رفتن به مطلب
3DMahdi

نظرسنجی: دوست داشتید جای کدام والا باشید؟

Recommended Posts

Glorfindel Thalion

من هم با حرفهای حمید موافقم. ولی باز از این بین به نظرم اولمو بهتره.

من اولمو رو انتخاب می کردم. به دلیل اینکه به بشر کمک کرد. دریا رو داشت و من دریا رو خیلی دوست دارم. با بقیه والار که چسان فسان می کردن ارتباط انچنانی نداشت. در کل خوب بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid stormcrow

راست می گی اولمو یه کم با بقیه فرق داشت بعضی وقتا یه حالهایی به الدار و اداین میداد خودشم فکر کنم خیلی با اون مانوه و دور و بریاش حال نمی کرد چون خیلی تو مجالسشون نمی اومد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Farshid2d

من دلم می خواست جای ماندوس باشم

چون مثل بقیه والاها احساساتی نیست و با عقل و منطق کار می کنه

در ضمن اصلا با کسی شوخی نداره و تبعیض هم بین نژادها قائل نمیشه برعکس اکثر والاها

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

ای كاش مايار هم توی گزينه‌ها بودن؛ ولی حالا كه نيستن... سه‌تا والا رو به ترتيب انتخاب می‌كنم: مانوه، تولكاس و ماندوس.

مانوه به خاطر قدرت و احترامش؛ تولكاس به خاطر خنده‌رويی و شجاعت و زور و بازوش؛ و ماندوس به خاطر اسم (!) و اختياراتش. (مثلاً زنده‌شدن برن يک دست، به خاطر ترحم اون و متأثرشدنش دربرابر ترانه‌ی لوتين بود.)

البته اين جوری در حق نيه‌نا، استاد مهربونم و همچنين ايرمو، صاحب‌خونه‌ی دست و دل‌بازم كم‌لطفی كردم؛ ولی اصلاً دوست ندارم كه همه‌ش گريه كنم يا گندالف بهم كرايه‌ی خونه بده! :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Vána

خب من اول از همه اولمو رو انتخاب میکنم چون خیلی به اداین کمک کرده و من عاشق دریا و رودخونه

بعدشم یاوانا رو چون بذز همه چیزو کاشته وباعث رشد درختان وجنگل و...تو سرزمین میانه شده وبازم من عشق طبیعتم

بعدشم نیه نا بخاطر دلسوزیش برای بقیه مخصوا اون قسمت داستان که با ملکور پلید برای عذرخواهیش همراه میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

در میان والاها ملکور

ولی خیلی دوست داشتم جای سائورون باشم

ولی تولکاس زیاد خوب در نیومده و به نظرم حضور کمی تو ذوق میزنه

بخصوص در قضیه ملکور فقط میاد سروته قضیه رو جمع کنه که زیاد باور پذیر به نظر نمیاد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نگهبان گاندور

ماندوس ! فقط و فقط ماندوس ! تو کل آردا والا به باحالی ماندوس وجود نداره و نخواهد داشت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
white witch

1- مانوه: نه کلا به نظر میاد کارش کسل کنندس

2- اولمو:هیجانش بیشتره هیچ وقت یه جا نیس

3- آئوله:علاقه به گوهرو این جور چیزا ندارم که بخوام نظارت بکنم آهنگری هم دوست ندارم البته خود گوهر رو به تنهایی دوست دارم

4- اورومه:آره خودشه راست کارم با ناهار بتازم دنبال دشمنان

5- ماندوس:آره اگه دوس داشتم هی کسی رو می واستم بر می گردوندم کلا همه چی رو به هم می ریختم(خخخخخخخخ)

6- تولکاس:اگه کسی رو نشه باهاش رای زد خوشم نمیاد تازه سلاح اگه به غیر از دست باشه بهتره

7- واردا:سنگینه با شکوه تر ولی نه

8- یاوانا:کارش بزرگه ولی نه برای من

9- نیه‌نا:اشکام که خیلی درشه شاید بم بیاد ولی نه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
the LORD of the RINGS...

