رفتن به مطلب

Recommended Posts

فنگورن

ت ت جان ! علاوه بر اینکه لالایی هات هم گوش و تن را می نوازه :-? کلامت شیوا و ترسیمت دلرباست .

این ملعون به یورک - های کشیده تا الف ! همون بهتر که به درک واسل شد .

ت ت جان این کدوم شمشیره ؟ گورتانگه یا اونیه که مایگلین ( رضی الشیطان عنه ) ازش دزدیده بود ؟

چقدر رنگهای طرحت زنده و گیرا شدند ، مخصوصا خطوط سرخ شنل . کاش ذره ای از این ذوق در وجود ما جا داشت .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Gladriel

بابا شما این همه قریحه و استعداو از کجا آوردین؟! :-?

ای ول کارت خیلی درسته... به قول آرون:

کاش ذره ای از این ذوق در وجود ما جا داشت .
:-

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

آورین آورین!

ولی ائول انقدرام خفن نبود! :-? چرا شمشیرش سیاه نیست؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

قشنگه ولی این گجاش ائوله. از کجا آوردی این قیافه رو؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ت.ت

آقا چوخ له هانن!

به اصلان: مرسی، نمیدونم، لابد شبیه ـه که می گی... ولی من که اصن اون مشتی تو مخیلاتم نبود: )

به رفیق آرون: قربان تو آرون جان، کاربرنوازی می فرمایید؛ و اینکه بنده رو ملعون خطاب کردی متشکرم {هر چند بر منظورتان واقفیم: )} اون دو تا شمشیر معروف نیست این؛ صرفن به شمشیرـه ساخته ی دست این آهنگر.

به بانو گلادریل: ممنون بانو؛ استدعا دارم: )

به مهدی جان سه بعدی: مرسی، چرا خفن نبود؟ بابا کلی واسه خودش شخصیت خفن مآب و ناقلاگرا داشت! این یه شمشیر دست گرمی ـه واسه ژست فقط:دی

به نریچ: تشکر، مگه باید این قیافه رو از کجا می آوردم؟ والا تا حالا افتخار ملاقات حضرت ائول رو نداشتم، به ناچار از تخیل کمک گرفتم!:دی

ارادتمند...

ت.ت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

ائول ! زیبا !

نمیدونم چه جوری تعریفش کنم فقط میگم : خیلی ، قشنگ

کلا" هم این هم اون تورین های قبلی یه تم خاصی دارن . فانتزی ؛ البته اون حالت حماسی و شکوهمند کارای تالکین رو بازتاب نمیکنن ، ولی یه حالت فانتزی - حماسی داره که من ازش خوشم میاد .

همچنان منتظر کارای بعدی هستیم ! :-?

این ملعون به یورک - های کشیده تا الف ! همون بهتر که به درک واسل شد .

و اینکه بنده رو ملعون خطاب کردی متشکرم

فکر کنم شما اون «به» رو نخوندی . بنده ی خدا نگفت ملعون یوروک هی کشیده ! گفت ائول ملعون کشیده شده ، به یوروک هی ها میخوره !!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

سالار ت ت ! خاکم به دهن ، من و بد دهنی !! اونم به شما ؟ هیهات ... هیهات :-? .

من سخن نگم بهتره ، گویا کسی نفرینم کرده ،چون مدحم مذ(ز)مت دیده میشود و خیرم خباثت و لبخندم ریشخند و محبتم تنفر و ... ( جدی نگیر ، کنیز مش تورین بازم سوژه غرغر پیدا کرده ) .

چرا تا به حال قلم در ترسیم بانوان آردا نفرسوده ای ، مثلا ملیان ، میریل، ایدریل ، مورون ، نیه نور ( مخصوصا وقتایی که زیر بارون از هوش رفته :- ) ، لالایت و ...

جدا از شوخی همیشه آرزو داشتم بتونم چهره معصوم لالایت رو وقتی در حال بازی هستش بکشم یا فینوه غمگین رو در حال بوسه زدن بر دستان بی جان میریل ترسیم کنم ، اما افسوس که مثل سادور ناتوانم ، دلاور قلم رو بچرخون !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

اووووووووووف...عجب نگاه خشنی!چه گیرا...چه جذاب...چه دلربا... :|

ولی تا اونجا که یادم میاد دماغش این قدر آفساید نبود :-?

