رفتن به مطلب

Recommended Posts

agarwaen

این هم تصاویری از دو درخت والینور که بر اساس نقاشی های خود تالکین کشیدمش

post-1628-0-70451300-1326382497_thumb.jp

تصویری از گل تلپریون

post-1628-0-36479700-1326382135_thumb.jp

تصویری از گل لائوره لین

post-1628-0-91259900-1326382407_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

چون کاراتون قشنگه به شما کارای سخت تری رو میدم.حقیقتش اینه که من اصن نقاشیم خوب نیست و در تمام دوران تحصیلم فقط بلد بودم که پروانه و ماهی بکشم.(خواهر کوچیکم که فقط اول دبستانه اینقد منو دست میندازه و مسخره میکنه که نگو!)

نمیدونم که چرا هرکاری میکنم نمیتونم که نگاره ی تلپریون رو سیو کنم؟

یک تشکر ویزه هم از شما بکنم که اندازه ی تصاویرتون بزرگه و بند انگشتی نیستن. :) :-? :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

جواهر اله سار-میثریل(زرهی که تن فرودو بود)-حلقه ی یگانه-سه حلقه ی الفها-ناهار(اسب شاه ثئودن)-نائوگلامیر(گردنبند دورفها)-زنجیر آنگاینور و درهای دورین فرمانروای موریا.همونی که در یاران حلقه در فصل "سفری در تاریکی" داریمش.

دیگه شرمنده اگه زیادن.ما با هر کی که اخت میشیم دیگه ول کنش نیستیم! :-?

ویرایش شده در توسط رضائی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
agarwaen

جواهر اله سار-میثریل(زرهی که تن فرودو بود)-حلقه ی یگانه-سه حلقه ی الفها-ناهار(اسب شاه ثئودن)-نائوگلامیر(گردنبند دورفها)-زنجیر آنگاینور و درهای دورین فرمانروای موریا.همونی که در یاران حلقه در فصل "سفری در تاریکی" داریمش.

نائوگلامیر مگه نقاب نیست در ضمن زنجیر آنگاینور چیه دیگه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

نائوگلامیر یک گردنبند ساخته ی دورفها بود.یادم نمیاد تو کدوم فصل اما در نمایه ی سیلماریلیون-رضا علیزاده-تحقیق کنین.

زنجیر آنگاینور همون زنجیری بود که آئوله اونو ساخته بود و ملکور دو بار با اون زندانی شد.باز هم به نمایه مراجعه کنین.توصیفات قشنگی دارن که جون میدن برای نقاشی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
agarwaen

خب رضائی عزیز و بقیه آردا نشینان اینهم سه تا تصویر دیگه

اولیش تصویر نائوگلامیر یا همون کردنبند دورف هاست - درسته تو نگاه اول اصلا" گردنبند نباشه اما بعدا اینو تن یه دورف میکشم ببنید چه جوریه

post-1628-0-55132600-1326450721_thumb.jp

اینم درهای دورین - بگو دوست و وارد شو

post-1628-0-39311700-1326450820_thumb.jp

آخریش هم تصویر اولین باریه که برن,لوتین تینوویل رو می بینه

post-1628-0-79944000-1326450936_thumb.jp

پ.ن : رضائی عزیز من زنجیر آنگاینور رو تو نمایه سیل پیدا نکردم اگه میشه خودت به من بگو کجای سیل نوشته شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
agarwaen

الوعده وفا

این هم نائوگلامیر در تن یک دورف

post-1628-0-23360500-1326458156_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

در ابتدا از اینکه به این سرعت تصاویر جدید رو و اون هم با این زیبایی کشیدید از شما سپاسگزارم.

در مورد زنجیر آنگاینور الان که سرسری به سیل نگاه کردم در صفحات 71 و 420 چیزایی رو دیدم اما توصیفی از زنجیر نبود.اگه چشمم افتاد به صفحه ی مرتبطی,چشم حتما به شما میگم تا زحمتشو بکشین.

منتظر بقیه ی نقاشیهاتون هم هستم.

اگه از نظر شما اشکالی نداره میخوام که تصاویر شما رو برای خودم پرینت بگیرم و احیانا به دوستام هم نشون بدم و ازشون در کارهای لوتریم استفاده کنم.برای رعایت کپی رایت مینویسم:

منبع:www.arda.ir/forum پدید آورنده: agarwaen

نقاشی جناب نریچ هم بسی زیباست.اما چرا ویچ کینگ؟

ویرایش شده در توسط رضائی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

نائوگلامیر رو دورفها برای فینرود فلاگوند ساختن و هورین اون رو از خرابه های نارگوتروند برای تینگول برد و به کنایه اونو به عنوان پاداش و تشکر برای نگه داری مناسب از خانوادش داد. تینگول با کمک دورفهای بله گوست اونو بازسازی کرد و سیلماریلی که برن و لوتین آورده بودن در وسطش قرار داد. این گردنبند هرگز گردن هیچ دورفی نبوده.

