رفتن به مطلب
بیلبو

قسمت سوم هابیت چگونه تمام میشود ؟ [امکان لو رفتن داستان]

Recommended Posts

فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

دوستان بنده نگران مردم هستند چون با این تحریفاتی که جکسون اعمال کرده ممکن است دیدگاهشان نسبت به سرزمین میانه تغییر کند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

حالا من حدس میزنم تورین و کیلی میمیرن، تاریل به سرنوشت لگولاس دچار میشه! و قلمروی تراندوییل و کلا سرزمین میانه رو ترک میکنه. شاید جکسون اینجوری نشون بده که تو شب پر از ستاره تاریل سوار بر کشتی روی دریاست، دست مشت شدشو باز میکنه و تو دستش رون استون (سنگ رون) متعلق به کیلی هست و اینجا هاوارد شور قلب ما رو میترکونه! :)

فیلی که از خاندان دورین هست شاه زیر کوه میشه و منطقی تر هست تا اینکه شاه یه منطقه ی دیگه مثل داین، بیاد شاه جای دیگه ای بشه. این حدس منه شاید همش اشتباه باشه.

در مورد گفته های این دوست عزیزمان که بولدش کردم کاملا موافقم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mgh47

تجربه نشون داده که پیترجکسون ، کاراش غیر قابل پیش بینیه.اما ازونجایی که اسم فیلم،نبرد پنج سپاه است؛ مشخصه که این قسمت با مرگ اسماگ تموم نمیشه و به جریانات بعد از کشته شدن اسماگ هم می پردازه. (شاید هم این 5سپاه، علیه اسماگ بجنگند و آخر کار بارد بزنه اسماگ رو بکشه. والا ازین پیتر بعید نیست). درکل هرطور داستان پیش بره، ما که عاشق پیتریم :)

من هم جزئی از کتاب نخونده هام ولی دلیل نمیشه که بخوام جابخورم :D :|

ویرایش شده در توسط mgh47

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بیلبو

ای کاش در قسمت سوم گالوم رو هم ببینیم که دنبال گابلین ها راه بیفته و بیاد به جنگ پنج سپاه و دنبال بیلبو بگرده و با هم یه کتک کاری بکنن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

ای کاش در قسمت سوم گالوم رو هم ببینیم که دنبال گابلین ها راه بیفته و بیاد به جنگ پنج سپاه و دنبال بیلبو بگرده و با هم یه کتک کاری بکنن

خیلی خنده دار میشه :)

ویرایش شده در توسط پیجک

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تکاور شمال

من موندم بارد اسماگ به این بزرگی رو چطوری با یه تیر کشت؟

ویرایش شده در توسط Nordman

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

من موندم بارد اسماگ به این بزرگی رو چطوری با یه تیر کشت؟

با یه تیر به سمت چپ قفسه سینش.

هر موجودی یه نقطه ضعفی داره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

دوستان یحتمل می دید که تو این قسمت جدید آرون هم حضور داشته باشه ؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تکاور شمال

شاید تو برگشت بیلبو به ریوندل نشونش بدن شاید آراگورن هم اونجا باشه

چرا توی فیلم نشون ندادن که زره و سکه به تن اسماگ چسبیده باشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mitrandil

سلام جواب ندارید که سر ویچ زنگ وسارون قرار چی بیاد دوستان حرفه ای

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

سلام به شما

فکر کنم وجود نزگولها به خصوص ویتچ کینگ در فیلم هابیت 3 جذابیت فیلمو چندین برابرکنه.اگر اطلاعاتی در این مورد دارید شتاب کنید.