آرون راست میگه چرا مثلا" لوتینو نمی کشی؟شخصیت این قدر مهم...این قدر خوشگل...بکشش دیگه! ;:-

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ت.ت

اهم...اهم...

به برادر ترامبار: ممنونم رفیق، چشمات قشنگ می بینه.... خودم هم به اون مسئله ای که گفتی معتقدم، دلیل اصلیش رو هم این می دونم که من بیشتر به کارکتر اهمیت می دم و کمتر {یا بهتره بگم خیلی کم} به فضا و بک گراند توجه می کنم... پس اینکه جو دنیای تالیکن القا نمی شه به شما {و خودم شاید}، چیز عجیبی نیست... و ممنون بابت شفاف سازی:دی

-----

به آرون عزیز{نامه عاشقانه س مگه؟!}: خواهش می شه آرون جان نفرمایید، اشکال از گیرنده بود...هر چند اون ملعون مخاطبش خودم هم بودم پر بی راه نبود! {بقول شما :کسی که مورد لعن و نفرین قرار گرفته} چشم، به امید ارو یکی از بانوان آردا را هم سیاه بخت می کنیم!!

-----

به خواهر لیف سبز{!!}: مرسی چه عجب یک بار هم عنایت شما شامل حال ما شد! در باب دماغ هم صحبت نکن که مجبور به افشای برخی حقایق می شما!:دی

و بازم چشم... یک بانو هم می کشم محض رضای شما! کامینگ سون...

ارادتمند...

ت.ت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

ااااااا... برادر تورین...داشتیم؟؟؟ :-?

من به تو به عنوان یک دوووووست اعتماد کردم!!! :-

ترجیحا" لوتینو بکش...آخه من هرچی فکر می کنم هیچ تصوری از لوتین واسه م به وجود نمیاد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

ترجیحا" لوتینو بکش...آخه من هرچی فکر می کنم هیچ تصوری از لوتین واسه م به وجود نمیاد!

به الف سبز : می خوای لوتین رو تجسم کنی خوب کاری نداره فکر پیتر جکسون یه فیلمی در مورد منظومه ی برن و لوتین ساخته و تو اون فیلم هم نقش لوتین رو به لیو تیلور داده :| ( شما که می گی لیو تیلور جذاب :- )

یه برادر تورین : یه عکسی از تورین تورامبار و هورین ( جدا جدا )در زمانی که مثلا چی بگم یه جوری آواره هستن بکش دیگه :-?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

قشنگه. از پس زمینه و رنگ آبیش خیلی خوشم اومد اما چرا انقدر محوه؟ خواستی مرموز باشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ت.ت

مرسی مهدی جان،آره یجورایی می خواستم چهره شو در هاله ای از ابر و باد و مه و خورشیدو اینا{!} نشون بدم... بگی نگی دوست داشتم حس تسلط القا بشه... نمی دونم حالا همینجور شده یا نه... در کل بیشتر یه کار گرافیکیه تا یه کارکتر مستقل: )

ارادتمند...

ت.ت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

آره همونجوریه میخواستی بشه. خباثت داره از چهره اش میچکه! :-?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

واقعا عالی.هم زیبایی داره(حداقل در بالاتر از دماغش)،هم هیبت ولی چونش یکم خباثتی که نشون میده شبیه اسکروچه! :-?

شاید پهنای صورت کمه برای عظمت ملکور.ولی در نهایت یکی از بهترین تصاویریست که از مورگوث دیدم.عالی.مرسی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

قشنگ بود ، مثل قبلی ها :-?

فقط من یکم یاد عکس هایی افتادم که از لوسیفر دیده بودم ، به نظرم تو حال و هوای اون بود ...یا به یکی از کاراکتر های وارکرفت ، کیل جیدن هم تا حدودی شباهت داشت ، ( البته اون قرمز بود ! )

راستش من خیلی تصور خاصی از ملکور تو ذهنم ندارم . فکر میکنم ملکور رو همین جوری تصور کنم بهتر باشه !

کارات واقعا قشنگه ... من که خیلی از فضاش خوشم میاد :-

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تضاد

دوستان، ما هم یه لقمه ی گنده گرفتیم :(( میدونم که خیلی زوده ولی خب بچه ذوق داشت دیگه.

