رفتن به مطلب
Imrahil Prince of Dol Amroth

معرفی کتاب فروشی ها

Recommended Posts

آرتاس اسمیت

سلام

من کتابای تاکین رو کامل دارم. از کتابفروشی شهر کتاب(اصفهان) خریدم. شعبه ی سینما سپاهانش. طبقه پایین. کتابفروشی جنگل هم داره. کتابخونه ها هم همه ـشو دارن.

مرسی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

هوم! .. فککردم به همشهریام (تبریزیا!) بگم که .. کتابفروشی نوبل در خیابون امام ه .... کمی بالاتر از تربیت تقریبا همه کتابارو داره ... اگه کسی بود بره بگیره!!! من که شکه شدم!!!!

ویرایش شده در توسط NobleLord

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
VICTOR

سلام دوستان

اگر کتابی هایی مثل

The road to MIDDLE-EARTH یا هرچیز دیگری درباره ی آردا میخواهید داشته باشید و

کتاب خوندن سنتی راترجیه می دهید کتاب فروشی بهمن44 انتخاب خوبیه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گاندولف سپید

درود

سروران گرانمایه آیا کسی از شما اساتید نشانی از کتابفروشی در شهر کرمانشاه می داند که کتابهای گرانبهای سرورم تالکین را برای فروش عرضه بنماید؟

آردا یاورتان باد

=)) :(( :(( :) :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
VICTOR

با سلام خدمت شما

اگر خبر دارید کجا تمام کتاب های تالکین وجود دارد در تهران لطفا بگید ، چون نه می تونم دو برج رو پیدا کنم و نه درخت و برگ رو.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

بچه ها من میخوام رمان سیلماریلیون رو بخرم ... سایتی رو سراغ دارین که بشه ازش خرید کرد ؟!

ویرایش شده در توسط الوه
غلط املایی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

بچه ها من میخوام رمان سیلماریلیون رو بخرم ... سایتی رو سراغ دارین که بشه ازش خرید کرد ؟!

کتاب رو میتونید از سایت آدینه بوک یا بخوان دات کام (یا سایت های دیگه که البته من تجربه ای در خریدشون ندارم) تهیه کنید. الان که نگاه کردم سیلماریلیون رو برای عرضه داشتن هر دو سایت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Olόrin

دوستان

از بچه های اصفهان کسی نیست که کتابخانه ای سراغ داشته باشن که بیشتر کتاب های ج آ ر ر تالکین را بشه تهیه کرد

ممنون

تقریبا 2 ماهه پیش رفتم کتابفروشی فرهنگسرا که قصه های نا تمام را بگیرم . فکر کنم 2 جلد از سه گانه لوتر را داشت. یه سر بزن ضرر نمی کنی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
S.A.B.E.R

سلام دوستان ، کسی نمیدونه کجای کرمان یا شیراز یا بندرعباس میشه کتاب‌های تالکین رو تهیه کرد ؟

سال نو هم مبارک

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The secret wizard

سلام دوستان ، کسی نمیدونه کجای کرمان یا شیراز یا بندرعباس میشه کتاب‌های تالکین رو تهیه کرد ؟

سال نو هم مبارک

دوست عزيز؛در درجه ي اول،سعي كن از اينترنت دانلود كني اگر خوشت نمياد ميتوني در يكي از كتابخونه ها عضو بشي و...

«من كه تا بحال اين جا ها نبودم؛از كجا بدونم!»

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
voldemort

سال نو هم مبارک

درود دوست عزیز.

پبشاپیش سال نو شما نیز مبارک،امیدوارم که سال خوب و خوشی در پیش داشته باشید.

فکر می کنم که لینک زیر اطلاعات خوبی بهتون بده.

ویرایش شده در توسط voldemort

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elentári

درود بر همگی. از کدوم کتابفروشی یزد میتونم کتاب های استاد تالکین رو تهیه کنم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid stormcrow

برای خرید اینترنتی می تونید از لینک زیر استفاده کنید!

http://www.iketab.com/authers.php?Module=SMMPBWriters&SMMOp=AuthersDB&SMM_CMD=&AuthBLId=16185

اگر هم قصد خرید حضوری دارید شهر محل سکوننتون رو بفرمایید تا دوستانی که اطلاع دارند راهنمایی کنند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The secret wizard

والا قدیما می گفتن دوستانتون رو امر به معروف کنید نه امر به کاری که با تقریب قابل قبولی مشابه دزدیه!

در ضمن کسی اینجا کاربران رو به پاسخگویی پستی که جوابش رو نمی دونن مجبور نکرده!

عضو شدن در كتابخونه و امانت گرفتن كتاب،يكي از اصول فرهنگ و علم اموزي اسلامي به شمار مياد.شما مفهوم كاملا اشتباهي از حرف من برداشت كرديد.

ميدونم اين پست تا چند دقيقه ي ديگه حذف ميشه اما رفتار شما هم يك برداشت اشتباه و بدون انديشه بود.خواهشا،قبل از اينكه با يك حرف اشتباه،موجب ناراحتي يك نفر بشيد،كمي فكر كنيد.

