضاده. مثلا برای گالادریل و کله بورن 3 تا روایت گذاشته من برای شجره نامه موندم کله بورن رو کجا بذارم یه جا میگه از الفهای گیردان بوده یه جا میگه از مردم تینگول بوده یه جام میگه نوه المو بوده و المو برادر سوم الوه و اولوه بوده در حالی که در کل سیلماریلیون اسمی ازش نیومده. خلاصه که یکم یه جوریه. :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
fALC0N

سلام دوستان من خیلی وقته که دنبال یک کتاب فروشی هستم آدرسی رو می شناسید که کتاب های قدیمی مثل ارباب حلقه ها (دو برجش و بازگشت پادشاه) و همچنین داستان های وارکرفت رو داشته باشه البته منظورم ترجمه شده هست.

من تو آدینه بوک چند تا رو پیدا کردم ولی مجموعه ام ناقصه متاستفانه هابیت رو خوندم و سیلماریلیون رو دارم ولی تو انجمن دیدم گفتید که قبل سیلماریلیون باید لوتر رو خودن.

کلا یک جا می شناسید تو تهران که منبع اینجور کتاب ها باشه ؟

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

اولا ورودت رو به سايت تبريك مي گم L-)

دوم اگه شما تو تهران زندگي مي كني مي توني كتاب رو از نمايندگي هاي خود انتشارات روزنه بخري

سوم مي توني از سايت آدين وك همه ي اين كتاب ها رو سفارش بدي :ymapplause:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

شهر کتاب ها(ترجیحا میردادماد،ایران زمین ) هم گزینه مناسبه!محتمله که داشته باشن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
fALC0N
دوم اگه شما تو تهران زندگي مي كني مي توني كتاب رو از نمايندگي هاي خود انتشارات روزنه بخري

سلام ، شما میشه آدرس یا شماره رو بدید.

ضمنا آیا به میشه تک نسخه خرید ؟

با پست می فرستند ؟

شما خودتون از کجا تهیه کردید ؟

آدینه بوک تموم کرده !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

لطفا لینک یه سایت معتبر که بشه اینترنتی کل آثار تالکین رو خرید البته ترجمه شده رو بدید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

تا اونجایی که من خبر دارم ، دوستان از طریق آدینه بوک اینترنتی کتاب ها رو تهیه میکنند ، تا جایی که یادمه جناب الوه دستی توانا در آدینه داشت و حتی کتاب حلقه تعالی و تباهی رو از اون سایت تهیه کرده بود .محتمل هم هست که کتاب ها رو تموم کرده باشه.

آی کتاب هم گزینه ایه که امتحان نشده .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

من همین الان نگاه کردم آدینه بوک رو. همه رو داره. ;) :(( سریع برو بگیر تا تموم نشده. انتشارات روزنه فقط! [-(

منم همه کتابهای تالکین رو غیر از بازگشت شاه و درخت برگ از همین آدینه بوک خریدم ;)

راستی این کتاب حلقه تعالی و تباهی رو کسی خونده؟ :-?\ ~x(\ ~x(\

چه جوریه؟ خوبه؟ ~x(\ ;)\

بخریم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
راستی این کتاب حلقه تعالی و تباهی رو کسی خونده؟ ~x(\ ;)\ :((\

چه جوریه؟ خوبه؟ [-(\ :-?\

بخریم؟

توی انجمن یکبار با داداش آرون دربارش نوشتیم

ارزش نداره

90% اون کپی هست

بقیش هم بدرد نمیخوره

البته اگه میخوای با عقیده ی دشمنان آشنا بشی بخرش :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tingol

واقعا تو مانیتور بهتره؟ ایول دمت گرم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سیه تیغ

خب دوستان . پيش خودم گفتم عزيزان كرجي هم بايد يه جا و مكاني براي تهيه كتب روزنه بشناسند. پس اينم از اين :

-بر خلاف تهران ، شهر كتابهاي كرج ميونه خوبي با روزنه ندارند. بنابراين دور شهر كتاب رو يه خط قرمز كمرنگ بكشيد چون بعضي اوقات ممكنه كتابهارو بياره.

-از مجموعه نمايشگاه هاي دائمي كتاب بهمن شعبه طالقاني هميشه كتابهارو به جز اطلس داره . اين كتابفروشی هر موقع كه تموم ميكنه من خودم سريع سفارش مجموعه رو ميدم ، واسه همين هيچ وقت خالي نيست.

-خانه كتاب آزادگان هم مثل بهمن طالقاني در يد قدرت منه . علاوه بر كتابها هميشه سه جلد اطلس هم داره.

لازم به ذكره كه شهر كتاب طالقاني اطلس ره مياره و براي تهيه اطلس ميتونيد به اونجا سر بزنيد .

