رفتن به مطلب
Imrahil Prince of Dol Amroth

معرفی کتاب فروشی ها

Recommended Posts

mohadeseh

سلام دوستان

توی شهر کردستان کسی آدرسی از کتابفروشی که کتابای استاد رو داشته باشه سراغ نداره؟؟

با تشکر

ویرایش شده در توسط mohadeseh

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hadivx

سلام دوستان میخوام کتاب های استاد تالکین که به فارسی ترجمه شده رو بخرم از هیچ جا پیدا نمیکنم در ضمن همه کتاب های ترجمه شده رو به صورت بوک میخوام لطفا راهنمایی کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Peredhil

ميتونيد تقريبا همه رو از سايت جيحون بخريد. اگه توى سايت رضا عليزاده رو توى بخش مترجم سرچ كنيد، كتاب ها همشون ميان. الان نميتونم لينک بدم ولی با یه جستجو توی ساینوت جیحون پیدا میشه.

Jeihoon.net

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شاه تراندویل

کتاب های تالکین تو مشهد از کجا بگیرم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elentári

سلام دوستان میخوام کتاب های استاد تالکین که به فارسی ترجمه شده رو بخرم از هیچ جا پیدا نمیکنم در ضمن همه کتاب های ترجمه شده رو به صورت بوک میخوام لطفا راهنمایی کنید

به سایت آدینه بوک سر بزنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

کتاب های تالکین تو مشهد از کجا بگیرم؟

بهترین جا خیابان دانشگاه- چهارراه دکترا- داخل خیابان ابن سینا هست اول خیابان کتاب فروشی امام و کمی جلوتر هم کتاب فروشی قلم که این کتاب فروشی احتمال بسیار زیاد داره هم کتاب فرزندان هورین و قصه های نا تمام .

از تور عزیز هم تشکر می کنم چون اولین بار این ادرس رو از ایشون گرفتم :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ورونوه

جایی هست که درخت و برگ رو بشه پیدا کرد؟ نسخه ی کاغذی رو می خوام، نه ایبوک:)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elendil the light

این کتابا به زور پیدا میشن. خواهرم چند وقت پیش گفت که یه جایی تو انقلاب ارباب حلقه هارو دیده . حالا کجاش رو خدا عالمه. انتشاراتی که ارباب حلقه ها یا کلا دیگه کتاب های استاد رو چاپ کرده چیه؟ خب از همون میتونید سفارش بدید براتون بیارن.

ولی فکر کنم قیمتش خیلی بالا باشه نه؟

میشه به کتاب خونه ها هم سفارش داد که به کتاب هاشون اضافه کنن . چه طوره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

این کتابا به زور پیدا میشن. خواهرم چند وقت پیش گفت که یه جایی تو انقلاب ارباب حلقه هارو دیده . حالا کجاش رو خدا عالمه. انتشاراتی که ارباب حلقه ها یا کلا دیگه کتاب های استاد رو چاپ کرده چیه؟ خب از همون میتونید سفارش بدید براتون بیارن.

انتشاراتی که کتاب آثار تالکین رو چاپ می کنه انتشارات روزنه هس

کلا اطلاعات در مورد کتاب رو می تونید از این تاپیک پیدا کنید :)

https://arda.ir/forum/index.php?showtopic=1037&view=findpost&p=14923

یه زمانی که به روزنه زنگ زدم کتاب ها رو تموم کرده بود :))) و البته دیگه نمی فروخت

این بر می گرده به چند سال پیش :دی

قیمت کتاب هم بله بالا رفته تازگی ها گویا :دی

قیمت دستم نیست :دی

کتاب خونه ها هم " طرح من " داشتن که الان جمع شده فکر کنم و دیگه کتاب نمیارن :(

کلا آدینه بوک و کتاب فروشی فردا خیلی خوبن برای سفارش کتاب ها :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*legolas *

باسلام

قابل توجه دوستان اردایی که در تهران زندگی میکنند

من یک منبع کتاب توپ گیر اوردم اگر کتاب چاپی از اقای تالکین میخواید به شهر کتاب مجتمع کوروش سری بزنید ادرس دقیقشو نمیدونم ولی میتونید از اینتر نت بگیرید همشونوو داره من که به شخصه رفتم تو با دوتا کیسه کتاب برگشتم بیرون. :-)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فینارفین

جایی هست که درخت و برگ رو بشه پیدا کرد؟ نسخه ی کاغذی رو می خوام، نه ایبوک :)

اگه نمیتونید به صورت سنتی کتاب بخرید ( که من خودم عاشق این گزینه ام ) از وب سایت آدینه بوک برا خرید استفاده کنید