فقط یه توضیح بدم، اگر دوستان برنامه ی پابلیشر رو دارن که هیچ مشکلی نیست. از همین فایل زیپش استفاده کنین. یه نسخه ی پی دی الف هم گذاشتم ولی نمی دونم چرا بعضی جاها اعداد رو انگلیسی نشون میده. ;) باگ داره به نظرم چون فایل مادرش مشکلی نشون نمیده.

به هر حال این رو فقط یه ایده برای شروع کار فرض کنین تا دوستانی که گرافیک می دونن دست به کار بشن.

http://s2.picofile.com/file/7112984080/ ... r.zip.html

http://s2.picofile.com/file/7112992789/ ... r.pdf.html

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

خیلی عالیه، دستت درد نکنه.

من تاحالا با پابلیشر کار نکردم و الان هم روی کامپیوترم نصب نیست. کیفیت تصاویر و متن توی تبدیل به PDF پایین اومده؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

قشنگ بود ، خوشمان آمد ;)

فقط یه چیزی ، اون فایل اولیه رو یه توضیح در موردش میدین چه جوری باید بازش کرد ؟ با همین برنامه ی پابلیشر ؟ ( پابلیشر چیه ؟ [-(\ )

بی شنبه ! جالب بود :((

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

گرچه دوست ندارم تو اثر کسی دست ببرم اما چون تضاد عزیز گفت یکم فایل رو دستکاری کردم. اسم ماه ها رو به هر صفحه اضافه کردم و حاشیه سیاه کنار عکسها رو درست کردم.

تا اونجا که من متوجه شدم تضاد عزیز از یه نرم افزار جداگانه برای تبدیل به PDF استفاده کرده که باعث شده کیفیت عکسها و متنها پایین بیاد. من از Office 2010 استفاده میکنم که خودش این امکان رو میده که فایل رو با فرمت PDF ذخیره کرد و نیازی به برنامه اضافی نداره. نمیدونم تضاد از چه نسخه ای استفاده میکنه. در هر صورت فایلهای ویرایش شده رو آپلود کردم. هرکس ایده ای به ذهنش میرسه بهش اضافه کنه.

(نمیدونم چرا حجم فایل اصلی انقدر زیاد شد!)

http://hipfile.com/ixe69ogeez8v/Calendar1.1.zip.html

http://hipfile.com/wi8lc6q5dchz/Calenda ... 1.pdf.html

پ.ن:

فکر میکنم تورامبار هم جوابشو گرفت ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

آها ... یعنی هر دوتاش یکی هستن ؟

متوجه نشدم ;)

اون فایل اولی رو نتونستم نگاه کنم ، فقط دو تا فایل تو فولدر هست که یکیش xml هست ، یکیش هم pub که با ورد بازش میکنه . ( که چیزی هم نشون نمیده به جز یه صفحه ی سفید که همون عنوان رو نوشته )

ولی به هر حال فکر کنم همون پی دی اف استفادش راحت تر باشه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ت.ت

مرسی از تولکاس جان آستادلو، کار بدلیل نبود تجهیزات کافی اونجوری که باید نشده {اکثرن همینجوره} ایشالا لوازم کار که فراهم شد کارهای قوی تری حاصل می شه...

تشکر ترامبار عزیز، آره ممکنه به خیلی از شخصیت ها شباهت داشته باشه... و مخصوصن به کارکترهای وارکرفت و من دلیل اصلشو نداشتن مردمک چشم این برادرمون می دونم...

------

به رفیق تضاد: تشکرات فراوان، کار بسیار ارزشمندیست... جای کار بسیاری هم دارد... در کل دست مریزاد، ریشت همواره بلند باد!

ارادتمند...

ت.ت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

به تورامبار:

فایل Pub رو باید با برنامه Publisher که یکی از نرمافزارهای مجموعه آفیس هست باید بازکنی. احتمالا موقع نصب آفیس اونو نصب نکردی. اون فایل اصلیه که میتونی تغییرش بدی. فایل PDF خورجی نهاییه که نمیشه تغییری توش اعمال کرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

ممنون از جناب تضاد. فقط مشکلش اینکه بعضی از عکس ها کشیده شدن. ولی [-( ;)

راستی این عکس ها رو از کجا آوردین؟ من که فقط گاندالفشو دارم :((

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...