تمت .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
MORGOMIR

دوستان

از بچه های اصفهان کسی نیست که کتابخانه ای سراغ داشته باشن که بیشتر کتاب های ج آ ر ر تالکین را بشه تهیه کرد

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

والا من که اصفهانی نیستم اما بنظرم برو کتابخونه ی مرکزیتون. حتما دارن دیگه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
anonymous

دوستان

از بچه های اصفهان کسی نیست که کتابخانه ای سراغ داشته باشن که بیشتر کتاب های ج آ ر ر تالکین را بشه تهیه کرد

ممنون

شهر کتاب کوچه سینما سپاهان معمولا داره(البته خب خیلی وقتا همه ش رو نداره؛یعنی بعضیاش رو داره)

کلا شهر کتاب کوچه سینما سپاهان خوبه چون کسایی که اونجا مسئولن خودشون هم کتاب خون حرفه ای اند (بر عکس خیلی از کتاب فروشی ها!!!)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pooria_h

سلام . کیفیت ترجمه ی کتاب ها در چه حدیه و آیا تصاویر هم تو کتاب داره ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

سلام

ضمن خوشامدگویی به سبب ورودتون به جمع ما

در مورد کیفیت ترجمه که خب دوستان صاحب نظر هستن که اشراف جامع بر کار ترجمه دارن و من به خودم اجازه نظر دادن نمیدم. فقط در مورد انطباق بر متن اصلی و انتقال روح نوشته های تالکین باید بگم که آقای علیزاده یک شاهکار درست کردند. شخصی که با اطلاعات کامل از دنیای تالکین و تصورات ذهنی او و با آگاهی کامل نسبت به زبان های تالکین دست به ترجمه زدند و انصافا هم یکی از بهترین ترجمه هاست.

تصاویر در کتاب های مختلف متفاوته!

در سه گانه تصاویر محدوده به یکی دو تا نگاره از خود استاد تالکین هست. مربوط به دروازه موریا و سنگ قبر بالین.

در هابیت فقط چند تصویر داریم که باز اون ها هم کار خود استاد هست.

در سیلماریلیون تصویر نداریم. (البته کانسپت ها و نقاشی های هنرمندان آردایی از جمله آلن لی و جان هو در سایت موجوده)

در فرزندان هورین، تصاویر هنرمندانه آلن لی در هر فصل به کتاب اضافه شدن که تعدادش زیاده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nazgul_MK

دوستان

ممنون

سلام امیر حسین

تو شاهین شهر داخل پاساژ معینی کتابفروشی پژوهش همه ی آثار تالکین رو داره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Isildur

به لطف یکی از دوستان تو سایت من امروز یه جایی رو پیدا کردم برای تهیه کتاب ها!

خ انقلاب . روبروی در اصلی دانشگاه تهران . انتشارات بید گل

البته بگم که فقط ارباب حلقه های 1 (یاران حلقه ) و ارباب حلقه های 3 (بازگشت شاه ) باقی مونده

ارباب حلقه های 2 (2برج) . هابیت و سیلماریلیون رو تموم کرده که کلا چاپشون تموم شده جاهایی هم که دارن چاپ قبل هست و هرجا تموم کنه دیگه نیست تا وقتی که دوباره چاپ بشن!!

خداکنه دوباره چاپ بشه !

ویرایش شده در توسط Isildur

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
anonymous

به لطف یکی از دوستان تو سایت من امروز یه جایی رو پیدا کردم برای تهیه کتاب ها!

خ انقلاب . روبروی در اصلی دانشگاه تهران . انتشارات بید گل

البته بگم که فقط ارباب حلقه های 1 (یاران حلقه ) و ارباب حلقه های 3 (بازگشت شاه ) باقی مونده

ارباب حلقه های 2 (2برج) . هابیت و سیلماریلیون رو تموم کرده که کلا چاپشون تموم شده جاهایی هم که دارن چاپ قبل هست و هرجا تموم کنه دیگه نیست تا وقتی که دوباره چاپ بشن!!

خداکنه دوباره چاپ بشه !

انتشارات بیدگل که کلا نماینده روزنه ست تو انقلاب یه جورایی...

اما اگه اشتباه نکنم دو روز پیش که به کتاب افق(خیابون انقلاب طرف دانشگاه تهران نبش سینما سپیده) سر زدم هنوز کتابای تالکین رو داشت(ولی قول نمیدم همه رو داشته باشه!!!) اگه راهت میخوره یه نگاهی بنداز چون من که خودم برگشتم اصفهان!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Isildur

آقا این آدینه بوک خیلی کارش درسته

من فک نمیکردم کتاب برسه به دستم

چون آدرس ما یکم پیچیدس :دی هر چی سفارش میدادم از هرسایتی نمیرسید

ولی خب خدارو شکر سیلماریون و امروز برام آورد!

گفتم این پست رو بزارم تا بقیه دوستان هم از همین آدینه بوک بگیرن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Edhelharen

برای کسانی که در اراک زندگی میکنند :کتاب فروشی دهکده کتاب و کتاب فروشی طلوع معمولا کتاب های لوتر و سیل و هابیت و کلا کتابای تالکینی رو میارن.البته باید بگم من خودم 6 ماهی صبر کردم تا کتابا رو گیر آوردما ولی خوب این دو تا کتاب فروشی تنها کتاب فروشی هایی هستند که کتابای تالکین رو دارن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بانوی سفید روهان

دوستان

ممنون

خیابون آمادگاه اون پاساژبزرگه هستا همش کتاب فروشی و لوازم التحریر فروشیه خوب برین طبقه پایین کتاب فروشی خوارزمی کتابای لوترش هم دومین قفسه از سمت چپه اون آخراش:)){دقیق ترین آدرس دهی ممکن} و یه کتاب فروشیه دیگه هم تو همون پاساژ همون طبقه هست که نمیدونم اسمش چیه و سمت چپ راه پله هاست اونجا هم کتابارو داره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
blackrose

تو همین سایت میتونی کتابای تالکین رو بگیری! البته منظورت ای بوکه یا بوک!؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...