خیلی ممنون

ویرایش شده در توسط ٌWitch king

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
دوالین

من از یکی شنیدم که پیتر جکسون از قضیه فیلی کیلی و تورین صرف نظر کرده و قراره فیلمو یک جور دیگه به پایان برسونه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

من از یکی شنیدم که پیتر جکسون از قضیه فیلی کیلی و تورین صرف نظر کرده و قراره فیلمو یک جور دیگه به پایان برسونه

با عرض اجازت

بعید است. از چه کسی این را شنیده ای؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

با سلام

جواب ندادینا

آیا ویتچ کینگ تو فیلم هابیت3 هست یا نه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
msa_dino

با سلام

جواب ندادینا

آیا ویتچ کینگ تو فیلم هابیت3 هست یا نه؟

توی قسمت اول که یه صحنه بودش... ولی درکل باید ببینیم پیتر با اینهمه پرداختن به نزگول ها در دو قسمت اول و دوم، چه نقشه ای واسشون توی قسمت سوم فیلم داره...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

توی قسمت اول که یه صحنه بودش... ولی درکل باید ببینیم پیتر با اینهمه پرداختن به نزگول ها در دو قسمت اول و دوم، چه نقشه ای واسشون توی قسمت سوم فیلم داره...

تو تریلراول که اثاری از نزگولها نبود.تربلر دومشو باید دید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گیلدور اینگلوریون

احتمالا وقتی بیلبو برمی گرده باز هم شایر در ارامشه و اتفاقی برای خونش نیفتاده [-(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
توروندور

احتمالا وقتی بیلبو برمی گرده باز هم شایر در ارامشه و اتفاقی برای خونش نیفتاده [-(

مگه قراره افتاده باشه؟؟؟

بیلبو و خونه و زندگیش از بعد از برگشتنش از ماجراجوییش نقل دهن هابیت ها میشه که گنج داره و کلی پول و ثروت و بعد از این سفره که بگینز های ساکویل دنبال مال و منالشن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

مگه قراره افتاده باشه؟؟؟

بیلبو و خونه و زندگیش از بعد از برگشتنش از ماجراجوییش نقل دهن هابیت ها میشه که گنج داره و کلی پول و ثروت و بعد از این سفره که بگینز های ساکویل دنبال مال و منالشن

من هابیت رو یکبار خوندم فعلا و قشنگ یادم نیست ولی فکر کنم آخرش که بیلبو برمیگرده میبینه وسایل خونشو به حراج گذاشتن !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گیلدور اینگلوریون

مگه قراره افتاده باشه؟؟؟

وقتی بیلبو بر می گرده و خونش و وسالش رو به حراج گذاشتن چون خیال کردن مرده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
توروندور

آره درسته اما خوب منظور شما رو از اتفاق جور دیگه ای تعبیر کردم [-(

اون مساله که به خوبیو خوشی حل شد . همچین چیز خاصی نبود. خودش رسید و مایوس کردشون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

یه سوال.

ما تو این فیلم جدید چندتا جنگ میبینیم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله ماکیل

یه سوال.

ما تو این فیلم جدید چندتا جنگ میبینیم؟

خب اونجور که از اسمش پیداست یه جنگ. اما اونجوری که از گمانه زنی های پیرامون اتفاقات دول گولدور بر میآد، شاید پیتر نیم نگاهی هم به جریان بیرون کردن سائورون از دول گولدور داشته باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
the witch-king of angmar

اگر فیلم با بیلبوی پیر تموم بشه صد درصد تو ریوندل تموم می شه [-(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elendil322

یه چیزی هم هست. نمی دونم قبلا توی این تاپیک یا جای دیگه بحثش شده یا نه؟ اگه تکراری بود ببخشید :دی

قبلا شایعه شده بود قراره بازیگرانِ سم و آراگورن در این فیلم حضور داشته باشند (که از طرف بازیگر سم [اسمش یادم نیست :دی] رد شد)

با این وجود احتمال داره قسمت سوم مثل ابتدای قسمت اول تموم بشه، یعنی بیاد به 60 سال بعدش و بیلبو سرش رو از روی کتابش برداره و اونجا رو نشون بده ؛ که به نظر من حتما همین جوری تموم میشه و با این وجود احتمال حضور سم زیاده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...