رفتن به مطلب

Recommended Posts

baggins

امکان داره یه سرور دیگه بدید تو 75 درصد گیر کرده!!!!!!! لینک هم مستقیم باشه لطفاً

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
bard
امکان داره یه سرور دیگه بدید تو 75 درصد گیر کرده!!!!!!! لینک هم مستقیم باشه لطفاً

سعی میکنم تا در اینده بزارم فعلا اینترنتم 5 دقیقه یک بار غش میکنه

خیر سرمون اینترنت 1 مگا گرفتیم

http://hipfile.com/zpoyjjte630o/The_Hob ... o.rar.html

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

این کلیپ هابیت ، یکی از بدترین هاش بود .

مگه برای اولین باره که تو یه فیلم از فناوری سه بعدی استفاده میشه ؟ چرا انقدر مفصل بهش پرداخته اند خدا میدونه !

اگه بتونیم کلیپ ها رو با زیرنویس فارسی در صفحه اول سایت قرار بدیم ، خیلی خوب میشه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

خبرش رو آماده کرده بودم. فیلم رو هم آپلود کردم اما ادیتور سایت با فلش مشکل داره و نمیشه نمایش آنلاین رو گذاشت. مجبورم فقط لیتکش رو بذارم.

اگه فرصت کنم زیرنویسش رو هم همینجا میذارم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mo.Mirnoruzy

کی متونه اونو با سرعت اینترنت خودمون ببینه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

خبر رو گداشتم. این سایتها برای نمایش فیلم حجم فایل رو کم میکنن. برید ببینید که میشه دید یا نه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mo.Mirnoruzy

آره خوب جواب میده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

با آرون موافقم!!!درسته که کلی باحاله که هابیتو 3بعدی کنن ولی به نظرم بهتر بود بیشتر به بازیگرا می پرداختن...به لوکیشنا...کاراکترا!!!گریماشون...

تازه چه معنی داره که لگولاسو نشون ندادن؟!!!! :ymsmug:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

خب خوشبختانه سیستم جدید سایت با فلش به خوبی کار میکنه. خبر فیلم هابیت رو ویرایش کردم و ویدئو رو میشه تو خود سایت دید. زیرنویسش رو هم ترجمه کردم. ایرادات زیادی بهش وارده که برخیش به لحجه درب و داغون اونا بر میگرده(نه که فکر کنید مشکل از من باشه، اونا بد حرف میزنن! :ymsmug:) و برخیش به سواد من. خلاصه که زیاد سخت نگیرید!

راستی بگم که این آخرین باریه که ترجمه میکنم. واسه این 10 دقیقه فیلم بیشتر از 3 ساعت وقت گذاشتم تا متن با تصویر هماهنگ بشه!

The_Hobbit_Production_Video_Blog_#4_www.Arda.ir.zip

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

داداش مهدی الان اینی که گذاشتی رو باید چیکار کنیم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

اگه ویدئو رو با KMPlayer یا VLC پخش کنی و این فایل srt رو بکشی توی برنامه زیرنویس فیلم هم نمایش داده میشه. احتمالا بقیه برنامه ها هم همینجوریه. اگه اسم فیلم و فایل زیرنویس هم یکی باشه. اگه فیلم رو با KMPlayer پخش کنی زیرنویس هم به صورت خودکار باز میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
bard

28d7c6b6aec0.jpg

یک والپیپر از فیلم هابیت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

دست مریزاد مهدی جان ، شکسته نفسی میکنی ، خیلی خیلی عالی بود . خسته نباشی .

من تا با زیر نویس ندیده بودم ، اهمیت این ویدیو رو درک نمیکردم ، چقدر وسوسه کنندس !

کیفیت 5k رو بگو ! چه کارت گرافیکی میتونه اینو بکشه ؟ :-o

منتظر زیرنویس قسمت های قبلی نیز هستیم . :D

در واقع :

:ymsmug:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

دست مریزاد مهدی جان ، شکسته نفسی میکنی ، خیلی خیلی عالی بود . خسته نباشی .

من تا با زیر نویس ندیده بودم ، اهمیت این ویدیو رو درک نمیکردم ، چقدر وسوسه کنندس !