البته خب قیمت کتاب ها الان بالاس ولی خب کتاب خون کاری با قیمت نداره و کتابش رو میگیره :) بچه ها قیمت ها رو میزارم که برا  اونایی که میخان کتابهای تالکین رو بخرن برنامه ریزی کنن

سیلماریلیون : 34500

هابیت ، یا آنجا و بازگشت دوباره : 15000

یاران حلقه :  25000 (  الان آدینه  بوک این رو  الان برا فروش ندارن)

دو برج : 37000

بازگشت پادشاه : 30000

فرزندان هورین : 23500

ویرایش شده در توسط فینارفین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

با سلام خدمت دوستان عزیز

دوستانی که در آذربایجان شرقی وتبریز زندگی می کنند.می تونند کتاب های تالکین رو از کتابفروشی هایی که در ادامه معرفی خواهم کرد تهیه کنند.

لیست کتابفروشی ها:

1. انتشارات فروزش, پایین تر از چهار راه آبرسان.

2.شهر کتاب تبریز ,پایین تر از چهار راه آبرسان.

3.انتشارات شایسته , روبروی مصلای بزرگ تبریز.

4.کتابفروشی نوبل,پایین تر از بازار بزرگ تربیت.

5.کتابسرای دریا,خیابان ارتش شمالی.

6.کتابفروشی دهخدا ,خیابان طالقانی.

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*legolas *

الندیل جان اگر منظورتون همون محدوده انقلاب هست  انتشارات  و کتاب فروشی "روزبهان " در اون منطقه (خیابان انقلاب ،مقابل دانشگاه تهران،پلاک 1206 تلفن :66408667 ) مطمعن ام کتاب های (ارباب حلقه ها :یاران حلقه ،دو برج ،بازگشت پادشاه -هابیت - سیلماریلیون -فرزندان هورین و قصه های نا تمام  )رو داره اطلسسرزمین میانه رو مطمعن نیستم ولی به احتمال زیاد اونم داره  ولی الان اکتر کتاب فروشی هایی که کتاب های ژانر فانتزی حماسی دارند ارباب حلقه ها  رو به احتمال زیاد دارند 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lord Thranduil

الندیل جان اگر منظورتون همون محدوده انقلاب هست  انتشارات  و کتاب فروشی "روزبهان " در اون منطقه (خیابان انقلاب ،مقابل دانشگاه تهران،پلاک 1206 تلفن :66408667 ) مطمعن ام کتاب های (ارباب حلقه ها :یاران حلقه ،دو برج ،بازگشت پادشاه -هابیت - سیلماریلیون -فرزندان هورین و قصه های نا تمام  )رو داره اطلسسرزمین میانه رو مطمعن نیستم ولی به احتمال زیاد اونم داره  ولی الان اکتر کتاب فروشی هایی که کتاب های ژانر فانتزی حماسی دارند ارباب حلقه ها  رو به احتمال زیاد دارند 

این کتاب فروشی ها ارسال به بقیه استان ها رو هم دارن؟یعنی من میتونم از این کتاب فروشی کتاب سفارش بدم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*legolas *

این کتاب فروشی ها ارسال به بقیه استان ها رو هم دارن؟یعنی من میتونم از این کتاب فروشی کتاب سفارش بدم؟

مطمعنا شعبه های دیگری در ایران دارند ولی کتاب فروشی های دیگری هم در جاهای دیگر ایران هم وجود دارند که ارباب حلقه ها یا ... رو داشته باشند 

من در خصوص اون منطقه اون کتاب فروشی رو گفتم ولی شاید خود روزنه به استان های دیگر هم به صورت پستی بفرسته  متاسفانه من اطلاعات دقیق تری ندارم 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ترمه

سلام منم یه کتاب فروشی میشناسم و خودم هم چند بار رفتم اونجا که کتاب های تالکین رو هم به زبان فارسی و هم انگلیسی داره تازه بعضی بخش های کتاب های تالکین هم به عنوان کتاب کمک ترجمه داره .تازه بسته بندی و جلد کتاب ها کوچیک طراحی شده.  آدرسش هم :همدان  -میدان امام - جنب داروخانه پاستور -کتابخانه ی جهان دانش

تازه اگه کسی اطلاعات بیشتری خواست یا ساکن همدان بود میتونم آدرس بدم که حتی توی کدوم قفسه ها میشه پیداش کرد.