من ماندوس و بعد تولکاس رو انتخاب میکنم.

ماندوس اصلا اسمش هم رعب آوره :) و تولکاس که کسی حریفش نیست:)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
turambar

اولمو چون تنها والاییه که به فکر مردم سرزمین میانه است، و ماندوس چون حال این الف های از خود راضی رو اساسی با نفرینش گرفت!

ولی بقیه شون خیلی بی خاصیتن و منم مثل فارازون خودمون ملکور رو بهشون ترجیح میدم!

والیر هم به جز واردا و یاوانا نفهمیدم بقیشون چیکارن و به چه دردی میخورن! باز حداقل استه زخم ها رو شفا میده ولی نمیدونم نیه نا به جز گریه کردن و نسا به جز رقصیدن کار دیگه ای هم بلدن یا نه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

من مانوه رو دوس دارم. چون از همه سرتره. از اسمشم خوشم میاد.

دوس داشتم جای اولمو باشم. چون بنظر خیلی پاک و زلال میاد. و هم اینکه آرامش بخشه.

از والیر هم که هیچکدوم. باز یکمی استه رو ترجیح میدم. به قول آقایون آردایی به یه دردی میخوره. و البته چون منم یه زنم بهتره که همون استه باشم.

ماندوس که زیادی جدیه. جذاب نیست.

ملکور هم که اووووه! آدم چی داره بهش بگه. مایه ی بدبختی و فلاکت کل آردا. این همه شهر قشنگ رو خراب کرد. حرص آدم در میاد. اما از نفرت بی نهایتش خیلی خوشم میاد.و هم اینکه خوش سلیقه اس که سلیماریل ها رو تصاحب کرد. کلا ابهتش آدمو میگیره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فرمانروای تاریکی
ارسال شده در (ویرایش شده)

من اول ماندوس رو انتخاب میکنم

ولی تولکاس هم خوبه. خنده رو و قدرتمند(ملکور رو شکست داد)

مانوه که پادشاه والینور و خردمنده و اون رو هم انتخاب می کنم.

ویرایش شده در توسط فرمانروای تاریکی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بانوی سفید روهان

مانوه از والار

و والیر واردا و یاوانا و استه و وانا همه را گفتم

عاقا یه اسپم

با توجه به این که من هنوز سیلماریلیون و فرزندان و هورین و باقی را نخوندم

این وایره چی می بافه؟

قالی؟لباس؟موهاشو؟دروغ به هم میبافه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baradil soldier of dale

من به شخصه اورومه و اولمو و ماندوس رو انتخاب می کنم. مخصوصا اولمو.

چون واقعا دلشون به حال اونایی که توی سرزمین میانه مونده بودن می سوخت. اگه اورومه نبود فکر می کنم دیگه هیچ الفی روی آردا باقی نمی موند و همشون تبدیل به اورک می شدن.

اگه اولمو نبود هم دیگه تور به گوندولین نمی رفت که ائارندیل ازشون زاده بشه.

از ماندوس هم خوشم میاد.چون فقط نخ می داد و کاری نداشت که بش عمل می کنن یا نه.در هرصورت وظیفشو انجام می داد و نتیجه ی کار دیگه ربطی به اون نداشت.

اصلا دلم نمی خواد جای ملکور باشم. حداقل سائورون به دنبال حکومت بود ولی این می خواست همه چی رو نابود کنه.

جای بقیه شون هم نمی خوام باشم. دوست ندارم یه عده بشینن توی سرزمین میانه رنج بکشن ولی من بشینم فقط بزنم برقصم یا اینکه گریه کنم.