کیفیت 5k رو بگو ! چه کارت گرافیکی میتونه اینو بکشه ؟ :-o

منتظر زیرنویس قسمت های قبلی نیز هستیم . :-

در واقع :

:ymsmug:

[:سوت زدن و مشاهده آسمان]

جان با من بودی! :D

من قویا این مورد رو تکذیب میکنم!

حالا بذار این میان ترم ها و تمرینات و پروژه ها تموم بشه(و البته شما هم یادتون بره!) یکم ریکاوری کنم بعد. :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

مرسی از مهدی بابت زیرنویس . خیلی خوب بود :ymsmug:

این شکلکم واسه شما :

65.gif

:-o

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

با سلام خدمت دوستان عزیز ,خیلی وقت بود که به سایت سر نزده بودم .

مشکلات زندگی ودرس و دانشگاه چنان درگیرم کرده که هیچ فرصتی برام نمیزاره.

خوب می بینم که قالب وشکل ورنگ سایت کلا تغییر کرده واز این بابت خیلی خوشحال هستم وتبریک می گم به مدیران سایت وناظران وهمینطور تمامی اعضای عزیز چه قدیمی وچه جدید که بیشترشون رو هم نمیشناسم .

خوب به نظرتون بازهم سائورون رو(به صورت کاملتر ومفصلتر) این بار در فیلم دوگانه هابیت میبینم یا نه؟ واینکه فروش دو گانه رو چند میلیون دلار بر اورد می کنید؟

با تشکر

الندیل پسر آماندیل,فرمانروای پادشاهی متحد آرنور وگاندور.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

در جواب الندیل عزیز اول باید بگم که خوش برگشتی... :-o

بعدش دیگه...

آهان...خب من اولش فکر میکرد م بازم سائورونو میبینیم حالا وسیع یا غیر وسیعو کاری ندارم...ولی هرچی فک میکنم میبینم نمیشه سائورونو به هیچ طریقی اصن وارد فیلمش کرد،آخه هیچ جای هابیت اشاره ای به سائورون نشده...و خب من واقعا" نمیدونم تو سر پیترجکسون چی میگذره ولی خدایی دوست دارم سائورونم باشه.دعا کنید باشه!

در مورد فروش...

خب تا تریلرش بیرون نیاد من به شخصه هیچ نظری نمی تونم بدم حالا بقیه ی اساتید گرامیو نمیدونم :دی...آخه اصن نمیدونم این داداش جکسون داره چیکار میکنه...

ولی با این دادو قالی که راه انداخته فک کنم بیشتر از لوتر فروش نکنه کمتر از اونم فروش نخواهد کرد...

یعنی جرئت نداره کمتر از اون فروش کنه وگرنه سر و کله ی پیتر با رگ الفی بنده ست... :ymsmug:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baggins

آهان...خب من اولش فکر میکرد م بازم سائورونو میبینیم حالا وسیع یا غیر وسیعو کاری ندارم...ولی هرچی فک میکنم میبینم نمیشه سائورونو به هیچ طریقی اصن وارد فیلمش کرد،آخه هیچ جای هابیت اشاره ای به سائورون نشده...و خب من واقعا" نمیدونم تو سر پیترجکسون چی میگذره ولی خدایی دوست دارم سائورونم باشه.دعا کنید باشه!

بنظرم تو فیلم هابیت هم از سائرون استفاده میشه، شخصیت پرطرفدار میلیونی. پیتر جکسون دلش نمیخواد که طرفداران فیلم ارباب حلقه ها رو مایوس کنه، و همچنین طرفدارن اونو . (از اونجایی که چند تنی از شخصیت های محبوب ارباب تو این سری هستن)

برای جکسون اشاره شدن به اسم سائرون تو کتاب هابیت کافیه تا 3 4 سکانسی رو برای سائرون دست و پا کنه.(فرار جادو بیشه)

ما که بخیل نیستیم حاضرم یکی از اون صد سکانسم رو به پادشاه تاریکی تقدیم کنم :ymsmug:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

وقتی که قراره حمله به دول گولدور رو بسازن حتما سائرون هم وجود خواهد داشت. حالا اینکه اونو چه جوری نشون میده خدا میدونه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Eowyn Shieldmaiden

به نظر من اگه پیتر جکسون به کتاب وفادار باشه خیلی بهتره نیازی نیست کل شخصیتهارو رو وارد داستان کنه بعدم نتونه درست نشونشون بده .داستان هابیت خودش کلی شخصیت داره!