من از طرف خودم از مديريت آردا عذر خواهي ميكنم.طبق اصول نبايد اينجور مطالب نوشته بشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid stormcrow

عضو شدن در كتابخونه و امانت گرفتن كتاب،يكي از اصول فرهنگ و علم اموزي اسلامي به شمار مياد.شما مفهوم كاملا اشتباهي از حرف من برداشت كرديد.

ميدونم اين پست تا چند دقيقه ي ديگه حذف ميشه اما رفتار شما هم يك برداشت اشتباه و بدون انديشه بود.خواهشا،قبل از اينكه با يك حرف اشتباه،موجب ناراحتي يك نفر بشيد،كمي فكر كنيد.

من از طرف خودم از مديريت آردا عذر خواهي ميكنم.طبق اصول نبايد اينجور مطالب نوشته بشه.

دوست عزيز؛در درجه ي اول،سعي كن از اينترنت دانلود كني
من دیگه حرفی ندارم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The secret wizard

من دیگه حرفی ندارم!

اگر از نظز شما دانلود كردن دزدي حساب ميشه؛پس همه ي ما دزد هستيم...«خدايي نكرده»

هر چي باشه از هر چيزي زياد دانلود كرديم.از لينك دانلود هابيت گرفته تا...مطالب علمي

من هم ديگه حرفي ندارم؛از شما هم عذر ميخوام

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Fingolfin ( فینگولفین)

شهر کتاب مجیدیه تهران همه رو داره یا مغازه اختران در انقلاب

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
durf

دوستان اگه میشه یه لینکی بدید ما دانلود کنیم چون نمیتونم تهیه کنم البته یک بار اینترنتی سفارش دادم ولی نرسید پولمم به باد فنا رفت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

قبلا هم دوستان گفتند.ما هیچ وقت ترجمه کتاب ها رو توی سایت نمی زاریم. ونداریم هم که بزاریم. شما هم می تونی مستقیما با خود انتشارات روزنه در تماس باشی وهماهنگ کنی که با پست برات بفرستند. فکر کنم چندین بار دوستان شماره تلفن و ایمیل انتشارات رو توی سایت معرفی کردند. قشنگ زنگ می زنید به خود انتشارات وازشون می پرسی واونا هم راهنماییتون می کنند.شاید هم یه تخفیفی دادند. هیچ وقت به این تبلیغات اینترنتی اعتماد نکنید.

و یا اینکه اگر زبان انگلیسیت خوبه؟؟؟ می تونی نسخه های انگلیسی کتاب ها رو از سایت دانلود کرده وبخونی. برای این نسخه های الکترونیکی توی سایت هم خیلی زحمت کشیده شده. شما باید زمانی رو میدید که همین کتاب های توی سایت هم برای اعضای محدود ومخصوصی قابل دسترسی بود.... .اما حالا دیگه همه می تونند دسترسی داشته باشند. چون توی بقیه سایت ها هم به این راحتی نمیتونی کتاب های اصلی رو پیدا کنی . وباید با اکانت پولی بخری.

ویرایش شده در توسط الندیل پادشاه انسان ها

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
توروندور

سال نو هم مبارک

سال نوی شما هم مبارک

یه پیشنهاد دارم برات

اگر ترجمه کتاب رو میخوای و مطمئنی نمیشه از شهر هایی که گفتی تهیه کرد با خود نشر روزنه تماس بگیر برات پست کنند شماره نشر روزنه هم اینه : 66567925 و 66430503

ویرایش شده در توسط کارن وین فونستاد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

کتابفروشی چشمک،کتاب یزدا و یا در اطلسی ممکنه باشه ولی گزینه محتمل چشمکه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
I AM AWESOME

فروشگاه های اینترنتی زیادی هستند که کتب تالکین رو میفروشن.ولی من دنبال یه فروشگاه اینترنتی هستم که برا عید تخفیف بده.(لطفا سریعتر پاسخ بدید چون عید داره تموم میشه)

من خودم گشتم هیچکدوم تخفیف نداشتن.اگر نداشته باشن پس تابستون سفارش میدم.

شما کدوم فروشگاه رو پیشنهاد میکنید ک تابستون ازش کتاب بخرم؟ کدوم یکی سریعتر میرسونه دستم؟

قیمتاش رو ک دیدم تقریبا همه مثل هم بود.(ترجمه علیزاده رو میگم)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
FILI

کسی داخل خود شهر اصفهان آدرسی سراغ نداره همه کتاب های تالکین ( با ترجمه رضا علیزاده و انتشارات روزنه ) رو داشته باشه؟

من تو آمادگاه کتاب فروشی به اسم خوارزمی رو پیدا کردم که اورده بود ولی الان فقط هابیت و یاران حلقه رو داره.

کتاب سوم یعنی همون بازگشت پادشاه رو نداره و سیلماریلیون و فرزندان هورین هم تموم کرده بود!

حالا جایی هست که هر وقت سری سر زدی همه کتاب ها رو داشته باشه یا نه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...