رفتن به مطلب

Recommended Posts

تضاد

~x( ;) :(( فکر می کنم برنامه ی تبدیل به پی دی اف که من دارم مشکل داره. افت کیفیت بیشتر به همین خاطره. البته عکس هایی هم که داشتم خیلی ناب نبود. ;[-(

استاد مهدی، دست شما درد نکنه :-? هم بابت توضیحات هم تغییرات.

من فایل اصلی رو هم در اختیار دوستان گذاشتم چون کار بنده اصلاً گرافیک نیست. البته تو این زمینه زیاد فضولی می کنم ولی خب، تخصص من نیست. اینه که فایل رو از نوع «open source» فرض کنید ~x(

پ.ن.

منبع عکس ها:

http://www.herr-der-ringe-film.de/v3/de ... _13826.php

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baggins

سلام tazad. نرم افزار تبدیل به پی دی اف قوی هست که لینکش رو برات گذاشتم تا مشکلت حل شه ;)

فقط برای تبدیل به پی دی اف باید ctrl+p رو بزنی و تو قسمت پرینتر ها انتخابش کنی.

http://www.4shared.com/file/_d7fZMdI/dopdf-7_2.html

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تضاد

اگر اشتباه نکنم یکی از اعضای قدیمی سایت خیلی وقت پیش این ایده رو مطرح کرده بودن برای دوستان روشن دل. البته من خودم کلاً کتاب صوتی خیلی خیلی دوست دارم ولی گمانم اگر با انتشاراتی که کتابش رو دارین صحبت کنین کار بهتری باشه. بالاخره ما که خودمون رو اهل فرهنگ می دونیم باید به حقوق مولف احترام بگذاریم :D البته شاید هم این کار رو کرده باشین و من دارم یه طرفه قاضی میرم. اگر اینطوره مطمئنم بقیه بچه ها هم استقبال می کنن.

البته ما یه وقتی سعی کردیم برای یه کتابی که خودمون ترجمه اش کرده بودیم این کار رو انجام بدیم ولی جمع ما گوینده ی حرفه ای نداشت و گوینده ها هم که در راه خدا کار نمی کردن ;:-o خلاصه که نه پولش بود و نه تجهیزات صدابرداری. حالا شما خودتون تک خونی کردین؟ تیپ سازی هم انجام دادین؟ کاش میشد یه نمونه هم ما می شنیدیم. :ymsmug:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

خیلی وقت پیش میخواستیم با بچه های آکادمی سیلماریلیون رو به صورت اودیو بوک در بیاریم.خواننده و استودیو هم مشکل نبود.مشکل بزرگ این بود که برای تیپ سازی،تعداد افراد مناسب رو کم داشتیم.به هر حال ما که از خیرش گذشتیم،امیدوارم جناب پیجک،موفق باشن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

راستش چون من دوست دارم موقع خواب کتاب داستان بخونم /ف و چون در تاریکی نمیشه و دوست دارم زیر پتو بخونم ، بخاطر این این ایده بسرم زد که بصورت صوتی گوش بدم تا لالا کنم. در اصل کارم حرفه ای نیست. ولی از هیچی بهتره. در مورد حق ناشر هم باید بگم چیز حرفه ای و دندانگیری نیست که بخوام توافق ببندم ، و اگر تو نت بذارم ، فقط برای بچه های همین فروم میزارم. شما ها هم که بچه های خوبی هستید. :ymsmug:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

لطفا یه جای دیگه آپلود کن ، من نمیتونم از این جایی که گذاشتی دانلودش کنم .

ایده خیلی جالبیه . من هم قسمت های پایانی فرزندان هورین رو با صدای خودم و خواهرم صوتی کردم ، البته کیفیت خیلی بدی داشت و بیشتر جنبه تفریحی داشت .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تضاد

من گرفتم \:-o نمونه ی جالبی بود. فقط این قدر تند تند خونده بودین که آدم تا میومد بفهمه چی شده فایل رسید به تهش. خلاصه این که ما صدای قابلی نداریم ولی دو تا دست داریم میزنیم بهم و تشویق می کنیم :ymsmug:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

ممنون. بخاطر این تند خوندم چون من تند دوست دارم و کلا تند صحبت میکنم. ولی توصیه خوبی بود. از این به بعد یکم آرومتر میخونم.

اینجا آپلود کردم: http://s2.picofile.com/file/7150650642/ ... i.mp3.html

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تضاد

یه سوال برام مطرح شد ولی مطمئن نبودم باید اینجا پرسید یا نه، اگر جای اشتباهی هست پیشاپیش معذرت میخوام. ایده ی این دوستمون، جناب پی جک چیزی به ذهنم آورد. ما یه بخش آرشیو داریم که خوب و پر باره. من خودم از آهنگ ها خیلی استفاده کردم و بابت موسیقی متن فیلم یک کلی دعاتون کردم :ymsmug: ولی پیشنهادم این که کارهای کامل بچه ها رو هم جای مشخصی برای دن لود بگذاریم. شدنی هست؟ :-o\

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

جاش که تو تاپیک پیشنهادات و انتقاداته، اما موردی نداره به این تاپیک هم مربوط میشه

شدنی که هست اما منظورتون رو از کارهای کامل بچه ها متوجه نمیشم. منطورتون چیزایی مثل نقاشی های تورین تورامبار و ... است؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar
یکمش رو آپلود کردم گوش بدین ; فقط نخندینا ، میکروفونم صدا رو عوض میکنه ، کیفیت میکروفونم بد بید.