در مورد فروش فیلمم بایددید تبلیغ یا خود فیلم رو بعد نظر داد!امیدوارم فروشش عالی باشه و مثل ارباب حلقه ها یه شاهکار باشه ولی خوب معمولا فیلمایی مثل ارباب حلقه خیلی کم هستن!ارباب حلقه ها تکرار شدنی نیست!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

پیتر جکسون میخواد تا اونجا که میتونه هابیت رو به ارباب حلقه ها ربط بده تا تماشاگر بیشتری جذب کنه. برای همین هم حاظر شده برای یک صحنه به اورلاندو بلوم یک میلیون دلار بده، چون میدونه به خاطر همون یه صحنه(که حتما هم توی تبلیغات فیلم خواهید دید) بیشتر از اینا سود میکنه.

اضافه کردن گالادریل و سارومان و سائرون هم به همین دلیله.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

من احساس میکنم لحن فیلم هابیت به طنز و حالت کودکانه نزدیکه و باید منتظر یه فیلم تقریبا خنده دار باشیم !

معرفی 13 تا دورف با استفاده از عکس ها و کلیپ ها ، عملی زیرکانه بود ، برای این که تماشاگر وقتی پای فیلم هابیت می شینه تمام حواسش رو به برقراری ارتباط و آشنایی با دورف ها صرف نکنه .

وقتی به فیلم های باشگاه یه میلیارد دلاری نگاه میکنم ، و اسم فیلم هایی چون ترنسفورمرز ، آلیس در سرزمین عجایب و کارائیب رو میبینم ، به نظرم احمقانه میرسه از الان هابیت رو جز این باشگاه ندونیم . اما حدس زدن دقیق میزان فروش هابیت تقریبا محاله !

دنیای فروش گاهی بدجوری غافلگیر کننده است ، مثلا کی فکرشو میکرد انیمشن های خوش قدم 2 و مریخی ها مامان میخوان و فیلم های شاهزاده ایرانی ، رابین هود و ... با وجود بودجه سنگینشون ذر فروش شکست بخورند ، در صورتی که فیلم سخیف توالایت در همون قسمت اول با اقبال در فروش رو به رو میشه .

با وجود همه پیشبینی نا پذیری دنیای فروش ، از الان جایگاه حداقل سومین فیلم پرفروش تاریخ رو برای هابیت رزرو کردم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tar-Isilmo

من احساس میکنم لحن فیلم هابیت به طنز و حالت کودکانه نزدیکه و باید منتظر یه فیلم تقریبا خنده دار باشیم !

معرفی 13 تا دورف با استفاده از عکس ها و کلیپ ها ، عملی زیرکانه بود ، برای این که تماشاگر وقتی پای فیلم هابیت می شینه تمام حواسش رو به برقراری ارتباط و آشنایی با دورف ها صرف نکنه .

وقتی به فیلم های باشگاه یه میلیارد دلاری نگاه میکنم ، و اسم فیلم هایی چون ترنسفورمرز ، آلیس در سرزمین عجایب و کارائیب رو میبینم ، به نظرم احمقانه میرسه از الان هابیت رو جز این باشگاه ندونیم . اما حدس زدن دقیق میزان فروش هابیت تقریبا محاله !

دنیای فروش گاهی بدجوری غافلگیر کننده است ، مثلا کی فکرشو میکرد انیمشن های خوش قدم 2 و مریخی ها مامان میخوان و فیلم های شاهزاده ایرانی ، رابین هود و ... با وجود بودجه سنگینشون ذر فروش شکست بخورند ، در صورتی که فیلم سخیف توالایت در همون قسمت اول با اقبال در فروش رو به رو میشه .

با وجود همه پیشبینی نا پذیری دنیای فروش ، از الان جایگاه حداقل سومین فیلم پرفروش تاریخ رو برای هابیت رزرو کردم .

طرفدار ها...فن های داستان های آبکی و عاشقانه و بی پایه مخصوصا توی نوجوون ها زیاده و در نتیجه زیاد فروش میکنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...