ویرایش شده در توسط baradil soldier of dale

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
lealia

ادم جرات نمیکنه خودشو با والار مقایسه کنه.اما نیه نا به درون من نزدیک تره.من معمولا راجع به همه چی زیاد فکر میکنم تا عمقشو درک کنم اخرشم منزجر و غمگین میشم

نیه نا حق داشت مدام گریه کنه چون زمین جای درد و غمه.جنگ مریضی درد غصه مرگ .بهشت کجاست؟؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

1-تولکاس که صد در صد 100 تا ارکو حریفش نمیشدن.

2-ماندوس میدونی یه جورای مغرور بود.

3-مانوه خب معلومه دوست دارم بر والینور حکومت کنم.

4-نیه نا خب میدونی برای رنج و بدبختی مردم سرزمین میانه گریه میکرد بعضیها میگن هیچ کاری نمیکرده خب معلومه دوست داشتین شمشیر و گرز ورداره بره جنگ ملکور :P

5- یاوانا به طبیعت وسرسبزی اهمیت میداد مثل خودم منم ازش خوشم میاد دیگه!

در مورد بقیه هم نظری ندارم ولی بسی از ائوله بدم میاید که نگید نمیتونست شاگردشو یعنی سائورون رو خوب تربیت کنه!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بانوی سفید روهان

نیه نا بازم بهتر از نسا بود که توی این اوضاع می رقصید نه عایا این درست است؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

خوب یکم سخته چون علاقه ای که به هر کدوم دارم یکم ممکنه تاثیر بزاره تو جوابم!

میگوییم! :

1- مانوه : کلا ینی.. این والا نمیدونم کلا فلسفه خللقتش چی بوده! اون بالا با زنش می نشست و غیره! چن وقت یبار هم یه پرنده ای هوا میکرد .. وقتی هم مشکلی پیش میومد ارومیومد به خوابش! نقش دیگری نداشت! کسل کنندس:huh:

2- اولمو : اولمو بی شک انتخاب اولمه! کاملا من عاشق در یا و آب هام ...و و اقعا علاقه خاصی به اولمو هم دارم .. عشق به دریا باعث میشه اینو انتخاب کنم! و میتونم خیلی هم به فرزندان ارو کمک کنم اینجا ! چیز خوبیست!

3- آئوله : نه زیاد ... زیاد با سنگ و آهنگ و این چیزا ارتباط بر قراری نمیکنم :D شاگردشم میشه دادا فئانور میزنه کلا کاسه کوزرو داغون میکنه!

4- اورومه : این هم خوبه .. با ناهار بتازی . اینور و اونور بچرخی شیکار کنی! حال میده!

5- ماندوس : نمیدونم ... حسی بهش ندارم!

6- تولکاس : اینم بی خیالش!

7- واردا : اهم! علاقه خاصی به بانوی ستارگان دارم .. خیلی خوبم باهاش :D ولی .. نمیتونم واردا باشم ! یکم جالب نیس زن مانوه بودن! ولی ارادتمندیم!

8- یاوانا : یاوانا هم دوسش دارم ولی اینم زیاد با روحیم سازگار نیس !

9- نیه‌نا : //

:دی

و یک چیزی فقط...

چرا ملکور در لیست نیست!؟!؟

من ترجیح میدادم ملکور باشم! نه موگوت! ترجیح میدادم از اول ملکوری باشم که برادر مانوه بود .. :)

ویرایش شده در توسط NobleLord

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

و یک چیزی فقط...

چرا ملکور در لیست نیست!؟!؟

من ترجیح میدادم ملکور باشم! نه موگوت! ترجیح میدادم از اول ملکوری باشم که برادر مانوه بود .. :huh:

چون ملکور دیگه از والار به حساب نمیاد، به همین خاطره که اسمش در این بین نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

چون ملکور دیگه از والار به حساب نمیاد، به همین خاطره که اسمش در این بین نیست

نمی دونم اسپم محسوب می شه یا نه اما خب سوال دیگه :دی

پس ایشون اگه والار محسوب نشن چی محسوب خواهند شد :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
کریستوفر

نمی دونم اسپم محسوب می شه یا نه اما خب سوال دیگه :دی

پس ایشون اگه والار محسوب نشن چی محسوب خواهند شد :دی

خب شاید منظور الوه اینه که چون مورگوث باگلیر وقتی از طرف آرو طرد شده، از اون به بعد والار محسوب نمیشه...