Download : http://peejack.newhost.ir/files/sample- ... -farsi.MP3

:ymsmug:

سلام

کار خوبی هست . به نظر من صداتون برای خوندن خوبه . گرم و روان .

حالا که شما زحمتشو کشیدی ، من پیشنهاد میکنم اگه بقیه بچه ها هم موافق باشن ، بیایم با هم همون هابیت ، یا یه داستان کوتاه ، مثلا یه فصل از سیل ، رو صوتی کنیم . چند نفر که باشیم هم کار راحت تر میشه ، هم از اونجایی که صدا ها متفاوت هست ، جداب تر میشه .

درسته که خیلی حرفه ای در نمیاد ، ولی به نظرم کار ارزشمندیه .

پ.ن : کیفیتش تقریبا پایین بود . همون طوری که خودتون گفتید . حالا اگه موافق باشید که کار رو جدی تر کنیم ، بکم کیفیتش بره بالا بهتره . مثلا این با بیت ریت 128 بود . در حالی که اگه بالاتر باشه ، یعنی 256 یا 320 قشنگ تر میشه ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تضاد
جاش که تو تاپیک پیشنهادات و انتقاداته، اما موردی نداره به این تاپیک هم مربوط میشه

شدنی که هست اما منظورتون رو از کارهای کامل بچه ها متوجه نمیشم. منطورتون چیزایی مثل نقاشی های تورین تورامبار و ... است؟

دقیقاً منظورم همین بود. مثلاً تو بخش آرشیو، بخش کتاب های صوتی داریم، یه بخش فن آرت هم داشته باشیم که زیر مجموعه ای مثل وال پیپر رو در خودش جا داده باشه. :ymsmug: پیشنهادم از این جهته که کارهای بچه ها، کارهای خوبی هست ولی چون لینکش فقط توی فروم ها میاد پیدا کردنش کمی سخته و -فکر می کنم- اگر تو این بخش قرار بگیره می تونه به عنوان بخشی از عوامل جذاب سایت عمل بکنه. من خودم وقتی دنبال موسیقی متن فیلم می گشتم آردا رو پیدا کردم! :-o

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

خب حالا جاش کجا باشه؟

چندتا از والپیپرها رو هم تو قسمت گالری و هم تو قسمت آرشیو دانلود آپلود کردم. بگید که کجا باشه بهتره. دوستان هم اگه میخوان آثارشون اونجا قرار بگیره اطلاع بدن.

https://arda.ir/multimedia/gallery/view/110.html

https://arda.ir/multimedia/downloads/cat ... 8-p-p.html

البته آدرسها موقتیه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

به نظر من تو گالری باشه بهتره... :ymsmug:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تضاد

دقیقاً منظورم همین زحمتی بود که کشیدین :-o حالا این که جای کارهای بچه ها کجاست به نظرم بدیهیه که بستگی به ماهیت کار بچه ها داره. ممنون :ymsmug:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

خب هرکس میخواد کاراش تو بخش گالری باشه به من اطلاع بده. چون بدون اجازه نمیتونیم اثری رو توی سایت قرار بدیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
وابلامور

سلام دوستان

من حوصله نداشتم کل این مبحث رو از اول تا آخر بخونم ببینم راجع به چی بحث میکنید

پس ازتون میخوام با روشنتر کردن موضوع بحث به من در ملحق شدن به جمع گرمتون کمک کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

این یه مبحث عمومیه و بحث خاصی توش دنبال نمیشه. هر کس اثری در مورد تالکین خلق میکنه اینجا منتشر میکنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
وابلامور

از راهنماييت ممنون ولى اگه كسى يه دنياى ديگه مثل تالكين خلق كنه و طولانى و ناتموم و تو درتو باشه چجورى بايد داستانشو به بقيه نشون بده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

همونجوری که قبلا نشون میدادی! تو تاپیکی که ساختی توضیحاتش رو بده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

خیلی خوب شده ، فقط چرا انقدر کلیه ؟

جای جزئیات ، مخصوصا تو صحنه سوختن کشتی ها خالیه ! چون اون یکی به خاطر برف نباید زیاد جزئیات داشته باشه ! :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

خیلی جالب شده ، هر چند اولی از لحاظ موقعیت جغرافیایی هلکاراکسه و درنگیست خیلی مطمئن نیست :دی

اون درخته هم خوشکل شده !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mo.Mirnoruzy

ازتون خیلی ممنونم :-*

جای جزئیات ، مخصوصا تو صحنه سوختن کشتی ها خالیه !

ببخشین دیگه من مبتدی هستم :ymblushing: خیلی بلد نیستم . ولی شاید بهتر بود که چند تا کشتی رو غرق می کردم.

هر چند اولی از لحاظ موقعیت جغرافیایی هلکاراکسه و درنگیست خیلی مطمئن نیست

می شه یه خورده توضیح بدین متوجه بشم که باید چجوری می کشیدم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...