توی استان کرمانشاه هم فکر کنم کتابفروشی بزرگ پاییزان داره فقط نمیدونم این کتابفروشی کجاست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nienor Niniel

کسی از آدرس های کتابخونه های بندرعباس اطلاع نداره؟ یا اینکه چطور میتونم بفهمم انتشارات روزنه تو نمایشگاه شهرم غرفه داره یا نه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها
در 1 ساعت قبل، Nienor Niniel گفته است :

کسی از آدرس های کتابخونه های بندرعباس اطلاع نداره؟ یا اینکه چطور میتونم بفهمم انتشارات روزنه تو نمایشگاه شهرم غرفه داره یا نه؟

سلام نیه نور

در مورد حضور نشر روزنه در نمایشگاه کتاب بندر عباس بعید می دونم شرکت کنه.چون توی نمایشگاه کتاب تبریز هم که به مراتب نمایشگاه بزرگی بود .حضور نداشت.

اما در مورد کتابخانه های بندر عباس می تونی از اینجا ببینی:http://www.samanpl.ir/RapidSearch/Search

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Grey Pilgrim

دوستان سلام ، کسی خبر نداره کتاب فروشی های کرمان کتابای نشر روزنه ی آقای علیزاده رو واسه فروش داشته باشن ؟  

و این که سیلماریلیون ترجمه ی آقای علیزاده بهترینه موجوده ؟ 

برای خرید کتابای اوریجینال چه باید کرد ؟ 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
dain

من ساکن اهوازم کجا هست?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
توروندور
در در 1/10/2016 at 10:26 AM، The Grey Pilgrim گفته است :

دوستان سلام ، کسی خبر نداره کتاب فروشی های کرمان کتابای نشر روزنه ی آقای علیزاده رو واسه فروش داشته باشن ؟  

و این که سیلماریلیون ترجمه ی آقای علیزاده بهترینه موجوده ؟ 

برای خرید کتابای اوریجینال چه باید کرد ؟ 

در 8 ساعت قبل، dain گفته است :

من ساکن اهوازم کجا هست?

دوستان عزیزم داین و گری پیلگریم . اگر دنبال کتب ترجمه شده هستید به جای چشم بسته عمل کردن خیلی ساده با شماره هایی که براتون قرار میدم تماس بگیرید . شماره دفتر مرکزی انتشارات روزنه هستش بپرسید بهتون دقیق میگن توی شهرتون کجا موجوده. شماره نشر روزنه هم اینه(اگر تهران نیستید با 021 شماره گیری کنید) : 66567925 و 66430503

و درباره سوالت باید بگم ترجمه آقای علیزاده بله بهترین ترجمه هستش و در بازار هم موجوده.

کتب ارجینال هم میدونم یه سری جاهای محدود مثل شهر کتاب هاب خاص دارند . حالا اگر دقیقش رو بخواید باید به من فرجه بدید 1 روز دیگه پ . خ به من یاداوری کنین من ببینم کجاها میشه پیدا کرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
n.j1996

سلام دوستان.

کسی هست که بدونه کتاب انگلیسی چاپی سیلماریلیون رو از کجا میشه گیر آورد و خرید؟

لطفا اگه میدونین بهم بگین.

مرسی!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ورونوه

سلام.

یه راهش اینه که صبر کنی تا نمایشگاه، به احتمال زیاد شهر کتاب بیاره.(همون دو سه روز اول بری)

http://tibf.ir/fa/book/view/554c724b840000a501788059

یه راه دیگه شم خرید غیر مستقیم از آمازونه. البته دنگ و فنگ و هزینه ی اضافه داره، من تا حالا خرید نکردم ازشون که بدونم کیفیت خدمات چه طوریه.

http://ketabgard.com/advanced_search_result.php?cPath=21&keywords=silmarillion&x=0&y=0

ویرایش شده در توسط ورونوه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lord Thranduil

کسی آدرس کتاب فروشی تو شیراز رو داره  که بتونم سیلماریون و بقیه کتابای تالکین رو تهیه کنم؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ورونوه

یه زنگ به کتابفروشی جمالی بزن. اون قبلا می آورد کتاب فانتزی، یه مدت نمایندگی آذرباد رو گرفت، بعدشم بهداد.

آدرس:شیراز - ابتدای خیابان ملاصدرا - حد فاصل خیابان اردیبهشت و معدل - روبروی بانک مسکن

تو ذهنم نیست الان. فکر کنم بیشتر از چیزی که  نقشه نشون داده نزدیک معدل باشه.تلفن: 07132318388

رفتی خبر بده که اگه یه وقت نشر روزنه به حول و قوه ی الهی و یاری همسایه ها درخت و برگ رو بازنشر کرد، تکلیفمونو بدونیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...