ولی واقعا سوال جالبیه ، ملکور رو والار محسوب کنیم یا نه؟؟ [-(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

ملکور بالـاخره از نژاد آینور حساب میشه. به هر حال از والـار هست اما بعد از طغیانش در برابر جایگاه ایلوواتار، انگار از مقامش عزل میشه. مثل این هست که یه مکانیک رو کارگاهش رو تخته و تعطیل کنن و بگن ازین به بعد تو دیگه به خاطر فلـان خلـافت از جماعت مکانیک ها بیرون میری. اما با این حال اون هنوزم هنر تعمیر کاری و مکانیکی رو داره.

فکر میکنم یه هم چین حالتی گرفت ملکور.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

ملکور بالـاخره از نژاد آینور حساب میشه. به هر حال از والـار هست اما بعد از طغیانش در برابر جایگاه ایلوواتار، انگار از مقامش عزل میشه. مثل این هست که یه مکانیک رو کارگاهش رو تخته و تعطیل کنن و بگن ازین به بعد تو دیگه به خاطر فلـان خلـافت از جماعت مکانیک ها بیرون میری. اما با این حال اون هنوزم هنر تعمیر کاری و مکانیکی رو داره.

خب پیرو مثالی که زدی و اشاره کردی بهش شخص مکانیک در صورت اخراج باز مکانیک می مونه

ملکور هم به نظر من باز والار باقی می مونه

به نظر من ملکور از جمع والاری که در اردا بودن جدا می شه , اما در جمع آینور کلی باقی می مونه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله ماکیل

ملکور دیگه والا به اون معنی که ما میشناسیم به حساب نمیاد. یه تعریفی از ارواح قدسی وجود داره. به نظرتون ملکور الان چقدر واجد اون تعریف هست؟

پ.ن: شیرین خانم مثال بهتر از "مکانیک و تعمیرکاری" پیدا نمیشد؟ [-( :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

خب پیرو مثالی که زدی و اشاره کردی بهش شخص مکانیک در صورت اخراج باز مکانیک می مونه

ملکور هم به نظر من باز والار باقی می مونه

به نظر من ملکور از جمع والاری که در اردا بودن جدا می شه , اما در جمع آینور کلی باقی می مونه

برادرم تکرار مکررات؟؟!

منم جز این نگفتم.:)

فکر نمیکنم نژادش تغییری کنه. این برام مسلمه. فقط طرد میشه و ازونجایی که والـار همگی برای حفاظت از آردا اومدن، ملکور به خاطر عدم شایستگیش از جایگاهش عزل میشه همین.

ملکور دیگه والا به اون معنی که ما میشناسیم به حساب نمیاد. یه تعریفی از ارواح قدسی وجود داره. به نظرتون ملکور الان چقدر واجد اون تعریف هست؟

پ.ن: شیرین خانم مثال بهتر از "مکانیک و تعمیرکاری" پیدا نمیشد؟ [-( :دی

بله. گفتم. والـار وظیفشون آباد نگه داشتن آردا بود حالـا یکیشون میاد و قصد خرابکاری داره. یعنی خلـاف جهت آب میخواد شنا کنه. باید کنار بره و خارج بشه از تیم تا کار بقیه مختل نشه. باید اخراج بشه. پس اومدن و ستاره شو از روی سینه اش برداشتن.

ج.پ.ن: خب اون لحظه ذهنم این مثالو آورد.مکانیکی خیلی جذابه که!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...