این تصویری که کشیدی شبیه توصیفات تالکین نیست و سیلماریلی هم توش نشون داده نشده. مثلا این نقاشی تد نسمیت رو ببین:

http://www.tednasmith.com/silmarillion/TN-The_Nauglamir.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
agarwaen

اگه از نظر شما اشکالی نداره میخوام که تصاویر شما رو برای خودم پرینت بگیرم و احیانا به دوستام هم نشون بدم و ازشون در کارهای لوتریم استفاده کنم.

خیلی خیلی ممنون میشم اگه این کارو بکنی چون هیچ چیز به اندازه گسترش فانتزی وبه خصوص آثار تالکین عزیز برام دوست داشتنی نیست

نائوگلامیر رو دورفها برای فینرود فلاگوند ساختن و هورین اون رو از خرابه های نارگوتروند برای تینگول برد و به کنایه اونو به عنوان پاداش و تشکر برای نگه داری مناسب از خانوادش داد. تینگول با کمک دورفهای بله گوست اونو بازسازی کرد و سیلماریلی که برن و لوتین آورده بودن در وسطش قرار داد. این گردنبند هرگز گردن هیچ دورفی نبوده.

این تصویری که کشیدی شبیه توصیفات تالکین نیست و سیلماریلی هم توش نشون داده نشده.

حرفت رو قبول دارم مهدی جان ولی مگه دورف ها به غیر از اون نائوگلامیر معروفی که برای فینرود ساختند نائوگلامیرهای دیگری برای خودشون نمی ساختند (منظورم همون نقاب هایی که موقع جنگ به صورت می زدند ) ولی برای اصلاح یک تصویر هم از اون نائوگلامیر معروف می کشم

ویرایش شده در توسط agarwaen

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
agarwaen

اینم سیلماریل

post-1628-0-87442700-1326631455_thumb.jp

ببخشید که خیلی خوب در نیومده به هر حال من که فئانور نیستم

این هم از نائو گلامیری که دورف ها به فینرود دادند البته این تصویر بعد از اضافه شدن سیلماریل به اون کشیده شده

post-1628-0-90414500-1326632405_thumb.jp

ویرایش شده در توسط agarwaen

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi
حرفت رو قبول دارم مهدی جان ولی مگه دورف ها به غیر از اون نائوگلامیر معروفی که برای فینرود ساختند نائوگلامیرهای دیگری برای خودشون نمی ساختند (منظورم همون نقاب هایی که موقع جنگ به صورت می زدند ) ولی برای اصلاح یک تصویر هم از اون نائوگلامیر معروف می کشم

نائوگلامیر نقاب نیست. اسم یه گردنبنده و فقط همین یه دونه اسمش نائوگلامیر بوده. نقابهای دورفی یه چیز دیگه است. نمونه اش رو میتونی تو این تصویر ببینی:

http://www.tednasmith.com/silmarillion/TN-Turin_Bears_Gwindor_to_Safety.jpg

توی اون نقابها جواهر به کار برده نشده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

خب اینی که میذارم اثر من نیست.اثری از آقای حمید احد زاده ست!

wonderland.pdf

یه تیکه از ماهنامه شگفتزار!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Turin+

post-1559-0-66106200-1327585231_thumb.jp

این هم اثر من :دی

یه سیلماریل رو تاج مورگوت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
agarwaen

این هم یه تصویر دیگه

post-1628-0-92466900-1329063990_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
agarwaen

مرگ گلائرونگ :

post-1628-0-28394700-1333725251_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
agarwaen

معبد سائورون در ارگ آرمنه لوس :

post-1628-0-52054100-1335628104_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

سه حلقه الفها :

ناریا

post-1628-0-48388000-1335533904_thumb.jp

ننیا

post-1628-0-23992400-1335533985_thumb.jp

ویلیا

post-1628-0-92382600-1335534211_thumb.jp

تو محشری آگار جون.

متاسفانه دوستان من استاد رو نمیشناسن.باید با کلی مقدمه چینی و معرفی استاد و خودت این تصاویر رو بهشون نشون بدم.به خصوص حلقه ها رو.از این جور کارا باز هم بکن,خوشحال میشم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

امروز دوستم منو برده یکجا ماهی گیری ، دیدم اونجا شبیه شایر هستش ، گفتم یک عکسی بگیرم اینجا بذارم

Download :

post-1521-0-49841200-1390464977_thumb.jp

ویرایش شده در توسط Peejack

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...